Propaganda i kłamstwa rządu ws. brytyjskiej mutacji i szczepionki AstraZeneca. Katarzyna Treter-Sierpińska w CEPolska [WIDEO]

Katarzyna Treter-Sierpińska/ fot. screen
44

We wtorek (23.03.2021) byłam gościem Rafała Mossakowskiego w Centrum Edukacyjnym Polska. Tematem rozmowy była rządowa propaganda i kłamstwa na temat tzw. brytyjskiej mutacji wirusa oraz szczepionki AstraZeneca. Zamiast rzetelnie informować społeczeństwo, rząd straszy ludzi, żeby wymuszać na nich przestrzeganie absurdalnych rozporządzeń oraz nakłonić ich do przyjmowania preparatów, które nadal są w fazie badań.

Obecnie starszakiem jest rzekomo bardziej zakaźna i śmiertelna mutacja koronawirusa pochodząca z Wielkiej Brytanii. Jednak dotychczasowe dane przedstawiane przez Ministerstwo Zdrowia przeczą temu, co opowiada premier Morawiecki i minister Niedzielski. Wystarczy porównać obecną sytuację z tzw. drugą falą w listopadzie, gdy jeszcze nie było mowy o mutacji brytyjskiej, żeby przekonać się, iż po raz kolejny jesteśmy zastraszani i traktowani jak stado baranów. Co więcej, minister Dworczyk, odpowiedzialny za Narodowy Program Szczepień, nie raczył podać rzetelnej informacji na temat szczepionki AstraZeneca, chociaż wymaga tego Europejska Agencja Leków.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Rząd nie tylko nie liczy się z faktami, ale również nie liczy się z prawem. Pomimo licznych wyroków Wojewódzkich Sądów Administracyjnych, Sądu Okręgowego w Krakowie oraz Sądu Najwyższego, jednoznacznie stwierdzających bezprawność rozporządzeń epidemicznych, Rada Ministrów z uporem maniaka wydaje kolejne bezprawne rozporządzenia, czym kompromituje nie tylko siebie, ale również ośmiesza państwo polskie. Premierowi Morawieckiemu najwyraźniej wydaje się, że można rządzić przy pomocy konferencji prasowych. Nie można! Prędzej, czy później takie rządzenie kończy się odstawieniem od steru. I oby stało się to jak najszybciej dla dobra nas wszystkich.

WAŻNE WYJAŚNIENIE: Skąd wziął się rekord zakażeń z 24 listopada 2020 roku? Ministerstwo Zdrowia podało tego dnia liczbę 10 tysięcy, ale na wykresie jest to ponad 32 tysiące. To rezultat dopisania 22,5 tysięcy zakażeń, które rząd „zgubił” w raportowaniu. Od początku listopada różnica w raportach sanepidów i ministerstwa zdrowia gwałtownie wzrosła i 14 listopada doszła do ponad 14 tysięcy. Z wyliczeń Michała Rogalskiego, który wykazał tę rozbieżność, wynika, że 11 listopada liczba potwierdzonych zakażeń przekroczyła 30 tysięcy, chociaż ministerstwo podało liczbę 25 tys. zakażeń. A więc podczas tzw. drugiej fali, gdy jeszcze nie było „bardziej zakaźnej” mutacji brytyjskiej, doszło do przekroczenia 30 tysięcy zakażeń dziennie, ale faktycznego rekordu nie znamy, ponieważ brakujące dane po prostu wklejono do liczby zakażeń z 24 listopada.

Zobacz też:

Katarzyna TS: Pizdryk w strachu

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. YWANDA mówi

  Borysek jest ze starszych i realizuje plan madrali co zle odczytali gdzie ma sie pojawic ich feniks co ma uzdrowic swiat od pan-demii. Pan-dem-on-ia to od Pan=kozla Mend-€$a a jako ze uzywaja WED i naszego dziedzictwa; Canute- syn Swietoslawy- siostry Chrobrego; frying pan=patelnia=stek panna(S) przy czym panna(S)=lob(RU)=czolo bo my pierwsza brygada kobiety Apok. 12:17. Frying bo od Frej, Freja bostw Skandynawii i stad free(GB)=fri(S)=wolny ! Im sie spieszy z reset bo re(I)=krol, ri(Chiny)=slonce; czyli to iluminaci . Frej bog plodnosci byl Vanem=Wendem=Slowianinem dlatego wola-will(GB)=vilja(S) i William; nasze jam= ja M. Freja byla boginia milosci.. dlatego.. totek wyskoczyl z gwiazda nowej ew-ang-eli-za-zion ?! http://odysee.com/@DollarVigilante.b/Fourth-Reich-Reset-VIDEO-720p:c

