Katarzyna TS: Naziole naszych czasów

Konrad Piasecki/ fot. screen
40

Dawno, dawno temu, w czasach przedpandemicznych, TVN wytropił w Polsce nazistów. W styczniu 2018 roku „Superwizjer” pokazał program o urodzinach Hitlera zorganizowanych w lesie przez kilku czubków poprzebieranych w niemieckie mundury, którzy dukali z kartki mowę ku czci Adolfa i zaserwowali uczestniczącym w tym wydarzeniu dziennikarzom TVN tort ze swastyką z wafelków. Materiał został nakręcony w 2017 roku, ale przetrzymano go w szufladzie przez kilka miesięcy i odpalono tydzień przed 73. rocznicą wyzwolenia obozu w Auschwitz-Birkenau, podczas której ówczesna ambasador Izraela wydała oświadczenie w sprawie nowelizacji ustawy o IPN. Tak rozpoczęła się żydowska wojna antypolska, podczas której zgnojono Rzeczpospolitą na arenie międzynarodowej, a koniec był taki, że władze RP podkuliły ogon i wycofały się z ustawy, która nie spodobała się Żydom. Materiał „Superwizjera” o naziolach z lasu był propagandową przygrywką do żydowskiego ataku na Polskę.

Zapewne zapytacie, po co przypominam tę sytuację sprzed trzech lat. Już odpowiadam. Gdy pojawiło się propagandowe zapotrzebowanie na przedstawienie Polski jako kraju, w którym kwitnie nazizm, wyciągnięto kilku pajaców, a zorganizowaną przez nich szopkę w stylu Monty Pythona przedstawiono jako wielkie zagrożenie dla demokracji. TVN urządził taki cyrk, że głowa mała. Przekaz był następujący: w Polsce kwitnie nazizm, Ruch Narodowy chce mordować Żydów, rząd RP przyklaskuje temu z entuzjazmem. Naziści, wszędzie naziści! Dziś, gdy w ramach naganiania do szczepień na kowid pojawiają się autentycznie nazistowskie pomysły segregacji, media nie tylko ich nie piętnują, ale wręcz im przyklaskują.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– A może by tak jak w Izraelu? Ogródki knajpiane, z odstępami stolikowymi, otwarte dla każdego, wnętrza – dla zaszczepionych? – napisał w piątek (23.04.2021) na Twitterze dziennikarz TVN Konrad Piasecki. Gdy poseł Solidarnej Polski, Janusz Kowalski, odpowiedział, że zdecydowanie sprzeciwia się segregacji sanitarnej i wskazał na jej niekonstytucyjność, Piasecki skomentował jego wpis następująco: – Pewnie! Lepiej trzymać wszystko zamknięte i patrzeć jak kolejne knajpy ogłaszają upadłość!

Piasecki nie jest pierwszym, który proponuje segregację na zaszczepionych nadludzi i niezaszczepionych podludzi. Taki pomysł forsuje wicepremier Jarosław Gowin. Takie rozwiązanie postuluje dyrektor Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, Jakub Kraszewski. Pod takim pomysłem podpisuje się dziennikarz Super Expressu, Tomasz Walczak.

Gdy skrytykowałam segregacyjne ciągotki Gowina, porównując jego pomysł do ustaw norymberskich, pojawiły się komentarze, że upadłam na głowę, bo nie można porównywać akcji wymuszania szczepień do Holokaustu. Odpowiadam: można i trzeba, bo mechanizm segregacji zastosowany w obu przypadkach jest identyczny. I mechanizm propagandy też jest identyczny. Nie wierzycie? To przeczytajcie odezwę gubernatora dystryktu warszawskiego Generalnego Gubernatorstwa, Ludwiga Fischera. A czytając zmieńcie „utworzenie dzielnic żydowskich” na „Narodowy Program Szczepień”, „tyfus plamisty” na „kowid”, a „wędrujących żydów” na „niezaszczepionych”. Przy okazji przypominam, że osoby, które nie noszą bezużytecznych maseczek, są nazywane „siewcami śmierci”.

