Grzegorz Braun wykluczony z obrad Sejmu za brak maski: „Występuję na drogę prawną” [WIDEO]

Grzegorz Braun/ fot. screen
39

W środę (14.04.2021) Marszałek Sejmu Elżbieta Witek wykluczyła z obrad posła Konfederacji Grzegorza Brauna, ponieważ nie miał maski na sali plenarnej i odmówił jej założenia. – Tuż przed otwarciem obrad marszałek Witek fatygowała się do mnie osobiście z pogróżką, że odbierze mi uposażenie CAŁE UPOSAŻENIE, podkreśliła. To właśnie poziom PiS – sądzą, że okradanie mojej rodziny załatwia sprawę – napisał Braun na Twitterze.

Braun zapowiedział, że w tej sprawie wystąpi na drogę prawną. – Nigdy nie zgodzę się na reglamentowanie mojego dostępu jako posła ziemi podkarpackiej do wysokiej izby, nigdy nie przystanę na degradowanie kogokolwiek, więc także i mnie, do jakiejś drugiej czy piątej kategorii mandatu poselskiego. Mój mandat jest mi nadany przez moich wyborców, z całym szacunkiem nie przez panią marszałek i nie jest to kwestia fanaberii, opcjonalnego luksusu, ekstrawagancji, tylko to jest kwestia obowiązków, które z tym się wiążą – podkreślił w rozmowie z „Rzeczpospolitą”.

Poseł Konfederacji zaznaczył, że w Polsce obowiązuje hierarchia praw. – Szczyt tej hierarchii wyznacza porządek prawa naturalnego, znajdującego swoje odbicie w porządku konstytucyjnym i tego porządku nie może zaburzać żadna samowola. Nie można też przystać na tworzenie jakichś stref eksterytorialnych, w których porządek konstytucyjny by nie obowiązywał, nawet jeśli tę eksterytorialność chciałaby swoimi uroszczeniami konstytuować szanowna pani marszałek na terenie Kancelarii Sejmu – oświadczył.

Braun wskazał, że oprócz art. 32 konstytucji, który mówi, że nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny, „są jeszcze inne akty prawne, które, mam nadzieję, wyczerpująco i przekonująco przedstawiać będzie moja reprezentacja prawna na ścieżce, na którą nie mogę nie wkroczyć”. – Pani marszałek dopuszcza się bezprawia – podkreślił.

Źródło informacji i cytatów: rp.pl, Twitter

Zobacz też:

Katarzyna TS: Tylko dla zaszczepionych, czyli ustawy norymberskie wicepremiera Gowina

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. AGENDA2030 mówi

  synagoga-pis to ZŁO !!! W Polsce to plemię żmijowe, groby pobielane wraz z długopisem hanukowym co na pokaz przed tv występują w pierwszych ławkach w kościele – sprawują nie_rząd realizując agendę 2030 i masoński nowy ład czyli UCISK na narodzie POLSKI ! Przypomnę że od ubiegłego roku prawie 100 tys. ludzi zmarło przez paraliż opieki zdrowia wywołany przez synagoge-pis !!! A to jak stręczą wstrzykiwania zakrawa na eksperyment medyczny na ludziach, co w konsekwencji jest ludobójstwem (ilość zgonów po wstrzykiwaniu). synagogo-pis —- PIEKŁO CZEKA !

  1. Matka mówi

   O, myślałam, że najwięksi debile na tym forum to Bogusław “kochani, błagam was” i Antypopis z manią “obrzezanych penisów”, nawet u kobiet – a tu widzę że jakiś trzeci idiota z mózgiem jak u ślimaka chce stanąć w zawody:).

  2. Maciej mówi

   @tow. “Matka”

   No i skromnie, jak zwykle, zapomniała towarzyszka wymienić siebie.

