SKANDAL! Jacek Międlar skazany w procesie z inicjatywy żydowskiej loży B’nai B’rith! Chodzi słowa: „żydostwo”, „Polska antybanderowska”, „żydowska księga nienawiści”

Jacek Międlar / Fot. YouTube
25

Po dwukrotnym umorzeniu postępowaniu przez prokuraturę, żydowska loża B’nai B’rith złożyła subsydiarny akt oskarżenia przeciwko autorowi książek i publicyście Jackowi Międlarowi. Oskarżono go za cytowanie Talmudu, Jezusa (Łk 11,29), hasło „Polska antybanderowska”, wskazanie, że niedoszła szefowa American Jewish Committee na warszawskim lotnisku ukradła kosmetyki za ponad 1,6 tys. złotych i potępianie nienawiści wynikającej z doktryny Talmudu oraz takie określenia jak „żydostwo” (w słownikach nie figuruje nawet jako określenie pejoratywne) czy „żydowska księga nienawiści”. Na rozprawach stawili się Żydzi i Ukraińcy, którzy próbowali dowieść, że w Polsce starozakonni są prześladowani, flaga banderowska to flaga obrońców ojczyzny, a hasło „Polska dla Polaków” to hasło faszystowskie. Dziś sąd wydał w sprawie haniebny wyrok skazujący!

Sędzia Aneta Talaga z Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Śródmieścia skazała Jacka Międlara na 12 miesięcy ograniczenia wolności poprzez wykonywanie nieodpłatnych prac społecznych 30 godzin miesięcznie. Do tego wyroku dojdą koszty postępowania i zastępstwa w procesowego, które mogą sięgnąć nawet kilkunastu tysięcy złotych! To trzeci skandaliczny wyrok w sprawie Jacka Międlara, który zapadł w przeciągu dwóch miesięcy. Wcześniej skazano go na 12 i 10 miesięcy ograniczenia wolności i opłaty sięgające 20 tysięcy złotych!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jacek Międlar dziękuję i prosi o wsparcie na pomoc prawną w tym i kolejnych postępowaniach sądowych. Wesprzyjmy go, gdyż ewidentnie nieprzyjaciele próbują zatruć mu życie, odebrać oszczędności oraz czas na dalszą, wartościową pracę publicystyczną. WSPARCIE – TUTAJ

Opinie biegłych

Co warte odnotowania, w niniejszym procesie sąd odrzucił opinię biegłego profesora, który ustnie i na piśmie wskazał, że w niniejszym postępowaniu nie może być mowy o przestępstwie, zaś dwie pozostałe opinie biegłych o niższych tytułach naukowych potraktował wybiórczo. To znaczy, że fragmenty, w których biegli mówią o wolności słowa i ochronie także negatywnych opinii, zostały przez sąd niejako pominięte, zaś te, w których wskazano na możliwy pejoratywny wydźwięk słów przez Jacka Międlara, uznał za wiarygodne. Co istotne, to właśnie w oparciu o te opinie prokuratura dwukrotnie umarzała postępowanie w tej sprawie!

Sędzia Talaga uznała, że Jacka Międlara należy skazać, gdyż jego wypowiedzi „wywołują negatywne emocje u adresatów”. Od kiedy to kodeks karny umożliwia skazywanie za „wywoływanie negatywnych emocji”?

Za jakie słowa Żydzi oskarżyli Jacka Międlara?

Dziękuję Bogu, że nie mam w sobie nic z talmudycznej, oportunistycznej postawy;
to plemię jest plemieniem przewrotnym (Łk 11,29);
Talmud to księga nienawiści (m. in. por. Goje uważani są za skończonych łgarzy i zabrania im się zeznawać przed sądami rabinackimi. Pod tym względem posiadają oni, teoretycznie, status żydowskich kobiet, niewolników i osób niepełnoletnich. W praktyce jednak ich status jest znacznie gorszy, bowiem dzisiaj w pewnych sprawach kobiety żydowskie mogą zeznawać przed sądem rabinackim, który „daje im wiarę”, natomiast gojowi nie uwierzy nigdy – autor słów: Izrael Szahak);
Polska antybanderowska.

