Przerażające! Nastolatka miała dokonać aborcji, a po zabójstwie ciało dziecka wrzucić do stawu

Staw Garnckarski, Górowo Iławeckie
0

Do przerażającego zdarzenia miało dojść w Górowie Iławeckim. Zgodnie z informacjami podanymi na portalu Fundacji Pro – Prawo do Życia w stawie znajdującym się w Górowie Iławeckim może leżeć dziecko po aborcji. Kilkanaście miesięcy temu, ciało niemowlęcia do stawu miała wrzucić nastolatka.
PRZECZYTAJ: ONZ: Aborcja prawem człowieka. Koniec ochrony nienarodzonych dzieci

Z informacji opublikowanych przez fundację wynika, że nastolatka miała zażyć pigułki aborcyjne, kiedy była w piątym miesiącu ciąży. Po dokonanej aborcji dziecko wrzuciła do stawu. Nie wiadomo czy jeszcze żyło, co przy tak późnych aborcjach zdarza się dość często. W akcji miały dziewczynie pomagać koleżanki, co w polskim prawie jest karalne – czytamy na portalu stronazycia.pl. Za tą makabrę w dużej mierze odpowiedzialne są organizacje takie jak aborcyjny killing-team. To na ich forum można znaleźć takie rozmowy, jak ta: „Uff! Co zrobisz z płodem? Do kibelka się raczej nie zmieści”. „Zmieścił się i wszystko spłukałam„. Inna pisała: „„Pochowałam w szkatułce w najpiękniejszym miejscu w ogrodzie, obok figury aniołka. Tam cały rok jest pięknie”. Następna spytała się: „Mam tylko jedną obawę, co ja mam zrobić z „ufoludem”? Jeśli komuś przeszkadza takie określenie, prosze dać znać. Boję się, że w toalecie już nie zmieści się. Choć to głupie, to cały czas mnie męczy ta kwestia i wciąż jestem zagubiona pod tym jednym względem„. Moderatorka poradziła jej, żeby znalazła inne rozwiązanie, bo dziecko do toalety może się nie zmieścić. Kolejnej matce nie udało się i jej dziecko zostało znalezione. W oczyszczalni ścieków, w stawie, w innym miejscu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Niestety, bezkarna promocja zabijania dzieci i irracjonalne orzeczenia wymiaru sprawiedliwości, w którym stwierdza się, że “aborcja nie jest zabijaniem” przynoszą taki, a nie inny skutek. Apelujemy: Walka o prawo do życia dla bezbronnych, nienarodzonych to obowiązek każdego człowieka!

Źródło informacji i cytatów: stronazycia.pl

Globkurier [CPS] PL

Przeczytaj i obejrzyj także:

Szkolenie z domowych sposób przeprowadzania aborcji w budynku publiczny w Poznaniu [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.