  3. Głos mówi

   Apeluję o nie publikowanie diabelskich komentarzy “matki”, które sieją zgorszenie i zamęt. Dosyć! Najwyższy czas aby odciąć zło od wpływu na opinię maluczkich. Pieniądze i czas, które przecież trzeba poświęcić na utrzymanie “Wprawo.pl”, nie mogą wspierać szatańskiej roboty.

 2. z-k mówi

  Pan Grzegorz Braun jest człowiekiem o ogromnej wiedzy, nieprzeciętnej inteligencji i imponującej kulturze słowa. Mógł by w tej mizerii sejmowej, wyłonionej tylko dzięki pokrętnej ordynacji i machinacji żydo-pruskich mediów, pełnić rolę okrętu flagowego wskazującego wyborcom na kogo należy głosować. Zrobił by wiele dobrego gdyby przestał walczyć o maseczkowe duperele. To nic, że ma Pan rację ale są ważniejsze sprawy niż bezsensowne utarczki z Gosiewską, Kidawą czy Witek. Gdzie jest Konfederacja? Po przedziwnym zagłosowaniu razem z PIS w sprawie oddania złóż naturalnych Polski w obce ręce znikliście z horyzontu nawet nie wytłumaczywszy skąd takie stanowisko o ………..nieprzyjemnym zapachu.

  1. Hammurabi mówi

   Polskie złoża…
   A jest tego tyle, że moglibyśmy być naprawdę i bogatym i bardzo wysoko rozwiniętym krajem.
   Niestety: “Kopalina jest to surowiec o znaczeniu gospodarczym wydobywanym z ziemi. Najczęściej są to skały i minerały. Kopaliny dzielą się na dwie grupy. Własność górniczą i pozostałe. Własność górnicza należy do Skarbu Państwa, natomiast kopaliny pozostałe do właściciela gruntu.
   Inaczej mówiąc piasek, żwir, pospółka, torf i podobne można eksploatować uzyskując stosowne pozwolenia. Od kopalin o znaczeniu gospodarczym WARA!!! Koncesje są koncesjonowane i tyle. A otrzymać koncesję można wyłącznie od “państwa” .
   Inaczej by było, gdyby “górnicze skarby pod ziemią”, co to “głęboko ukryte drzemią” były własnością NARODU.
   Ale nie są i dlatego byle łachudra na ministerialnym stołku dysponuje nimi według własnego a co gorsza obcych i wrogich nam plemion uznania.
   Wcale się nie zdziwię, jeśli już niebawem Mazury staną się krainą odkrywek i górniczych wież wyciągowych a Polacy będą mogli jedynie sobie powspominać “Augustowskie noce” i “Beatę z Albatrosa”, bo…
   Złoża metali w okolicach Suwałk (tytan, wanad, żelazo i metale ziem rzadkich)
   Zasobność – 1 500 000 000 ton rudy (1,5 mld ton);
   Wartość samego tytanu to 355 000 000 000 $ (355 mld $). Całkowita wartość złoża przekracza 1 000 000 000 000 $ (bilion $) + złoża rudy żelaza o doskonałej jakości.
   (Po prostu dwa jedyne kraje na świecie, które mają takie zasoby – Chiny i Polska – musiałyby koordynować swoje ruchy, a Chiny zrobiłyby co w ich mocy by te zasoby nie wpadły pod kontrolę ich konkurentów (Rosja, USA, Niemcy).
   Ruszenie polimetali na Suwalszczyźnie (podobnie jak i innych bogactw) spowoduje też “zalanie” budżetu szybkimi dochodami. Dzięki temu, że skała, w której znajdują się złoża polimetaliczne jest wolna od niebezpiecznych gazów, a złoża są płytko pod powierzchnią eksploatacja byłaby tania i bezpieczna. W ogóle te bogactwa wiążą się z ogromnym przyrostem dochodów budżetu, co bezpośrednio przekłada się na szybkie wzmocnienie państwa polskiego, w tym Wojska Polskiego. Spodziewane dochody będą tak duże, że Polska po prostu nie będzie miała na co wydawać pieniędzy. Niemcom i Rosji nie w smak taka opcja)!