 2. Rafał mówi

  Zgoda!!! Ale- KTO ma odstawić PiS od steru? Konfederacja z JKM (który od 30 lat robi wszystko żeby Prawica nie zaczęła rządzić w Polsce, a jedyną niewiadomą jest dla której z rozlicznych razwiedek pracuje) i narodowym socjalistą Bosakiem, przy którym narodowy socjalista Kaczyński jawi się jako centrysta)?? PO z Budką? Lewica z Zandbergiem i Biedroniem? PSL? Czy może Kukiz mizdrzący się do Kaczyńskiego?
  A może nowe wybory? O co zakład że wygra PiS? Zagłosują na niego emeryci kupieni 13 i 14 emeryturą, zagłosuje socjalna patologia kupiona menelowym+, zagłosują biurwy i ich rodziny. To wystarczy.
  To może ludzie obalą PiS? Wolne żarty…… Skala „góralskiego veta”, „OtwieraMY”, protestów przeciw bezprawnym restrykcjom jasno pokazuje że ludzie mają to w nosie. Aby w rodzinie jakoś szło, a reszta nic nikogo nie obchodzi. Obym się mylił- ale PiS dociągnie do wyborów i zapewne je wygra.

  Drodzy komentatorzy. NIE KARMIĆ TROLLA!!! Każda odpowiedź trollowi „matka”, każda reakcja na jego bzdury i bluzgi to dla niego „pokarm”. Ok, taką ma pracę, ale to nie znaczy że temu indywiduum mamy ją ułatwiać!! Nie reagować, zamilczeć- niech pisze co chce ( czy raczej co mu przełożeni każą) – my go zamilczmy.

  1. AntyPO✡PiS mówi

   @Rafał – kolejny troll z PiSraela

   Widać, że lewacki PiSrael szybko traci poparcie, jeśli pisowskie trolle zaciekle atakują liderów prawicowej Konfederacji nawet na tym forum.
   Musisz się trollu bardziej wysilić intelektualnie, bo w wasze UB-ckie metody na tym forum nie przyniosą żadnych pozytywnych efektów.
   Lepiej uskuteczniaj tą stalinowską propagandę wyzwania prawicy od faszystów na forum żydowskiej GW lub pisowskich internetowych szmatławców. Tam może ktoś uwierzy w twoje brednie o „narodowych socjalistach” z Konfederacji. 🤣

   👍 Konfederacja to jedyna ideowa 💕 patriotyczna prawica 💪 w Polsce, która jest jedyną alternatywą w stosunku do postkomunistycznego lewactwa z PO🔯PiS-u i SLD oraz jej przybudówek w postaci agendy Hołownia 2050

   PS. Wszystkim forumowiczom (większość doskonale zna 🙂) polecam stronę konfederacja.net, gdzie można się zapoznać z programem tej prawicowej partii.

  2. QWERTOLINO mówi

   100/100. W punkt trafienie.

 3. Arek mówi

  @Rafal
  Tak, tylko Konfederacja …..zebrala już spory kapitał ludzi , uchwyciła przyczółki w sejmie , mediach etc.
  Jedyna organizacja szanująca wolność, własność i rozumiejąca słowo sprawiedliwość .
  Darujmy sobie bajki – o JKM ( który jakoby celowo marginalizował ) – o Bosaku ( na lewo od Kaczyńskiego jakoby) , powtarzane wiele razy , zawsze zaś źródło tych rewelacji to POPiS ( nic na prawo od nas).
  Dziś w całej UE ze świeczka szukać tak sensownej koalicji partii jak Konfa ( może hiszpański VOX)

