SKLEP-WPRAWO.PL

Segregacja sanitarna w szpitalu w Miastku: porody rodzinne tylko dla zaszczepionych

szpital miejski w Miastku/ fot. Facebook
9

W poniedziałek (17.05.2021) na stronie FB szpitala miejskiego w Miastku pojawiła się informacja o przywróceniu porodów rodzinnych. Postawiono jednak warunek: takie porody będą dostępne wyłącznie dla osób zaszczepionych! Tak ma wyglądać „wracanie do normalności”.

Segregacja sanitarna staje się faktem. Jeszcze nie weszły paszporty kowidowe, a już mamy podział na zaszczepionych nadludzi i niezaszczepionych podludzi. Nie ma to żadnego uzasadnienia medycznego, ponieważ szczepienie nie chroni przed zakażeniem, a zaszczepieni mogą zarażać. Jednak sanitaryzm staje się nowym totalitaryzmem i to przy udziale lekarzy.

Jak zatrzymać takie zapędy? Jedynym sposobem jest zmasowany protest. Jeśli pozwolimy na to, żeby zwolennicy szczepionkowej segregacji sanitarnej rządzili naszym życiem, to nigdy nie wrócimy do normalności. Na szczęście wielu Polaków zdaje sobie z tego sprawę i potępia decyzję władz szpitala. Oto kilka komentarzy zamieszczonych pod wpisem o porodach rodzinnych dla zaszczepionych:

Skoro szczepienia są dobrowolne to jakim prawem taki warunek . Zaszczepieni tak samo zarażają, więc gdzie tu logika.

Normalność🙈leczcie się na głowy co robicie .Szczepiony również zaraża i roznosi.

Ale głupoty. Mieszkam w Stanach i od roku porody rodzinne są dostępne dla wszystkich a nie tylko tych „zaszczepionych”!

Ale macie jakąś podstawę prawną, która umożliwia wam wprowadzanie segregacji sanitarnej dla zdrowych osób? Poza tym, prof. Gut powiedział: „szczepienie nie chroni przed zakażeniem”, więc albo kłamał, albo wprowadzenie tej procedury jest bezpodstawne.

Pozwoli wraca normalność 🤣😂🤣😂🤣😂🤣 Normalnie proszę Państwa, to kobieta dostaje bóli porodowych, jest przyjęta do szpitala (na poród rodzinny również) bez żadnych fałszywych testów, bez eksperymentalnych szczepień. Normalnie dostaje dziecko po porodzie, normalnie tata tegoż dziecka może uczestniczyć w porodzie, jak również normalnie może przebywać, już po porodzie, razem z matką i dzieckiem na sali. To, o czym piszecie, to jest parszywa nienormalność!!!!!! Jak można tak upadlać rodzącą kobietę i ojca jej dziecka!!!!

Wiadomość wspaniała! Poza warunkami, że poród rodzinny wyłącznie dla osób zaszczepionych?! Widać, że dyktatura hitlerowska się nigdy nie skończy! To jest absurd! Dobrze, że kobiety rodzące nie muszą być zaszczepione by móc urodzić! Jak to jest demokracja się pytam?!!! Na każdej płaszczyźnie wymuszają na nas szczepienia, które rzekomo nie są obowiązkowe! Skoro personel medyczny jest zaszczepiony to pytam czego WY się BOICIE?!

To jest skandal 😡🤬 Jeśli kobieta nie zaszczepiona i z pozytywnym testem, to sama ma rodzić bez swojego mężczyzny 🤔😞 😡🤬I jeśli ojciec dziecka nie zaszczepiony to gorszego sortu? 😡 żeby nie mógł być przy swojej kobiecie i swoim dziecku 🤬 Bezprawie ‼ Czas , aby jakiś prawnik się tym zajął 👍

A gdyby tak napisać ; wstęp tylko dla białych lub tylko dla katolików, to by była dyskusja międzynarodowa o dyskryminacji a to nie jest rasizm z podziałem na zmodyfikowanych i pierwotnych? Ale składki zdrowotne to już są dobre od wszystkich. Faszyści i tyle.

Segregacja i dyskryminacja jak za czasów II wojny światowej. Co wy wyprawiacie????? Jakim prawem ???? To jak Apartheid!!!!!!

Segregacja ludzi trwa w najlepsze 😡. Taki szpital omijać szerokim łukiem. Tak jak i pozostałe obiekty które będą segregować ludzi.

No super… Niedługo przestaną w ogóle przyjmować kobiety do porodu, które się nie zaszczepiły 🙈 cyrk na kółkach.

Dla osób po prostu zdrowych nie ma możliwości porodów rodzinnych? Co to za dyskryminacja?! Rozumiem, że dla osób chorych porody nie mogą być dostępne, logiczne. Ale dla zdrowych też nie tylko dlatego, że nie zdecydowali się na szczepienie?! Co to ma być?

