Katarzyna TS: Pizdryk w strachu

minister Adam Niedzielski/ fot. Twitter
54

Od czasu zaostrzenia przepisów związanych z koronawirusem kierownictwo Ministerstwa Zdrowia otrzymuje groźby. Większość drogą elektroniczną, część faksem. Nie jest wykluczone, że minister zdrowia Adam Niedzielski wystąpi o ochronę SOP, gdyby skala problemu się zwiększyła – poinformował w piątek (19.03.2021) portal money.pl.

Oto kilka wiadomości wysłanych do Niedzielskiego, cytowanych przez portal: Gwarantuję ci człowieku, będziesz miał prze…ane; Czeka cię wpie…l za te kłamstwa covidowe, Weźcie tego sadystę i zróbcie coś z nim, bo zapie…le za te łgarstwa!; Gdybym dostał cię chamie w swoje ręce, to bym ukręcił ci kark!; Czekaj aż cię gdzieś spotkam!.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Autentyczność pogróżek potwierdza rzecznik ministerstwa, Wojciech Andrusiewicz. Sam też otrzymuje takie wiadomości. – Trudno przechodzić nad taką korespondencją do porządku dziennego – przyznaje w rozmowie z money.pl. – Nie możemy pozwolić, by tak wyglądała nasza praca, nasza codzienność. I stąd doniesienia na policję w części przypadków – mówi Andrusiewicz.

Widzicie? Rzecznik Andrusiewicz jest oburzony, że jego codzienność to wyzwiska i groźby. A na czym polega praca Andrusiewicza? Na tym, że szczuje i grozi. Latem szczególnie upodobał sobie uczestników wesel, potem na celownik trafili goście restauracji. – Celebrują, spożywając nie tylko dania, ale i alkohol. Zdarza się również nieodpowiedzialność restauratorów – oświadczył Andrusiewicz 21 października 2020 roku wskazując restauracje jako winne wzrostu liczby zakażeń, która wtedy wyniosła 10 tysięcy. Trzy dni później branża gastronomiczna została zamknięte. Po pięciu miesiącach mamy 27 tysięcy zakażeń. Kto jest winien? Zamknięte restauracje? Nie, teraz już nie da się szczuć na zamknięte branże, więc Andrusiewicz szczuje na wszystkich Polaków zapowiadając, żeby nie liczyli na marchewkę, bo teraz będzie już tylko kij.

– Przestańmy nonszalancko chodzić po ulicach z maseczką zsuniętą na brodę, bądź bez maseczki – stwierdził Andrusiewicz na konferencji prasowej 19 marca 2021 roku, chociaż już nawet Rada Medyczna przy premierze wskazuje, że noszenie masek na ulicach nie ma znaczenia dla transmisji wirusa. – Należy znieść obowiązek noszenia masek i wszelkich innych przysłon w miejscach, gdzie nie występuje ryzyko transmisji koronawirusa, np. w lasach, parkach czy nawet na ulicy, kiedy nie ma dużej liczby ludzi – oświadczył prof. Robert Flisiak w rozmowie z RMF FM, która odbyła się 22 lutego 2021 roku. Andrusiewicz jest ponad to. Nieubłaganym palcem wskazuje osoby bez masek jako winne wzrostu liczby zakażeń. Szczuje i grozi. A potem jest oburzony, że ludzie odpowiadają pięknym za nadobne. Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę! O tym zdaje się nie wiedzieć rzecznik Andrusiewicz. O tym zdaje się również nie pamiętać jego szef, czyli minister Niedzielski, który zastanawia się nad wystąpieniem o przyznanie ochrony ze względu na groźby kierowane pod jego adresem.