   Złoża molibdenu, wolframu, miedzi pod Myszkowem (Jura Krakowsko-Częstochowska). Obok tych metali zawsze występuje złoto, srebro i selen
   Zasobność – 726 000 000 ton rudy (726 milionów ton);
   Wartość samego tylko molibdenu – 14 520 000 000 $

   Złoża niklu pod Ząbkowicami Śląski. Obok niklu w złożach występuje złoto i platynowce
   Zasobność – 14 000 000 ton rudy (14 mln ton);
   Wartość tylko niklu około 4 000 000 000

   Złoża wysokiej jakości węgla kamiennego na Lubelszczyźnie. Węgiel „zanieczyszczony” jest złotem
   Zasobność – 40 000 000 000 ton (40 mld ton);
   Wartość – 4 800 000 000 000 $
   (Antracyty na Lubelszczyźnie odkryto już przed II wojna światową. Po roku 1946 podjęto kontynuację badań geologicznych. Sowieci zakazali kontynuować badania nad antracytami na Lubelszczyźnie pod koniec lata 40-tych, gdy z kolejnych odwiertów potwierdzało się zanieczyszczenie antracytów złotem (dane z dwóch odwiertów potwierdzały też bardzo silną radioaktywność, co wskazywało na dodatkowe bardzo bogate złoże Uranu /lub Plutonu?/). Zanieczyszczenie złotem węgla była tak wysokie, że Stalin przestraszył się, że gdy Amerykanie się o tym dowiedzą – zrewidują Jałtę i Poczdam i zabiorą Sowietom Polskę. Sowieci nakazali zniszczyć dokumentację wykonanych odwiertów! Polscy technicy i inżynierowie zdołali jednak część najważniejszej dokumentacji zachować. Dokumentacja ta jest przechowywana do dziś).

   Złoża złota w różnych lokalizacjach głównie na terenie Dolnego Śląska
   Zasobność – 350 ton kruszcu;
   Wartość – 14 000 000 000 $

   Złoża miedzi i złota w rejonie Bytomia Odrzańskiego
   Zasobność: Miedź – 8 000 000 ton metalu (8 mln ton)
   Złoto – 100 ton kruszcu
   Wartość razem około 62 500 000 000 $

   RAZEM (podsumowując tylko wartość tytanu ze złoża pod Suwałkami) 5 847 020 000 000 $ (5 847,02 mld $ = 5,847 biliona

   Polska w całości leży na ogromnym złożu ropy i gazu (w dodatku daleko wychodzącym w polski szelf bałtycki), bowiem twór geologiczny skał porowatych, który jest jak gąbka nasączony gazem i ropą, zaczynający się w Zatoce Perskiej, a kończący w Morzu Północnym pomiędzy Szkocją i Norwegią osiąga swoją kumulację właśnie w Polsce! Tylko, że to ogromne złoże znajduje się na głębokości 5 km – Polska zachodnia i północna i 7 km – Polska południowo-wschodnia. Te głęboko położone złoża szacowane są na 650 mld ton, co daje 4764,50 mld baryłek. Złoża Arabii Saudyjskiej oszacowane są na 265 mld baryłek!!!

   Głębokość zalegania powoduje co prawda brak opłacalności wydobycia.

   Bajki powie ktoś. Plotki doda inny… Może i bajki, jednak coś musi być na rzeczy, skoro władze państwowe z maniakalnym wręcz uporem trwają w programach umożliwiających dostęp do polskich złóż obcym firmom, niszcząc to, co już zostało udostępnione robotami górniczymi.
   Budowa przekopu na Mierzei Wiślanej i milczenie “władz” powinno dawać wiele do myślenia, nawet jeśli tylko kilka, kilkanaście procent tych informacji jest prawdziwych.

