Prezydent Trump udostępnił filmy z konta Jaydy Fransen. Brytyjska premier oburzona. Zobaczcie, co odpisał jej Trump

20

Prezydent Donald Trump udostępnił na swoim twitterze trzy filmy zamieszczone na koncie Jaydy Fransen z Britain First. Te filmy to: „Tłum muzułmanów strąca nastolatka z dachu i śmiertelnie go bije”, „Muzułmanin niszczy statuę Matki Boskiej” i „Islamski imigrant bije holenderskiego chłopca poruszającego się o kulach”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Udostępnienie filmów nie spodobało się arcybiskupowi Canterbury Justinowi Welby, który stwierdził, że Donald Trump „zdecydował się na szerzenie poglądów nacjonalistycznych ekstremistów” i jest to „głęboko niepokojące”. Trumpa skrytykowała też brytyjska premier Theresa May. Jej rzecznik powiedział, że „zrobienie czegoś takiego przez prezydenta jest niewłaściwie”.

Prezydent Trump odpowiedział premier May na twitterze: „Nie skupiaj się na mnie, skup się na niszczycielskim radykalnym islamskim terroryzmie, który ma miejsce w Wielkiej Brytanii. My radzimy sobie dobrze!”

 

Jak widzicie, promuzułmański obłęd w Wielkiej Brytanii nakazuje kwalifikować autentyczne filmy jako „szerzenie poglądów nacjonalistycznych ekstremistów”. To pokazuje czarno na białym, czym jest polityczna poprawność i polityka multi-kulti. A jest to Orwellowski terror zakazujący pokazywania rzeczywistości i mówienia o faktach. Za pokazywanie prawdy i za mówienie o tym, że islam jest totalitarną doktryną zagrażającą chrześcijańskiej Europie, Jayda Fransen jest prześladowana przez brytyjską policję. Aresztowania, dozór policyjny i zarzuty o „mowę nienawiści” oraz o „religijne dręczenie” islamskich gwałcicieli 16-latki – tak wygląda życie Jaydy w rzekomo demokratycznym państwie prawa.

Dobrze, że prezydent Trump udostępnił filmy Jaydy na swoim twitterze, a Theresie May powiedział kilka gorzkich słów prawdy. W obłąkanym świecie politycznej poprawności ten głos rozsądku jest niezwykle cenny.

Źródło: twitter, wpolityce.pl

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Matka polka mówi

  Szkoda, że nie można odtworzyć tych filmów. Jednakże, w powyższej wymianie zdań możemy rozpoznać 2 wyraźnie różniące się głosy; pierwszy zdroworozsądkowy głos Trumpa, no a ten drugi to proislamski, lewacki bełkot. I to w wykonaniu arcybiskupa.

  1. kkkkkkkkkkkkkkkkk mówi

   odtwarzaja sie !!!!!!!!!!!!!! nie odtwarzaja sie na calym swiecie lewackim ale tutaj tak .

  2. Max mówi

   Można odtworzyć jak masz starsze oprogramowanie np.XP ale nie na Mozilli Firefox tylko Google Chrome.

 2. Pan Kracy mówi

  Retoryka lewacka: imigranci islamscy to tacy nieszczęśnicy, uciekają przed wojną, przychylmy im nieba…
  Ktoś (Jayda, Trump) pokazuje prawdę o tych “nieszczęśnikach” – klangor lewactwa: to “szerzenie poglądów […] ekstremistów”. Tu bat antysemityzmu się nie sprawdza, ale lewactwo ma bujną wyobraźnię i wyjątkowo brudnego palucha do wysysania zarzutów.

