Dr Aondo-Akaa poinformował o zbrodniach na nienarodzonych. Sąd wydał wyrok skazujący!

10

Działacz fundacji Pro-Prawo do Życia dr Bawer Aondo-Akaa został skazany za informowanie opinii publicznej o procederze zabijania nienarodzonych dzieci, który rozgrywa się w jednym ze szpitali. Za stawanie w obronie bezbronnych poprzez rozwieszenie bilbordu z informacją o zbrodniach wyrokiem sądu nałożono na niego grzywnę w wysokości 1200 złotych.
PRZECZYTAJ: [WYWIAD] O kulisch wyrzuceniu z lokalu miejskiego, bandyckich atakach i faworyzacji deprawatorów. Rozmowa z prezesem Fundacji Pro – Prawo do Życia

W tej chwili przeciwko fundacji Pro-Prawo do Życia toczy się aż 50 procesów, przede wszystkim za akcje związane z obroną dzieci nienarodzonych i nieco starszych dzieci przed tęczową deprawacją w szkołach i przedszkolach. Jednym z aktywniejszych działaczy, przeciwko któremu toczy się wiele spraw sądowych, jest dr Bawer Aondo-Akaa – czytamy na portalu stronazycia.pl. – W tej chwili dalej toczy się przeciwko niemu 6 spraw: m.in. w Zakopanem, Nowym Sączu, Wrocławiu i Krakowie. Nieraz podczas procesów czy przesłuchań na komisariatach dochodzi do sytuacji co najmniej dziwnych.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Aondo-Akaa wyznaje, że zdarzało się, iż był wzywany przez policję na przesłuchanie w sprawie pikiet, w których nawet nie uczestniczył, ponieważ przebywał za granicą. Można już mówić o wyjątkowo haniebnym nękaniu, którego regularnie doświadczają narodowi działacze chociażby we Wrocławiu.

Nie ma żadnych wątpliwości, że w polskich sądach na dobre zalęgła się eugeniczna świadomość. We wrześniu 2017 roku sędzia Agnieszka Modzelewska skazała Jacka Międlara na pół roku ograniczenia wolności za stwierdzenie, że Joanna Scheuring-Wielgus jest „zwolennikiem zabijania (aborcji)”. Sędzia uznała, że owo określenie jest znieważające, ponieważ jej zdaniem zabójstwo (mimo wyjaśnienia w nawiasie) nie jest tożsame z aborcją.

Przeczytaj także:

To już jest cywilizacja śmierci! Sąd nakazał zakonnicom finansować aborcję!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. anonim mówi

  Pozdrawiam Pana Panie Doktorze niech Bóg będzie z Panem.

 2. Alek mówi

  Czy sądzono by go za informowanie, że w szpitalu wyrywają zęby lub wycinają wyrostki robaczkowe? Widać więc gołym okiem, że wiedzą, że źle robią. I robią dalej. To jest właśnie niewola grzechu. Módlmy się, by także ich Chrystus wyrwał z niewoli grzechu i szatana.

  1. Zbigniew mówi

   To jest przemysl pozyskiwania materialow do produkcji i uslug.

   Jelcyn korzystal z komorek macierzystych oficjalnie po wynalezieniu przez polskiego prof. medycyny metody wykorzystania materialow z aborcji (Prof Gawronski czy podobne nazwisko ?).

   Potem zakazano tej metody z wielka medialna nagonka.

   Jaka jest wartosc pracy dziennikarzy, jezeli tych zdarzen nie potrafia odkopac w zalewie informacji a nawet powiekszaja to informacyjne tsunami??

   Moim zdaniem wartosc ta jest odwrotna od dobrych checi.

   Nie czekaja az trafimy do piekla wybrukowanymi Dobrymi Checiami i juz nam robia emocjonalne Pieklo, bo musza sie jakos przebic wozami pelnymi brakiem pomyslow.

   Jest cos takiego jak „Lancuch Zdarzen”, dlatego tak nazywa sie procesy, gdyz brak 1 ogniwa powoduje brak lancucha widoczny wyraznie.

   Przeciez taka porwana jest Teoria Darwina i te kawalki lancucha sa nam wciskane jako zastepujace wiare w Boga – maja zastapic nam nasze odczucia.