  1. Rafał mówi

   To nie są bajki. Poczytaj :genialne” wypowiedzi Bosaka na twiterrze- np taką, że należy spowolnic gospodarkę do czasu aż urodzi i dorosnie dość dzieci, aby obsadzic miejsca pracy. Jak to jest wypowiedź prawicowca to ja jestem baletnica. Co do JKM- mozna wierzyć że „protokoły 1%” są dziełem przypadku- ale jak na inteligentnego i błyskotliwego człowieka, doskonałego brydżystę i niezłego szachistę to trochę za dużo tych „przypadków”…. A „wykończenie” w prawyborach wszystkich prawdziwie prawicowych kandydatów i postawienie na Bosaka- człowieka bez wykształcenia i bez pracy, który do czasu wyboru na posła żył na garnuszku rodziców ( to też typowo lewackie zachowanie) nie było przypadkiem!!! Zgadzam się, Konfa na zewnątrz wygląda nieźle, ale ja, jako stary UPR-owiec a potem KNP-owiec swoje wiem i JKM nie ufam!!!

  2. AntyPO✡PiS mówi

   Spadaj parchu do swojego lewackiego PiSraela.

  3. Rafał mówi

   Żałosny jesteś, a takie teksty tak ten szkodzą Prawicy bardziej niż myślisz!! O, sorry- Ty nie myślisz, gdybyś pomyślał wiedziałbyś co z takim tekstem zrobi lewactwo spod znaku GW, a „matka” już na pewno doniosła swojemu oficerowi prowadzącemu o „kolejnym akcie antysemityzmu”. Ale co to obchodzi takiego idiotę jak Ty- ważne, że „błysnąłeś”.

   Właśnie tego typu akcje JKM powodują że Prawica w Polsce jest na marginesie polityki!!!

  4. AntyPO✡PiS mówi

   Nazywam po imieniu prowokatorów z PiSraela. Na przyszłość nie podszywaj się pod członków KNP, bo marnie ci to wychodzi.
   Nawet trollu nie wiedziałeś, że w prawyborach JKM nie poparł Krzysztofa Bosaka, lecz Grzegorza Brauna. lol
   Marnym jesteś Rafałku prowokatorem. 😉

  5. Szczur mówi

   Dla wyznawcow JKM brzmi to kontrowersyjnie i dziala jak plachta nabyka ale trzeba zadawac takie pytania i poruszac takie watpliwosci. Zgadza sie obserwojac JKM i jego dzialania na przestrzeni ostatnich 30 lat widac ze pan Janusz stara sie jak moze by… nie dojsc do wladzy i nie zrobic porzadku.

  6. AntyPO✡PiS mówi

   @
   Lipiński będący bliskim współpracownikiem Jarosława Kaczyńskiego od lat 90, gdy tworzył wraz z nim Porozumienie Centrum, obecnie jest posłem PiS. Lipiński wystąpił w programie telewizji Polsat „Gość Wydarzeń”. Poseł odpowiadał dziennikarce na pytania dotyczące sytuacji na scenie politycznej. Rozmowa zeszła między innymi na temat nowej siły na scenie parlamentarnej, Konfederacji Wolności i Niepodległość tworzonej przez narodowców i konserwatywnych liberałów.

   „Nasz zamysł, który powstał przy tworzeniu Zjednoczonej Prawicy, żeby po prawej stronie nie powstał żaden podmiot, nie udał się” – przyznał Lipiński. Ocenił jednak, że Konfederacja Wolność i Niepodległość, która wyrosła na prawej flance PiS, „to słaba formacja”. Po chwili Lipiński jeszcze raz zaznaczył – „MYŚMY PRZYJĘLI TAKIE ZAŁOŻENIE, ŻE DLA DOBRA POLSKI JEST TO, ŻEBY NIE POWSTAŁA NARODOWA, NACJONALISTYCZNA PRAWICA W POLSCE. Dopóki istniało Prawo i Sprawiedliwość taka prawica nie powstała. Ku zadowoleniu wszystkich oceniających scenę polityczną”.

  7. QWERTOLINO mówi

   Jesteś baletnicą.