Pomysł segregacji na zaszczepionych nadludzi i niezaszczepionych podludzi jest pomysłem rodem z III Rzeszy. Kilku pajaców organizujących wafelkowe urodziny Hitlera w lesie to była groteska, którą TVN wykorzystał do nakręcenia antypolskiej akcji propagandowej. Dziś dziennikarz TVN forsuje nazistowski pomysł segregacji i jest oburzony, gdy ktoś zwraca mu uwagę, że tak nie można. Nie zamierzam owijać w bibułkę i bawić się w subtelności w obliczu takiego zagrożenia. Każdy, kto popiera segregację sanitarną i dzielenie ludzi według klucza zaszczepiony-niezaszczepiony, to naziol naszych czasów. Tak, naziol! A tłumaczenie, że w ten sposób ratuje się polskie biznesy, to kalka z odezwy Fishera, który nakazywał wydawanie Żydów policji „w interesie własnego zdrowia”.

Jeśli chcecie zrozumieć, jak to możliwe, że Niemcom udało się bez problemu wymordować miliony Żydów, przeczytajcie dziennik Etki Daum „Byłam sekretarką Rumkowskiego”. Zobaczycie wtedy, jak dzień po dniu, przy pomocy kolejnych rozporządzeń i propagandowych kłamstw urabiano ludzi w taki sposób, że sami zgłaszali się do transportów śmierci. A na opornych wysyłano żydowską policję. Przy czym zarządzający łódzkim gettem Chaim Rumkowski utrzymywał, że ratuje Żydów – nawet wtedy, gdy nakazał wysłanie na śmierć dzieci poniżej 10 roku życia.

Gdy czyta się zapiski Etki Daum, to trudno uciec od skojarzeń z tym, co obecnie wyprawia z nami władza. Lockdown jest dla naszego dobra. Odcięcie od służby zdrowia jest dla naszego dobra. Szczepienie preparatem będącym wciąż w fazie badań jest dla naszego dobra. A teraz segregacja na zaszczepionych nadludzi i niezaszczepionych podludzi również ma być dla naszego dobra. Całe to „dobro” doprowadziło już w Polsce do ponad 100 tysięcy nadmiarowych zgonów, ale władza nie zamierza z tego „dobra” zrezygnować. I ma w tym działaniu wsparcie mainstreamowych mediów – nawet tych, które są wrogie tej władzy.

Gdy wprowadzano obowiązek maskowania, ostrzegałam, że to zagrożenie. Gdy zamykano służbę zdrowia, ostrzegałam, że to zagrożenie. Gdy rozpoczynano akcję masowych szczepień preparatami o nieznanych skutkach ubocznych, ostrzegałam, że to zagrożenie. Gdy pojawił się pomysł paszportów kowidowych, ostrzegałam, że to zagrożenie. Teraz ostrzegam po raz kolejny – segregacja sanitarna postulowana przez Gowina i Piaseckiego, to zagrożenie. Jeśli ten pomysł zostanie wcielony w życie, to już nigdy nie wrócimy do normalności. NIGDY!

Segregacja sanitarna nie ma nic wspólnego z troską o zdrowie. Oto cytat z wywiadu przeprowadzonego przez „Gazetę Prawną” z Markiem Sanakiem, genetykiem i biologiem molekularnym, profesorem nauk medycznych, kierownikiem Zakładu Biologii Molekularnej i Genetyki Klinicznej Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, kierownikiem Zakładu Diagnostyki Biochemicznej i Molekularnej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie: „Wirus się zmienia, wygrywa wariant oporny na przeciwciała. Jeśli osoby zaszczepione ponownie się zakażą, to przebieg infekcji będzie lżejszy. Jednak nadal będą roznosić chorobę, staną się wektorem i to o tyle kłopotliwym, że mają poczucie własnej odporności, dodatkowo czasem nie mając objawów zakażenia. (…) Jeśli zakażą się tą bardziej zjadliwą wersją, a z racji zabezpieczenia przed „zwykłym” wirusem będą się zachowywać niefrasobliwe, efekt netto może być nieprzewidywalny. Osoby zaszczepione nie powinny być traktowane jako bezpieczne. One są zabezpieczone przed wylądowaniem w szpitalu z zapaleniem płuc, natomiast mogą stanowić zagrożenie dla innych”. Cały wywiad TUTAJ.