Czy publiczne wypowiadanie takich słów, które są jawnym potępienie „mowy nienawiści” winno być kwalifikowane jako… „szerzenie nienawiści”, co uczyniła sędzia Talaga?

Nagonka za prawdę!

Polscy internauci nie mają wątpliwości, że Jacek Międlar, autor dwóch książek„Moja walka o prawdę” i „Polska w cieniu żydostwa. Wielcy Polacy o Żydach”i projektu „Spotkanie ze Świadkiem ukraińskiego ludobójstwa na Polakach” padł ofiarą obrzydliwej nagonki.

Mamy do czynienia z ewidentną nagonką środowisk żydowskich na Jacka Międlara. Czy przypadkiem nie powinna interweniować polska prokuratora, by ją powstrzymać? – napisał na Twitterze publicysta Tomasz Sommer.

Żydowska loża

Przypomnijmy, że żydowska, międzynarodowa organizacja działająca w Polsce pod nazwą Żydowskie Stowarzyszenie B’nai B’rith w Rzeczypospolitej Polskiej (B’nai B’rith – Loża Polin) została założona w Polsce w 1922 roku. Jej nazwa wywodzi się z języka hebrajskiego i oznacza „Synowie Przymierza”. Czym trudzi się owa organizacja, tłumaczy dr Ozjasz Thon, w przedwojniu członek wysoko postawiony loży B’nai B’rith: Braterska organizacja, czyli złączona rodzina w żydostwie i dla żydostwa. To jest nasz „cel”, jedyny, immanentny. Z niego rzecz jasna wypływają i wynikają inne cele, bardzo i bardzo liczne, tak, jak z jednego „motywu” wypływają tony i akordy. My mamy w pierwszym rzędzie spełnić to, co nam jest najbliższe: wytworzyć braterski organizm przewodników żydostwa, takich, dla których służba dla żydostwa stanowić będzie treść i istotę ich życia (cyt. za: B. Chełmiński, Masonerja w Polsce współczesnej, Warszawa 1936, s. 23).

Szesnaście lat później, 22 listopada 1938 r. dekretem Prezydenta Rzeczypospolitej Ignacego Mościckiego rozwiązującym wszystkie organizacje masońskie w Polsce, B’nai B’rith zostało w Polsce zdelegalizowane. Zrzeszenia wolnomularskie (masońskie) uznaje się za rozwiązane z mocy samego prawa – zapisano w dekrecie prezydenta Mościckiego.

Dekret prezydenta Mościckiego (PRZECZYTAJ) przestał obowiązywać dopiero 1 stycznia 1970 r. Czyli aż do 1970 r., nawet reżim komunistyczny uznawał loże masońskie za zagrożenie dla funkcjonowania państwa, zaś przynależność do nich i ich popieranie było przestępstwem zagrożonym karą więzienia do lat 5 oraz grzywną. Kto bierze udział w związku wolnomularskim lub działalność takiego związku popiera, podlega karze więzienia do lat 5 i grzywny – czytamy w art. 2 dekretu Prezydenta RP z 1938 roku. Takie przestępstwo można porównać do udziału w zorganizowanej grupie przestępczej (258 §1 k.k.), za co aktualnie grozi taka sama kara, jak niegdyś za partycypację w wolnomularstwie.

Przeczytaj:

„Flaga banderowska to flaga obrońców ojczyzny. „Polska dla Polaków” to hasło faszystowskie”. Skandaliczne zeznania Ukraińca i Żyda z B’nai B’rith w sprawie Jacka Międlara. Kim są oskarżyciele?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. MAREK mówi

  Analizując takie wyroki, czyny osób decyzyjnych oraz wyniki wyborów, sondaże nasuwa się jeden wniosek Polacy to wymierająca mniejszość. Teren Polski zdominowany jest przez polskojęzycznych europejczyków, żydów, filosemitów, ukrainofili i inne pasożytujące na Polakach nacje. Poniżanie, okradanie i szkalowanie Polaków to ich znak rozpoznawczy.