  2. z-k mówi

   Poszukując książek Albina Siwaka trafiłem do Niego do domu. Nigdy nie miałem lewicowych inklinacji, raczej wręcz przeciwnie ale Pan Siwak okazał się nie tylko świadkiem “kawałka”polskiej historii ale też niezwykle oczytanym, ciepłym człowiekiem i świetnym dyskutantem. Wracając z działki przez Rembertów wstępowałem do Niego i tak przez okres ponad 10 lat przegadaliśmy w sumie przynajmniej miesiąc bez przerwy. Poznałem tam płk. Konstantego Rokossowskiego (wnuczka marszałka ) i jego rodzinę i wielu innych ciekawych ludzi. Przyjaźnił się Pan Albin z marszałkiem Kuligowem często gościł u niego w Moskwie a marszałek o polskich złożach mówił tak” gdybyśmy wiedzieli w 1944 roku o tych złożach i jakie będzie ich znaczenie dla przyszłych technologii to ani Suwalszczyzna ani Mazury nie znalazłyby się w granicach PRL. Gdyby wiedzieli o tym Anglicy i Amerykanie w czasie wojny to nigdy by się nie zgodzili na oddanie Polski w radziecką strefę wpływów i była by III-cia wojna. Pilnujcie tego bo wam to zabiorą”. Więc pilnujemy. Nawet Konfederacja zagłosowała tak jak trzeba a sam pan Michalkiewicz twierdzi, że pamięta jak Siwak był “gruszką ” a wierzącym w zasobność polskich złóż radzi by powołali spółkę akcyjną (bo przepisy ponoć to umożliwiają ) owe złoża eksploatowali.

  3. Matka mówi

   No tak, wielu tutaj niby “patriotów” to faktycznie “ruskie onuce” zwykłe. Fascynacja trepem i komuchem Siwakiem od Moczara, Grunwaldu i stanu wojennego, do tego jeszcze chwalenie znajomości z dziećmi staninowskiego marszałka Rokossowskiego czy innym dowódcą okupujących nas Sowietów, co to miał polską krew przelewać (Kulikowem, nie Kuligowem, tak na marginesie, komuchu).

   Tfu, pieprzona komuna i jeszcze sobie sowieckie gęby Polską i patriotyzmem wyciera.

  4. szalom mówi

   Paszoł won mamełe. Grunwaldowi to możesz buty czyścić

  5. z-k mówi

   PS. Byłbym niesprawiedliwy gdybym nie dodał, że Pan Albin Siwak był Wielkim Polskim Patriotą Lewicowym ale przedziwnym . Agnostyk e doceniającym rolę Polskiego Kościoła w utrzymaniu polskiej państwowości i mającym w Kościele wielu przyjaciół a nawet list dziękczynny Prymasa Wyszyńskiego za jego budowlane zaangażowanie w remonty kościelnych zabytków. Gdy PKZ odmówiły remontu zbombardowanego w czasie wojny gotyckiego sklepienia w klasztorze w Siemiatyczach a że sam potrafił takie sklepienie wymurować to zorganizował pomocników i sklepienie wymurował. Jaruzelski dostawał furii gdy mu dnoszono, że Siwak nawet sie nie kryje przywożąc dzieci do I Komunii to Pan Albin oświadczał, że tak sie umówił z żoną a dorosną to sami zadecydują. Jako członek Komsji Skarg uczynił ludziom wiele Dobrego. Uratował przed przemiałem trochę worków unikalnych dokumentów KC. Stąd wielka wartość Jego książek, szczególnie tych pierwszych. Na pogrzebie był ogromny tłum z narodowymi flagami i chyba żadnego ze znanych partyjniaków