 3. Robert mówi

  Mimo wielkiej sympatii dla tego faceta,lepszego prezydenta od czasów Regana,ten kraj prawdziwych słóżb,lóż ,mafii i żydowskich korporacji które fakycznie rzadzą krajem,jak życiem JFKeja nie miał i chwała Rosji za utrzymanie tymczasowej równowagii na świecie,gdyby doszło do wyboru podsterownej pani Hilarówny,świat rzeczywiście stał by się równy i płaski jak wielka pustynia słona w Utah.Wskutek rozwałki.Kończac,,radzimy sobie dobrze,, oznacza ze w Las Vegas,poradzili sobie sami,tak jak z wierzowcami na manhattanie,czy strzelał islamski terrorysta,sympatyk,przyjaciel zabijajac i raniac wiecej ludzi jak w całej Europie w ostatnich latach?Dlatego wierzę,ze bedzie dobrym prezydentem,ale rzady w kraju należą zupełnie do kogoś innego

 4. Hammurabi mówi

  Chciałoby się zawołać : i bardzo dobrze, że tak źle się dzieje w krajach, które same robiły piekło innym nacjom, że to jest kara… Tyle tylko, że zaraza która miałaby być tą karą, dzięki podobnym do angielskich czy holenderskich głupców rodzimym durniom, wspomaganym finansowo przez sorosów i jemu podobnych z jednej strony i petrodolary z drugiej, przeniknie do krajów dotąd nią niezapowietrzonych. Co z tego wyniknie? Z pewnością nic dobrego. Budząca się w Polsce świadomość narodowa jest w tym przypadku błogosławieństwem, którego dzieło wszyscy powinniśmy wspomagać! Może być również tak, że postawa Polaków potrafiących dostrzec zagrożenie i skutecznie mu przeciwdziałać, będzie wzorem dla innych narodów tkwiących obecnie w letargu, pozwalających na zawłaszczanie ich przestrzeni życiowej przez prymitywną ale sprawnie zarządzaną siłę muzułmańskiego żywiołu.

 5. Robert mówi

  W kraju i na świecie oczywiście.Prywatne poglądy,sympatie,przekonania,są tylko jego,i tyle jego ile doszedł do wszystkiego,aż tyle,ale to za mało na LEGALNIE działajace zorganizowane grupy wielu imion co sie przenikają i w dupie mają wszystko poza prawdziwie wielkim sianem.

 6. bbbbbbbbb mówi

  brawo Jayda brawo BRITAIN FIRST , jestescie w europie ostatnia nadzieja , wlacznie z Polska Wegrami , Slowacja i Czechami . Tak trzymac !!!!!!!!!! nie dac sie pedofilskiej nawale proroka .

 7. jjjjjjjjjjjj mówi

  30/11/17 wybuch samochodu w Londynie , zaczynaja sie Swieta .

 8. Przema00g mówi

  A teraz wyobraźcie sobie jak by to było gdyby po raz trzeci w Polsce wybory wygrali POpierdoleńce a w USA Hillary . Na Polskę rusza islamska nawałnica i z15 tys które mieliśmy przyjąć robi się 1,5 mln ponieważ opozycja ( Polska, Węgry Słowacja , Czechy itd) przeciwko napływowi imigrantów nie powstała więc ta dzicz rozlała się po całej Europie . A pani Prezydent Klinton ta jak obiecała zaatakowała Syrię i rozpętała III wojnę światową . Taki właśnie mógł być scenariusz gdyby spora część ludzi sie w porę nieopamietala

