“Widzimy spadek zainteresowania szczepionkami.” Niedzielski zleca wydzwanianie do osób niezaszczepionych

Adam Niedzielski / Zrzut ekranu RMF
16

Od dziś zaczynamy akcję dzwonienia do osób, które jeszcze się nie zaszczepiły. W najbliższym czasie zostanie wykonane blisko milion połączeń – ogłosił minister zdrowia Adam Niedzielski. Ma to być odpowiedź na “spadek zainteresowania” szczepionkami.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Blady mówi

  Mają skurwiele rozmach za pieniądze podatników,ale jedno jest pewne kto się urodził musi umrzeć jest taka przewidywalność że na szczęście jestem młodszy i i nie ukuty więc przeżyję starych szabas goi.

 2. Emilian58 mówi

  Oto “polski minister” z “polskiego rządu”!!! Chazar całą gębą!!!

 3. Polski Katolik mówi

  Przyjaciół szuka ? Nie odbieram od przestępców ani nachalnych neiznajomych typów

 4. Rysiek z Klanu mówi

  Żebyś ścierwo zdechł za to co zgotowałeś Polakom. Już mam gęsią skórkę na myśl, co z tobą kurwo będzie po zrzuceniu ciała fizycznego. Już was tam szmalcowników oczekują.

 5. benedykt mówi

  Wyjątkowo parszywa i podła kreatura. Nie pomylił się Braun na jotę mówiąc o szkolonym psychopacie. Życia kilkuset tysiącom rodaków nic już nie zwróci z powodu “działań” szubrawca, ale gdy kres nastąpi, Zły upomni się o swoje ..

 6. Ewa-Maria mówi

  Panie ekonomisto nie przekona się nieprzekonanych. Nie wiem co jeszcze zrobicie, aby przekonać ludzi do szprycowania. Jak do tej pory wasze obiecanki zdały się psu na budę. Nie życzę sobie aby moje podatki i mojej rodziny a są to duże kwoty, szły na waszą szaleńczą propagandę.

 7. Norbert mówi

  Ło Panie, na prawdę? Panie zapisuj, ale już na wczoraj, bo jutro nie no nie mogiem. Wczoraj tak, tak, ale później to ni mam czasu panie żniwa som.
  Tak trzeba odpowiadać.

 8. Czytelniczka mówi

  Ludzie myślący nie pójdą za waszą propagandą szczepionkowa i nie beda ryzykować zdrowiem i życiem po eksperymencie, za który nie bierzecie odpowiedzialnosci.

 9. George mówi

  Do mnie miłą pani zadzwoniła i stwierdziła, że się nie zaszczepiłem i czy będę się szczepił. Odpowiedziałem, że NIE i na tym się sprawa zakończyła. Trwało to może 20 sekund, A swoją drogą, skąd ona miała dane, że się nie zaszczepiłem? Czy te informacje nie są objęte RODO?

 10. Jacek mówi

  Słyszałem w sklepie jak starsza Pani powiedziała – tych ludzi z rządu trzeba osądzić tak jak tych zbrodniarzy w Norymberdze

 11. Jarokat mówi

  Mam pytanie co za blazen kurwa go mac udostepnia moj nr tel i kazdy moze dzwonic kto chce wypipierdalac won nie potrzebuje zadnego eksperymentu pajace niech te kurwy z sejmu wpierw sie wyszczepia na leb i na to marnujecie pieniadze podatnikow paszol won do izraela patalachy darmozjady

 12. Jarokat mówi

  Mam pytanie co za blazen kurwa go mac udostepnia moj nr tel i kazdy moze dzwonic kto chce wypipierdalac won nie potrzebuje zadnego eksperymentu pajace niech te kurwy z sejmu wpierw sie wyszczepia na leb i na to marnujecie pieniadze podatnikow paszol won do izraela patalachy darmozjady po szczepieniach juz jest spora liczba zgonow w europie a wy propagande w tvpis burdelu robicie jakie to szczepionki skuteczne niech sie klamca pinokio moja zaszczepi jak takie dobre zbrodniarze

 13. Krzysztof mówi

  Możecie sobie pomstować ale juz zostało tylko 14 mln dorosłych osób niezaszczepionych.Wiekszosc bo 55% już sie dziabnela eliksirem przynajmniej raz więc trochę za późno pomstujecie
  ..

 14. MAREK mówi

  Był taki zbrodniarz Salomon Morel oskarżony o zbrodnie przeciwko ludzkości, który przed kara za swoje zbrodnie na Polakach uciekł do Izraela, a Izrael chronił do śmierci tego zbrodniarza. Psychopata Niedzielski jak widać liczy, że w przypadku zagrożenia swojej osoby jak Morel zostanie ochroniony i przygarnięty przez Izrael, więc idzie na całość.

 15. W K mówi

  Nie mam pewności, czy ten morderca Polaków wie, dlaczego tam na ścianie jest powieszony krzyż? Podpowiem. Chodzi m.in. o to, żeby pracujący tam urzędnicy nie mordowali ludzi.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.