Skandaliczne kłamstwo izraelskiego dziennika: „Pierwszy transport do Auschwitz to Żydówki”

Auschwitz / fot. youtube
0

W czwartek (2.01.2020) izraelski dziennik „Times of Israel” opublikował artykuł pt. „Pierwszy transport Żydów do Auschwitz to 997 młodych słowackich kobiet i nastolatek”. Natomiast w promującym ten artykuł tweecie napisano: „Pierwszy transport do Auschwitz składał się z 997 młodych Żydówek i nastolatek ze Słowacji”. W artykule używane są określenia: „pierwszy transport”, „pierwszy transport do Auschwitz”, „pierwszy transport Żydów do Auschwitz” i „pierwszy transport kobiet”. W artykule pojawia się też określenie „transport przekroczył polską granicę”, co sugeruje, że w 1942 roku istniało państwo polskie. A skoro istniało i wywożono tam Żydów na zagładę, to czytelnik podświadomie przyjmuje narrację o polskiej współwinie za Holokaust.

W artykule przedstawiono losy słowackich Żydówek przywiezionych do obozu w marcu 1942 roku. Czytelnik artykułu nie dowie się z niego, że w tym czasie Auschwitz był obozem działającym już od dwóch lat. Wprost przeciwnie – według informacji przedstawionych w artykule, na początku 1942 roku w Auschwitz „było niewiele”, a obóz zbudowały dopiero przywiezione Żydówki.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czytelnik nie dowie się też, że Polacy jako pierwsi trafili do Auschwitz przywiezieni tam w czerwcu 1940 roku. „Pierwszy transport” ma się kojarzyć z Żydami. „Pierwszy transport” to 1942 rok, czyli rozpoczęcie likwidacji Żydów przez Niemców. O „pierwszym transporcie” powstała książka promowana w artykule i powstaje film dokumentalny. W opublikowanym fragmencie filmu pada stwierdzenie, że przed przybyciem Żydówek w 1942 roku Auschwitz było „pustym miejscem”. Nazwa Birkenau w ogóle się nie pojawia.

Mój komentarz: Auschwitz to niemiecki obóz koncentracyjny dla Polaków. Birkenau to niemiecki obóz zagłady dla Żydów. W żydowskiej narracji Birkenau zniknęło, a Auschwitz stał się obozem zagłady dla Żydów, który był „pustym miejscem” przed ich przybyciem. Polaków całkowicie usunięto z tej historii, a jeśli pojawiają się w niej, to jako nie-Żydzi, którzy podzielili żydowski los. Co więcej, polskie ofiary Auschwitz przerabiane są na ofiary żydowskie. Tak stało się w przypadku polskiej dziewczynki z Zamojszczyzny, Czesi Kwoki. O tym, w jaki sposób przerobiono ją na Żydówkę, piszę w mojej książce „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba”. Książka do nabycia w sklepie internetowym TUTAJ. Kupując książkę wspierasz działalność portalu wPrawo.pl.

Źródło informacji: Times of Israel

Zobacz też:

Rocznica pierwszego transportu do Auschwitz! Narodowy Dzień Pamięci Polskich Ofiar Niemieckich Obozów Koncentracyjnych [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.