Przywódca żydowskich socjalistów: „Jesteśmy oddani Hitlerowi całą duszą.” Wzywał, by Żydzi zostali poddani segregacji

1

Poniżej publikujemy dla Państwa artykuł pt. „Zgadzamy się w zasadzie z Hitlerem” – mówi przywódca żydowskich hitlerowców, który ukazał się na łamach Nowin Codziennych (R. 3, nr 359) w 1934 roku, który prezentuje stanowisko żydowskich narodowych socjalistów w Niemczech z lat 30. wobec polityki Adolfa Hitlera. Ta publikacja, obok opisywanych przez nas faktów dotyczących Judenratów czy policji w gettach, niech będzie mocną amunicją przeciwko holokaustowym kłamcom próbującym przekonać, że żydowskie wsparcie dla III Rzeszy to „legenda” antysemitów. Jest wręcz odwrotnie.
PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ TAKŻE: Rabin wyjaśnia dlaczego Hitler nienawidził Żydów i… przyznaje mu rację [WIDEO]

Korespondent francuskiego dziennika katolickiego „La Croix” zrobił wywiad u Maksa Neumana, przywódcy związku żydowskich narodowych socjalistów w Niemczech.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Maks Neuman jest sześćdziesięcioletnim mężczyzną o wybitnie semickim typie. Między nim i wysłannikiem „La Croix” nawiązała się na wstępie ciekawa wymiana zdań.
Czy jest pan Żydem? – spytał Neuman.
Ja nie, natomist pan jest Żydem – odparł korespondent „La Croix”.
Przepraszam – sprostował Neuman – jestem Niemcem wyznającym religię żydowską. Czy pański dziennik nie jest w Niemczech zabroniony?
Nie, o ile mi wiadomo.
W takim razie możemy ze sobą rozmawiać.

W LOKALU PARTJI
Urządzenie wspaniałego lokalu narodowych socjalistów żydowskich na każdym kroku podkreśla ich przynależność do kierunku zapoczątkowanego przez Hitlera: portret Hindenburga przybrano czarno-biało-czerwonymi wstęgami, mapy i wykresy przedstawiające pokrzywdzenie i bezbronność Niemców, przeciwko którym uzbroił się cały świat.

ODDANI FUEHREROWI
W dalszej rozmowie z korespondentem „La Croix” podkreślił Neuman, iż narodowi socjaliści żydowscy są gorącymi patjotami niemieckimi oddanymi „Fuehrerowi” całą duszą, gdyż uratował on Niemcy. Jest ich 5.000: wszyscy jak jeden mąż oddali swe głosy Hitlerowi przy wyborach na prezydenta Rzeszy.
Hitler stał się inny – mówi Neuman – niż był wtedy gdy napisał swój sławny „Mein Kampf”, dojrzał, wiele kwestyj przemyślał. Jeśli stanowisko jego wobec zagadnienia żydowskiego nie jest zupełnie jasne, to dlatego, ponieważ trudno mu wyrzec się poglądów, które kiedy tak usilnie propagował. Ale Hitler jest na najlepszej drodze, ku temu by się zmienić. Uważamy go za uczciwego i fanatycznego patrjotę niemieckiego, i co do tego najważniejszego punktu zgadzamy się z nim całkowicie. Może się czasem mylić, jak każdy człowiek, ale najdonioślejsze jest to, iż walczy on o te idee, które wyznajemy i my.
PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: Jak Amerykanie wspierali Adolfa Hitlera. Czy uderzą się w pierś? [WIDEO i ZDJĘCIA]

RASA I NARÓD
– Sądzę, że z wyjątkiem zagadnienia rasy – wtrącił korespondent francuski.
– Rasa jest fenomenem fizycznym i to niezbyt ważnym. My wierzymy, że ponad czynnikiem rasowym należy postawić solidarność uczucia narodowego.
– Niech pan to powie Hitlerowi!

ROZWIĄZANIE KWESTJI ŻYDOWSKIEJ
– Przedstawiłem rządowi niemieckiemu różne projekty rozwiązania kwestji żydowskiej, ponieważ żyjemy w epoce przejściowej, która nie będzie długotrwała.
– Na czym polega pański plan?
– Uważam, iż Żydów w Niemczech należy podzielić na trzy kategorie: 1) tych, którzy mieszkają w Niemczech już od szeregu lat; 2) Żydów zasymilowanych; 3) syjonistów. Rząd powinien dokonać bezwzględnej segregacji. Na 400 [lub 480 – nieczytelne – przyp. JM] tysięcy Żydów, znajdujących się obecnie w Niemczech, jest tylko 150.000 szczerych niemieckich patriotów i ci powinni bez żadnych zastrzeżeń móc należeć do ogólnoniemieckiej narodowej wspólnoty. Pozostałe 300.000 Żydów powinno się traktować jako cudzoziemców, tzn. można im odebrać niemieckie obywatelstwo. Wolno by im nadal było prowadzić w Niemczech swoje interesy, ale najmniejsza próba wmieszania się do jakiejkolwiek polityki powinna być karana wygnaniem z Niemiec. Nie mieliby oni prawa organizować się jako „mniejszość narodowa”, ciesząca się opieką Ligii Narodów.

ASEKURACJA
Stanowisko Maksa Neumana i stosunkowo nikła ilość jego zwolenników (zaledwie ok. 1 proc. Żydów niemieckich) mają przeciwko sobie zorganizowane masy światowego żydostwa, które ich potępia, przynajmniej na zewnątrz, bo po cichu kto wie, czy nie są radzi, że stwarzają oni dla Żydów pewien rodzaj asekuracji.

Przeczytaj:

Getto łódzkie oczami sekretarki Chaima Rumkowskiego

Polska nie ma dla nich żadnej wartości! Żydowskie organizacje w Polsce chcą eurokołchozu. Powtórka z XX-lecia międzywojennego?

Rabin wyjaśnia dlaczego Hitler nienawidził Żydów i… przyznaje mu rację [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Tomek mówi

    Ale głupoty… Wzięliście jakichś pajaców z promilem poparcia i usiłujecie twierdzić, że „Żydzi wspierali Hitlera”. Słabe to, ale jak się ma manię prześladowczą, to wszystko się pod tezę pisze.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.