“Rządzą nami foliarze”. Katarzyna Treter-Sierpińska w CEPolska [WIDEO]

Katarzyna Treter-Sierpińska/ fot. screen
26

W poniedziałek (18.01.2021) byłam gościem Rafała Mossakowskiego w Centrum Edukacyjnym Polska. Tematem rozmowy była książka Jacka Międlara „Polska w cieniu żydostwa”, której jestem korektorką oraz pandemiczne działania rządu, które osiągnęły już taki poziom absurdu, że można śmiało stwierdzić, iż RZĄDZĄ NAMI FOLIARZE.

Rządowa tzw. walka z pandemią skutkuje paraliżem służby zdrowia, co już doprowadziło do dramatycznego wzrostu zgonów w Polsce. Rząd rujnuje gospodarkę i zastrasza społeczeństwo. Tymczasem dostępne dane świadczą o tym, że nie ma żadnej śmiercionośnej pandemii i nie dzieje się nic, co by się nie działo w latach ubiegłych. Przedstawiam te dane podczas rozmowy. Zobaczcie koniecznie.

Wsparcie - darowizny

 

Zobacz też:

Katarzyna TS: Po co jest pandemia

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Frank Drebin mówi

  Bliscy ofiar Covid-19 powinni złożyć zbiorowy pozew przeciwko Katarzynie Treter Sierpińskiej i innym KODfederastom za bezpośrednie przyczynienie się do zgonów poprzez antymaseczkową propagandę. Taki pozew chętnie wesprę finansowo… jak myślicie, chyba trzeba rozpowszechniać ten pomysł??

  1. Zbigniew mówi

   Czy to jest cos nowego, ze niektorzy maja mozgi przykryte maseczkami? myslisz ze cos skorzystasz na tym co wyczyniaja ?

   I co maja maseczki wspolnego z pandemia – moze to sobie przetlumaczysz.

  2. QWERTOLINO mówi

   Co tam rzęzisz sorośniku obmierzły ?

  3. Marta mówi

   Drogi Frank Drebinie,
   pan sie zamienił z mózgiem na maseczke…. i to o najgorszej jakości-szmaciana.
   To tak w skrócie na temat tego nonsensu.

   Dokładajac swoje 5 groszy, dzieki takim ludziom jak pan Międlar i pani Treter Sierpińska mamy jeszcze namiastke normalności i tegoż nadzieje na nia.

  4. Urszula mówi

   Dla kogos takiego jak pan, nie ma ratunku. Zostaje tylko pogarda. Chyba ze zakwalifikowac to jako uposledzenie umyslowe. Wtedy mozna wspolczuc.

  5. Leszek mówi

   Antymaseczkową, Antysemicką, anty….. BO TAK TY CHCESZ 🙂
   Rządzi Większość.
   Większość uważa, że Bzdurą jest tzw. Pandemia.
   Więc. Pa. Pa.
   M.
   Mały

  6. lolo mówi

   Dolicz jeszcze koszty pozwu przeciw rządowi, który spowodował BEZPOŚREDNIO gwałtowny wzrost zgonów nie-covidowych, przez paraliż szpitali i psychozę. Stać Cię na to?

  7. benedykt mówi

   Możliwe że nie jesteś tanim prowokatorem, ale wtedy pozostaje brutalna prawda, która wcale nie wygląda lepiej: twoja biedna głowa nie wytrzymuje tempa bieżących wydarzeń (analiza FAKTÓW-nie medialnych nieosiągalna) stąd też płyną wykwity twoich “przemyśleń”..

  8. benedykt mówi

   ps. powyższe do “Franka D”

  9. fajera mówi

   wyjaśnij maseczkowcu coś takiego: jeżeli te cudowne maseczki przed czymś chronią to w jaki sposób może chronić coś co jest ujęte w słynnych rozporządzeniach Pandemiusza tzn chusta, szalik, apaszka, fragment odzieży???

  10. Zbigniew mówi

   Dokoncze za Fajera:

   ??? jezeli medycy musza wszelka odziez poddawac kompletnej dezynfekcji, bo moze zaplatac sie wirus, to maseczka w takim kontakcie z zawirusowanym bedzie magazynem wirusa przez 24 godziny lub dni – i ten magazyn zalozymy po to aby poprawic uzasadnienie zamkniecia polskich firm.