Jeśli osoby zaszczepione nie mogą być traktowane jako bezpieczne, to czemu ma służyć segregacja na zaszczepionych nadludzi i niezaszczepionych podludzi? Tylko i wyłącznie jednemu, czyli zmuszaniu do udziału w eksperymencie medycznym poprzez różnego rodzaju szykany uniemożliwiające niezaszczepionym normalne funkcjonowanie. Do czego doprowadzi ten szczepionkowy eksperyment medyczny? Tego jeszcze nie wiemy. Wiemy natomiast, że będzie on powtarzany co roku, a być może nawet co pół roku. A już dziś doprowadzono do sytuacji, w której pomysły rodem z III Rzeszy zyskują coraz więcej zwolenników. Zwolennicy segregacji sanitarnej to naziole naszych czasów! I musimy ich powstrzymać zanim będzie za późno.

Jeśli podobają się Państwu moje felietony i chcielibyście wesprzeć moją działalność publicystyczną, możecie to zrobić dokonując przelewu na poniższe konto PayPal. Będzie to dla mnie nie tylko wsparcie w wymiarze finansowym, ale również sygnał, że to, co robię, jest dla Państwa ważne i godne uwagi. Z góry dziękuję. Katarzyna Treter-Sierpińska https://www.paypal.me/katarzynats

Zobacz też:

Katarzyna TS: Szczepionkowa pielgrzymka premiera Morawieckiego

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Paweł mówi

  Jeżeli szczepionki nie chronią,to o co tu chodzi?Czy „eskimosom” puściły całkowicie wszelkie hamulce?To ma być jakiś odwet,czy zwykła nienawiść?A może Oni wiedzą więcej?Już nic nie będzie takie jak przed covid,i może chodzi o to żeby nas „przećwiczyć”

  1. Realista mówi

   Chcesz rozumieć co się dzieje i dlaczego Wiesz co to Tikkuna Olam ? Gog i Magog , Edom, Amolecy, To się dowiedz. Ludziom się wydaję ,żę tu chodzi o kasę, władzę itp albo jakieś inne Rzeczy. Wiesz co to Talmud , Zohar? Oni nie chcą naszej ziemi, kobiet, dzieci , to już wszystko mają . Oni chcą naszej śmierci do określonej liczby. Ale do tego jeszcze kawałek podrodzę chcą zrobić znas zniewolone kukły podłączone do 1 sieci stąd pchanie i kolorowanie Transhumanizmu w mediach filmach . Mamy się zakochać w technologiach które teraz są uwalnianie . Byle zdala od co wartościowe zdala od prawdy.

   Polecem Douglasa Reeda jak tez Bjoerknessa i jego książki oczywiście nie tylko…

   Krytyczne myślenie oznaką zdrowego umysłu..

  2. Zbigniew mówi

   Pawel bardzo dobrze pytaniem poddaje temat dla myslacych i nic wiecej.

  3. MACIEJ mówi

   Tak, to jest nienawiść synagogi szatana do istoty ludzkiej.
   Kabbalah w najczystszej postaci. Niestety goyim są tak niezorganizowani i tępi,
   że ochoczo sami sobie zakładają pętle na szyje. Nie ma dla nich ratunku,
   bo takowego nawet nie chcą.

  4. Matka mówi

   Żeby o samym sobie mówić używając obraźliwego sformułowania „goj” i dodawać, że jest się tępym, to trzeba mieć naprawdę kompleksy. Ale pewnie słusznie, patrząc na ciebie.