 2. ubawiony mówi

  Panie Jacku,prosze sie udac po pomoc do mecenasa Giertycha( narodowiec cala geba) albo PO oni Panu w walce z pisozydokomuna pomoga.

 3. Martin Malik mówi

  1. Panie Jacku. Czego Pan się spodziewał? Polin przecież. Sprawa jest jasna: prokuratura umarza 2 razy, sądy uniewinniają też 2 razy – ale żydowski interes jest ponad polskimi organami. Tak samo jest w Chinach. Tam wyroki zależą od partii komunistycznej, nawet jeśli chiński sąd najpierw uniewinnia.

  Polacy w Polsce mają to samo prawo, co Anglicy w Anglii. Jest to prawo do trzymania mordy na kłódkę. Demokracja!!!

  2. Loże masońskie w Londynie to już żadna tajemnica. Niedaleko mnie jest Centrum Masońskie, a wiem to dlatego że wystawili sobie ogromny szyld, aby wszyscy kierowcy widzieli z daleka. Na Covent Garden jest świątynia Masonów. Raz na jakiś czas wychodzą z ulotkami, i zapraszają na spotkania i imprezy sportowe. Lordowie i członkowie parlamentu publikują zdjęcia w strojach masońskich.

  Polki są czasem sprzątaczkami i opiekunkami do dzieci w żydo-masońskich domach, ale jakoś Pana wyjątkowo nie lubią. Pomimo braterstwa oni też za sobą nie przepadają. Są różne frakcje.

  W cale by mnie nie zdziwiło gdyby na oficjalnej wizycie w Londynie prezydent Duda sam założył taki strój i przytulał Masonów.

 4. Tey mówi

  Hitler i Bandera dwa bratanki…

 5. ulu mówi

  odnośnie tej wypowiedzi -flaga banderowska to flaga obrońców ojczyzny, jakie państwo tacy bohaterzy, także cieszy mnie że otwarcie do tego się odwołują, jeszcze przed sądem, pogratulować takich obrońców

 6. Rob mówi

  Panie Jacku bardzo proszę nie poddawać się. Wierzę, że z każdej potyczki jest Pan silniejszy, a Pana wizerunek jest coraz bardziej rozpoznawalny. Dziękuję Panu za Pana zasługi dla Polski. Jestem z Panem w modlitwie i chętnie pomogę Panu finansowo. Dziękuję Panu za wszystko co Pan robi. Pozdrawiam Rob

 7. Ewa-Maria mówi

  Może pójść śladami Rosji i pogoniła wszelkiej maści żydostwo masońskie. Na razie rządzi PiS więc Polin mamy. Nic jednak wiecznie nie trwa i ich rządy kiedyś skończą się.

 8. Jozef mówi

  Polska zwyciezy..KAMRACI…P Bog jest po naszej stronie!
  Drugi raz POLACY nie beda ukrywac zydow po piwniacach narazajac swoje zycie i rodziny….. ZAPAMIETAJCIE zydzi!!

