Syn Wandy Nowickiej zatrzymany przez ABW! Wzywał do mordowania Polaków, niszczenia pomników Żołnierzy Wyklętych, gloryfikował stalinowskich zbrodniarzy….

Michał N. syn Wandy Nowickiej
8

I nareszcie się doigrał. Michał N., syn skrajnie lewicowej posłanki Wandy Nowickiej został zatrzymany przez funkcjonariuszy Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego za propagowanie komunizmu i wzywanie do mordowania. N. trafi do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty karne. Śledztwo wszczęto po zawiadomieniu skierowanym do prokuratury przez Szefa ABW, płk. Krzysztofa Wacławka.

W sprawie zatrzymania syna posłanki, ABW wystosowało stosowny komunikat, w którym wyliczono czego dokładnie będą dotyczyły zarzuty, które dziś usłyszy komunista.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Michał N.
Michał N.

Michał N. prowadzi na jednym z portali społecznościowych kanał o charakterze ekstremistycznym. Propaguje na nim ustrój komunistyczny, nawołując do totalitarnych praktyk i metod działania. Zatrzymany nawołuje do budowy w Polsce państwa komunistycznego i wzywa do rewolucji. W swoich apelach nawoływał również m.in. do niszczenia pomników Żołnierzy Wyklętych i pomnika Romana Dmowskiego, a także do prowadzenia ataków na księży i przedsiębiorców.

W swoich odezwach Michał N. wzywał do mordowania i torturowania żołnierzy Wojska Polskiego pełniących misje zagraniczne, wychwalał politykę Stalina i Feliksa Dzierżyńskiego a także wzywał do ich naśladowania. Treści tworzone przez Michała N. zawierają również pochwałę ataku ZSRS na Polskę w 1939 roku (Michał N. nazwał atak „interwencją humanitarną”), a także pochwałę Zbrodni Katyńskiej (w jednym z nagrań padają słowa: „Wyklęte polskie ścierwo. NKWD nie piep..y się…; To uczniowie Dzierżyńskiego wyczyścili kraj z chwastów”). N. przekonywał także o niemieckiej odpowiedzialności za ludobójstwo na Polakach z 1940 roku w Katyniu.

Materiał zgromadzony przez ABW wskazuje na podejrzenie popełnienia przez Michała N. przestępstwa dot. propagowania ustroju totalitarnego, a także zachęcania do działań niezgodnych z prawem o charakterze ekstremistycznym, jak zniszczenie pomnika Romana Dmowskiego w Warszawie. Zatrzymany trafi do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty. Będą z nim prowadzone dalsze czynności.

Za propagowanie ustroju totalitarnego, wzywanie do ekstremizmu i burzenia pomników polskich bohaterów, Michałowi N. może grozić kilka lat więzienia.

O silnym (niemalże genetycznym) związku bolszewizmu, komunizmu i stalinizmu z żydostwem przeczytacie w książce pt. „Polska w cieniu żydostwa. Wielcy Polacy o Żydach” (dostępna TUTAJ) autorstwa Jacka Międlara.

Źródło informacji: Gov.pl

Przeczytaj także:

Jacek Międlar uniewinniony! Sąd oddalił zarzut pochwalania zamachu terrorystycznego w Nowej Zelandii [WIDEO]

Jacek Międlar wygrywa w sądzie z Rafałem Gawłem! Poszło o nazwanie Gawła żydem, oszustem, antypolonitą i wskazanie na jego „zdrowie” psychiczne [UZASADNIENIE WYROKU]

Jacek Międlar znowu zwycięża w sądzie z oszustem Rafałem Gawłem! Chodziło o słowa: „Geje to potencjalni nosiciele HiV-a i pedofile”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. QWERTOLINO mówi

  Jakże to ?! To tzw. ,,portal społecznościowy,, nie zablokował mu strony ??? Aaaa ! To przecież treści jak najbardziej słuszne i postępowe. Będę strzelał : YT czy FB ?

 2. Zbigniew mówi

  Ten produkt tępej,sprzedajne KURWY i tępego żydka wychowany pod kloszem już niedługo,już za chwilę przekona się co to znaczy prawdziwe życie.

 3. Marcin Malik mówi

  Ciekawa opowieść, ale do skazania go daleka droga. Szutowicz też jest na wolności i jeszcze na tym zarobił. Wierzyć się nie chce, że ktoś może pochwalać politykę Stalina. Szok! Czy mógłby on wyjaśnić nam dlaczego tak bardzo lubi Stalina i za co tak nienawidzi Polski i Polaków. Z ciekawości chciałbym wiedzieć.
  Może prokurator Maciej Młynarczyk się tym zajmie, i wtedy umorzy śledztwo. Wszystko możliwe.

  Czy SMRODNIK złożył już donos w tej sprawie, czy raczej nie bo na swoich nie donoszą. Konrad D. i Rafał G., do dzieła.

 4. Janek mówi

  Niedaleko pada jabłko od jabłoneczki – mamusia Wanda Nowicka, czyli posłanka byłej WIOSNY, a teraz LEWICY pewnie jest zamartwiona takim obrotem spraw w sprawie metod działania i rozumku swojego ukochanego i wypieszczonego „nowoczesnego i światłego” syneczka…

 5. Hammurabi mówi

  Poznanie przez doświadczenie. Synalek mamuśki powinien – że tak się wyrażę – na własnej skórze i kościach posmakować „polityki” Dzierżyńskiego i nie pi…cych się jego uczniów.

 6. szajs gevara mówi

  Nie ma to jak darmowa reklama. Teraz go zalegendują jako towarzysza Michała. Wazne że pójdzie w telewizji. Taka historie sie dorabia agenturalnie, więc i nie dziwi kto składa zawiadomienie. Tak więc to tylko cyrk mający na celu wypromowanie jakiegos przecietniaka z kompleksami niższości po mamusi. A wiadomo. Cała UE to przecież żydokomuna. Gloryfikuja swoich żydowskich komunistów łącznie z pomnikami tych komunistów na holach w parlamencie europejskim. A wystarczyłoby takiego kogoś po prostu zamknąć w pomieszczeniu z gumowymi ścianami…

 7. W K mówi

  Lewackich kułaków rozkułaczyć, co by nie mieli żalu, wszystko w zgodzie z ich postulatami ideowymi.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.