Skazani na infamię! Poznaj 11 prezydentów miast, którzy zamierzają sprowadzić do Polski islamistów!

10

Grupa Wyszehradzka razem z rządem Prawa i Sprawiedliwości nie chce przyłożyć ręki do pro-islamskiej polityki migracyjnej. Natomiast w myśl źle pojętego miłosierdzia oraz odrzucając naukę „ordo caritatis”, chce to uczynić polski Caritas, episkopat, z kard. Stanisławem Gądeckim, prymas Polski Wojciechem Polakiem oraz kard. Kazimierzem Nyczem na czele, a zwłaszcza prezydenci polskich miast. Ci ostatni nie liczą się ze stanowiskiem większości Polaków, którzy deklarują, że nie zamierzają gościć w Ojczyźnie muzułmanów, ale oddają służalcze ukłony inicjatorom aktów terrorystycznych na zachodzie Europy oraz skorumpowanym włodarzom Unii Europejskiej.

PRZECZYTAJ (KLIK): MIELIŚMY RACJĘ! Zdrada episkopatu! Caritas będzie sprowadzał islamistów do Polski!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wielkimi krokami zbliżają się wybory samorządowe, tym bardziej należy się przyglądnąć kim są włodarze miast zamierzający ściągnąć do Polski islamskich imigrantów. Po lekturze krótkich biogramów, odnajdziemy ich wspólne mianowniki: karierowiczostwo, dbanie jedynie o partykularne interesy, partyjniactwo i neomarksizm.

Tadeusz Truskolaski Senat RP 01.JPGPrezydent Białegostoku – Tadeusz Truskolaski – dał się poznać jako prezydent niesamowicie łasy na pieniądze. Rada miasta obniżyła pensję prezydentowi z 13 tysięcy na niemal 10 tysięcy złotych. Wiele miesięcy walczył o wyższą pensję, która mocą wyroku sądu w Białymstoku, została mu przyznana. Sąd uznał, że Truskolaski był dyskryminowany politycznie przez PiS. Prezydentem Białegostoku jest od 2006 roku. Kandydował jako polityk „bezpartyjny” z rekomendacji Platformy Obywatelskiej. Teraz trwa jego trzecia kadencja.

Rafał Bruski (cropped).jpgPrezydent Bydgoszczy – Rafał Bruski – obecnie trwa jego druga kadencja. Jest członkiem Platformy Obywatelskiej. Działacze Kukiz’15 prowadzą obecnie kampanię i zbiórkę podpisów w celu odwołania prezydenta Bydgoszczy. Powody? Poza chęcią sprowadzania imigrantów do Polski wylicza się nieudolność w gospodarowaniu miastem, podwyżki czynszów, upadek bydgoskiego sportu czy upolitycznienie miejskich spółek. przez wiele lat pracował w Urzędzie Kontroli Skarbowej w Bydgoszczy (1995-2005), następnie był wiceprezydentem Białegostoku, później wicewojewodą kujawsko-pomorskim. W 2010 roku został prezydentem miasta.

Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz – niewielu trzeba ją przedstawiać. Polityk PO, a od 2006 prezydent Warszawy. W przeszłości prężna działaczka Odnowy w Duchu Świętym, a obecnie „Ciotka Chrzestna” jednego z największych przekrętów w historii Warszawy po ’89. Partycypowała w wieloletniej mafijnym przekręcie, powszechnie nazywanym „reprywatyzacją Warszawy”. Wraz z grupą urzędników umożliwili szaber na polskim i pożydowskim mieniu. Aktualnie zmaga się ze strachem, który umożliwia jej stawienie się przed komisją weryfikacyjną ds. reprywatyzacji.

