SKLEP-WPRAWO.PL

Pomnik Kościuszki wyczyszczony! Czy wandale poniosą sprawiedliwą karę?

Pomnik Kościuszki w Waszyngtonie
0

25 maja 2020 roku zmarł George Floyd, czarny zatrzymany przez policjantów w Powderhorn, dzielnicy na południe od centrum Minneapolis w stanie Minnesota. Mężczyzna, kryminalista i aktor porno, został zatrzymany po zawiadomieniu, że zapłacił w sklepie fałszywym banknotem 20-dolarowym. Podczas aresztowania biały policjant, Derek Chauvin, trzymał kolano na szyi skutego i leżącego na ulicy Floyda, co miało być przyczyną jego śmierci. Jednak według wyników sekcji zwłok Floyd nie umarł na skutek uduszenia, ale na skutek choroby wieńcowej i nadciśnienia oraz środków odurzających. Mimo tego, 29 maja policjant został aresztowany i oskarżony o zabójstwo.

Pod pretekstem upamiętnienia i sprzeciwu rzekomemu rasizmowi, którego w USA mają doświadczać czarni, na ulice wypełzły grupy awanturników z Antify i Black Lives Matter, których liderka Yusra Khogali jeszcze niedawno wykrzykiwała: „Biali to podludzie z defektem genetycznym! Trzeba ich wymazać!”. Rozbójnicy podpalili i zniszczyli dziesiątki witryn sklepowych i samochodów, a same awantury przeniosły się do Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Belgii, a nawet Polski. We Wrocławiu zniszczono elewację, a w Warszawie, dwukrotnie zdewastowano pomnik Tadeusza Kościuszki.

Z 31 maja na 1 czerwca pomnik przywódcy insurekcji został także zniszczony w Waszyngtonie. W poniedziałek (8.06.2020) został wyczyszczony. Na jak długo? Murzyńskie i antifiarskie bojówki nie pochowają się po kątach, tylko nadal, zasilone milionami m.in. od Georga Sorosa (BLM otrzymało 33 miliony dolarów), będzie podpalać cywilizację. Chyba, że zostaną wyłapane i zamknięte w zimnych celach, na co w imię sprawiedliwości zasługują.

Przeczytaj:

„Ataki na Antifę są atakami na Żydów”. Szokujący artykuł w izraelskim „Haaretz”

Bruksela: plądrowanie sklepów. Londyn: policja ucieka przed manifestantami [WIDEO]

Antifa i czarni rasiści podpalają USA! Demonstranci atakują Biały Dom i dewastują pomnik Tadeusza Kościuszki [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.