  8. AntyPO✡PiS mówi

   Jeden z najbliższych wieloletnich współpracowników politycznych Jarosława Kaczyńskiego, Adam Lipiński ujawnił, że jednym z głównych celów PiS było przez lata niedopuszczenie do powstanie w Polsce prawicy narodowej.

   Lipiński będący bliskim współpracownikiem Jarosława Kaczyńskiego od lat 90, gdy tworzył wraz z nim Porozumienie Centrum, obecnie jest posłem PiS. Lipiński wystąpił w programie telewizji Polsat „Gość Wydarzeń”. Poseł odpowiadał dziennikarce na pytania dotyczące sytuacji na scenie politycznej. Rozmowa zeszła między innymi na temat nowej siły na scenie parlamentarnej, Konfederacji Wolności i Niepodległość tworzonej przez narodowców i konserwatywnych liberałów.

   „Nasz zamysł, który powstał przy tworzeniu Zjednoczonej Prawicy, żeby po prawej stronie nie powstał żaden podmiot, nie udał się” – przyznał Lipiński. Ocenił jednak, że Konfederacja Wolność i Niepodległość, która wyrosła na prawej flance PiS, „to słaba formacja”. Po chwili Lipiński jeszcze raz zaznaczył – „MYŚMY PRZYJĘLI TAKIE ZAŁOŻENIE, ŻE DLA DOBRA POLSKI JEST TO, ŻEBY NIE POWSTAŁA NARODOWA, NACJONALISTYCZNA PRAWICA W POLSCE. Dopóki istniało Prawo i Sprawiedliwość taka prawica nie powstała. Ku zadowoleniu wszystkich oceniających scenę polityczną”.

  9. QWERTOLINO mówi

   100/100. W punkt trafienie.

 4. 11.07.1943 mówi

  Czekam na wersję marsjańską i szurowską wersję covidiotyzmu

  1. Matka mówi

   Covidiotów i szurów, w pewnych przypadkach wierzących nawet w cywilizacje pozaziemskie (pogadaj z idiotą Bogusławem, którego źródłem wiedzy o Covid jest portal tajnearchiwawatykanu specjalizujący się m.in. w ufoludkach), masz na tym forum pod dostatkiem.

 5. Matka mówi

  Mój Boże, znowu objawienie na nas spadło, pani Katarzyna magister archeologii, największy ekspert wirusologii i wszechnauk radzieckiej akademii im. Łysenki przemówiła, klękajcie narody.

  Bezczelne kłamstwa czy zwykłą głupotę bardzo łatwo znaleźć w pani wypowiedziach, np.:

  „Wystarczy porównać obecną sytuację z tzw. drugą falą w listopadzie, gdy jeszcze nie było mowy o mutacji brytyjskiej, żeby przekonać się, iż po raz kolejny jesteśmy zastraszani i traktowani jak stado baranów. ”

  Nie dość, że w sposób kompromitujący (lub celowo manipulując) walnęła się pani we wcześniejszych wypowiedziach w liczbie nowych przypadków w szczycie z listopada, gdyż max. nowych dziennych przypadków to 27 tys. (czyli poziom, który już mamy), nie 32 tys. W dodatku, ośmieszyła się pani porównywaniem wartości maksymalnej z wartością bieżącą nowych przypadków (która cały czas rośnie, więc proste, że będzie większa) i stwierdzeniem, że nic się nie dzieje. Sformułowanie „stado baranów” proszę zatem odnieść do siebie i przygłupów, co łykają tego typu żenującą propagandę na poziomie politruka w wiejskim kołchozie.

  Tymczasem, znowu umarło 400 osób na Covid jednego dnia, jak niemal co dzień. Macie ich, plugawe hieny, częściowo również na sumieniu.

  1. QWERTOLINO mówi

   Wiesz co robi pies jak się nudzi ? Liże sobie jaja. No więc do roboty !

  2. Matka mówi

   Wiesz to z własnego doświadczenia? Ja mam inne pomysły na spędzanie wolnego czasu.

  3. Icek mówi

   Nawet nie pisz co liżesz..

  4. Matka mówi

   Napisz to QWERTOLINO, on się tu podzielił doświadczeniami.