Paweł Adamowicz (2016).JPGPrezydent Gdańska Paweł Adamowicz – w 2001 roku tworzył regionalne struktury PO w Gdańsku. Kłamał w kwestii oświadczenia majątkowego. Mimo to, w ubiegłym roku sąd umorzył toczone przeciwko niemu postępowanie. Chodziło o ponad 500 tysięcy złotych, które jak twierdził, przekazali wnukom dziadkowie jego i małżonki. Kilka tygodni temu podczas przesłuchania Marcina P. w ramach działań komisji ds. Amber Gold, szef piramidy finansowej i OLT przyznał, że Adamowicz, mimo iż znał kryminalną przeszłość P., zabiegał o dobre relacje z nim.

Jacek Majchrowski new.jpgPrezydent Krakowa Jacek Majchrowski – królewskim miastem rządzi już 15 lat. Mimo iż, na swoim koncie zaliczył już całą serię poważnych wpadek, nadal wśród krakowian cieszy się dużym poparciem. Kilkakrotnie kompromitowały go tzw. „taśmy prawdy”, na których zostały zapisane wulgarne rozmowy prezydenta Krakowa z prezesem Forte na temat przyszłości motelu Krak oraz szokujące fakty na temat nierentowności Kraków Areny. Kolejną porażką Majchrowskiego była przebudowa stadionu Wisły Kraków czy próba organizacji Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2022, na co w referendum mieszkańcy nie wyrazili zgody. Ostatnią, swoista wisienką na torcie, jest mianowanie oskarżonego m.in. o korupcję, mobbing i przekraczanie uprawnień Jana Tajsera na dyrektora Zarządu Infrastruktury i Transportu w Krakowie. Majchrowski przez lata był związany z Sojuszem Lewicy Demokratycznej.

K zuk.jpgPrezydent Lublina Krzysztof Żuk – jest włodarzem o wyjątkowo nieciekawej reputacji. W listopadzie ubiegłego roku Centralne Biuro Antykorupcyjne Radzie Miasta Lublina przekazało wniosek o wygaszenie mandatu prezydenckiego Żuka. Na wieść o tym samym Żuk oraz partyjni koledzy perorowali, że PiS, „przy pomocy służb specjalnych toczy wojnę z przeciwnikami politycznymi”. CBA uznało, że Żuk złamał prawo ustawy antykorupcyjnej. Zarzut dotyczy łączenia funkcji samorządowca i członka rady nadzorczej państwowej spółki PZU Życie. Z kontroli przeprowadzonej przez CBA wynika, że Żuk osiągał z tego źródła dochody w wysokości 260 tys. złotych. Obok skandalu finansowego, prezydent Lublina . Mieszkańcy Lublina i tamtejsza Fundacja Wolność posądza Żuka o kolesiostwo, ponieważ – jak twierdzą – towarzyszom z PO załatwia „stołki”. Prezydentem Lublina jest od 2010 roku.

Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska – kilka miesięcy temu przed kamerami odgrywała żałosny teatrzyk płaczącej, niesłusznie posądzonej o wyłudzenie kredytów na zakup nieruchomości o łącznej wartości 700 tysięcy złotych. Podczas konferencji płakała i zapewniała, „że nie można jej nic zarzucić”. Według najnowszych informacji, w 2018 roku będzie ubiegała się o trzecią kadencję. Od lat jest związana z Platformą Obywatelską.

Wikipedia Prezydent Jacek Jaśkowiak.jpgPrezydent Poznania Jacek Jaśkowiak – w 2015 roku wspólnie ze starymi komunistami, ubekami i esbekami oraz pozostałymi działaczami Komitetu Obrony Demokracji, a rok później ramię w ramię z homoseksualistami i dewiantami maszerował ulicami Poznania. Zrobiło się o nim bardzo głośno, w związku z remontem łazienki w ratuszy za 180 tysięcy złotych. W ramach charytatywnej zbiórki Jaśkowiak zmierzył się w ringu  Dariuszem Michalczewskim. Prezydentem Wrocławia jest od 2014 roku. Jest członkiem Platformy Obywatelskiej.

