„Składam apelację!” Jacek Międlar dla wRealu24 o skazaniu go za krytykę Wyborczej i wskazanie na pochodzenie Adama Michnika [WIDEO]

Od lewej: Adam Michnik i Jacek Międlar / Fot. wRealu24
14

13 września 2021 roku Jacek Międlar został skazany na karę roku ograniczenia wolności polegającą na wykonywaniu prac społecznych w wymiarze 30 godzin miesięcznie. Wyrok dotyczy jego wypowiedzi o „tolerancji wobec talmudycznej nienawiści” i stwierdzenia, że Gazeta Wyborcza to „propagandowa tuba żydo-Ukraińca Adama Michnika”. Drugi oskarżony został skazany na pół roku ograniczenia wolności za stwierdzenie, że „islam to nie jest religia” i „należy go zdelegalizować”. Wyrok nie jest prawomocny. Cała sprawa została opisana przez Jacka Międlara w PUBLIKACJI.

Całą sprawę skomentował w rozmowie z Krzysztofem Lechem Łukszą, redaktorem wRealu24.pl. Przytoczył konkretne fakty, które świadczą, że cały proces to antypolska farsa i zapowiedział, że od wyroku będzie się odwoływał, a on nie da się złamać.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

KSIĄŻKI JACKA MIĘDLARA – TUTAJ

Przeczytaj:

J. Międlar: Zostałem skazany na rok ograniczenia wolności za „tolerancję wobec talmudycznej nienawiści” i nazwanie GW propagandową tubą

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Wojciech mówi

  Nie ma co się poddawać Panie Jacku, wyrazy uznania za walkę z oprawcami którzy nas gnębią.

 2. internet mówi

  Kukiz o bracie Adama Michnika: Komunistyczny bandyta, mordował polską elitę. Niezależna.pl

 3. Leszek mówi

  Trzeba się pomodlić. Walczysz chłopie pięknie a dostajesz okropnie.

 4. Kamil mówi

  Mędlar , Walcz Człowieku!

  Czym więcej prawdy , tym bardziej żmija żydowska syczy !
  Prawda o żydzie „michniku”potrzebuje ujrzeć światło.

 5. Tomasz mówi

  Nawet i piętnaście wydanych wyroków nie zmieni faktu czym jest wyborcza i kim jest Michnik. Żaden wyrok nie zabroni o tym mówić i poznawać prawdy w temacie żydo – komuny! Jacek trzymaj się jesteśmy z Tobą!!!

 6. Marcin Malik mówi

  1. Rzeczywiście w Talmudzie znajdują się cytaty ogromnej pogardy do nie-Żydów, nawet wliczając opis o tym jak należy traktować niewolników. Rabini wypowiadali się, że żydowskich niewolników należy traktować lepiej.

  2. Pochodzenie Michnika każdy zna. Co w tym złego jeśli Jacek Międlar to powtórzył??

  3. Islam jednak jest religią, ale składającą się z kilku filarów. Zdelegalizować należy go w Europie, dlatego że za filarem religii muzułmańskiej przechodzą inne filary islamu, w czego efekcie następuje islamizacja; czyli podbijanie niewiernych.

  Decyzja sądu pierwszej instancji była jawną prowokacją i niesprawiedliwością. Materiałami dowodymi niech będą Talmud i Koran.

 7. cz\arny mówi

  Bo o Żydach można mówić tylko tak jak o zmarłych. Albo dobrze albo wcale.

 8. as mówi

  I tu się nie zgodze z drugim oskarżonym. Islam to religia. Patologiczna, ale jednak religia. Problemem religi jest to, że są jak granat, który daje się dziecku do ręki. Zawsze znajdą się tacy, którzy zaczna majstrować i wyciągną zawleczkę. Taka sytuacja ma miejsce obecnie w Watykanie. Podobnie islam ze swoim dżichadem. Żydzi z Talmudyczna nienawiścią do wszystkiego niekoshernego. W zasadzie gdyby kierowac się uniwersalnymi wartościami, to są to religie, ale spora część wyznawców po prostu nie czyta ze zrozumieniem. To są masy. Manipulowane politycznie przez sprytnych cwaniaków. Od zawsze religie słuzyły do wymuszania posłuszeństwa i kontroli nad masą ludzi. NIc się nie zmieniło. Aktualnie tzw elity stwierdziły jednak, że należy to przemodelować i trwa rewolucja techniczna i informatyczna i nowym bogiem ma być sztuczna inteligencja. Tak więc bóg jest jeden. Stwórca, Religi cała masa. Mesjaszy jak na pęczki i zbawicieli też wysyp ostatnio, jak to jesienią.

 9. Zbigniew mówi

  Ukraincy byli w wojskach hitlerowskich i bolszewickich – ciagnie ich do Polski jak do krainy zbawienia przed ukraincami

 10. anonim mówi

  Zbigniew a moze ciagnie ich do Polski, bo dostali role rezerwistow do walki z Polakami, kiedy psy jaczejki nie beda mogli dac sobie rady z pacyfikacja. Bardzo wielu z nich to cisi sympatycy bandery i suchewicza. Wielu ludzi opowiadalo mi jak pijani ukraincy wykrzykiwali: my was tu ubijut w polszu.W normalnym kraju taka kanalu zistaloby natychmiast wydalona z kraju, ale nie w Polsce.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.