  6. Hammurabi mówi

   Bo – jak to się mówi – nigdy do końca nie wiadomo, co w kim siedzi, póki nie dojrzeją owoce po których poznać można co był wart.
   Jakże wielu z tych, co to Polską sobie gęby wycierają, jest doskonałym przykładem tej prostej zasady.
   Mamy na pęczki i wiązki okazyjnych patriotów, przemawiających do podstawianych tłumów, mamy zatrzęsienie “patriotów”, których patriotyzm kończy się na bankowym koncie.
   Mało tego! Mamy mrowie jawnych sprzedawczyków co to nawet nie kryją się z wrogością do Polski i czynią wszystko by jej zaszkodzić, pewni opieki “przemożnych mecenasów” i bezkarności immunitetowej.
   To jest fakt. Sprawa doszła już do trzeciego szeregu i jeśli nic się z tym nie zrobi biada nam.

  7. Matka mówi

   Na pogrzebie to było mnóstwo szurów w stylu czubka Jabłonowskiego czy innego Sendeckiego. Pozoranci udający patriotów, a tak naprawdę stare komuchy, sieroty po Moczarze, Jaruzelu i Grunwaldzie.

  8. szalom mówi

   Siwak był tak przez was tępiony, że niewątpliwie w tłumie żegnających był cały kahał żydłackich sygnalizatorów na czele z tobą

 3. MAREK mówi

  Lewaczka witek to wyznawczyni antypolonizmu szerzonego przez komunistę geremka prawdziwe lewertow , gorliwa działaczka lewackiej Unii Wolności. Nic dziwnego że ci zdrajcy, ignoranci i lewacy zamaskowani jak bandyci owacyjnie / zwłaszcza budka/ przyjmują szykanowanie Posła Brauna przez towarzyszkę witek . MASKI TO JEDYNY WIDOCZNY OBJAW tzw. pandemii ! Dodatkowo noszenie maski stało się oznaką wiernopoddaństwa totalitarnemu COVIDOWEMU reżimowi !!! Bicie ludzi przez policję za brak maseczek to jawny terror !!! Nikogo nie obchodzi że noszenie maseczek jest szkodliwe a badania randomizowane udowodniły całkowity brak skuteczności masek w zatrzymywaniu wirusów ! Trzeba to zobaczyć : Rewolucja !!!! Narracja w TVP1 dotycząca zarazy zmieniła się !!! Czy to początek końca lockdownu?

 4. W K mówi

  Tę Witek wykluczymy z Polski, będzie banicja, gdy tylko Polacy zaczną rządzić Polską.

  1. Tolek mówi

   Czyli nigdy, bo dla psycho-prawicy zawsze, absolutnie zawsze będą rządzić nie-Polacy. Ktokolwiek dojdzie do władzy natychmiast zostaje Żydem/masonem/lewakiem itp Taka wasza logika 🙂

  2. j-da mówi

   Ooooo!!!! Szachrajska bojówka sygnalistów na portalu J. Międlara już na posterunku

  3. Boguslaw mówi

   Pierdolony smierdzacy, chucpiarz z bielmem na oczy i stopery w uszach, ktory sie wlasnie obudzil po snie zimowym, a moze jeszcze sie z swiatecznej choinki, urwal!?
   IL CRETINO! Un UOMO ESTREMAMENTE STUPIDO!!! Vafanculo ebreyese!

  4. Matka mówi

   Patrz, Tolek, Boguś biegunki teraz również na Twój widok dostaje.:) Miej litość, bo pieluch facet nie nadąży zmieniać.

  5. Matka mówi

   A to w sumie naprawdę zabawne jest. Oni są faktycznie tak głupi, że zawsze będą myśleć, że rządzi nimi jakiś Żyd, ale może oni, kiedyś, dojdą do władzy, zrobią porządek i nowy Holokaust. No tyle że każdy, kto będzie dochodzić do władzy automatycznie stanie się Żydem i koło się zamyka – a oni wiecznie będą sfrustrowani i na drodze do pokoju bez klamek.

  6. Maciej mówi

   @tow. “Matka”

   Towarzyszki zupełny brak spostrzegawczości dorównuje tylko zafiksowany Żydami prymitywizm wypowiedzi.