Aby zobaczyć jak „kochany” jest minister Niedzielski, nie trzeba czytać artykułu w money.pl. Wystarczy poczytać komentarze pod wpisami Niedzielskiego na Twitterze. Pozytywnych wpisów prawie już nie ma. Jest za to autentyczna wściekłość i życzenia wszystkiego najgorszego. Oto kilka typowych komentarzy, zamieszczonych pod wpisem z 20 marca 2021 roku, w którym Niedzielski informuje o przyjęciu sześciu pacjentów do szpitala tymczasowego w Radomiu: Odpowiadasz za śmierć tysięcy Polaków; Czekam na komisję śledczą, gdzie będzie Pan przesłuchiwany, a następnie pójdą zawiadomienia do prokuratury w związku z zabijaniem Polaków Pana decyzjami w ministerstwie; Wypier…j i tak będziesz siedział za śmierć mojego Taty i innych ludzi!; Przywróć zabiegi i rehabilitację w normalnym trybie, a nie jarasz się 6 pacjentami w Radomiu.

A teraz kilka reprezentatywnych komentarzy odnoszących się do wpisu Niedzielskiego z 14 marca 2021 roku o wzroście liczby zachorowań. Niedzielski stwierdził, że „czekają nas trudne tygodnie” i zaapelował „Pilnujmy się”. Oto odpowiedź internautów: Jesteś zbrodniarzem, który swoimi decyzjami paraliżującymi służbę zdrowia doprowadził do śmierci kilkudziesięciu tysięcy osób. Mam nadzieję, że za to odpowiesz; Pilnujmy się? No przed wami na pewno, mordercy w białych rękawiczkach; Weź qrwa nie ściemniaj. Święta cię bolą kolejne. Ciebie czekają trudne lata w więzieniu; Przestań łżeć o zachorowaniach, bo kłamco nie wiesz ile jest zachorowań. Pozytywny test nie jest zachorowaniem, obleśny manipulatorze! Za naród sprzedany piekło cię pochłonie!; Nie zapomnę wam, decydentom, zniszczenia psychicznego i fizycznego dzieciaków, odebrania im roku normalnego dzieciństwa; Trzeba przywrócić karę śmierci, skazać i powiesić Niedzielskiego.

Czy to jest hejt? Nie. To jest naturalna reakcja ludzi, których minister Niedzielski zgnoił odbierając im prawo do normalnego życia, i których bliskich skazał na śmierć odbierając im możliwość leczenia. Bo takie właśnie są skutki rządowej walki z pandemią, której twarzą jest Niedzielski. W sondażu zamówionym przez „Rzeczpospolitą”, przeprowadzonym przez agencję badawczą SW Research w dniach 16-17 marca, zaledwie 23 procent respondentów pozytywnie oceniło działania ministra zdrowia w kontekście walki z epidemią Covid-19. Negatywną ocenę wystawiło mu 41 procent. Opcję „nie mam zdania” wybrało 35 procent. To już nie są czasy, gdy walczący z pandemią minister Szumowski cieszył się zaufaniem 70% Polaków. Ludzie mają dość tej hucpy!

Nie wiem, z jakimi nastawieniem Niedzielski obejmował stanowisko ministra zdrowia w sierpniu 2020 roku. Obserwując jego postępowanie i zadufanie zgaduję, że widział siebie w roli covidowego bohatera narodu. Po pół roku z bohatera został pizdryk, pod adresem którego lecą najgorsze wyzwiska. I słusznie!

Czy minister Niedzielski powinien się bać? Owszem, powinien. Jeśli nie bał się podejmowania decyzji, które zrujnowały ludziom życie i doprowadziły do śmierci kilkudziesięciu tysięcy Polaków, to czas, żeby zaczął bać się gniewu ludzkiego za to, co zrobił i za to, co nadal robi nie patrząc na tragiczne skutki tych poczynań. Systemowe odcięcie Polaków od opieki medycznej to jest zbrodnia. Nie mam złudzeń, co do tego, czy Niedzielski odpowie przed sądem za tę zbrodnię. Nie odpowie! Ale gniew ludzki powinien go ścigać do końca jego dni. Innej kary dla tego pizdryka nie będzie.

Jeśli podobają się Państwu moje felietony i chcielibyście wesprzeć moją działalność publicystyczną, możecie to zrobić dokonując przelewu na poniższe konto PayPal. Będzie to dla mnie nie tylko wsparcie w wymiarze finansowym, ale również sygnał, że to, co robię, jest dla Państwa ważne i godne uwagi. Z góry dziękuję. Katarzyna Treter-Sierpińska https://www.paypal.me/katarzynats

Zobacz też:

Katarzyna TS: Polacy do piachu

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbigniew mówi

  Czy to nie premier odpowiada za swoich ministrow a parlament za wladze wykonawcza?

