Przegląd tygodnia (27.08-02.09). Gościnnie u Piotra Rybaka przed pójściem do więzienia (?)

7

SUBSKRYBUJ i kliknij DZWONEK ? aby być na bieżąco: https://www.youtube.com/channel/UCFH7… WSPARCIE dla Jacka Międlara: http://paypal.me/jacekmiedlar http://jacekmiedlar.pl/wsparcie
PORTAL: http://wprawo.pl http://jacekmiedlar.pl
KOSZULKA: https://wprawo.pl/sklep

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Normalny mówi

    Wyrok sądu jest skandalem. To dowód na to, że Polska jest niestety nadal w szponach żydomasonerii. Wszystko jest postawione na głowie – zdrajcy, hochsztaplerzy, antypolacy bezkarnie na wolności, a Polacy, katolicy prześladowani i szydzeni. Cieszy podjęcie próby zjednoczenia Polaków poprzez działalność organizacyjną. Okupantom też co pewien czas powija się noga ! Myślę, że ten czas rychło się zbliża.

  2. luka mówi

    powodzenia panie Piotrze , oby prawda wygrala.

  3. Gustavo mówi

    JEST TO NIESAMOWITA TRAGEDIA !!!…ZE 80% LUDZI W POLSCE ( W EUROPIE TEZ )NIE ROZUMIE i NIE POSTRZEGA TEGO NIESAMOWITEGO NIEBEZPIECZENSTWA i UTOPIJNEJ MROCZNEJ DESTRUKTYWNEJ WIZJI JAKA KREUJA i WDRAZAJA KROK AZ KROKIEM W ZYCIE CI MROCZNI TROCKISTOWSCY FASZYSTOWSKO-CZERWONI UTOPISCI-PSYCHOPACI !!!…TE WSZYSTKIE SCIERWA Z EURO-PARLAMENTU i WSZYSTKICH INNYCH ORGANIZACJI SKUPIONYCH WOKOL TEJ MACHINY ZLA !!!!…NALEZY JAK NASZYBCIEJ OBALIC-USUNAC !!!…NIESTETY JEDYNA FORMA REAKCJI BY TO PRZEPROWADZIC i ZREALIZOWAC JEST…SILA !!!…DLATEGO TRZEBA SIE JEDNOCZYC i LACZYC…TAK W POLSCE JAK i Z INNYMI UGRUPOWANIAMI WOLNSCIOWYMI-NARODOWOSCIOWYMI W CALEJ EUROPIE !!!…W OBECNEJ CHWILI JESZCZE JEST SZANSA TO ZROBIC JESLI ZACZNIE SIE INTEGRACJE TAKICH WYZWOLENCZYCH SRODOWISK i ORGANIZACJI…NATYCHMIAST !!!…OBAWIAM SIE ZE ZA ROK LUB DWA MOZE BYC ZAPOZNO !!!…OBUDZ SIE LUDU EUROPY !!!…OBUDZCIE SIE POLACY !!!…CZAS POWSTAC Z KOLAN i USUNAC-OBALIC TYCH EKSTREMALNIE ZLYCH PSYCHOPATYCZNYCH BANDYTOW !!!…WROGOW LUDZKOSCI i DEMOKRACJI !!!…WROGOM LUDZKOSCI…WOLNOSCI i DEMOKRACJI MOWIMY…SMIERC !!!…NO PASARAN !!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.