 9. Zdzisław mówi

  Dzięki Trumpowi nikt już Jaydy nie skrzywdzi

 10. Polak mówi

  Żydowska wścieklizna po marszu 11.listopada – źródła
  Patologiczna i schizofreniczna nienawiść Żydów do narodu Polskiego jest wpisana w ich kulturę ; apel syjonistow zamieszczony 28.04.1918r w ” Joodsche Wachter” miedzy innymi zawierał następującą prośbę:…” A do Was panujący wszystkich państw całej ziemi zwracamy się z żądaniem…strzeżcie Izraela, nie dopuście do największego nieszczęścia, jakie w dwudziestym wieku nasz naród mogło dosięgnąć: nie dopuście do wolnej Polski, kosztem zniszczonego żydostwa” (J. Orlicki „Szkice z dziejów stosunków polsko – żydowskich 1918 –1949” Szczecin 1983 s.37).
  Polskojęzycznego żyda można poznać np. po tym, że obraża Polaków, Polskę i Polonię, chwali Izrael i inne państwa, używa obcego Polakom słowa “diaspora” oraz boi się endeków i SŁOWIAN (polonofobia i rusofobia), takim przykładem flagowym są dziennikarze Gazety Wyborczej czy sam Urban, Gross i im podobni nie licząc setek posłów ziejących nienawiścią do Polaków, wystarczy jedno słowo „Żyd” – to jak uderzyć w stół a nożyce się odezwą.
  „Żydzi przyjęli zasadę, że korzystne jest wszystko, co szkodliwe dla Polski”, czyli z jaką reakcją spotkał się najazd bolszewicki. „Polska musi być państwem polsko-żydowskim”
  żyd zaprzysięgły wróg narodu Polskiego nie zaprosi Polaków na rocznicę odzyskania Polski nie wiecie dlaczego ?
  W 1920 r. na dorocznej konferencji syjonistycznej w Londynie zapadły tajne uchwały, w których między innymi znalazły się następujące sformułowania:
  „Akcja przeciwko Polsce ma być wszędzie przeprowadzana we wszystkich państwach Europy, Azji i Ameryki”.
  „Użyć wszelkich wpływów aby granice państwa polskiego były jak najszczuplejsze. Utrudniać odbycie się plebiscytu na Śląsku i ujściu Wisły do morza”.
  „ Wpływać na to, żeby Polskę złączyć z Niemcami, a rozbić jej przymierze z Francją”.
  „Popierać i szerzyć w Polsce komunizm”.
  W „Gazecie Niedzielnej” nr. 39 z 1919 roku ukazała się korespondencja J. A. Danielaka z Trenton (USA): „… Co się tyczy Żydów, to wszyscy byli za Niemcami, a nawet teraz, kiedy Polska na Kongresie Pokojowym potrzebowała sympatii innych narodów, a zwłaszcza sympatii naszego amerykańskiego narodu, to Żydzi wytężyli wszystkie swoje siły w Ameryce, aby Niemcom dopomóc a Polsce zaszkodzić. Nosili w pochodach tablice z napisami, że Polska Żydom się należy, a nie Polakom, bo Polacy nie umieją się rządzić”
  Dalej eskalacja nienawiści żydowskiej prowadzona w ubiegłym wieku spowodowała liczne interwencje świata międzynarodowego o których m.in. mówi raport Henry Forda: Środowiska żydowskie przeciwko odrodzonej Polsce.
  Godzi się przywołać kilka spostrzeżeń z tego raportu:
  Sir Stuart Samuel mówi: „Polacy na ogół mają naturę szlachetną i gdyby silna dłoń rządowa poskromiła obecne podniecenie prasy, Żydzi, jak w ciągu ubiegłych lat 800, mogliby żyć i nadal w Polsce w dobrych stosunkach ze swymi współobywatelami”.

  W chwili wybuchu drugiej wojny światowej co najmniej 85% polskich Żydów było przekonanych, że język polski z księżym alfabetem „galkhes”, jest językiem nieczystym; Polacy to odmiana Hamanów-antysemitów czyhających na dobytek, a niekiedy nawet życie Żydów