  Czy on rozumie, ze to juz przezylismy: zamykano polskie zaklady spirytusowe a import alkoholu chwilami bal bez podatku.

  Chiny winne pandemii maja teraz wokol pustke do eksportu i eksport rosnie a poprzedni minister wbrew wlasnym zakazom musial poleciec na rajskie wyspy aby sprawdzic swoje wplywy.

 2. Zbigniew mówi

  Osmielaja sie tak robic, gdyz Balcerowicz winny likwidacji przemyslu jest bezkarny.

 3. Zbigniew mówi

  Szok!

  Przeczytalem u Jana Bodakowskiego, ze juz mozna sprawdzic kto juz ma przeciwciala a nie zamykac i szczepic na slepo wszystkich.

  Z tych badan wynika, ze juz wystarczyloby szczepionek dla tych co jeszcze nie maja przeciwcial ?!

  Tak jawnie jest skorumpowany ten rzad i ten minister, ze woli wydac pieniadze na policje niz na badania – korupcja do granic szalenstwa.

  1. adam mówi

   Niedzielski czy Andrusiewicz niestety musza sie liczyc z tym ze pod ich postami beda najczesciej zyczenia smierci. To normalna reakcja i odpowiedz ludzi ktorzy nie akceptuja jezyka jakim ci dwaj sie posluguja. Na miejscu tych dwoch zmienilbym ton wypowiedzi bo ciut za bardzo przejeli sie swoja rola. A nadgorliwosc jest gorsza od fasxyzmu

 4. Lukasz mówi

  Jak to milo widziec jak terrorysci sie boja!

 5. Zbigniew mówi

  Wystarczyloby zapobiegac ciezszym objawom, leczyc szybko wykorzystujac wzmacnianie odpornosci a nie zamykac sluzbe zdrowia wlasnie dla osob chorych na inne choroby najbardziej podatnych wlasnie nagrypy i covid.

  Tym samym zapewnienie Niedzielskiego, ze „te kilkadziesiat zgonow bylo na covid a nie na inne choroby spowodowane zamknieciem sluzby zdrowia”, co wg niego uzasadnia miliardowe wydatki i straty, jest zapewnieniem, ze morduja ludzi swiadomie, ze juz jest Nowy Lad i depopulacja.

  Sami sie przyznali.

 6. AS mówi

  Drobny quiz:
  1) Gdy nadejdzie koniec, w którym kraju znajdą schronienie?
  2) Czy zmienią tylko nazwisko, czy imię i nazwisko?
  3) Czy damy się znowu ogłupić tłumaczeniu, że wykonywali tylko rozkazy i w naszym imieniu tzw. sprytniejsi użyją „grubej kreski” ?
  4) Czy znajdziemy wszystkich?

  1. Ba mówi

   Naród musi wziąć …. w swoje ręce. Demonstracje nic tu nie pomogą, bo judenraty nic sobie z tego nie robią. Tu musi zacząć się coś innego. W końcu zacznie to ktoś, kto nie będzie miał już nic do stracenia, bo stracił kogoś kogo bardzo kochał, lub sam będzie umierał z powodu braku opieki zdrowotnej i leczenia.

  2. Zbigniew mówi

   Proste.

   W II RP Ruch Narodowy byl najwieksza sila polityczna.

   W skrocie:

   Dotacje z UE maja sluzyc utrzymaniu wladzy w Polsce przez 7 % ludnosci. Jest zamieszanie wizerunkowe, ze niby Morawiecki nie jest po przeciwnej stronie Orbana, ale to moze skutkowac tym, ze UE zabierze im dotacje a wiec wladze.

   No i juz jest pustka wyborcza.

 7. busz mówi

  Tak samo odczuwam tą paranoiczną sytuację. Cieszę sę, że nie jestem w tym odosobiona

 8. Zbigniew mówi

  Juz calkiem bezsensowne jest porownanie emigracyjnej Polski, oczyszczonej z zarobkow, ludzi i mieszkan do bogatych zageszczonych centrow przemyslowych krajow emigracji.

