ONZ: Aborcja prawem człowieka. Koniec ochrony nienarodzonych dzieci

7

ONZ coraz mocniej angażuje się w kwestie moralne, wykrzywiając i zakłamując chrześcijańskie podstawy życia. Odbywająca się między 12 a 14 listopada konferencja Narodów Zjednoczonych w Nairobi, poświęcona była tematowi aborcji.

Ciche ludobójstwo na skalę światową okazuje się nie być traktowane jako zbrodnia i morderstwo. Według prelegentów i zgromadzonych, powinno być niezmywalnym prawem człowieka. Priorytetem są również kwestie propagowania edukacji seksualnej czy upowszechnienia antykoncepcji. Podczas sesji głos zabrała położna z Lesotho, Mamelo.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Musimy zaprzestać traktowania aborcji jako wyboru. Aborcja jest podstawowym i fundamentalnym prawem człowieka. Mamy to w protokole dla Afryki – stwierdziła w czasie trwania sesji eksperckiej. Państwa traktujące dotychczas aborcję jako zło, automatycznie zostaną zlinczowane na arenie międzynarodowej jako zaściankowe oraz zacofane.

– Ona [kobieta] ma prawo do dostępu do antykoncepcji, ona ma prawo do dostępu do bezpiecznej aborcji -powiedziała. Zauważyła również, iż aborcja jest przyczyną śmierci wielu kobiet w jej kraju. Nie zmienia to jednak niczyjego zdania w tej kwestii. Zamiast pomóc kobietom w trudnej sytuacji, lepiej zadbać o bezpieczeństwo zbrodniczej procedury.

Nikt ze zgromadzonych nie oponował. Zabrakło głosu sprzeciwu czy jakichkolwiek wątpliwości. Na koniec padły słowa, nawiązujące do Agendy 2030, określającej niemoralne cele ONZ.

– Zostało nam 11 lat – powiedziano. Czas, który pozostał do osiągnięcia celów brzmi jak wyrok dla wszystkich nienarodzonych. Dziś oczywiste stało się, iż żadna świętość nie będzie uszanowana przez lewicową cywilizację śmierci. Najbardziej niewinni i bezbronni nie mogą czuć się bezpiecznie. Prawo do życia przegrało właśnie z prawem do lekkomyślnego spełniania własnych zachcianek i odrzucaniem odpowiedzialności.

Źródło: ordoiuris.pl

Zobacz także:

Netflix przypisuje Polsce odpowiedzialność za Holokaust, a żydowska prasa atakuje premiera Morawieckiego za list o fałszowaniu historii

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert mówi

  Do pierwszorzędnych rzeczy ludzi z płodności leczyć,kondona założyć na mieszkańców Afryki i żeby seks nie był nadmiernie dziki,do Europy supersamców włożyć,dzieci mogą zostać ,z babami.W Europie ich potomkowie mają szanse zostać wyskrobani,legalnie a jak będą nadal zbyt jurni przy każdej kobiecie,mogą zostać wykastrowani,zdalnie przez cudo płynące w eterze,ale tego nie dowiesz się w ONZcie.Jasno dziś w to wierzę,że właśnie po to 5G stawia swoje wierze

 2. Jaca mówi

  Tylko ingerencja boska już niedługo zatrzyma te wszystkie bestialstwa i wynaturzenia. Winni nie ujdą kary…..

 3. Robert mówi

  Gułagu,gułagu w tobie me życie bezwolne?Cicho tam goju na dole,bo ci radiem pier…po neuroprzekaźnikach

 4. DuDu mówi

  Czy dowiemy się, kto reprezentował RP w Nairobi?

  1. Mirek Ant mówi

   Może Ciapatowicz? To w jego stylu, na pewno chętnie wszystko podpisali u nas. Zrównoważony rozwój, to jest to co lubią. Nieprawdaż?

 5. Rochel57 mówi

  Trzeba zacząć lać tą lewacką swołocz. Po prostu Świat musi wstać i zacząć tych debili likwidować. Nic tak nie uczy jak ból i cierpienie.

 6. Alek mówi

  Trzeba wrocic do Humane Vitae i calkowicie odrzucic antykoncepcje i ja napietnowac. Bo to ona jest powodem aborcji i jak zauwazyl kard. Sarah, wszytkich innych toksycznych ideologii.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.