  5. MAREK mówi

   matko stalina , to tacy jak ty i twój socjalistyczni zbrodniczy PIS / POLIN i SOCJALIZM / i lewaccy towarzysze w sejmie POKO LEWICA PSL odmówili chorym pomocy medycznej !!! Przez takich jak ty musiałem wydać kupę kasy aby prywatnie ratować swoje życie !!! Gdyż dzięki takim jak ty zamknięto przede mną przychodnie i szpitale !!! Dzięki temu zamknięciu przeprowadzono lewacką depopulacje 70.000 POLAKÓW !!! Wiara w gówno testy covid i gówno maseczki których noszenie ma cel behawioralny jak mówi niedzielski „minister zdrowia” !!! Jako lewak odpowiadasz z planową depopulację realizowaną przez lewaków dzięki takim jak ty ! To dzięki takim jak ty światowej organizacji zdrowia szefuje lewak oskarżony o ludobójstwo w Etiopii . matko stalina po twoich wpisach widać że kłamstwo , terror , totalitaryzm i ludobójstwo w celu realizacji chorych lewackich ideologii jest twoim żywiołem .

  6. Matka mówi

   Podziękuj za to tutejszym idiotom z forum (w tym sobie) czy redakcji, którzy od miesięcy sieją manipulację i głupotę, iż żadnej epidemii nie ma, żeby nie przestrzegać obostrzeń, nie szczepić się, że wcale codziennie 400 osób na Covid nie umiera i wcale nie ma się co bać brytyjskiego wirusa (jak pisze naczelna nawiedzona tego portalu w tych sprawach choćby powyżej). To dzięki nim masz już blisko 30 tys. nowych przypadków, ponad 75% łóżek zajętych i paraliż służby zdrowia.

   A pomoc lekarska naprawdę jest ci potrzebna, jak widać. W pierwszej kolejności, czytając ten twój bełkot o depopulacji i Stalinie, psychiatryczna.

  7. MAREK mówi

   Jesteś lewakiem ignorantem , chamem i zbrodniarzem . Argumenty do ciebie nigdy nie dotrą bo masz mentalność komunistycznego kata gardzącego ludźmi i strzelającego im w tył głowy w imię lewackiej propagandy i ideologii . Jakim trzeba być ignorantem lub kłamcą aby nie znać projektu depopulacji !!! To że materiały są dostępne chodźmy ten gdzie komunistka sekretarz figueres o tym mówi !!! https://www.youtube.com/watch?v=VEkxjxGwjIw . A to też fikcja ? Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) o bezpośrednie przyczynienie się do torturowania i ludobójstwa Etiopczyków w latach 2013-2015. Tedros Adhanom Ghebreyesus do 2016 roku był ministrem spraw zagranicznych Etiopii ! itd. To ty pływasz w obszarach absurdu lub jesteś płatnym złoczyńcom .

  8. Matka mówi

   Jesteś wyjątkowym ćwokiem, Marku, naprawę. Jak można być tak absurdalnie głupim, żeby w ogóle w takie rzeczy wierzyć?

   Fiuguers nawet takich słów na tym nagraniu nie wypowiada (łyknąłeś kit, po angielsku zapewne kumasz mniej jeszcze, niż po polsku). Oczywiście, mówi się powszechnie o ograniczaniu urodzeń w krajach trzeciego świata ze względu na maksymalną biedę i przeludnienie, ale trzeba być po prostu skrajnym debilem by wiązać to z pomysłem, że ktoś w Polsce będzie ludzi szczepionkami mordował.

   I gdzieś mam, czy się obruszasz – tacy idioci jak ty powinni słyszeć prosto w twarz, jak bardzo są głupi. Bo jesteś też jednocześnie złoczyńcą i zbrodniarzem – 520 ludzi wczoraj zmarło na Covid i tak codziennie od tygodni, a wychodzi taki ćwok wierzący w jakieś depopulacje przez ONZ czy inną płaską Ziemię i gada, że Covid nie istnieje.