02014 Tadeusz Ferenc.jpgPrezydent RzeszowaTadeusz Ferenc – od 1964 do rozwiązania należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Stary (77 lat) komunistyczny biznesmen, w przeszłości związany z Sojuszem Lewicy Demokratycznej. Największe biznesy robił z byłym milicjantem Ryszardem Podkulskim. Nie pozwolił na budowę pomnika Ofiarom Rzezi Wołyńskiej. Jest zdecydowanym zwolennikiem sprowadzania do Rzeszowa Ukraińców. Twierdzi, że „przeciwnicy uchodźców to przeciwnicy rozwoju”. Publicznie sympatyczny, osobiście impertynencki i skrajnie apodyktyczny. W Rzeszowie wciąż cieszy się dużym poparciem.

Piotr Krzystek (2008).JPGPrezydent Szczecina Piotr Krzystek  zasłynął w 2008 roku, gdy CBA zarzuciło mu zakup mieszkania komunalnego po zaniżonej cenie w latach 1999–2003. Prawo najmu tego lokalu przyznał mu (wówczas dyrektorowi UW) wojewoda zachodniopomorski Władysław Lisiewski. Mieszkanie wycenione na 180 tys. zł w 2000 Piotr Krzystek wykupił za 32 tysiące (17,5% wartości). Sąd nakazał mu zwrot mieszkania. Do 2010 roku związany z PO. Prezydentem Szczecina jest od 2006 roku.

 

Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz – zwolennik multikulturalizmu oraz twardy orędownik sprowadzania do Wrocławia Ukraińców. „Nienawidzi pieprzonych nacjonalistów” – jak powiedział na spotkaniu z użytkownikami Twittera w grudniu 2016 roku. Częsty uczestnik nabożeństw w synagodze „Pod Białym Bocianem”, w której odbudowę był mocno zaangażowany, a w której w 2010 roku zapewnił, że zrobi wszystko, by stolicy Dolnego Śląska przywrócić „żydowskie serce”. Ponadto dał się poznać jako adorator marksisty Zygmunta Baumana, którego w 2013 roku poprosił o przeprowadzenie wykładu na Uniwersytecie Wrocławskim. Prelekcja została przerwana przez kibiców Śląska Wrocław, którym Dutkiewicz wypowiedział wojnę.

Wyżej wymienieni prezydenci, a zarazem orędownicy islamskich fundamentalistów, nie są politykami „apolitycznymi”, jak piszą niektóre media. W zdecydowanej większości to politycy Platformy Obywatelskiej, mający na koncie ogromne przekręty. Niektórych z nich śmiało można nazwać członkami organizacji paramafijnych. To włodarze, którym nie leży na sercu dobro miasta i Ojczyzny, ale zależy jedynie na zbijaniu partykularnych interesów. Proszę zwrócić uwagę, że jeśli nie walczą o wysoką pensję, jak chociażby prezydent z Białegostoku, to starają się zbić duży kapitał w czasie jednej kadencji, zazwyczaj na nieruchomościach, do których po prostu mają dostęp. Ponadto to ludzie, których śmiało możemy podejrzewać o partycypowanie w neomarksistowskich aparatach. Biorąc pod uwagę, jakie dyrektywy wypełniają: homo-propaganda, multikulturalizm, migracja banderowska, nie powinniśmy mieć co do tego żadnych wątpliwości.

W związku z ich próbą sprowadzenia do polskich miast islamskich imigrantów, należy wziąć sprawy w swoje ręce i w tych wszystkich miastach zacząć się organizować, zbierać podpisy pod sprzeciwem polityki multi-kulti i organizować manifestacje.

Wiemy kogo skazać na infamię. Znamy nazwiska infernalnych prezydentów, na których w 2018 po prostu nie wolno nam głosować. Prawdopodobnie kilku z wyżej wymienionych nie będzie kandydowało w 2018 roku, dlatego pamiętajmy by nie głosować również na tych, którzy będą przez nich rekomendowani do prezydentury.