  Tak jakby problemy petrochemii w Plocku mogl rozwiazywac soltys malej wioski, bo przez unijne fikcyjne dotacje jest z narodu wybranego do rzadzenia i depopulacji Polakow.

  Poprzedniemu kierownictwu Lotosu przedstawiono „zarzuty”

 9. Zbigniew mówi

  „zrujnowały ludziom życie i doprowadziły do śmierci kilkudziesięciu tysięcy Polaków,” – trzeba dodac tylko w tamtym roku a zdrowotne skutki w calosci beda znane dopiero w nastepnych latach.

 10. Ja mówi

  PANI Katarzyno .Podpisuję się obiema rękami. W USA kilka stanów Żyje normalnie. Covid ,jak za dotknięciem czarodziejskiej pałeczki ZNIKŁ !!!!! . Tylko ostatni głupiec nie skuma OCO CHODZI ?

 11. YWANDA mówi

  Polin pod ich M-acha przygotowuja bo mysla ze maja klucz Apok. 3:7. Tak drzwi otwarte byly i sa w Szwecji na co polakomili sie syny Goga z 'koronka’ i 'rozancem swietlnym’ bo korona Wazow byla i jest Maryji. Nie reset a ljuset(czyt. juset) z Polnocy=Norden(S) a orden=slowa i miecz slowa Apok. 19:15. Asturii i Szwecji flaga; Blue-Golden-T=BGT=BoGaTa lub bo(S)= mieszkac got=dobrze; Got-landia i jej herb; baranek Wielkanocny. W strone slonca= zawsze tylem do polnocy a tam Stella Maris a zachod; Santiago de Compostela .. Za tak rok 21=777 = 3 miecze SLAWY Lecha, Czecha i Rusa= Swea, Göte, Wender= Sem, Ham, Jafet. Bo-hem-ja, hem(S)= dom a dom(S)= wyrok na synow Goga Magoga Apok. 20:15 ! Sverige; g(RU)=d; Sever d=4-ta korona. Koniec z milosierdziem dla nasienia Szatana !

 12. Matka mówi

  „trzeba przywrócić karę śmierci, skazać i powiesić Niedzielskiego.

  Czy to jest hejt? Nie. To jest naturalna reakcja ludzi, których minister Niedzielski zgnoił odbierając im prawo do normalnego życia”

  OK, czyli jakbym napisała, że trzeba powiesić całą kłamliwą redakcję wprawo.pl i tym podobnych szkodników, próbujących oszukiwać ludzi, że nie ma żadnej epidemii, wzywających do nieprzestrzegania obostrzeń czy nieszczepienia się, bo odpowiadają za codzienną śmierć 300-400 ludzi, to rozumiem że będzie to naturalna reakcja na waszą bezczelność?

  Zadziwiające, że wciąż potraficie mnie zaskoczyć, jak bardzo cuchnący ściek ten portal może wyprodukować. A potem zdziwienie, że np. żaden normalny dziennikarz nie chce wam nawet ręki podać.

  1. Ewa-Maria mówi

   Skoro Matce tu cuchnie to po co tu bywasz?.Szczuć tylko i negować?. U koszernego Adasia tam perfumerię znajdziesz.

  2. . mówi

   jej cuchnie od lba i dlatego jest trolem, ot tak po prostu gnije

  3. Matka mówi

   Do kloaki też ludzie czasem chodzą. Warto jednak wiedzieć, jak wygląda rynsztok.

  4. Arek mówi

   @ matka sierot po Stalinie
   Już po chińskim teście analnym? Znowu pozytywny wynik, widać jak ten covid pustoszy twój łeb. Ale przynajmniej statystyki „ zachorowań” są okazałe. Poszol won do kwarantanny w piwnicy, trollu z Razem.

  5. Matka mówi

   Aruś, jak cię interesują jakieś zabawy analne (bo kolejny raz o tym pytasz), to są właściwe portale, na których możesz poszukać kolegów do wspólnej zabawy. Albo wśród społecznych asystentów twojego posła Brauna możesz poszukać.

