Przegląd tygodnia (30.09-7.10): Różaniec a protestanci, nowy idol prawicy – żyd Daniels, Politechnika im. Bandery (?)

Źródło: youtube
21

WSPARCIE FINANSOWE: https://wprawo.pl/wsparcie
http://PayPal.me/jacekmiedlar
Zapraszam na bloga: http://jacekmiedlar.pl
Portal: http://wPrawo.pl
Koszulki i czapki: http://wPrawo.pl/sklep
Twitter: http://twitter.com/jacekmiedlar http://twitter.com/wprawo.pl
Facebook: http://facebook.com/wprawoPOLSKA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Spostrzegawczy mówi

  Arcymistrzowski wykład Profesora Jacka Międlara od początku do końca. Z tym, że o łaski wiary, nadziei i miłości dla papieża powinniśmy jako katolicy się modlić.

 2. Maksymilian mówi

  Protestanci nie tylko maja pelny udzial w wierze w naszego Pana Jezusa Chrystusa, ale uwolnili sie od jarzma Watykanu. Przeglad Tygodnia na 5 z plusem.

  1. Ania mówi

   Zapomniałeś dodać, że protestanci są heretykami i wpadli w jarzmo opętanego Lutra.

  2. Sebastian mówi

   Luter sluchal swojej zony, ona mu zawsze doradzala, gdy mial watpliwosci. Czy ona takze Aniu byla cora szatana?

 3. M mówi

  Daniels chce sobie owinac Polske wokol swojego obrzezanego czlonka. Jesli Johnny, to tylko Walkers. Daniels niech wraca do Izraela kozy pasc!

 4. Sebastian mówi

  Bandera przeprowadzal jedynie czystki etniczne, Ukraincy nie rozumia, ze zawdzieczaja swe panstwo Stalinowi. Zle bylo Ukraincom w granicach Polski, ale teraz zabiegaja o nasze obywatelstwo i wejscie do Unii Europejskiej. Falszywy to narod. Szkoda, ze nie mamy armii z prawdziwego zdarzenia, bo podzielilibysmy sie ta kozacka Ukraina z Rosja. Ale wojsko polskie mamy z papieru i tektury, a ministrem obrony narodowej stary kabareciarz.

 5. Lech mówi

  Majątek politechniki lwowskiej nigdy nie został zwrócony. Został zagrabiony. Profesorowie zostali wymordowani. Ci którzy przeżyli stworzyli dwie silne uczelnie – we Wrocławiu i Gliwicach. Młodzi inżynierowie ukraińscy którzy szukają zatrudnienia w swoim zawodzie w Polsce, słabo wypadają w testach wstępnych… Brak tradycji, a może i kadr. Renomę uczelni buduje się 100 lat.

  stworzyli w polsce dwie wymordowani albo To tak na marginesie. Dzisiaj młodzi inzynierow Ukraińcy

 6. Lech mówi

  Majątek politechniki lwowskiej nigdy nie został zwrócony. Został zagrabiony. Profesorowie zostali wymordowani. Ci którzy przeżyli stworzyli dwie silne uczelnie – we Wrocławiu i Gliwicach. Młodzi inżynierowie ukraińscy którzy szukają zatrudnienia w swoim zawodzie w Polsce, słabo wypadają w testach wstępnych… Brak tradycji, a może i kadr. Renomę uczelni buduje się 100 lat.

 7. Jarek mówi

  no tak film niedostępny. Moi drodzy coś jest z tą stroną i widoczne są na nią ataki – też tak macie że po wejściu tu i przeglądaniu artykułów zaczyna wariować wam komputer – u mnie wiesza się kurso myszki a czasami wariuje, jak zamknę stronę wraca do normy – ewidentny atak – a skoro ktoś atakuje to się boi. Na szczęście w telefonie chodzi jeszcze ok chińskie dzwonki mają dobre zabezpieczenia

  1. test24 mówi

   U mnie film niedostępny. Żydowskie media nie mogły przeboleć, że chrześcijańscy “fundamentaliści” modlili się do matki Jezusa 😀