   Dlatego po wyjsciu ze sklepu lub sejmu maseczka powinna byc podpisana i zdana do kontroli – zamiast maseczek kontroluje sie ludzi i kaze sie im trzymac maseczke az do zakazenia.

   Morawiecki za m2 odrolnieonych gruntow zaplacil 70 Centow, po loktdaunie zaplaci za nastepne hektary po 30 Centow a wiec za 3 € zakupia 10 m2 – za ha 1000 € a mieszkania z kredytem kosztuja 1 mln PLN ” bo grunty sa drogie”.

   Obrzezania ciag dalszy.

  11. Jacek mówi

   Wyłącz telewizor – przynajmniej na miesiąc. Potrzebujesz tego.

  1. Zbigniew mówi

   I jeszcze udaja, ze ktos na nich glosowal, ze sa wybrani

 2. Urszula mówi

  Pani Katarzyno, jest Pani wspaniala. Chyle czola do ziemi za Pani umilowanie i dociekanie prawdy, odwage w jej przekazywaniu, i zdrowy rozsadek.

 3. Leszek mówi

  Wspaniała Kobieta i kawał intelektu.
  Pozdrawiam Serdecznie.

  1. Tolek mówi

   Foliarstwo to kwitnie na tym “portalu”.

  2. Zbigniew mówi

   Tolek rozkwita.

  3. Ola mówi

   Pani Katarzyno, jest Pani Wielka! Mam nadzieję, że więcej ludzi się obudzi….

 4. ALEKSANDRA mówi

  Szanowna Pani FOLIARZAMI nazwa się ludzi, którzy obecnie są przeciwni Szczepieniem na Covid-19, Którzy nie uznają obecnego stanu pandemii.

 5. W K mówi

  Niestety nie wrócimy życia Polakom zamordowanym przez rząd warszawski. Najgorsze, że rząd warszawski bezkarnie zamorduje następne dziesiątki tysięcy Polaków w tym roku.

 6. finka mówi

  Wczoraj słuchałam tej rozmowy, świetna, niestety część komentujących tutaj ma rozumek Kubusia Puchatka, do nich się nie trafi, nie ich wina, ze urodzili się z taką ułomnością. A Pani ma rację, rządzący chcą dobić polskie firmy i już za rogiem nowa mutacja, ciekawe, że ciągłe mutowanie wirusa grypy, miliony co rok chorych i sporo z powikłaniami nie powodowało niszczenia gospodarki i ludzi, widać nie był czas Wielkiego Resetu.

  1. Jacek mówi

   brawo, tak trzymać

 7. Jacek mówi

  Ja to już nie mogę wyjść z domu. Wszędzie trupy na ulicy i jak mam iść do pracy? Przecież nie mogę po nich chodzić bo… szacunek dla zmarłych. Jak mam żyć skoro trup na trupie, a większość ma jeszcze maseczki na gębach i tak sobie leżą, hehe. Chyba dobrze, że jednak te leżące trupy na ulicy się dostosowały do zaleceń i na szczęście nie zarażają bo leż w maskach więc chyba jakoś dotrę do pracy. Przemknę się lasami i polnymi drogami.

 8. Dei mówi

  Tych zdrajców przez których niepotrzebnie umiera więcej ludzi bo nie potrafią zajrzeć do większej ilości danych- tylko tym które im się podobają powinni zostać postawieni przed Trybunałem Stanu. Już Stalin wykazał więcej empatii niż oni “Śmierć jednostki to tragedia, śmierć milionów to statystyka”. Ich tam nie ochodzi, że codziennie bezpośrednio na COVID umiera więcej ludzi niż w całym rekordowym sezonie grypy na grypę. Mieli ponad rok czasu aby sprawdzić jak działają maski i poszukać badań klinicznych które to potwierdzają- ale tego nie zrobili. Wstyd. Za to wolą siedzieć w swojej bańce informacyjnej z syndromem Brauna.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.