 2. alex mówi

  ludzie zbierajcie rzeczy dzieki ktorym bedziecie mogli obronic swoje rodziny to juz niedlugo sie stanie

  1. verizanus mówi

   A co jak ktoś zbierze to mu nie zabiorą? 😉

 3. Rafał mówi

  A Polacy poza gęganiem w necie co robią? Gdzie zapowiadane pozwy zbiorowe, gdzie masowe otwieranie, gdzie góralskie weto?? Jako naród dalismy sie kupić za 500+, daliśmy się zastraszyć faszystom z PiS, dalismy się sterroryzować staremu pedałowi z Żoliborza i żydowskiemu banksterowi…. Policja – skurwiona, wojsko – bez jaj ( zamiast wziąć broń i zrobić porządek lecą z płaczem na skargę do posłów Konfederacji, jak małe dzieci!!!). Owszem, kwitnie podziemie gospodarcze, ale to nie walka, to przetrwanie. W dodatku aktywnośc w sieci jest monitorowana, nie miejmy złudzeń że o naszych wpisach i – mizernym, ale zawsze- oporze nie wie razwiedka. O ile nie wybuchnie prawdziwa rewolucja- taka z pogromami, gilotynami, linczami- to dojdzie do tego, co planują bogaci tego świata. Jeden wielki gułag, obóz, kołchoz i korpo w jednym, z wolnością dla nielicznych i kontrolą absolutną dla mas.

  1. Boguslaw mówi

   Wyjatkowo trafnie napisane!

  2. Zbigniew mówi

   Rafal nie ma racji, napisal idiotyzm, gdyz przynajmniej ci co czytaja

  3. Rafał mówi

   Nie mam racji? A może jakieś kontrargumenty?

  4. Hammurabi mówi

   A ja Ci powiem, że paradoksalnie Rafał ma rację.
   Jesteśmy zlepkiem ludzi, nie narodem. Kilkupokoleniowa „ciężka orka” naszych wrogów daje oczekiwane efekty.
   Skłóceni, poróżnieni, bezmyślni, zaślepieni, ogłupiali, leniwi i tchórzliwi. Oto kilka określeń tej mierzwy ludzkiej, zainteresowanej jedynie wygodnym życiem, która stanowi miażdżącą większość tego bezgłowego kadłuba sterowanego impulsami – zupełnie jak wypreparowane nogi żaby.
   Głowę zmiażdżyli niemieccy i rosyjscy najeźdźcy a resztę obcięli rodzimi słudzy morderców!
   Podano w zamian Polakom „produkt zastępczy”, takie „elyty”, do to tym się charakteryzują, że kręgosłupów moralnych i etycznych nie posiadają.
   Popatrz co się dzieje w polskim „parlamencie”. Te stado miernot biernych ale wiernych, ten głód poklasku w ślepiach i kupczenie dobrem Rzeczpospolitej w imię partyjnych interesów. Ta otwarta wojna pod publiczkę uprawiana w świetle jupiterów i jednoczesna bezkarność. Te ujawniane „afery”, te podsłuchane wywody „elyt”… Nawet takie dowody nie są dość mocne by spowodować ukaranie, w przeciwieństwie do nas, maluczkich, wobec których wszelkie służby są praktycznie wszechwładne a sądy i prokuratury występują w charakterze Pana Boga.
   Popatrz na eurokołchoz… Ci „posłowie” oddelegowani by pomagać w ubijaniu kraju. Te podpowiedzi, sygnały, donosy, skargi i petycje kreatur wybranych (zakładając że wybory były uczciwe) przez ten wspomniany bezgłowy kadłub.
   Popatrz… Lewandowski, Sikorski, Biedroń, Cimoszewicz, Kalinowski, Belka, Kopacz, Miller, Spurek, Thun, Buzek, Ochojska… To, że są europarlamentarzystami, świadczy o poziomie ich wyborców!
   Tak, ma Rafał rację i w temacie 500+!
   Wszelkiej maści nieroby i kombinatorzy z radością przyjęli tą mannę wyborczą. A wystarczyło uzależnić wypłatę tych pieniędzy od zatrudnienia. Wystarczyło wprowadzić jako odpis od podatku, jako kwotę wolna od podatku czy w jakikolwiek inny sposób odciąć od naszych w końcu pieniędzy patologicznych nierobów zajętych kombinowaniem pomiędzy „Mopsami”, „Gopsami” a Caritasem, w przerwach płodzących kolejnych sobie podobnych pełnoprawnych „obateli”, dla których podjęcie uczciwej pracy jest objawem naiwności, zeby nie powiedzieć frajerstwa.