 5. ikss67 mówi

  TO jest zderzenie dwóch światów, dwóch cywilizacji. Z jednej strony cywilizacja pani Witek postrzegana przez pryzmat stricte materialnej korzyści, z drugiej strony cywilizacja prawa i wolności, gdzie nadrzednym jest dla osoby wybranej do reprezentowania narodu, wspólne dobro nad prywatnym interesikiem.
  Ja mysle, że ta pani ma to w genach, ona nie zrozumie o co chodzi, jak większośc tych ludzi z odpowiednim pochodzeniem. I na koniec, długo przysłuchuje sie debacie politycznej w Polsce. I z przykrością musze przyznać, jest wielu mądrych ludzi, ale jest tylko jeden mąż stanu. To jest Grzegorz Braun. Długo się broniłem aby to napisać, bo wątpiłem, ale od pewnego czasu jestem tego pewien. Ten człowiek przebija intelektualnie wszystkich. Kiedys myslałem, że jego mowy to pewna maniera. Może i tak, ale to jednak jest sztuka, mieć taki dar do ważonego i sensownego wypowiadania się. Gdybym miał porównac pania marszalek Witek do Grzegorza Brauna, to jakbym porównywał międzynarodówkę wyryczaną z setek podpitych gardeł do Bogurodzicy.

 6. vtbnmi,.yui78hjnm mówi

  Szacunek panie Braun.

 7. ecrvtbynuh7j8vbtgynhmj,kl mówi

  Pani Witek,kto dla kogo?Polak,to wolny człowiek,myślałam ,że zajmując tak odpowiedzialne stanowisko jakie przyszło Pani,piastować ,wie Pani o tym.Panie Braun,szacunek.

 8. Michał mówi

  Witek czytała to “wykluczenie” z kartki, czyli brak jej pewności siebie, dostała taką instrukcję.
  Brauna nie bronili “koledzy”, dla mnie to c**y a nie koledzy.

 9. Maksio mówi

  Witek ma mikrofon, więc ma rację. Ustęp 5 to bardzo ważny argument 🤪 A w Polsce ludobójstwo wciąż trwa. Pandemia zbiera krwawe żniwa, bo lekarze wymyślili, że będą leczyć na telefon. 😁 Śmieję się, bom zdrowy, ale jak zachoruję to umrę, chyba że “doktor Kaszpirowski” uleczy mnie telefonicznie. Nawet ksiądz wymaga fizycznej obecności penitenta przy spowiedzi i nie da się tego załatwić przez Internet. A lekarz w Polsce może leczyć przez telefon! Leczyć tak, ale czy także uleczyć? 😌 Grzegorz Braun na przekór wszystkim Witkom mówi nie, bo jest wolnym człowiekiem. Szacunek. Głosowałem na tego pana, i mnie nie zawiódł. Jeszcze Polska nie zginęła! 🙂

 10. anonim mówi

  Nie znosze tej wstretnej syjonistycznej baby. To babsko z obozu parcha geremka, wtedy najwiekszych polakozercow i szkodnikow Polski

 11. PubMedInfo mówi

  Cząsteczki dymu e-papierosowego mają rozmiar 1.06 do 2.46 mikrona [1]. Natomiast 97% wydalanych przez człowieka aerozoli ma rozmiar poniżej 1 mikrona [2].
  [1] Sci Rep. 2020 Dec 10;10(1):21707.
  [2] BMC Pulm Med. 2012 Mar 21;12:11.

