Prezydenci skazani na infamię, Polacy i Żydzi a niemieckie zbrodnie, spotkanie z dr Ewą Kurek… – Przegląd tyg. (3-10.02)

Fot. wPrawo.pl
4

W przeglądzie mijającego tygodnia (3-10.02.2017) przedstawię Państwu listę prezydentów miasta, który należy skazać na infamię i broń Boże nie oddawać na nich głosu w zbliżających się wyborach. Co ciekawe, niemal wszyscy związani z Platformą Obywatelską, chcą w Polsce islamistów, po plecach klepią żydowskich nieprzyjaciół i mają na koncie liczne machlojki. Ponadto zapraszam na zbliżającą się konferencję (24.02) z dr Ewą Kurek we Wrocławiu na temat udział Żydów w zagładzie Żydów i poruszam kwestię zorganizowanej współpracy Żydów z niemieckim okupantem.

ERRATA: CZAPUTOWICZ POWIEDZIAŁ, ŻE W JEDWABNEM MORDOWALI POLACY.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– BLUZY, KOSZULKI, KALENDARZE I CZAPKI: https://wprawo.pl/sklep
– Wsparcie finansowe: http://paypal.me/jacekmiedlar https://wprawo.pl/wsparcie
– Kanał na CDA: http://CDA.pl/Jacek_Miedlar
– Portal: http://wPrawo.pl
– Blog: http://jacekmiedlar.pl
– Twitter: http://twitter.com/jacekmiedlar 
http://twitter.com/wprawopl
Tekst o prezydentach: http://jacekmiedlar.pl/2017/07/12/1219/

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Piotr 1966 mówi

  Nie widzę na dzień dzisiejszy ŻADNEJ partii politycznej wartej głosowania. PO i Nowoczesna odpadają ze znanych wszystkim przyczyn, PiS właśnie udowodnił swoją bezużyteczność , a wręcz filosyjonizm, w konflikcie z Izraelem , a z kolei Kukiz 15 udowodnił swoją niestabilność światopoglądową. O partiach niszowych nawet nie chcę myśleć gdyż nie mają szans wprowadzić jakichkolwiek zmian wewnętrznych czy w polityce zewnętrznej

 2. Przebiśnieg mówi

  Jak zwykle z wielką uwagą wysłuchałem Pana Jacka i muszę się przyznać, że tym razem w znanym momencie zatkałem uszy. Uważam, że błędem ale przede wszystkim wielkim grzechem jest przytaczać bluźniercze słowa Żydów wobec Syna Bożego Pana Jezusa Chrystusa i je powielać i siłą rzeczy popularyzować nawet jak je się przytacza w celu unaocznienia i uświadomienia, jak Lucyfer zainfekował umysły żydów i olbrzymiej części Żydów, że nie dość że ślepota umysłowa nie pozwoliła im na uznanie Jezusa Chrystusa Synem Bożym, to jeszcze tkwią w grzechu śmiertelnym i Go dodatkowo obrażają. Można by było a nawet konieczne by było zastosowanie i stosowanie w takim przypadkach formy opisowej, jakich to obscenicznych i idiotycznych wulgaryzmów używają Żydzi aby zdeprecjonować Bóstwo Pana Jezusa Chrystusa i aby mieć prostą drogę do piekła. Nie wolno bowiem dalej powielać mowy dyktowanej przez Lucyfera, bo to już jest jakby zwycięstwem Lucyfera. Tak ku przemyśleniu wszystkim ! Uważam też, że także absolutnym błędem jest przyjmowanie jakby na siebie nomenklatury używanej przeciwko nam przez wrogów jak np. goj, goje, faszyści, naziści, katole, tradole. Jest to absurd nawet jeśli ma to wydźwięk poniekąd prześmiewczy, ale jednak jest to z pewnością duża satysfakcja dla wrogów, że powielamy ich, a nie nasze słownictwo i stereotypy. Katolicy to naród wybrany i tylko tak się nazywajmy, Polacy to naród godny i szlachetny i tylko tak się nazywajmy. I to popularyzujmy. Wrogą nomenklaturę pozostawmy wyłącznie wrogom, niech się w niej kiszą i dławią. Uważam zdecydowanie, że tak samo należy wystrzegać się używania różnych wulgaryzmów zarówno w mowie potocznej jak szczególne na forach. W wulgaryzmach toną bezbożnicy i Żydzi i robią to z wielką satysfakcją zwłaszcza kiedy uda się im to zaszczepić u innych. I to ewidentnie nasza porażka, że dajemy się im i tutaj zwieść. Mam głęboką pewność, że wulgaryzmy też są dyktowane z podszeptów szatana. Wystrzegajmy się więc tego i kultywujmy piękną mowę polską i piękny język polski. To będzie nasze moralne zwycięstwo ! Czy nas na to nie stać ?!

  1. Constancja mówi

   Zgadzam sie z toba. Jesli jednak chodzi o talmud to dobrze jest ludziom uswiadamiac co tam jest napisane. Niech wiedza z kim mamy do czynienia i ile jest nienawisci do nas i do Jezusa Chrystusa. Dlaczego? Poniewaz, wtedy nie mozemy sie laczyc z nimi w modlitwie, jak to robi dzis Kosciol. Jedyne co mozemy to mowic im o Chrystusie, albo sie za nich modlic.
   Dobrze jest wiedziec co oni o nas mysla, mozna wtedy reagowac adekwatnie (czyli nie dac sie oszukac). Polacy w wiekszosci nie maja pojecia co zawiera talmud.

 3. Ted mówi

  Dzieki za informacje ktorych nikt nam nie powie prawdy.JAK TO MOZLIWE ABY PiS BYL TAK WREDNY I FALSZYWY.Jakim prawem przy korytach sa ludzie wrogo nastawieni do Polski i Rodakow.P.Kaczynski tez dobiera sobie zlych ludzi.W wiekszosci ludzi w Polsce jest tyle zlosci,nienawisci itd.Modlmy sie aby dobry P.Bog pokonal tych okupantow i innych cymbalow co tak bardzo szkodza nam i umeczonej Ojczyznie!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.