Studio eMisja: Polska nie dla Polaków! [WIDEO]

7

Miało być wielkie święto polskiej niepodległości, a mamy narodowy dramat. Ustępujący prezydenci wielkich miast masowo odmawiają Polakom prawa do patriotycznych pochodów. Sytuacje znakomicie wykorzystuje obóz władzy, który przejmuje kontrolę nad największą narodową manifestacją. Prezydent Duda z premierem Morawieckim oświadczają Polakom, że państwowe obchody 11 listopada odbędą się w godzinach i po trasie Marszu Niepodległości. W praktyce oznacza to potwierdzenie delegalizacji cyklicznej imprezy narodowców oraz przejęcie uczestników marszu przez Prawo i Sprawiedliwość.

Podobna sytuacja ma miejsce we Wrocławiu, gdzie Rafał Dutkiewicz delegalizuje Marsz Polski Niepodległej. Ostatecznie sąd uchyla decyzję prezydenta miasta, ale policja zostaje wezwana do najwyższej gotowości. Rafał Dutkiewicz kieruje też pismo do ministra Błaszczaka apelując o przydział dodatkowych jednostek prewencji.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W całym kraju trwa nagonka na środowiska narodowe. Niepodległość ma być w wydaniu PiSu, albo żadna! Tę drugą opcję reprezentuje oczywiście opozycja, która konsekwentnie nawołuje do delegalizacji organizacji narodowych. Głos w sprawie zabierają też środowiska żydowskie. Naczelny Rabin Polski Michael Schudrich stwierdza, że inicjatorzy Marszu Niepodległości są rakiem naszego kraju. Zdaniem rabina nasza ojczyzna zawsze była wielonarodowa i Polacy maja do niej takie same prawa jak żydzi czy muzułmanie.

W tym samym czasie w więzieniu przebywa organizatorka Marszu Żołnierzy Wyklętych w Hajnówce. Mowa tu o Barbarze Poleszuk, młodej artystce i patriotce, która została skazana na 4 miesiące pozbawienia wolności za rzekomą napaść na funkcjonariusza policji. W obronie Basi wypowiedziało się wielu patriotów, w tym Anna Kołakowska z Gdańska, która od 5 listopada prowadzi strajk głodowy. 12 listopada odbędzie się również protest pod gmachem Ministerstwa Sprawiedliwości. Organizatorzy domagają się natychmiastowego zwolnienia z więzienia Barbary Poleszuk. Przygotowywana jest też specjalna petycja do ministra Ziobry. Protest rozpoczyna się o godz. 12.00 (w samo południe) w al. Ujazdowskich 11. Więcej na ten temat tutaj: https://www.facebook.com/events/31831…

Przeczytaj:

PILNE! Sąd zezwolił ma Marsz Polski Niepodległej we Wrocławiu

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Bury Il mówi

  Szabes goje,nic tu po was w W-wie,jak co roku jedźcie świętować do Krakowa

 2. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Rabin Michael Schudrich uważa,że Polacy są rakiem w państwie Polin?To on jest rakiem na Polskiej ziemi.Polecam lekturę książki księdza Stanisława Tworkowskiego-POLSKA BEZ ŻYDÓW.Warto przeczytać.

  1. Goj mówi

   A można wiedzieć, gdzie ją kupić?

 3. Marek mówi

  Ta manipulacja z marszem i przejecie go przez PiS to majtersztyk. Ale dla Polaków smutny dzien…. Ten marsz podłoży fundamenty pod POLIN…

  1. Ada mówi

   „Majstersztyk” oficjalnie szyty najgrubszą dratwą. Podobnie czuła się Polonia Polska wyrzucona w kąt z Polskimi flagami. A u nas ustalenia sądu wyrzucone w kąt. I co tu komentować…
   Ociec, prać, czy sprzątać?

 4. kama mówi

  RAKIEM DLA POLSKI SĄ TACY POLAKOŻERCY NA DODATEK NIE POLACY TYLKO JACYŚ PRZYJEZDNI JAK RABIN SCHUDRICH I JEMU PODOBNI, KTORZY BĘDĄC GOŚĆMI W NASZYM KRAJU NIE POTRAFIĄ USZANOWAC POLSKI I POLAKÓW!! RABIN SCHUDRICH I JEMU PODOBNI MAJĄ SWÓJ KRAJ I NIECH DO NIEGO WYJADĄ BO POLSKA NIGDY NIE BYŁA, NIE JEST I NIGDY NIE BĘDZIE ICH KRAJEM A ONI NIGDY NIE BYLI I NIE BĘDĄ POLAKAMI CO NAJWYZEJ OBYWATELAMI POLSKI A TO ZUPEŁNIE JEST CO INNEGO!! NIECH ZATEM RABIN SCHUDRICH MIARKUJE SŁOWA BO W POLSCE JEST ZALEDWIE NA GOŚCINNYCH WYSTĘPACH! MY SIĘ NIE WTRĄCAMY DO IZRAELA, NIE INTERESUJE NAS IZRAEL A NASI KSIĘŻA NIE WTRĄCAJĄ SIĘ DO IZRAELSKIEJ POLITYKI!!! REASUMUJĄC ZYDOWSCY DUCHOWNI NIE MAJĄ ABSOLUTNIE ŻADNYCH PRAW DO NASZEJ POLSKI I NIECH SIĘ TRZYMAJĄ SWOJEJ GMIN ZYDOWSKICH I TAM SWOJE BREDNIE PLOTĄ!! OD POLSKI IM WARA!! ONI SĄ OD NAUCZANIA ZYDÓW A NIE POLAKÓW! POLACY SĄ CHRZEŚCIJANAMI I MAJĄ SWOJE KOSCIOŁY I ZADNI ZYDZI NAM SĄ NIEPOTRZEBNI. CHCĄ ŻYDZI MIESZKAĆ W POLSCE, OK, ALE NIGDY NIECH SIĘ NIE OŚMIELAJĄ NICZEGO POLAKOM NARZUCAĆ!! DLA ZADYMIARZY, POLAKOZERCOW, MANIPULATOROW, KŁAMCÓW, OSZCZERCÓW, ROSZCZENIOWCÓW, SZUBRAWCÓW, ORWELLOWSKICH ŚWIŃ KOMUNISTYCZNYCH, NAZISTOWSKICH GNOJKÓW ITP., W POLSCE NIE MA MIEJSCA!!! CHCESZ BYĆ POLSKIM OBYWATELEM, OK, ALE NIE PRÓBUJ PODNOSIĆ SWOJĄ ŁAPĘ NA POLSKĘ A GDY OTWIERASZ SWOJĄ GĘBĘ TO ZAMIAST PLUC JADEM NA POLAKÓW I POLSKĘ RACZEJ SIĘ TYM JADEM UDŁAW NIZ BYŚ MIAŁ POLSKĘ/POLAKÓW OPLUWAĆ I WYZWISKAMI OBRZUCAĆ!!! W IZRAELU MOZESZ SOBIE PLUC NA IZRAEL!!! NA POLSKĘ NIGDY!!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.