  9. Maciej mówi

   tow.”Matka”

   Z wywiadu Sekretarz ONZ Christina Figures dla organizacji CLIMAT ONE

   Prowadzący wywiad:
   „Czy nie jest prawdą, że ​​zatrzymanie wzrostu populacji będzie jednym z największych czynników wpływających na dalszy wzrost emisji gazów cieplarnianych?”

   Christina Figures:
   „Są naciski w systemie, aby pójść w tę stronę. Na pewno możemy coś zmienić, prawda? Możemy zmienić te liczby. (…) Naprawdę, powinniśmy dołożyć wszelkich starań, aby zmienić te liczby, ponieważ już dzisiaj przekraczamy możliwości nośne planety. (…) Powinniśmy zrobić wszystko co tylko jest możliwe.”

   W innym wywiadzie dla Bloomberg News, Figueres pochwaliła chiński rząd za egzekwowanie stosowania przymusowych aborcji i przymusowej sterylizacji, ponieważ jeśli chodzi o zmiany klimatu to Chiny są zdecydowanie największym emitentem gazów cieplarnianych.

  10. Maciej mówi

   tow. „Matka”

   Covid to jedna z wielu odmian koronawirusa,
   – tak jak np. koronawirus 229E, także powodujący objawy przeziębienia albo zapalenie płuc (został wyizolowany już w 1965 r.),
   – albo koronawirus zespołu ostrej niewydolności oddechowej (SARS-CoV), który spowodował epidemię SARS w latach 2002–2004
   – czy też koronawirus związany także z ciężkim zespołem oddechowym (MERS-CoV) -epidemie w 2012 i 2015 r.

   JEDNAK DOPIERO TERAZ;
   – zmieniając definicję pandemii (ze zgonów na ilość zakażonych),
   – manipulując wielkościami zarażonych (wyniki testów b. często wykazują dowolnego nie-covidowego koronawirusa albo nawet zarazki poza-koronawirusowe),
   – i w związku z powyższym, manipulując ilościami chorych i zgonów (w tym zgonów z chorobami współistniejącymi) z wykorzystaniem mediów i narzędzi organizacji międzynarodowych oraz władzy poszczególnych państw – niszczy się w sposób zorganizowany i metodyczny wolność osobistą, społeczną i gospodarczą (podstawa kultury i cywilizacji). Zaprowadza się totalitaryzm (nowa normalność).

  11. verizanus mówi

   Każdy wierzy komu chce. Dokumenty o których mowa każdy sam se może poczytać. A kto ma ludzi na sumieniu przez niemądre decyzje wszyscy zorientowani wiedzą.

  12. Matka mówi

   Owszem, co znaczy że jedni wierzą w bzdurę podawaną na portalu przez panią Katarzynkę, a drudzy wierzą, a raczej wiedzą, że pisze ona bzdury, gdyż zweryfikowali owe dane. Dokładnie jak piszesz, każdy może sobie poczytać i zweryfikować.

   Nie wiem natomiast o jakich niemądrych decyzjach piszesz. Jeśli o decyzjach różnych idiotów, także z tego forum, by np. ostentacyjnie olewać obostrzenia, robić akcje otwieramy, nie szczepić się to tak, każdy zorientowany wie, że przez takich idiotów mamy taki przebieg trzeciej fali, a nie inny. Rządowi oczywiście można pewne rzeczy też zarzucać, ale głównie w obszarze że nie wprowadził bardziej stanowczych środków zapobiegawczych wcześniej, czy też nie stworzył ku temu należytych ram prawnych.

 6. Paweł mówi

  A z drugiej strony co go to obchodzi jakie ma kto poglądy i czy lubi żydów ,amerykan,ruskich.To kurwa wolny kraj i każdy może być nawet antyżydem i gówno mu do tego.No chyba że nawołuje do czynu zabronionego.Niech nam nie każą kochać wroga ,już to przerabialiśmy.Nasza cierpliwość PISiory się kończy,bujać się do roboty i zatrzymać falę upadlińców i żydów.

 7. verizanus mówi

  Wszystkim rządzącym zależy tylko na tym abyśmy się na nich złożyli do Urzędu Skarbowego, a co o nich myślimy czy mówimy to im dynda i powiewa. A komu kto wykonywał rozkazy nawet niegodziwe stało się coś złego w Polsce przynajmniej od 1939 r. (a może nawet od 1926 r.) ;)?

