Adolf Hitler byłby dumny! Feministki ogłaszają konkurs fotograficzny: „Aborcja w kadrze”

9

Federacja na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny „Federa”, czyli w skrócie feministki z polskimi dowodami tożsamości, organizują konkurs fotograficzny „Aborcja w kadrze. Polska. XXI w.”. Dawno w kraju żadna organizacja nie wystąpiła z tak haniebną inicjatywą „społeczno-kulturalną” jak „Federa”.

Pokażcie nam, jak kobiety w Polsce radzą sobie dzisiaj z restrykcyjną ustawą. Jak wygląda przerwanie ciąży dziś? W końcu rok w rok i według ostrożnych szacunków ciążę przerywa jakieś 150 tysięcy z nas! Pokażcie nam, jak to się stało, że coś tak normalnego stało się w Polsce zupełnie nienormalne – piszą feministki.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Patronat medialny nad imprezą hołdującą ludobójstwu objął lewacki portal propagandowy oko.press, mający tyle wspólnego z rzetelnością co LGBT z normalnością.

Feministki przewidziały nagrody pieniężny dla tych fotografów, którzy ich zdaniem najlepiej w kadrze uchwycą morderstwo. Spośród nadesłanych prac Jury wybierze 3 prace nagrodzone: I miejsce – 3000 zł; II miejsce – 2000 zł; III miejsce – 1000 zł.

Cóż powiedzieć. Adolf Hitler z zaświatów zaciera ręce. Bo ani on, ani Joseph Goebbels nie wpadli na to, by  w taki przerażający sposób promować mordowanie niewinnych Polaków. A gdyby tak zorganizować konkurs: „Obite lewackie gęby. Polska. XXI w.”. Czy byłoby równie wesoło i ze spokojem mówiono by o „inicjatywie społeczno-kulturalnej”?

Przeczytaj:

„Aborcja nie jest zabijaniem”. Skandaliczne uzasadnienie wyroku w procesie J. Międlar vs J. Scheuring-Wielgus

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Może nie konkurs „Obite lewackie gęby. Polska. XXI w.” a raczej twarze zrozpaczonych kobiet które z różnych powodów bądź były zmuszone, bądź namówione do dokonania aborcji, które uwierzyły, że tak naprawdę to mniej jak wyrwanie zęba…
  Ich świadectwo, ich przeżycia i spóźniona świadomość zbrodni i męka wspomnień, mogą być przeciwwagą dla działań propagatorek „zabiegów”…
  Może to byłby sposób?
  Osobiście wierzę, że żadna normalna kobieta nie dokona aborcji tylko dlatego, że pozwala jej na to prawo. A już świadomość życia z tym brzemieniem do końca swoich dni gorsza jest niż wyrok.

  1. sten mówi

   To uważasz że one twoim systemem wartości żyją ? brzemieniem .. słodko śnisz .
   hoho, mam wątpliwości , niewiem co tu napisać optymista , naiwny czy …
   Uwierz mi że istnieje też świat równoległy demonicznie całkowicie odmienny. One zawsze są bardziej podatne na zło , już Ewa była oczarowana wężem …

  2. Hammurabi mówi

   Widzisz napisałem „normalna kobieta”… A życie bez systemu wartości to zwykła wegetacja lub w najłagodniejszym przypadku zwykłe zezwierzęcenie i pęd po równi ku zatraceniu, którego jednym z wielu elementów jest aborcja. To tak, jakby natura lub Bóg (w zależności od światopoglądu) zaprogramowała samozniszczenie wadliwych „egzemplarzy”…

 2. Dorota mówi

  To jest nie do uwierzenia. Chyba my – katolicy wciąż za mało modlimy się za te nieszczęsne kobiety…

 3. Kazimierz Walczy mówi

  W siedzibie tych strasznych czarnych macic powinno być już abw, policja i inne służby. Okopress to twór Hollandowej, także pis nawet palcem w bucie nie kiwnie. Dalej będą się pieścić z lewackimi zdrajcami.

 4. W K mówi

  Przecież, gdyby ktoś mnie zlikwidował w stadium zygoty albo późniejszym, to nie mógłby mnie już chcieć zlikwidować eutanazją jako staruszka. Jak to ,,Aborcja nie jest zabijaniem”? Nie rozumiem.

 5. Bogusław Maśliński mówi

  Kraj nad Wisłą III RP należy do mafii. Cytat Sekretarz ONZ: Powinniśmy wyludnić ziemię, depopulacja to rozwiązanie konieczne aby pomóc naszej planecie. Wstęp.
  Cytat Syjonistów wypowiedz.
  ONZ jest w łapach Izraela tak jak USA i inni wasale popierający zbrodnię. Zniszczyć młodzież To co słyszymy to jest pokłosie działań III RP pod dyktando Syjonistów , przerażające. Jest jeszcze jedna propozycja zniszczenia społeczeństwa, jakże stara. Zdeprawujcie młodzież, a zdobędziecie naród! To jest nasza dewiza. Społeczeństwo wasze pozbawimy młodzieży, deprawując ją seksem, muzyką rockową, gwałtem, alkoholem, paleniem, narkotykami, tzn. pozbawimy wasze społeczeństwo przyszłości. Uderzymy w rodzinę, niszcząc ją, zmniejszymy rozrodczość. Hitler był głupim chłopcem. Działał bezpośrednio i otwarcie. I musiał wykonywać niezmiernie trudną robotę – miliony spalić, rozstrzelać, pogrzebać itp. Pozostawił po sobie krwawe ślady. My działamy sprytniej: u nas nie będzie żadnych śladów. Nienawidzimy was bezgranicznie! Ta nienawiść daje nam siły, by ładnie się do was uśmiechać, zdobywać wasze zaufanie i kierować wami, pokazując wam “troskę” o was i wasze dzieci, przyszłe wnuki i prawnuki, którzy w rzeczywistości się nie pojawią na świecie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.