 8. Bbn mówi

  yt to zydowska platforma,beda kasowac qrwy jedne co im nie pasuje

 9. Jarek mówi

  dobija mnie tekst – dobra zmiana – jaka w ogóle zmiana – po-pis starzy znajomi z unii wolności odstawiający teatrzyk nienawiści i rzekomej walki – inne partyjki biora w tym udział – kłócą nas na całego – ten za modlitwą ten za trzepaiem prącia ten za miesięcznicą ten za marszem wolności ten za władzą ten za kodem – ogół społeczeństwa dal się zmanipulować jak udupieni chłopcy w Ferdydurke – nie ma i nie było żadnej zmiany – jedyna zmiana to 89r kiedy obalono PZPR na rzecz bezpieki – dalej mamy głęboki komunizm

 10. Robert B. mówi

  Żyd Daniels chce jednego: zrobić z gojów na odcinku, który obrabia, tj. polskim odcinku, niewolników prawowitej rasy panów. Czekam tylko, jak spróbują znowu to samo robić w Niemczech… Już raz próbowali…

 11. Jarek mówi

  w końcu odblokowali film – fajny

 12. Jarosław mówi

  Panie Jacku, prosił Pan o komentarze, więc proszę:
  Pierwsze,
  Ludzie prawdopodobnie pytają o modlitwe rózancowa bo rzeczywiście nie do konca opiera się o Pismo Święte ( O TYM JESZCZE DALEJ..) a więc o naturalną podstawę i źrodło nauki o Bogu i zbawieniu, więc dociekania wydają się logiczne.. dlaczego? Skąd to się wzięło? Od kiedy? Pytania są zasadne i mądre, chodzi przecież o dociekanie co podoba się Bogu czy w czym jest dla nas zbawienie..
  Dwa
  Ktoś trafnie zauważył, że przez ok. tysiąc lat katolicy obywali się bez tej modlitwy.. To tak żeby rozwiać wątpliwości może niuekórych o niezbędności, konieczności jej odmawiania..
  Trzy
  Może Pan rozłoży na czynniki pierwsze różaniec i wypunktuje co z niego zawiera się w Biblii, a co nie, bo powołuje się Pan na Biblię, nawet po nią sięga, ale ostatecznie wychodzi na to że coś tam jest z Biblii, nawet sporo, co Pan mocno akcentuje, a coś dodane „jako komentarz” i tutaj już Pan nie rozwija, o to jest „bój”. I teraz jeżeli komentarz nie jest Biblijny to czy można nazwać cały różaniec Biblijnym? Czy można nazwać różaniec biblijnym jeżeli zawiera treści stworzone przez ludzi wieki po zmartwychwstaniu i które mogą być czytane jako sprzeczne z treścią Pisma? Twierdzenie o niebiblijności różańca nie jest bzdurą, a ludzie którzy tak mówią zapewne dużo czytają Pisma, tylko widocznie inaczej je rozumieją niż Pan, róznica jest taka, że oni rozumieją je bardziej na czystą,własną głowę, czystą kartkę, myślenie i wg mnie jest to wystarczające, bo ewangelia jest prosta, choć może w swej prostocie trudna…
  Cztery
  Może wytłumaczy Pan kim jest dla Pana protestant, bo „jakiś tam” brzmi jakby nacechowane negatywnie, czy wręcz pogardliwie..
  Pięć
  Owszem święci mają udział w Chrystusie, ale idące dalej wnioski i wnioski z wniosków już niekoniecznie są Biblijne, poza tym z Biblii wnioskuję że świętymi są wszyscy wierzący nowo narodzeni z Ducha, a nie tylko Maria i Święci „ogłoszeni” przez np. KK, to już dopiero niezłe…. więc wg mnie np. Optymistycznie lub baarodzo optymistycznie patrząc co piąty katolik stojący w Kościele obok nas na nabożeństwie jest/może być święty.. nie mi to oceniać, ale tak rozumiem świętego po przeczytaniu NT, jak Pan to skomentuje
  Sześć
  Co determinuje tą Pełną wiarę w Boga, jak rozumiem przypisywaną przez Pana tylko katolikom.
  Siedem
  Ludzie pytają czy muszą cały różaniec mówić, być może też z powodu chęci pominięcia niebiblijnych treści.. Wg mnie – czemu nie?

  1. Rafal mówi

   Dobry wyklad Jacka,mowie to jako protestant. 99% tresci rozanca jest biblijna.

 13. MARK mówi

  SZKODA ZE W POLSKICH KOSCIOLACH JEST TAK MALO KSIEZY JAK JACEK MIEDLAR

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.