  UB – krótko, to żydowska agenda, i teraz czytamy; kreator ludobójstwa Polaków oraz naszej eksterminacji przede wszystkim inteligencji i patriotów Polskich Żyd Jakub Berman W latach 1949–1954 był członkiem Komisji Biura Politycznego KC PZPR ds. Bezpieczeństwa Publicznego, nadzorującej aparat represji stalinowskich w Polsce, współodpowiedzialny za zbrodniczą działalność Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego. Koordynował przygotowywania licznych procesów politycznych, prześladowania kilkusettysięcznej rzeszy członków AK i NSZ. W drugiej połowie lat 40. XX wieku tak umocnił swoją pozycję ,że stanowił wraz z Bolesławem Bierutem i Hilarym Mincem trójkę stanowiącą najściślejsze kierownictwo PZPR. W 1949 roku ambasador ZSRR w Polsce Wiktor Lebiediew pisał że „w MBP poczynając od wiceministrów, poprzez dyrektorów departamentów, nie ma ani jednego Polaka, wszyscy są Żydami. W Departamencie Wywiadu pracują wyłącznie Żydzi”.
  Formalnie od 1946 roku z bezpieką współpracowało 2500 Żydów z 200 miejscowości. Żydowskie bojówki były uzbrojone i niezależne od polskojęzycznych władz, zajmowały się sianiem terroru wśród Polaków, Dysponowały rozbudowanym wywiadem infiltrującym Polaków. Ofiarami Żydów padło tysiące Polaków. Społeczność Żydowska kolaborowała z UB, MBP, MO, ORMO. Żydzi tworzyli dla komunistycznego aparatu zbrodni siatkę agenturalną w fabrykach, bazarach, szkołach, uniwersytetach, kościołach i podziemiu antykomunistycznym. Nieumundurowane bandy Żydowskie podporządkowane NKWD mordowały i szpiegowały Polaków.
  Żydzi zajmują się sianiem terroru wśród Polaków, tak jest od 1945 roku zamordowali Pileckiego i Fildorfa dzisiaj hańbią i eksterminują Piotra Rybaka i Robert z Olsztyna – jak długo jeszcze pozwolimy tej szajce zaprzysięgłych wrogów Polski i Polaków wyniszczać polski naród !
  Warto przypomnieć w tym kontekście fragment rozmowy Sławomira Bilaka z Marią Fieldorf-Czarską, córką zamordowanego generała.
  Powiedziała ona m.in.: „Pytam się dlaczego nikt nie mówi, że w sprawie mojego ojca występowali wyłącznie sami Żydzi? Nie wiem, dlaczego w Polsce wobec obywatela polskiego oskarżali i sądzili Żydzi” (cyt. za: Temida oczy ma zamknięte. Nikt nie odpowie za śmierć mojego ojca, „Nasza Polska”, 24 lutego 1999 r.).
  Eskalacja nienawiści żydowskiej w tym nie pierwszy raz chamskie wypowiedzi z Izraela z szałem całego hejtu medialnego zwłaszcza podżegaczy z GW żyda Michnika po marszu niepodległości pokazuje, że ukryci Żydzi pod polskimi nazwiskami to patologiczni ziejący wrogością do Polaków rasiści = to wreszcie pokłosie tych bandytów z żydowskiego UB odpowiedzialnych za miliony Polskich ofiar.
  W 1949 roku ambasador ZSRR w Polsce Wiktor Lebiediew pisał że „w MBP poczynając od wiceministrów, poprzez dyrektorów departamentów, nie ma ani jednego Polaka, wszyscy są Żydami. W Departamencie Wywiadu pracują wyłącznie Żydzi”.
  Rzecz znamienna – złowieszcza rola żydowskich funkcjonariuszy jest widoczna w każdej bardziej znaczącej zbrodni UB, od ludobójczych mordów w obozie w Świętochłowicach począwszy, poprzez sądowe mordy na generale Fieldorfie „Nilu” i rotmistrzu Pileckim po proces gen. Tatara i współoskarżonych wyższych wojskowych.
  jak pisał na temat sprawy rotmistrza Pileckiego i współoskarżonych z nim w procesie Tadeusz M. Płużański:
  „Wyroki zapadły już wcześniej – wydał je dyrektor departamentu śledczego MBP Żyd Józef Goldberg Różański. Podczas jednego z przesłuchań powiedział Płużańskiemu: „Ciebie nic nie uratuje. Masz u mnie dwa wyroki śmierci. Przyjdą, wyprowadzą, pieprzną ci w łeb, i to będzie taka zwykła ludzka śmierć” (por. T.M. Płużański, Prokurator zadań specjalnych, „Najwyższy Czas”, 5 października 2002 r.).
  Skład personalny rządzącej krajem Żydo-bolszewickiej mafii opisał H. Pająk (op. cit. w rozdziale „Prawo rasy wyższej”). Ta mafia, nazywana też Biurem Politycznym i Komitetem Centralnym PZPR wsławiła się w pierwszych latach powojennych zbrodniami i terrorem, częściowo opisanym w cytowanym dziele. Aleksander Graf Pruszyński w swej pracy (op. cit) podaje, że pod ich władza, w latach 1944 – 1954 zginęło 70 tyś. Polaków, a milion, w tym większość chłopów przeszło przez więzienia. O zbrodniczych metodach śledczych jakie wobec więźniów stosowano można dowiedzieć się z cytowanej już książki H. Pająka i A Żochowskiego op. cit. s.167 – 178.

