To już jest cywilizacja śmierci! Sąd nakazał zakonnicom finansować aborcję!

4

Sąd apelacyjny w Los Angeles odrzucił pozew Misjonarek Guadalupanek Ducha Świętego, w którym zakonnice sprzeciwiły się prawu obowiązującemu w Kalifornii, które zmusza do finansowania aborcji. Misjonarki zaznaczały w pozwie, że nie będą wspierały czegoś, co jest niemoralne, nieetyczne i sprzeczne z ich przekonaniami religijnymi. Sąd nie podzielił ich argumentacji i wskazał, że praktyki aborcyjne są istotową częścią tzw. pakietu zdrowotnego (sic!) i zakonnice muszą wspierać mordowanie nienarodzonych dzieci.

PRZECZYTAJ: Adolf Hitler byłby dumny! Feministki ogłaszają konkurs fotograficzny: „Aborcja w kadrze”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Regulacje stanu Kalifornia zakładają konieczność opłacania składek zdrowotnych, w których pakiecie zawarte jest wsparcie zabijania nienarodzonych dzieci. W Kalifornii obowiązuje swoboda aborcyjna, którą zapoczątkowała słynna sprawa „Roe przeciw Wade”. Sąd kalifornijski wydał w tej sprawie iście nazistowski, eugeniczny wyrok, twierdząc, że „kobieta ma prawo do dokonania aborcji i wynika to praw do prywatności i wolności”, co skutkowało skrajną liberalizacją prawa do zabijania nienarodzinych. A co z „prawem do prywatności i wolności” bezbronnych dzieci?

Kalifornia zbroczona jest krwią. Jak wynika z raportu Instytutu Guttmachera, co czwarta ciąża w tym stanie kończy się morderstwem, w demoliberalnych mediach zwanym aborcją.

Przypomnijmy, że eugeniczny zamordyzm, podobny do tego w stanie Kalifornia, w 1943 roku został wprowadzony na polskich ziemiach okupowanych przez Adolfa Hitlera. Mimo to, aborcjoniści relatywizujący zabijanie bezbronnych dzieci, sami się określają mianem „antyfaszystów”, a sędzia Agnieszka Modzelewska skazała mnie na pół roku ograniczenia wolności za nazwanie… „aborcji zabijaniem”. Tego nie powiedzieli w mainstreamie, prawda? Cywilizacja śmierci w pełnej krasie!

Źródło informacji: eKai

Przeczytaj:

„Aborcja nie jest zabijaniem”. Skandaliczne uzasadnienie wyroku w procesie J. Międlar vs J. Scheuring-Wielgus

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Luki mówi

  Wolałbym iść do wiezienia niz płacic za aborcje…

 2. Apok mówi

  Yellowstone do roboty!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. Alek mówi

  W Chinach już od dawna doprowadzają siłą do przymusowej aborcji tych, co wg władzy mają za dużo dzieci. Widać w Stanach zaczynają wprowadzać ten sam model demokracji.
  Polecam amerykańską nowelę prepersons.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.