  6. Maciej mówi

   @tow. „Matka”

   Wytykanie „kłamstwa” opartego na haggadzie (propagandzie żydokomuny) w poście tow. „Matki”, to nieomylny certyfikat prawdy opartej na faktach, nauce, rozumności i rozsądku.

  7. Matka mówi

   Maciuś, wyzwanie dostałeś – żeby spróbować choć w jednym komentarzu spróbować nie używać, jak idiotą, słowa „haggada”. I co?

  8. Maciej mówi

   @tow. „Matka”

   Wyzwanie od towarzysza ? To jakiś kolejny oksymoron. Wy, towarzysze potraficie wyzywać, ale… tylko innych od „cuchnących ścieków”, „idiotów” i podobnymi epitetami-pałkami (vide; większość komentarzy tow. „Matki”). To się zawiera właśnie w haggadzie – emocjonalnych bajdurzeniach żydokomuny.

  9. Matka mówi

   No nie, jednak pewnego poziomu intelektualnego nie przeskoczysz, Maciuś, choć naprawdę nisko poprzeczkę ustawiłam. Wyzwanie oblane. No sam powiedz, jak inaczej jak nie idiotą nazwać kogoś, kto wierzy w takie brednie i nawet zdania argumentacji sklecić nie potrafi bez pisania urojeń o jakiejś haggadzie. To żadna obraża, że takiego sformułowania używam, to stwierdzenie faktu. Podobnie, jak wpisy ludzi uważających, że groźby zabicia kogoś to normalna ludzka reakcja adekwatnie nazywam cuchnącym ściekiem.

  10. Maciej mówi

   @tow. „Matka”

   Najmniej interesująca jest opinia towarzyszki, dla której argumentacja sprowadza się do UBeckiego pałowania wyzwiskami wszystkich naokoło. Takie „wyżyny” i standardy intelektualne są dla mnie istotnie zupełnie obce, tak samo jak stosowana przez towarzyszkę metoda żydowskich bajek haggady.

  11. Matka mówi

   @Maciej

   Maciuś, ty jesteś jak generator głupich wypowiedzi z memów. Trzy teksty na krzyż – UB, haggada i Żydzi. Może ty masz trzy szare komórki tylko i to nie pozwala ci się rozwinąć erystycznie?

  12. Maciej mówi

   @tow. „Matka”

   To nie moja zasługa, że te trzy słowa: UB, haggada i żydokomuna – dokładnie definiują towarzyszkę i sposób w jaki towarzyszka pisze tutaj komentarze.

 13. Rafał mówi

  NIE KARMIĆ TROLLA!!! „matka” to zwykły troll- pisi albo lewacki co na jedno wychodzi!! Pisze tu i będzie pisał bo taka praca trolla- ale nie karmcie go!! Nie odpisujcie mu na jego bzdury i propagandowe brednie!! Nie zwracać uwagi- najgorszą rzeczą dla trolla jest brak reakcji na jego prowokacje!!! A do życzeń wszystkiego najgorszego dla zbrodniarza Niedzielskiego przyłączam się całym sercem!!!!!

  1. Matka mówi

   Rafałku, ignorowanie faktów i rzeczywistości nie sprawi, że fakty i rzeczywistość znikną. Jedyne, co taka postawa sprawi, to że nadal nie będziesz wiele z owej rzeczywistości ogarniał.

  2. Maciej mówi

   @tow. „Matka”
   mówiąca o „faktach” i „rzeczywistości” – to prowokacyjnie jawna sprzeczność (jak np. „prawdomówny kłamca”).

  3. Matka mówi

   To poszukaj ich Maciuś na portalach z fake newsami zakładanymi przez rosyjskich trolli. Znowu łykniesz jakiś absurdalny kit i będę miała zabawę, jak mi linki popodsyłasz.

  4. Maciej mówi

   @tow. „Matka”

   Nie jest tajemnicą, że towarzyszka rezonuje informacje z portali internetowych finansowanych (jedynie słusznymi) grantami np. Google DNI (Digital News Initiative – vide; np. „BRID”), które to Google stosują cenzurę już na poziomie wyszukiwania informacji w internecie, zgodnie z obowiązującą propagandą covidową (takie dzisiejsze – „wicie, rozumicie” Ministerstwo Prawdy). Stąd nie dziwi, że sprzedajne dziennikarstwo prześciga się w zwalczaniu pandemicznych fake newsów na wyrywki, dostarczając towarzyszce ruskich trolli.