  1. Matka mówi

   Rządzącym zależy przede wszystkim, by rządzić, a więc by być wybieranym. Czyli, bynajmniej im nie dynda i powiewa i niestety z tego też wynikają pewne działania. Tacy Chińczycy się nie certolą, bo tam władz się nie wybiera, więc obostrzenia wprowadzają radykalne, jak tylko gdzieś wykryją ognisko wirusa, stąd i żadnej 2-ej fali np. tam nie było. Nie jestem zwolenniczką metod chińskich, ale faktem jest, że w sytuacjach kryzysowych zamordyzm względem głupszej części społeczeństwa sprawdza się lepiej niż demokracja.

  2. verizanus mówi

   Oczywiście zależy im na tym kto może wynagrodzić i zapewnić bezkarność ;).

  3. Szczur mówi

   Czyli twierdzisz, że tym mądrzejszym nie trzeba narzucać reżimu, bo ci wiedzą, że trzeba się podporządkować, tak? A powiedzenie „Mierny, bierny ale wierny” z pewnością znasz. Partia zawsze dobierała sobie posłusznych, pożytecznych idiotów w swoje szeregi, którzy umieli tylko rozkazy wykonywać i nie kwestionowali jej metod i działań. I w tym miejscu właśnie znajdujesz się Ty.

   Co do rządzących to właśnie dynda im i powiewa, bo wiedzą, że mogą dopuścić się największego świństwa, a wyborca i tak połasi się na Kiełbasę+ rzuconą przed wyborami. Na tym właśnie żerują nasi „wybrańcy narodu” od czasu Okrągłego Stołu.

   Co do weryfikowania faktów to też, tak trochę, jesteś z tym na bakier. Pamiętasz może gdy zapytałem Cię o fenomen Białorusi? Odpowiedziałaś, między innymi, że ludzie się tam stosują do zaleceń zachowania dystansu, a jeśli chodzi o protesty w zeszłym roku, wystarczy spojrzeć na zdjęcia by stwierdzić, że ludzie się tam maskowali. I wiesz co? Spojrzałem na zdjęcia i znalazłem tylko jedno, na którym wszyscy mieli maseczki na twarzach. I było to zdjęcie trzech lekarzy obstawiających któryś z tych protestów. Reszta bez masek. Tak więc, lepiej może zacznij weryfikować swoje źródła.

 8. verizanus mówi

  A czym prof Horban itp ma się przejmować??? Kasa leci bezkarność zapewniona 😉

 9. finka mówi

  Dokładnie tak p.Katarzyno, nie przejmować się trollami, psy szczekają karawana idzie dalej. Wystarczy porównać co się wyrabia w Chile i w Polsce z doświadczeniem Szwecji, czy Florydy z Kalifornią. Rząd to psychopatyczni sadyści, zostanie po nich spalona ziemia jak naród się nie obudzi i nie odizoluje tej ekipy. Nawet ich własny ekspert prof Flisiak skrytykował lockdown jako wyłącznie polityczny. O absurdzie lockdownów i szkodliwości szczepień w czasie epidemii mówi światowej sławy immunolog, zwolennik szczepień G. Vander Bosschem i dość prosto to wyjaśnia, napisy polskie więc nieskomplikowane w odbiorze https://www.youtube.com/watch?v=STq5_Vm3LkA

  1. Matka mówi

   Doświadczenia Szwecji, trollu, są takie, że mają największy wskaźnik zakażeń w Europie Zachodniej na 100 tys. A spadek PKB, mimo ograniczonego lockdownu, podobny do Polski (wg danych za IV kwartał 2020).

  2. Maciej mówi

   tow. „Matka”

   Ilość zakażeń jest zawsze skorelowana z ilością testów, które ostatecznie nie wiadomo, co testują (niestabilne wyniki b. często wykazujące dowolnego nie-covidowego koronawirusa albo nawet zarazki poza-koronawirusowe). Po zmianie definicji pandemii wystarczy dowolną zakaźną chorobę poddać wystarczającej ilości testów, aby mieć pandemię.