 12. Szszęś Bosze mówi

  Chłop mówi o nie wykluczaniu nikogo, a sam uważa ludzi ze środowiska LGBT za ideologię i z chęcią by ich wykluczał. Logika KatoBrauniarza 🙂

  1. AS mówi

   Nie ufam Braunowi, jak nie ufam nikomu z tzw. koncesjonowanych partii, które zgodnie i w porozumieniu panują tak nad tezą jak i antytezą w praktycznie każdym obszarze życia społeczeństwa i w szczególności każdej jednostki.
   Ale zauważywszy słowo logika musiałem odnieść się do powyższych słów: Jest nad nami Prawo Naturalne. To coś gdzie nie potrzeba używać ani logiki, ani dialektyki, ani retoryki – nawet tej o wątpliwej jakości.
   Jeśli nie zostałem mimo tego zrozumiany dam przykład: w 2036 roku o pełne prawa i eksponowanie swoich skłonności będą ubiegali się – wręcz walczyli – zoofile i nekrofile, nie będzie już wtedy można mówić o chorobie umysłowej, ani zwyrodnieniu, trzeba będzie zaakceptować śluby z np. kozą lub rozkładającymi się zwłokami, a może nawet adopcję dzieci czy zwłok np. kota.
   Niemożliwe? Obrzydliwe? Zobaczymy za 15 lat co powiedzą w mainstreamowych stacjach nadawczych. To w sumie niedługo.

  2. szalom mówi

   Nie chrzań głupot. Nikt was nie wyklucza i we własnym gronie obsługujcie swoje odbytnice jak chcecie ale nie róbcie z siebie uprzywilejowanego proletariatu zastępczego a od dzieci wara

  3. Tolek mówi

   Przestań bredzić. A dzieci to lepiej chroń przed katolickim klerem, jak ci tak na ich dobru zależy.

  4. Hammurabi mówi

   I na ten “chłop” świętą rację. Zboczeńców należy wykluczać.
   Wykluczać to nie znaczy prześladować chyba, że naruszają prawo i obyczaje.
   Inaczej mówiąc możesz się kochać nawet z deską z dziurą po sęku, ale za zrobienie tego publicznie, bądź nakłanianie do tego nieletnich masz być “wykluczony” i basta.

  5. Tolek mówi

   Tak tak naziolku, twoi ideowi bracia już kiedyś “wykluczali” ludzi, którzy nie pasowali do ich wizji świata.

  6. szalom mówi

   “wykluczali” bo tak uzgodnili z waszą finansową “arystokracją”, której wadziła chasydzka biedota

 13. Matka mówi

  “Nigdy nie zgodzę się na reglamentowanie mojego dostępu jako posła ziemi podkarpackiej do wysokiej izby, nigdy nie przystanę na degradowanie kogokolwiek, więc także i mnie, do jakiejś drugiej czy piątej kategorii mandatu poselskiego. ”

  Braun swoim szuryzmem sam się zdegradował, do 460 kategorii posła, a nie do 2 czy 5-ej.

  1. Maciej mówi

   @tow. “Matka”

   W ustach towarzyszki, piewcy internacjonalistycznej partii kovidiotów i nauki tow. Łysenki (twórcy nowej biologii i radzieckiego darwinizmu) – to największy komplement.

 14. Matka mówi

  Braun to nie jest poseł 2-ej czy 5-ej kategorii, nawet nie 10-ej czy dwudziestej. To jest ktoś kto pomylił kabaret z Sejmem i byłby nawet śmieszny, gdyby głupota tego co robi i co robią jego mało ogarnięci (eufemizm) zwolennicy, nie wyrządzała tyle szkód.

  1. Arek mówi

   @matka sierot po Stalinie
   Skąd ci , sieroto z Razem, przyszło do pustej główki, ze ktoś tutaj potrzebuje twojej kwalifikacji ( 2, 5, 10 -rzedny poseł ) dla p. Brauna.
   Głosuj na dr Spurek, prof Simona itp towarzystwo reprezentujące twoja „mądrość”. Przyjmij tylko do wiadomości, ze to co dla ciebie mądre , naukowe to dla nas głupota i szurostwo w czystej postaci. Wiec nie sil się nawet na swoje klasyfikacje. Nic to głupiemu wydawać się głupim….

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.