  5. Matka mówi

   @Maciej

   Tak Maciuś, tobie jakoś Google nic nie cenzoruje i bez problemu trafiasz na portale ruskich trolli czy inne strony dla idiotów z najgłupszymi bzdurami na temat Covid, jakie można sobie wymyśleć.

  6. Maciej mówi

   Bardzo dobrze, że towarzyszka o tym wspomina – np. wyszukiwarka „DuckDuckGo” nie cenzuruje (w przeciwieństwie do wyszukiwarki „Google”).

   A oprócz tego, jak widzę, towarzyszka dalej utrzymuje wysoki, UBecki z nakazu, standard wyznawcy „covida śmiercionośnego”.

  7. Rafał mówi

   I po co nakręcasz pisiego trolla? Po co dajesz zarabiać tej miernocie??? Nie odpowiadać, niech się sam kisi w oparach swojej głupoty i utopi we własnym jadzie!

  8. Matka mówi

   Zarabiać? Na czym, Rafałku? Że się paru idiotów wyśmiało? Ależ ty naiwny.

 14. Maksio mówi

  Większość komentarzy dotyczących Niedzielskiego czy innych ministrów to nie jest hejt tylko zdanie wkurw.. ludzi, którym brakuje pieniędzy albo ich razi głupota rządzących. Matoły powinni otoczyć opieką starszych i schorowanych, a nie zamykać szpitale i sklepy.

  1. Książę mówi

   To jest po prostu zwykły głupek i tyle !!!

 15. Misiek13 mówi

  Za to co sie teraz robi w Polsce za brak dostepu do lekarzy,za wstrzymane zabiegi i smierc pacjentow,Morawiecki,Niedzielski,A.Duda,Dworczyk oraz Gut,Horban i inni mosza stanac przed sadem i zostac surowo ukarani,oraz pozbawieni swoich majatkow

  1. Fgu mówi

   Wypatroszyć skur….ów. Zero litości dla tych morderców. Nie dla czosnkowych! Won!

 16. Książę mówi

  To jest po prostu zwykły głupek i tyle !!!

 17. Książę mówi

  Od jakiegoś czasu czytam ten portal i stwierdzam ,że jest jest najbardziej propolskim ,choć nie że wszystkim się zgadzam to jest ok👍

 18. Ewa-Maria mówi

  Pani Katarzyno, uważam że na wszystko trzeba sobie’ zapracować’. Grożby pod kogokolwiek adresem nie powinny mieć miejsca, ale swoimi poczynaniami rządzący sobie na to 'zapracowali’.Buta i arogancja ich aż poraża.Poniżanie weszło już im w krew.Jak można darzyć szacunkiem kogoś, kto szykuje na obywateli kij.Ta niedojda przeszla samego,siebie. Szok i niedowieżanie że to miało miejsce. Wiadomym jest że kij ma dwa końce. Po wpisach niezadowolonych z tych absurdów kowidowych widać jak są wściekli i do czego mogą się posunąć. Nie dziwię się im. Każdy ma jednak granice wytrzymałości a które to zostały przekroczone przez rządzących.Jeżeli w porę nie zareagujemy, będzie coraz gorzej.Co do tego nie mam żadnych wątpliwości,tak będzie się działo.Kto nie wie niech znajdzie wywiad prof. Guta udzielonego red. Biedrzyckiej dla SE.

 19. Foxman mówi

  Wszystkie negatywne uwagi dot. Naszego Ukochanego Ministra Zdrowia to kwintesencja polskiego, zwierzęcego antysemityzmu.

 20. MACIEJ mówi

  Niech się sukinsyny boją.
  Tylko, że te groźby powinny zamienić się w czyny.
  Jakby paru gnojów za jaja powiesić to wszystko wróciłoby do normy.

