Skandal! Grzegorz Braun ponownie wykluczony z obrad w Sejmie. Znów poszło o maseczkę. Krzyki: „Wyprowadzić go!” [WIDEO]

7
SKLEP-WPRAWO.PL

W środę (7.07.2021) Marszałek Sejmu Elżbieta Witek wykluczyła z obrad posła Konfederacji Grzegorza Brauna, ponieważ nie miał maski na sali plenarnej i odmówił jej założenia. 

– Panie pośle, czy Pan mnie słyszy? – około 10.20 Grzegorza Brauna zapytała pyta Witek [w tle słychać krzyki: Wyprowadzić go, zejdź z mównicy, maseczka].
– Nie słyszę Pani Marszałek
– odpowiedział poseł Braun.
– To proszę się zbliżyć do stołu w takim stanie
– odpowiedziała Witek.
– Wzywam Panią do poszanowania prawa
– mówił poseł do Marszałek Sejmu. Witek odpowiedziała politykowi, że „na sali są panie w stanie błogosławionym”. – Poprosiły mnie, by przestrzegać rozporządzenia – dodała apelując do Brauna po raz kolejny, aby założył maskę i „szanował regulamin” i zarządzenie Marszałka Sejmu, na co Braun odpowiedział wezwaniem do poszanowania Konstytucji. Zapewnił, że odwoła się do Prezydium Sejmu i wskazał, że Witek uniemożliwia mu spełnianie mandatu posła. Ostatecznie poseł Konfederacji został wykluczony z obrad. To kolejny raz kiedy z powodu niezałożenia maseczki na twarz, Witek wyrzuciła Brauna z obrad. Ostatni raz miało to miejsce 14.04.2021.

W środę rozpoczęło się dwudniowe posiedzenie Sejmu, podczas którego posłowie zajmą się m.in. rządowym projektem noweli ustawy o dowodach osobistych oraz podejmą też kolejną próbę wyboru nowego Rzecznika Praw Obywatelskich.

Na dwudniowym posiedzeniu posłowie będą pracować m.in. nad rządowym projektem noweli o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji.

Sejm zajmie się również projektem noweli o podatkach i opłatach lokalnych. Rozpatrzony zostanie też rządowy projekt noweli o systemie monitorowania i kontrolowania jakości paliw, a także projekt ustawy o finansach publicznych.

W harmonogramie umieszczono też prace nad rządowym projektem nowelizacji ustawy o gospodarce nieruchomościami czy w końcu nad projektem nowelizacji ustawy o dowodach osobistych – zakłada on umożliwienie obywatelom załatwiania najpotrzebniejszych spraw za pomocą systemu elektronicznego.

Posłowie zajmą się także wyborem nowego Rzecznika Praw Obywatelskich. Jednym kandydatem jest prof. Marcin Wiącek.

Przeczytaj także:

Morawiecki straszy „trudnymi scenariuszami” w związku z Covid-19 i mówi o „uśpieniu Polaków” [WIDEO]

Znów zawstydzili IPN! Atakowane przez Żydów Stowarzyszenie „Wizna 1939” i żandarmeria przeprowadzają ekshumację w „lesie śmierci” w Jedwabnem! Znaleziono kości pomordowanych Polaków! [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Greg mówi

  moze mi ktos wyjasni dlaczego Braun Bosak chodza do jaruzelskiej?

 2. Misiek13 mówi

  Jaruzelski spotjal sie z Rokofelerem,wiec licza ze ona moze ma jakies informacie na ten temat

 3. Euzebiusz mówi

  Bo pani „Towarzyszka Panienka” prowadzi te wywiady świetnie, wręcz po mistrzowsku a co najważniejsze nie przerywa, nie przeszkadza i nie fałszuje wypowiedzi.

 4. MAREK mówi

  Szkodliwe i duszące maseczki to widoczna oznaka wiernopoddańczego niewolnika i sługusa globalnego lewackiego covidianizmu!
  Nie istnieję ani jedno medyczne badanie randomizowane potwierdzające skuteczność noszenia maseczek w kontakcie z wirusami. Widać, że ludzi inteligentnych z honorem w sejmie jak na lekarstwo więc zdrada, terror i kłamstwo triumfuje!

 5. Shadow mówi

  Ten farfocel pasożyd powinna odpowiedzieć za swoje niegodziwości, bo to jest terrorystka i zamordystka.

 6. Mari mówi

  I tacy ludzie nami rządzą??? Żałosne. Po co było chodzić na wybory?

 7. W K mówi

  Niestety, w Polsce policyjna prewencja interweniuje, gdy nie ma zagrożenia tzw. porządku publicznego, co nawet nie powinno przyjść komukolwiek do głowy, natomiast rząd warszawski oraz Sejm regulaminami albo rozporządzeniami uchylają działanie Ustaw.
  Po prostu, kto ma za sobą grupę zbrojnych, ten rządzi. W państwach o tak prymitywnej konstrukcji, nie ma możliwości, by nie rządziły prymitywy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.