   Podobno myślenie nie boli… Prawda ale konkluzje już tak i to bardzo!

  5. Zbigniew mówi

   Rafal nie ma racji, napisal idiotyzm, gdyz przynajmniej ci co czytaja maja jakis wlasny poglad na sprawy a reszta robi to co chce.

   Ja mlodosc mialem w czasach, ze musialem weryfikowac ulotki a to co bylo w mediach prowadzilo na skraj przepasci.

   Jakies protesty, ze ktos cos pisze na forum sa dla mnie …………. .

   Co jest teraz wazniejsze oprocz swiadomosci, ze to byl pucz Dudaczewskiego a jego premier nie jest Polakiem?

  6. Zbigniew mówi

   W Polsce mozna kazdego oskarzyc o wszystko, bez konsekwencji i jezeli ktos z zewnatrz falszywie oskarza, to jest taka sama konsekwencja czyli zadna.

   Jaki wiec sens ma nawolywania do czegos zamiast do myslenia, czytania, pisania.

   Narody w ktorych 50% nie czyta niczego ot tak sobie po prostu znikaja niezaleznie od bogactwa przejmowanego przez imigrantow w rozne sposoby.

   A tak co jeszcze potrzeba – krwi, nedzy aby wyszli nieswiadomi na ulice stajac sie ofiarami wlasnej nieswiadomosci?

   To co jeszcze chcecie?

  7. Hammurabi mówi

   Widzisz? Sam sobie przeczysz!
   Czas młodości często determinuje całą resztę życia. Szarość gomułkowska, która pamiętam, zaskoczenie gierkowszczyzną a później cały szereg rządów które dziś z perspektywy czasu okazały się rządami sługusów obcego kapitału, powtarzającymi jak mantrę jedno: „prywatyzacja”… Nieważne ile i za ile. Ważne to, co obok na konta w Szwajcarii wpłynęło.
   A Polacy faktycznie „gegają”. Trąbią niczym gęsi kiedy lis złoży im „wizytę”. Drą się, trzepią skrzydłami i jedna po drugiej wędrują do gęsiego raju.
   Niegdyś dumni, hardzi i honorowi dziś stajemy się społeczeństwem konformistów prześcigających się w jak najlepszym dopasowaniu do realiów. Zapominamy, że to realia powinniśmy dopasowywać do siebie.
   Czasy „ulotek” były inne.
   Ludzie mieli wspólnego wroga i wspólne cele, nie tak jak dziś, kiedy jednym „po drodze” z ugrupowaniami skompromitowanymi stu i tysiąckrotnie na przestrzeni lat, innym zaś nie chce się angażować, bo nie widzą sensu.
   Tak, jak kiedyś ośrodkiem krystalizacji społecznych buntów była tradycja, kościół i wyznanie i ludzie z autorytetem tak teraz pokolenia w sile wieku tradycje maja gdzieś, kościół się skompromitował chciwością i pazernością na zaszczyty (o aferach pedofilskich nie wspominam, bo to tak naprawdę nic nie znaczący w tym temacie detal) a wyznanie dziś to mieć. Mieć za wszelka cenę. Nieważne czym się będzie. Trzeba mieć. Autorytety zaś albo poumierały albo się skurwiły. Została pustka.
   Chyba więc owa krwawa „rewolucja” o której wspomina Rafał nam nie grozi. Grozi nam coś gorszego, przy czym „Folwark zwierzęcy” George’a Orwella może się jawić jako całkiem znośna alternatywa.
   Pytasz „to co jeszcze chcecie”…
   Widzisz wielki ucisk, nienawiść okupantów, masowe mordy i tortury, zsyłki na Sybir i eksterminacja nie złamały ducha Polaków. Mogę mówić wyłącznie za siebie. Powiem więc, że chcę by Polakom zachciało się chcieć. Żeby potrafili się zjednoczyć. Żeby mogli przeciwstawić się wszelkim formom erozji społecznych więzów.
   Inaczej mówiąc chciałbym by Polacy w końcu nauczyli się od… Żydów, jak postępować.

  8. Zbigniew mówi

   Hammurabi!