   Tych publicystow z powylamywanymi ogniwami rozumu nalezy traktowac tak samo i tak samo sa traktowani a sa wartosciowi, wiec trzeba ich chronic, jak wlasne zycie

 3. joejoe mówi

  modzelewską i jej kolesi niedługo zmiecie wiatr historii … podobnie jak zasranych neomarksistów … z ich fundacyjkami

 4. Piotrek mówi

  Idąc tokiem poprawności, powinien powiedzieć, że ta kara to rasizm i nie można tak traktować afropolakow

 5. Hammurabi mówi

  Owszem, w tym wywodzie pana Aondo-Akaa jest wiele prawdy. Tylko… No właśnie! Osoby niepełnosprawne i zakładanie rodzin. Przecież wiele niepełnosprawności ma podłoże genetyczne i potomstwo ze związku dwojga niepełnosprawnych, lub nawet jeśli w związku tylko jedno z partnerów jest niepełnosprawne bądź jest nosicielem wadliwego genu, jest obciążone ryzykiem graniczącym z pewnością wystąpienia objawów. Ponadto środowisko ma wielki wpływ na rozwój emocjonalny potomstwa. Z danych epidemiologicznych wynika, że ryzyko zachorowania, gdy jeden rodzic choruje na schizofrenię, wynosi dla dziecka 13 proc. Gdy na schizofrenię choruje matka i ojciec, aż w 46 proc, choć osoby studiujące z racji wykonywanego zawodu najnowsze dane medyczne, spotykają się z wynikami głoszącymi, iż prawdopodobieństwo wystąpienia zaburzeń psychicznych sięga w przypadku choroby jednego z rodziców nawet 50% a w przypadku połączenia genów dwojga chorujących sięga nawet 100%.
  Depresja, chociaż nie ma podłoża genetycznego, bardzo często występuje u dzieci chorych pacjentów. Wynika to z uwarunkowań społecznych, doświadczenia, osamotnienia i traumatycznych doświadczeń. Dzieci, które wychowywały się w otoczeniu osób chorych na depresję, znacznie częściej zapadają na nią w dorosłym życiu.
  ADHD – „zespół nadpobudliwości z deficytem uwagi”. Zaburzenie u dzieci występuje znacznie częściej, jeśli któryś z rodziców chorował. Według badań nawet siedmiokrotnie częściej. Nie wskazano jednak konkretnego genu, który odpowiada za chorobę, być może jest to kwestia kombinacji kilku genów.
  I tu potrzebny jest rozsądek i odpowiedzialność. Egoistyczne egzekwowanie swoich „niezbywalnych praw” w pewnych sytuacjach jest dowodem na całkowity brak przystosowania do samodzielnego życia i odpowiedzialności za siebie, poczęte potomstwo i lekceważenie społeczeństwa na które spada ciężar ponoszenia konsekwencji takiej prokreacji a co z tego wynika i brak zdolności do rodzicielstwa!

  1. ed mówi

   pójdźmy dalej , tokiem takiego rozumowania…Agresywny Pan poznaje Panią….agresja psychiczna i fizyczna widoczna na twarzy Pani … dziecko, ale zaraz po co, może powstanie kolejny agresor ..czas na eliminację potencjalnego szaleńca..Przykład z kosmosu..? Nie … granice przesuwa się powoli…w imię wypaczonego humanizmu i dbania o przyszłe pokolenia….Być może Ciebie ani mnie mogłoby nie być…Kto wie jakie cechy rodziców byłyby wystarczające i decydowałaby o tym , że potrzeba dokonać aborcji.

  2. Hammurabi mówi

   Człowieku! A kto tu mówi o aborcji? Przytoczyłem wyniki badań z którymi tylko oszołom może dyskutować. Sedno sprawy to ODPOWIEDZIALNOŚĆ! Odpowiedzialność i odpowiednia profilaktyka! Oczywiście nawiedzeni będą wrzeszczeć, że „każdy ma prawo”… Tylko, czy aby na pewno? Piszesz o „powoli przesuwających się granicach”… Ale w którą stronę?
   Populacja osób z niepełnosprawnością liczy w Polsce oficjalnie 12,2 proc. ludności, co daje liczbę prawie czterech milionów siedmiuset tysięcy osób. Są to jednak dane niedoszacowane, gdyż 1,5 mln respondentów skorzystało z prawa dobrowolności odpowiadania na pytania i nie udzieliło odpowiedzi w czasie spisu powszechnego w 2011 roku.
   Spróbuj teraz nakreślić granice!

 6. Piotrek mówi

  Modzelewska to idiota, więc nie sędzia skoro nie kojarzy prostych faktów. Oczywiśćie takie ,,wyroki” wydane przez osobę niesprawną intelektualnie są nic niewarte i nie należy ich realizować. Jeżeli ktoś by usiłował jakieś problemy robić, proszę poprosić o akcję. To samo dotyczy tego dr. Gdy nie działa siła prawa, trzeba użyć prawa siły w obronie prawa i wolności. Ci lewaccy bandyci muszą się bać!

 7. Lucas mówi

  Wspaniały z Pana Człowiek popieram Pana i kocham jak Brata !!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.