Źródło: gazetawrocławska.pl, gazetapomorska.pl, wp.pl, fakt24.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Gutek mówi

  Niech sprowadzają, o ile dadzą przykład i wezmą po jednej rodzinie do siebie do domu, i to nie rodzina 2+1 ale taka 2+3 przynajmniej.
  Nie chcę muzułmańskich psów, nie chcę ich kobiet, dzieci, ani ich kóz!

 2. Waldemar mówi

  Wstydzę się za mojego prezydenta miasta Poznania i innych miast

 3. Tylko Prawda jest ciekawa mówi

  Wyzej wymienieni prezydenci nie sa Polakami. Zostali jeszcze w czasach PRL przygoptowani do rzadzenia Polakami. Takich jak oni jest duzo wiecej, a praktycznie nie ma w Polsce prezydenta miasta ktory nie bylby z nadania zydopostkomuny. I to jest problem Polakow. Czy Polak ktory nie jest w tych zydobanderowskich ukladach rodem z Okraglego Stolu ma szanse zostac prezydentem miasta w Polsce?
  Znam historie jednego prezydenta niewielkiego miasta ktory pochodzi z rodziny Chazarow i juz pod koniec studiow wiedzial ze jest przeznaczony na rzadzenie Polakami. Ozenil sie na slasku i osiadl w miescie swojej zony. Najpierw byl nauczycielem, pozniej dyrektorem szkoly a nastepnie zostal prezydentem maista, chociaz wyciagnieto dokumenty ze mial powiazania z UB. Nalezal do Uni Wolnosci jako nauczyciel. Zydzi wszystko maja pod kontrola i podstawiaja nam Polakom tylko swoich ludzi. Dlatego ja nie chcodze na glosowania.

  1. test24 mówi

   Właśnie dlatego powinieneś chodzić na głosowania 😉 Trzeba starać się wykorzystać każdą, choćby najmniejszą szansę, by obalić „kolesiów”! Udało się w USA, to uda się i nam 😉

  2. Robert B. mówi

   Nie inaczej było z żydostwem w latach 20-30 XX wieku w Niemczech. Też skądś wiedzieli, że będą Niemcami rządzić. Dostali taką odpowiedź, że do tej pory nie mogą oprzytomnieć…

 4. Bo mówi

  Calkowicie sie zgadzam ze to sa post komunisci ktorzy juz rzadza 2 albo 3 dekade. Byli wystawiani przez komunistow i zydow i rzadza juz tele lat, czas najwyzszy zeby ich wszystkich wymienic !!!!!

 5. test24 mówi

  Nie wiem, co jest gorsze – to, że Ci politycy robią takie przekręty, czy to, że ciągle mają ogromne poparcie, mimo tych przekrętów. A może najgorsze jest to, że to właśnie oni są najlepszymi kandydatami? To jaki poziom reprezentują ich konkurenci? :O

 6. Robert B. mówi

  Politykę zagraniczną prowadzi rząd. Ci prezydenci (moim zdaniem wysługujący się swoim centralom zagranicznym) powinni mieć natychmiast postawione zarzuty prokuratorskie za zdradę stanu. I do pierdla na wiele, wiele lat.

 7. Tylko Prawda jest ciekawa mówi

  Nalezy dochodzic kim byli ojcowie i dziadkowie tych wyzej wymieninych prezydentow.
  Ich pochodzenie rodzinne wiele wyjasni. Prawdopodobnie niektorzy z nich maja zmienione nazwiska i zyciorysy.
  Protokoły 5-11- Rzeźnia owiec (gojow)
  https://www.henrymakow.com/2017/07/protocols-5-11.html

 8. Michał mówi

  Należy bezzwłocznie odwołać tych kretynow z tych stanowisk i wysłać do Syrii

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.