 9. Mieczysław S.Kazimierzak mówi

  Michael E.Jones : WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA.
  ANTYPOLONIZM ma swój fundament w EKONOMII ŻYDOWSKIEJ. Tą ekonomię jako NASTĘPSTWO WYBRAŃSTWA opisał polski badacz antyku Feliks Koneczny, autor charakterystyki oryginalnego podziału na CYWILIZACJE w ŻYDOWSKIEJ, nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI. Korzenie cywilizacyjnego rozwodu opisał inny polski badacz antyku Tadeusz Zieliński w HELLENIZM A JUDAIZM.
  Co zostało z czasów walki ZŁA ze ZŁEM to jest NAZIZMU z KOMUNIZMEM, kiedy brakiem lojalności wobec Polski, a szczególnie na Wołyniu, wykazały się MNIEJSZOŚCI NARODOWE:ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA?! Po ZBRODNI PRZEMILCZENIA KATYŃ nastąpiła RZEŹ WOŁYŃSKA, dziś Polsce został wystawiony żydowski rachunek za MIENIE BEZSPADKOWE. Michael E. Jones : WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA. Trzeba zatem mówić o procesie od ŻYDOBOLSZEWIZMU, który przejął w działaniu rosyjski rasizm, do ŻYDOBANDERYZMU, który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ. Tą wojnę jako doskonalenie sztuki wywoływania kryzysów, aby na nich zarabiać opisał Song Hongbing. Coraz bardziej sprowadza się ona do pojedynku USA-Chiny, DOLARA z ANTYDOLAREM, bazującym na powiększających się zasobach chińskiego złota. W ramach ANTYAMERYKAŃSKOŚCI pojedynek Rosja – Ukraina, natomiast w ANTYAMERYKAŃSKOŚCI chińskiej gra idzie o Tajwan?! ANTYPOLONIZM ma swoją historię wobec faktu, że POLSKA nadal MIĘDZY WSCHODEM a ZACHODEM, tylko jeszcze bardziej globalnie jak to w swoim czasie oceniał wspomniany Feliks Koneczny.
  Polska po odbiciu się od ściany moskiewskiego zakonu, choćby w obliczu DRAMATU ŚMIERCI mojego brata Janusza, dryfuje ku ścianie?! ANTYPOLONIZMU na katolickim, katedralnym cmentarzu we Wrocławiu?!

 10. George mówi

  Mam nadzieję, że gdy w Polsce władzę przejmą polscy patrioci ich pierwszym ruchem będzie delegalizacja żydowskich lóż i ukaranie winnych za panoszenie się żydów w Polsce. Zresztą nie tylko żydów, ale i Ukraińców.

 11. Shadow mówi

  Nie od dziś twierdzę, że obie nacje są do siebie mentalnie podobne i tyle samo warte, czyli kopnięcia w d….. i plaskacza na parchate ryje. Oszuści, wyzyskiwacze, zdrajcy i zbrodniarze to ich cechy naczelne, a do tego mają przeświadczenie o byciu ponad innymi nacjami.

 12. czarny mówi

  Znaleźli dyspozycyjną sędzinę, tak jak w pozostałych przypadkach, ewentualnie wydała taki wyrok ze strachu przed rychłym zakończeniem kariery. Z tego co wiem, to przecież można żądać wymiany składu sędziowskiego, jeśli jedna ze stron uważa, że nie jest obiektywny.
  A co do prokuratury, do której odwołuje się Sommer, to przecież umarzała postępowanie w tym podobnych sprawach. A Ziobro to jest aktualnie zajęty w walce o stołki z Morawieckim i nie będzie marnował czasu na jakieś procesy, a na pewno nie narażał swojej pozycji przez jakieś konflikty z Żydami.
  PS. Nie sądziłem, że dożyję czasów, w których ktoś będzie skazany za cytowanie Biblii.

 13. MACIEJ mówi

  Wszystko działa tak jak 'powinno’.
  Panie Jacku, w duchu jestem zaraz obok, z modlitwą.
  Pozdrawiam.

  Na marginesie,
  zastanawiam się nad genezą słowa 'podjudzać’ 😉

 14. Michu. mówi

  Skandal, niestety Żydzi mają bardzo zły stosunek do Polaków, wciąż niesłusznie oczerniają nas jakobyśmy współdziałali w zagładzie, a oto My jesteśmy jedną z największych ofiar wojny. Trudno doszukac się w tej sprawie jakiejkolwiek winy Jacka Mirosława. Szczęście w nieszczęściu, że wyroki są w zawieszeniu. Obawiam się, że te komusze sądy mogą nawet wsadzić Jacka pod byle pretekstem. Faktycznie, wg mnie powinien interweniować Ziobro, ale jak widać nic nie zrobił. Mam nadzieję, że Jsię acek wybronisz, chociaż to bardzo trudne w tym zalewie bezprawia .

 15. ubawiony mówi

  Parszywy pisowiec Zaryn,pomogl Sommerowi redaktorowi NCz przy kreceniu filmu o Jedwabnem!
  Mozna sie upodlic jak Sommer? Mozna.