   „Ale tu zaczyna się coś, co – w mojej ocenie – można nazwać prześladowaniem. Watchdog kilkakrotnie zawiadamia prokuraturę – ta za każdym razem umarza postępowanie.

   W tej sytuacji Stowarzyszenie sięga po środek niezwykle ostry: występuje z subsydiarnym aktem oskarżenia przeciwko członkom zarządu fundacji Lux Veritatis czyli o. Tadeuszowi Rydzykowi CSsR, o. Janowi Królowi CSsR i pani Lidii Kochanowicz-Mańk.””

  9. Zbigniew mówi

   Twoje slowa:
   „Czasy „ulotek” były inne.
   Ludzie mieli wspólnego wroga i wspólne cele, nie tak jak dziś,……..”

   To bylo tylko kilka osob na tysiace, ktore cos chcialy zmienic, a reszta czekala na efekty i mamy takie jakie sa.

   Oczywiscie, ze to wykorzystano, inwigilacja byla totalna, Kazdej grupy! – mordowano liderow, w oficjalnych spisach 23 osoby zabite. Roznoszacy ulotki jeszcze za Walesy odsiadywali nawet 4 – letnie wyroki, do dzisiaj likwiduje sie wplywy Polakow, bo cos tam.

   temat falszywych oskarzen walkuje od zawsze a na to jestescie jacys odporni …………..

  10. Matka mówi

   Odpowiedź jest prosta, Rafałku – ludzi rozsądnych jest więcej niż kretynów. Dlatego właśnie nic takiego, co sobie roisz, się nie dzieje, a kretyni produkują się na portalach typu takie, jak ten.

  11. Maciej mówi

   @tow. „Matka”

   Towarzyszko – ludzi otumanionych covidową propagandą jest niestety wielu

   Za PRL ilość samych rozsądnych członków PZPR było ponad 3 mln., inni do dnia dzisiejszego zastanawiają się nad zdobyczami ówczesnego socjalizmu.

  12. Matka mówi

   Owszem, Maciuś. Nie ty jeden łykasz fake newsy o nieistniejących badaniach robionych przez nieistniejących naukowców, o nieistniejących cytatach, np. z portali zakładanych przez ruskich trolli (bo ogólnie, duża część fake newsów o Covid jest produkowana z Rosji). A potem dalej podajesz bezkrytycznie, jak ruski bot czy, by użyć nomenklatury sowieckich służb, pożyteczny idiota.

  13. Maciej mówi

   @tow. „Matka”

   Sama towarzyszka jest jednym wielkim fake newsem politycznej ściemy potrafiącym tylko insynuować, kłamać i rżnąć przygłupa na zlecenie jakiegoś oficera prowadzącego.

 4. szalom mówi

  To nie czubki ani pajace zorganizowały owe urodziny. To wynajęte pijaczki, którym niespodziewanie z nieba spadła niewyobrażalna kwota (ponoć 20 tys.) dostali mundury i wafelki. Dosyć marnie odgrywali swoją rolę aż im ekipa telewizyjna musiała pomagać by to wyglądało bardziej wiarygodnie. Zamiast rozgłosić ich zeznania i wziąć za kołnierz faktycznych organizatorów to na jedno tupnięcie nóżką wypudrowanej Georgetty zamieciono wszystko pod dywan i zostaliśmy nazistami.

 5. Stanisła mówi

  Naziole, czyli żydzi aszkenazyjscy aszke-NAZI

 6. tramp6 mówi

  Jezeli tenże piasecki a także walczak tak bardzo są zachwyceni tym co w izraelu -podpowiadam brać tobołki i spierdalać do tegoż boskiego izraela nic dodać nic ująć.
  Musimy być przygotowani na to,żę takich szczepionkowych fanatyków będzie przybywało.
  czas pokaże jak te nano uzbrojone badziewie zacznie zbierać żniwo śmierci.
  Widać jak na dłoni,że opłacana banda klakierów i bezmózgów myśli tylko o dzisiaj i najwyżej jutrze.

 7. Zbigniew mówi

  Dziady beda mialy szczytowanie.