  1. Paweł mówi

   Prawda o tym zbrodniczym systemie przedstawiana jest jako “DYKTATURA PROLETARIATU”….. , tak jak NIEMIECKIE ZBRODNIE nazywa się “nazistowskimi”… jakby naziści byli kosmitami… podobnie jak “PROLETARIAT”…. też nie miał żadnej narodowości. Podobnie do sprawy podchodził pewien Rabin, który mówił, że ŻYDOWSCY KOMUNIŚCI, “robili te rzeczy na własny rachunek”…. i nie można obciążać ŻYDÓW za ich zbrodnie….. ale SZMALCOWNICY to już absolutnie nie działali “NA WŁASNY RACHUNEK”…. oni tak “społecznie”, i “bezinteresownie”…. ?

 11. to ja mówi

  Jest mały minus tego że u nas jest w miarę spokojnie jak na razie…. to są żydzi i ich eksodus tutaj

 12. ibrahim ibn jakub mówi

  islam – religia diabła.

  1. Tadeusz S. mówi

   islam ( w skrócie, pełna nazwa ISLAMIZM ) nie jest religią , jest totalitarną ideologią posługującą się ,,boskimi,, tezami uzasadniającymi panowanie nad światem przez imamów i mułłów

 13. KaczorDonalT mówi

  Niestety.. angole to dość idiotyczna nacja. Wybierają sobie jakieś babochłopy na premierów, jak Teresa May (żeby choć kwiecień…) czy inna Margaret Tacher. i takie jamochłony ośmielają się pouczać Prezydenta Truma. Dobre… pewnie zazdroszczą, ze facet ma śliczną żonę (i córkę), a one wobec nich są paskudami.

 14. Tadeusz S. mówi

  W Europie zaczęła być zauważana kontrowersyjna działalność sorosa . Spowodowało to znaczne zainteresowanie zarówno jego osobą, jego historią , jak również sprawami w których pojawiała się jego osoba . ( http://archive.larouchepac.com/files/pdf/080618_soros_dossier.pdf ) . Pojawiły sie pytania, Why should Jews all be the same? Czy są różni Żydzi ? Dlaczego Marx w XIX w. pisał złowieszczo o Chasydach ? Dlaczego Miliony Chasydów żyjących na terenach Środkowej Europy nie chciało przylączać się do bolszewickiej rewolucji pomimo, że większość jej przywódców było Żydami ? ( http://www.heretical.com/miscellx/bolshies.html ) . Dlaczego oni nie chcieli przylączać się do ruchu sionistycznego ? Dlaczego Chaim Weizman w latach 30 ! napisał ? : ” Zadaję pytanie: Czy jesteście w stanie przenieść sześć milionów Żydów do Palestyny? Odpowiadam: nie. Z tragicznej przepaści chcę uratować dwa miliony młodych… A starzy powinni zniknąć… Oni są pyłem ekonomicznym i duchowym w tym okrutnym świecie… Tylko młoda gałąź będzie żyć” [2]. ??? Dlaczego w 1939 statek z Żydowskimi uciekinierami z III rzeszy został z Ameryki zawrócony do Hamburga , do III rzeszy ? (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1856934971005513&set=a.246404828725210.66227.100000670856618&type=3&theater ) … i tak dalej …

 15. Michał Kowalewski mówi

  Co racja to racja . Jednak w okolicach ,,Capitol Heel ” , powinno zmienić się Konstytucję . To Kraj miłujący pokój. Precz z lobby .
  Pan Z Wami . Amen

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.