Spotkanie z Jackiem Międlarem na Rynku w Kaliszu. Urząd Miasta publikuje oświadczenie, a lewactwo dostaje białej gorączki

Ratusz w Kaliszu / Google Maps
6

Można było się tego spodziewać. Środowiska lewicowe i żydowskie nie mogą zdzierżyć faktu, że na Rynku Głównym w Kaliszu odbędzie się spotkanie autorskie z Jackiem Międlarem, którego debiutancka książka „Moja walka o prawdę” ukazała się kilka dni temu.

Prawdopodobnie pod naciskiem środowisk, które za nic mają wolność słowa, Urząd Miasta Kalisza opublikował specjalne oświadczenie w sprawie spotkania z Jackiem Międlarem.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W związku z informacjami na temat spotkania autorskiego Jacka Międrala, które odbędzie się w sobotę 28 lipca, o godz. 14.00, na Głównym Rynku Kalisza informuję, że Miasto jest przestrzenią publiczną, dlatego każdy, kto przestrzega przepisów prawa, może zorganizować zgromadzenie – czytamy w oświadczeniu (całość tutaj – klik).

Białej gorączki przed spotkaniem dostają tzw. „obrońcy” wolności słowa, który już zapowiadają protesty na kaliskim rynku.

Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy na spotkanie z Jackiem Międlarem, które odbędzie się w sobotę, 28 lipca o godz. 14.00 przed kaliskim ratuszem. O godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie w Ostrowie Wielkopolskim w hotelu Grenada przy ul. Wrocławskiej 93.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbulwersowany mówi

  Swoją drogą bardzo dobry pomysł Pana Jacka na wyjście ze swoją twórczością jak i oratorskimi przesłaniami do szerszego kręgu Polaków w całej Polsce. A rynków w miastach, miasteczkach, wioskach w Polsce nie brakuje. Oby tylko pogoda dopisywala, ale od czego są baldachimy.

 2. Hammurabi mówi

  Dobra droga choć będzie pod górkę, wyboista i kręta. Jednak tak trzeba! SŁOWO to potężna broń. Jednak tym różniąca się od tej siejącej śmierć i cierpienie, że zdolne jest budować. I właśnie tego życzę z całego serca. Budowania. Budowania świadomości, budowania jedności i wspólnych celów pośród wszystkich, którzy przychodzić będą na spotkania.
  Będzie to naprawdę ciężka”praca organiczna”, polegająca na głoszeniu haseł i podejmowaniu różnorodnych działań legalnych, zmierzających do wzmocnienia sił i organizacji społeczeństwa polskiego w konfrontacji ze świetnie zorganizowanymi siłami wrogimi i Polsce i Polakom.

 3. Niko mówi

  Swietna sprawa nareszcie Polak ktory glosi prawde bedzie z nami.A Grzesiu Braun jestes Polakiem?czy koniem Trojanskim dla ickow?

  1. Łukasz mówi

   Poprzez ten dodatek w 2 zdaniu „Niko” ujawnił się” jako : filosemita i żydofil – konfliktujący Polaków wedle zasady : Dziel, a potem rządź….”

 4. Robert mówi

  Kalisz,święte miejsce,tam wszystko się zaczęło,przed wiekami,zanim zostaliśmy usraelskimi niewonikami w elektronicznym gułagu pacynek.Kto może,na rynek ,by utrzymać ludokrację,bo demokrację reżyserują korporacje i CIAsteczka,władcy cyberpacynek od dziecka do ludobójstwa.Reasumując od Kalisza do Pasma Ka minęły stulecia,dzięki którym jesteśmy tym,kim jesteśmy i chcemy pozostać

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.