   PKB nie jest miernikiem zamożności społeczeństwa (dobrobytu, własności, niezależności i wolności gospodarczej), ale miernikiem efektywności jego pracy (neokolonialne niewolnictwo) w zagranicznej i korporacyjnej produkcji. I w tym podstawowym znaczeniu lockdown w Polsce jest zabójczy szczególnie dla rodzimych, małych i średnich, firm tzw. klasy średniej – w przeciwieństwie do szwedzkich przedsiębiorstw posiadających zupełnie inną, od polskiej, strukturę własności.

  3. Arek mówi

   @ matka sierot po Stalinie
   Szwecja na 3 razy mniej zakażeń natomiast ponad 4 razy mniej zgonów ( czemu mielibyśmy się zabawiać liczba zarażonych skoro wynika tylko z liczby testów ). Co do gospodarki , to nie zależy wprost od covida. Cała Europą klęka , powiązana między sobą a zależna od Azji ( Chiny i okolice). Szwecja nie jest samodzielnym gospodarczo bytem, podobnie jak Polska ( rynek wewnętrzny maja słabszy niż my , mniej wytwarzają, więcej opierają na usługach). Nic albo prawie nic nie robiąc, efekty zdrowotne lepsze, gospodarczo porównywalne . Taka to tam katastrofa . Analogicznie wyglada porównanie Brazylia USA….pomijając histerie zmarła tam porównywalna liczba osób . Rząd niczego nie rozwiązuje , rząd sam jest problemem.

 10. verizanus mówi

  Niebezpiecznie będzie dopiero WTEDY jak ONI wypuszczą prawdziwą zarazę ;). Na razie to może być poligon i ćwiczenia. ;). Testowanie ;). Spisujemy się chyba nieźle ;).

 11. W K mówi

  Dopóki PiS nie przywróci ogólnopolskiego święta 22 lipca, to się nie liczy.
  Poza tym, jak wiadomo, śmierć na Covid-19 to metafizyka, a na zawał albo inną zakrzepicę to zwyczajna śmierć jak śmierć.

 12. ( ˇ෴ˇ ) mówi

  Ptasia grypa nikogo nie przeraziła, ot, ptaszki nawet jak chorują to se latają i już. Świńska nie przeraziła, co tam, świnia nawet jak chora to leży w gnoju jak zawsze. Dopiero straszna grypa nietoperzowa wywołała przerażenie u gojów, bo wiadomo, nietoperz krew wypija i wkrencywa się we włosy! Przecież Hollywood nie straszył gojów ptaszkami, przynajmniej nie ostatnio, a już świnki wprost nam zalecał.

  Ale nietoperki zawsze były wampiraaami! No to jak się nie bać! Zwłaszcza tych niedogotowanych, co stwierdziła pewna żydowska nałukowczyni w polin. No więc mus się szczepić!

 13. tramp mówi

  Witam wszystkich ,widzę ,że alias matka ciągle odszczekuje wszystkim niczym mały kundelek,ale do rzeczy
  chińczycy znowu wyszli na czoło bo sprzedają 30% światowej produkcji szczepionek-pytam tylko przeciwko czemu? tenże koronowirus był już kilkakrotnie w ostatnim 20-leciu i nie było żadnych pandemii ,skrajnych obostrzeń sanitarnych itp.
  Czas pokaże jak po roku maksymalnie dwóch będą masowe zgony tych zaszczepionych ale poda się ,że umarli na coś inne.tzw schorzenia towarzyszące.Kolejną perfidią są fałszowane dane,że żadna ze szczepionek nie powoduje komplikacji zdrowotnych ze zgonem włącznie-politycy,media i cała opłacona reszta napędza tą pandemię strachu -brak rzetelnych informacji o ilości samobójstw, ciężkich depresji i stresu jakie powodują medialne meldunki,rządowe obostrzenia i inne wymyślane rygory -czas pokaże jaka jest prawda.

 14. Mieczysław Boński mówi

  Jaki cel mają ci bandyci z wiejskiej ,oddać Polską gospodarkę w łapy niemców ,depopulacja?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.