  Wszedl dziad do sklepu stacji paliwowej bez maski i naprawde przestraszonej sprzedawczyni odpowiedzial z duma, z takim poczuciem wyzszosci nad holota, ze jest zaszczepiony.

  Znajac prawde o skutecznosci szczepien pomyslalem z nadzieja ze jednak moze ta podpaska na pysku jednak mi cos moze pomoze.

  Teraz jak takich dziadow bedze wiecej, przed wejsciem do sklepu bede owijal face dodatkowo papierem toaletowym nasiaczonym jakims chlorem a wokol siebie na 2 metry bede rozpylal jakis dziegciowaty zapach, jak w geccie.

  Jak komus nie bedzie sie podobac, to zawsze sklep mozna zamknac a nowiutka hybrydkę ładować na polu, u rolnika prosto z ciagnika, bez zaszczepionych posrednikow.

 8. Rebih mówi

  Dlaczego nie weźmiemy przykładu z Białorusi, która znacznie lepiej i taniej od Izraela radzi sobie z „pandemia”?

 9. Ikss67 mówi

  Trzeba miec na oku takich nazistowskich funkcjonariuszy jak Konrad Piasecki. Przez Piasecko podobnych doszło 70 lat temu do Holocaustu.

  1. Zbigniew mówi

   No wlasnie – wpierw segregacja a potem po najnizszych kosztach (bez prowadzonej dokumentacji ? ) a nawet z zyskiem, gdyz jeszcze odpracowali Holokaust.

   Przeciez to wszystko powinno byc dokladnie opracowane, wyliczone a winni skazani nawet po smierci.

   Dlaczego nie jest, jezeli Zydzi maja takie ogromne mozliwosci?

 10. Szarik mówi

  Pani teksty Katarzyno są bardzo fajne, dużo można się z nich dowiedzieć. Ale dlaczego używa pani konta PayPal, na którym Elon Musk się dorobił? Jest pani fanką jego szalonych samochodów autonomicznychbi nie mniej szalonych wypraw kosmicznych? Kobiet w Ugandzie nie stać na podpaski, a ten bogacz inwestuje miliardy w pomysły wyssane z palca. Prosze korzystać z polskiego konta bankowego, a lepiej pani na tym wyjdzie. 🙂

  1. Zbigniew mówi

   Prawie 100/100, tez protestowalem.

   W efekcie zamiast zainwestowac w Pania Katarzyne, w jej prace inwestuje w siebie aby nadazac za pomyslami ekologicznymi.

   Probuje teraz hybryde z silnikiem 1 L i wiem, ze innego auta nie chce (no moze ten 1.390 L 200 KM ale czekam na nowe akumulatory VW z bezposrednim chlodzeniem poszczegolnych ogniw i z silnikami na LPG (1,2 litra spalania na miescie).

   Ubaw po pachy.

   W latach 90-tych w Polsce bylo przekonanie, ze nie miec instalacji LPG w starym aucie to jest dziadostwo a co innego uzywanie, jak kto sobie chce.

   Teraz nalezy w Polsce promowac, „ze nie miec w aucie silnikow elektrycznych i ladowarki z resztek energii (80%) jest zwyklym dziadowaniem.

   Jak to Kultura Zachodnia, protestancka i zydowska wymaga producenci laduja co sie da aby szybko sie rozpadlo a sa polskie e silniki w kola ………… .

   Jezeli polaczymy wszystko w jakos dzialajaca kupe, to znowu bedziemy mieli przewage cywilizacyjna, jak w latach 90-tych z LPG.

   Bedziemy znowu czolowka Swiata w uzywaniu e aut i wodoru.

   Kultura Zachodnia, kultura mamony nade wszystko znowu zostanie na 30 lat w tyle.

   Zycze milej zabawy edukacyjnej.

  2. Zbigniew mówi

   To moge dodac, bo jest w reklamach:

   Jak ta e motorynke naladuje, to przy starcie ze stacji benzynowej wszystkie wiekie sedany 300 KM mimimum (4 rury ) budza sie z bezpiecznej jazdy, startuja jak ruskie rakiety i znikaja, no bo jak to 4 rury, wyglad ferrari i beda jechac za motorynka, koniec swiata. Z tylu robi sie pusto i z przodu.