 16. Polonia Restituta mówi

  Trzymaj się, Jacku! A Wy, Rodacy – obudźcie się. Ludzie pokroju Jacka dostają po głowie bo jest NAS za mało! Jednostki znacznie łatwiej wziąć na celownik; gdyby takie osoby liczone były w setki, to ta cała zgraja zdrajców zaczełaby się w końcu trząść portkami ze strachu! Wielu Polaków myśli dokładnie tak samo, ale się boją odezwać, bo wydaje im się, że są w tym osamotnieni i poprzez takie zrywy wystawią się na łatwy strzał. POBUDKA! Jutro jest ten dzień, w którym możemy dać wyraz swojemu niezadowoleniu z niebiesko-żółtych szmat powiewających na każdy rogu!
  Dajcie znać, gdzie i jak można Wam pomóc we Wrocławiu. Z przyjemnością to uczynię. Nie wiem czy zauważyliście, ale nawet w MPK są reklamy z jakimiś ukrami-kierowcami, którzy organizują spotkania w formie pogadanek z hasłem „Sława Ukrainu”. K**wa, gdzie my do cholery jesteśmy???!!! Obudź się ciemny ludu, bo grzech zaniechania w oczach Boga jest grzechem śmiertelnym!

 17. ubawiony mówi

  Rodacy!!!!
  Dolaczmy do Tuska i wyprowadzmy sila pisowska dzicz z urzedow i instytucji panstwowych!

 18. wróg ludu mówi

  Co ty bredzisz człowieku? To źle, że zrobił coś dobrego pomagając w propagowaniu prawdy historycznej???

 19. Dumny Polak mówi

  Czy Ciebie tutaj calkiem ochu..lo!?
  Mielibysmy przylaczyc sie do tej zdradzieckiej, parszywej, hitlerowskiej, ryzej mendy!
  Spod deszczu – pod rynne!?
  Przeciez to jest ta sama pie..na mafia, ktora zniszczyla nasze stocznie, cale dziedziny gospodarki…
  Rozpoczela caly proces upadku naszego kraju!
  Kimze ty jestes, chcac traktowac nas tutaj, jak idiotow!
  Pan Bog jest naszym Krolem, wszystko inne – DO SMOLY!
  Schowaj sie, UBAWIONY, zeby i ciebie tam, razem z nimi, nie wciagnelo, po tym, co tutaj sobie rozpoczynasz!!
  Wtedy nie bedziesz juz az taki UBAWIONY!
  Goraca smola musi w Twoja dupe porzadnie szczypac!
  I bedzie od tego niezle smierdzialo!

 20. adam mówi

  Sady w Polsce niestety nie przestrzegaja prawa. Dzialaja pod dyktad obcych służb. Kim jest Aneta Talaga? Kto jest jej mocodawca? Na czyje zlecenie pracuje? Przeciez sama tych wyrokow nie wydaje. Nikt by jej na to nie pozwolił.

 21. ubawiony mówi

  Za sadownictwo,ktore opanowalo zydostwo z nadania Stalina od 1944 roku a po dzis dzien sadza ich potomkowie jest winny PiS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 22. Anty mówi

  Panie Mieczysławie dawno nie widziałem Pana komentarzy. Dobrze że Pan jest i pisze. Zdaje się że znam Pana z komentarzy z wirtualnejpolonii Ś. P. Włodka Kulińskiego. Młodzi niech czytają i się uczą.

 23. piotr mówi

  Najprostsza definicja masonerii to „Pomocnicy szatana na ziemi” opanowała ona nie tylko władzę państwową, ale i kościół, niszcząc go od wewnątrz wspólnie z komunistami. Maria Valtorta w „Końcu Czasów” opisywała ich podstępne działania, zakończą się one, ostateczną interwencją Matki Boskiej, która wesprze wiernych walczących z nieprzyjaciółmi Boga i całego rodzaju ludzkiego. Panie Jacku odwagi, każdy z nas ma obowiązek mówić prawdę i Pan to czyni.

 24. ssssssss mówi

  Mnie zastanawia o co Międlar walczy???
  Żydzi panoszą się w Polsce – to jest fakt…

  Kompletnie nie rozumiem jego toku myślenia.
  Dla mnie to jest głupota.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.