 21. Republikanin mówi

  Nikt nie zauważa, że to są ludzie BEZ SUMIENIA. Czyli totalnie niewierzący w Boga, ale także totalnie bez jakichkolwiek odruchów ludzkich. Znam wielu ateistów, nikt nie jest takim bezdusznym robotem.

  Ale jest jeszcze jedna opcja: opętanie. Nie wprost zasugerował to ks. Guz.

 22. Boguslaw mówi

  A wiecie, jaka metoda Chiny pozbyly sie tej idiotycznej „zarazy”?
  Oni po prostu PRZESTALI DOKONYWAC TESTOWANIA, ktore dotad tylko napedzaly ten proces!
  Oni wyniki testu ani nie sa poprawne, ani nawet ewentualny wynik pozytywny nie jest tozsamy z zachorowaniem i zdolnoscia przenoszenia choroby na inne osoby!
  Nikt nie podejmuje tutaj takich waznych informacji, aby tez pozbyc sie wreszcie tego gowna, przeciwnie, przemilcza sie je i w zamian za to, wprowadza sie takie, ktore tylko, w najbrutalniejszy sposob, pogorszaja cala ta sytuacje, nie mowiac o bezposrednim blokowaniu calego polskiego systemu zdrowotnego!
  Po prostu: ZDRAJCY NARODU, MORDERCY, NISZCZYCIELE!
  I TYLKO O TO TUTAJ CHODZI! Wszystko inne , to tyllko „siwy dym”, dla niepoznaki!
  My naprawde musimy wreszcie WSZYSCY RAZEM, upomniec sie o nasza egzystencje i o nasza przyszlosc!
  Pamietajmy tez, ze mamy wsparcie wszystkich innych narodow, ktore, w wiekszym czy mniejszym stopniu, tak samo staraja sie pozbyc swoich bandyckich zdrajcow!
  Idealna bylaby nowa WIOSNA LUDOW, w zniewolonej Europie!

  1. Republikanin mówi

   Porównaj, proszę, manifestacje z ostatniego weekendu w Polsce i niektórych krajach europejskich. Wniosek jest depresyjny: Polska, ten podobno najbardziej chrześcijański i wolnościowy kraj na świecie jest w ogonie zdegenerowanej Europy.

   Nie będzie żadnej Wiosny Ludów. Będzie raczej wiosna Pfizera, a w Polsce – wiosna Astry.

  2. Boguslaw mówi

   Nie trac nadziei, Bracie!
   Niewiele tutaj da sie wytlumaczyc, co sie dzieje! Nie wszystko mianowicie jestesmy w stanie pojac!
   Polska i Polacy, sa naprawde znakomici! Nasza Dusza jest nadzwyczajna, choc to widac dopiero ” z daleka”!
   Jesli gdziekolwiek, to wlasnie w Polsce!

  3. Zbigniew mówi

   To juz sa choroby i zgony spowodowane blokada sluzby zdrowia a testy maja udowodnic, ze na covid, ze winien covid.
   Moga nawet zarazac swiadomie zbierajac ludzi w tych testowniach.

   Nic nowego wobec puwalonu.

   Faktycznie wiec biora pieniadze i to dobre za cos w rodzaju puwalonu, taki sam skutek.

   Rzady biora miliardy a dla wielu jest to nowy rodzaj zarobkowania.

  4. Matka mówi

   Po prostu jesteś idiotą, Boguś. Chiny są na drugim miejscu na świecie pod względem liczby testów na milion mieszkańców (zaraz po Korei Południowej). I właśnie to, że 2 fala nie dotknęła takich krajów, wynika z tego, że przypadki zakażeń są szybko wykrywane i izolowane bez żadnego pieprzenia się. Jak chcesz się przekonać, że Chiny faktycznie testy przeprowadzają to tam poleć – jest szansa, że ci je nawet analnie zrobią.

  5. ( ˇ෴ˇ ) mówi

   Zamknij mordę, parchu!

 23. Zbigniew mówi

  Braun mial racje, ze to sa mordercy.

 24. Wojciech mówi

  Po astrazenece występuje zakrzepica prowadząca czasem do śmierci. Pisuarskie eksperty ogłaszają że zakrzepica jest powikłaniem pokowidowym, trzeba więcej szczepić!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.