   Jaki problem sprobowac

 11. Wszyscy żydowscy producenci Holyłudu realizują teraz przedstawienie mówi

  na skalę globalną, hologram dla miliardów debilnych gojów. Udało się im w Stanach więc uważają, że uda się na reszcie globu. W Afryce prezydenci padają jak muchy. Jeden Łukaszenka się pilnuje i wciąż jeszcze żyje.

  Nie ma żadnego powodu do obecnego horrendum. Wirus jak wirus, istniał od milionów lat a ludzkość mnożyła się i nadal się mnoży jak wściekła. Doskonale widać, że parchom nie chodzi o ratowanie ludzkiego życia, bo na 120 tys. zmarłych w b. roku Polaków Moraver po prostu splunął z pogardą.

  Ba, w tym roku zabijanie kolejnych setek tysięcy trwa! TERAZ!

  NA OCZACH DEBILNYCH POLSKICH GOJÓW ZDYCHAJĄ SETKI TYSIĘCY LUDZI! ZUPEŁNIE JAK W LATACH 1939 – 1945, TO DOKŁADNIE TAKA SAMA SKALA LUDOBÓJSTWA!

  I tak samo jak wtedy, tak i teraz, nie ma czynnego sprzeciwu!

  BO TAK MA BYĆ, BO TAK JAK WTEDY TAK I TERAZ MAJĄ ZDYCHAĆ !!!

 12. Ty, moderator, co ty tu znów wyczyniasz!? mówi

  I jakim cudem u autora komentarza wyświetla się co innego niż na pełnej stronie? Co to za sztuczka rodem prosto od parchów z FB czy tam jakiegoś tytłera*!?

  Jak do tego doszedłeś, moderator, hę? To skutek wizyty Jacka w moSSadzie?

  Nadąża ze zmianą gaci?

  1. Kto by pomyślał, że wprawo.pl jest cwane jak parchy! mówi

   Inna strona jest oficjalna, inna komentatora, a jeszcze inna wyświetla się userowi z niepolskim IP.

   To ci ciekawostka…

 13. finka mówi

  Po radosnych tańcach i śpiewach żydów na warszawskim lotnisku ani TVN ani GW nie pisała o nie utrzymujących dystansu i niezamaskowanych siewcach śmierci, a tak czekałam, że użyją tego określenia, he,he

 14. Matka mówi

  „Gdy skrytykowałam segregacyjne ciągotki Gowina, porównując jego pomysł do ustaw norymberskich, pojawiły się komentarze, że upadłam na głowę, bo nie można porównywać akcji wymuszania szczepień do Holokaustu.”

  Nie tyle, że upadła pani na głowę, co że cały sufit się pani na nią zawalił. Skoro porównuje pani paszport szczepionkowy, dający możliwość korzystania z usług bez robienia sobie testu do wysyłania ludzi do komór gazowych, to konkretnie cały 100-piętrowy budynek się pani na głowę zawalił. Ale przynajmniej się można pośmiać z takich dramatycznych artykułów.

  P.S. A kretynów podobnych do tych od wafelków na torcie warto poszukać też tu na forum, paru się znajdzie.

  1. Tolek mówi

   Idź szukać covida gamoniu. Może znajdziesz.

  2. Matka mówi

   Zbyt głupi jesteś, by się pod Rolka podszywać.

  3. Maciej mówi

   @tow. „Matka”

   Towarzyszko, między teorią i nieśmiałymi początkami, a praktyką holokaustu minęło ładnych parę lat.

   Dyskryminacja rasowa też miała podstawy w nauce i w propagandzie narodowych socjalistów (kryzys społeczno-gospodarczy spowodowany I WŚ). Oparta na tezach Chamberlaina ideologa rasizmu (1899 r.) – stała się elementem systemu manipulowania społeczeństwem, zmierzającym do wykreowania zbiorowego wroga, a konsekwencją praktycznego zastosowania tych teorii stał się zaplanowany i realizowany przez Niemców od 1942 r. holokaust.

   Analogia pani Treter-Sierpińskiej jest jak najbardziej uprawniona.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.