Źródło informacji: Facebook

Zobacz też:

Katarzyna TS: Naziole naszych czasów

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Hammurabi mówi

  Już radni z Wałbrzycha wyrwali się z „przymusem”. Już poznański „geniusz” Jaśkowiak dzielnie im wtóruje…
  Teraz już każda możliwość zostanie wykorzystana by nakręcić spiralę nacisków, szantażów i przymusów. Cała ta układanka tylko pozornie jest jeszcze w rozgardiaszu. Puzzle są znaczone i z góry wiadomo, gdzie który zostanie ułożony.

  Wyskoki aktywistów takich jak konowały z Miastka są początkiem urabiania tzw. „gruntu”, bo niejeden młody tato da się zaszczepić byle móc uczestniczyć w akcie narodzin potomka. Podobnie „uświadamiać” ma hasło o pilotażu „paszportów cowidowych” i wypowiedzi typu „zakaz poruszania” się poza terenem województwa, zwłaszcza w kontekście nadchodzących wakacji.

  A gdyby tak poszperać?
  Od 15 marca 2021 trwają szczepienia osób przewlekle chorych, czyli tzw. grupy 1b. Należą do niej pełnoletnie osoby ze stanami zwiększającymi ryzyko ciężkiego przebiegu COVID-19.
  Zgodnie z kalendarzem szczepień do tej grupy MZ zaliczył: osoby z chorobą nowotworową, u których po dniu 31 grudnia 2019 r. prowadzono leczenie chemioterapią, radioterapią, immunoterapią bądź terapią celowaną; pacjentów w trakcie aktywnej terapii oraz chorych u których zdiagnozowano chorobę nowotworową, ale nie rozpoczęto jeszcze leczenia; pacjentów dializowanych z powodu przewlekłej niewydolności nerek; chorych poddawanych przewlekłej wentylacji mechanicznej; osoby po przeszczepach komórek, tkanek i narządów, u których prowadzono leczenie immunosupresyjne…
  Jak ten proceder nazwać? Ja mam tylko jedno skojarzenie!!!

  Do tej pory w Polsce zostało wykonanych 16 mln 372 tys. 436 szczepień jak mniemam w większości są to osoby starsze i poddane presji środowiskowej. W pełni zaszczepionych jest 4 mln 794 tys. 334 Polaków.
  Plany zaś zakładały, że Polacy wzorem pompowanych medialnie celebrytów drzwiami i oknami będą się pchali „na Jandę” czy „na Maternę” a tu ściana. A tu stop.
  W związku z tym: „Od poniedziałku, 17 maja, rusza rejestracja na szczepienia dla młodzieży w wieku 16 i 17 lat. Tego dnia e-skierowania będą wystawione osobom, które do 17 maja 2021 r. skończyły 16 lat oraz wszystkim nastolatkom z rocznika 2004. Młodzież z rocznika 2005, która 16 lat skończy w nadchodzących tygodniach – otrzyma e-skierowanie w momencie ukończenia 16. roku życia”…
  Już dziś a to dopiero środa, słyszałem w wiadomościach rozpaczliwe wypowiedzi na temat niechęci młodych ludzi do szczepienia. Oczywiście zaprzeczono pogłoskom o przymusie, jednak zapowiedziano szeroko zakrojoną akcję „uświadamiającą”, której właśnie niemymi – póki co – świadkami jesteśmy.

  Może jednak ktoś znajdzie dostęp do danych o osobach zaszczepionych, w rozbiciu na grupy wiekowe. To mogłoby wiele wyjaśnić w temacie nerwowych działań MZ, doradców i konsultantów.

 3. Misiek13 mówi

  Jesli ktos choc raz oglondal film Igrzyska Smierci,to mamy ciag dalszy

 4. W K mówi

  Skoro ludzie spoza szpitala domyślnie roznoszą Covid, Dworczyk i dyrektor tego szpitala domyślnie roznoszą syfilis.

 5. Robert mówi

  Szczepionki AstraZeneca poszły z dymem. Dla dobra obywateli.

 6. Robert mówi

  Segregacja sanitarna w szpitalu w Miastku: porody rodzinne tylko dla zaszczepionych.

 7. Robert mówi

  Izby Lekarskie prześladują przychodnie i lekarzy za leczenie pacjentów z Covid-19

 8. ziemianka mówi

  dyskryminacja niezaszczepionych i maski przeciwko wirusom dla pacjentów w szpitalach to zupełna kompromitacja „medycyny” tam praktykowanej – strach tam rodzić, trzeba nam wrócić do porodów domowych przy pomocy doświadczonych położnych. Mamy okupację. W hitlerowskich szpitalach też nie było czego szukać.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.