Antifa i czarni rasiści podpalają USA! Demonstranci atakują Biały Dom i dewastują pomnik Tadeusza Kościuszki [WIDEO]

zdewastowany pomnik Tadeusza Kościuszki/ fot. Twitter
6

25 maja 2020 roku zmarł George Floyd, czarny zatrzymany przez policjantów w Powderhorn, dzielnicy na południe od centrum Minneapolis w stanie Minnesota. Mężczyzna został zatrzymany po zawiadomieniu, że zapłacił w sklepie fałszywym banknotem 20-dolarowym. Podczas aresztowania biały policjant, Derek Chauvin, trzymał kolano na szyi skutego i leżącego na ulicy Floyda, co miało być przyczyną jego śmierci. Jednak według wyników sekcji zwłok Floyd nie umarł na skutek uduszenia, ale na skutek choroby wieńcowej i nadciśnienia oraz środków odurzających. Mimo tego, 29 maja policjant został aresztowany i oskarżony o zabójstwo. Śledztwo w tej sprawie prowadzi FBI.

Od 26 maja trwają w USA protesty pod hasłem „Black Lives Matter” („Życie czarnych ma znaczenie”). Zapowiadane jako pokojowe natychmiast przeobraziły się w starcia z policją, rabowanie sklepów, podpalenia i dewastacje. Demonstracje rozlewają się na całe Stany Zjednoczone. Do akcji przeciw agresywnym manifestantom wkroczyła Gwardia Narodowa, a w wielu miastach wprowadzono godzinę policyjną. W niedzielę wieczorem (31.05.2020) demonstranci zaatakowali Biały Dom oraz zdewastowali pomnik Tadeusza Kościuszki w parku Lafayette. Wybijali szyby, podpalali samochody.  Tak wyglądają „pokojowe” protesty w obronie praw Afroamerykanów.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kto podpala USA? Prezydent Donald Trump jednoznaczne wskazał na Antifę deklarując na Twitterze, że zostanie ona uznana za organizację terrorystyczną. W zamieszkach uczestniczy też rasistowska organizacja Black Lives Matter, dofinansowana przez George’a Sorosa kwotą 33 milionów dolarów. Liderka tej organizacji, Yusra Khogali, oświadczyła: „Biali to podludzie z defektem genetycznym! Trzeba ich wymazać!”

ZOBACZ: „Biali to podludzie z defektem genetycznym! Trzeba ich wymazać!” Tak działają aktywiści Georga Sorosa

Dewastacje budynków, podpalenia samochodów, niszczenie pomników to standardowe elementy „pokojowych” protestów organizowanych przez Antifę i Black Lives Matter. W sierpniu 2017 urządzili „pokojową” manifestację w Charlottesville atakując legalny wiec w obronie przeznaczonego do usunięcia pomnika generała Roberta Lee, dowódcy wojsk Konfederacji w czasie wojny secesyjnej (1861–1865). Policja spacyfikowała legalny wiec obrońców gen. Lee i nie rozwiązała nielegalnej demonstracji agresorów z Antify i Black Lives Matter. W efekcie jedna osoba straciła życie, a kilkanaście było rannych. Czarni rasiści i lewacka Antifa nie od dziś podpalają USA na zlecenie Sorosa.

ZOBACZ: Co tak naprawdę wydarzyło się w Charlottesville? Długie ręce Sorosa, czyli same fakty

Źródło informacji: Twitter

Zobacz:

J. Matysiak z USA: Czy Reichstag Wirus i zamieszki zmiotą Trumpa?

 

 

 

 

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Marcin Malik mówi

  Najgorsze jest to, że tego rodzaju artykuły niczego nie nauczą białych Amerykanów, dlatego że ich mózgi są już urubione lewactwem i odporne na prawicowy tok myślenia. Wg nich czarni to: ofiary wszystkiego, mający ciężkie dzieciństwo, i gdy czarny podpala to nie jest podpalenie. Na prawdę!

  Ja już od ponad 20 lat rozmawiam z Anglikami, i widzę że są durni co nie miara. Z ręką na sercu uważam, że gdyby murzyni w Anglii poszli pod Parlament w grupie 200 osób, zdjęli gacie i zesrali się jednocześnie, machina poprawności politycznej by ich usprawiedliwiła. Oficjalnie największym zagrożeniem jest „far right”, czyli ci którzy mówią jak jest.

 2. Marcin Malik mówi

  Zapomniałem dodać, że z Tadeusza Kościuszki być może zrobią „rasistę”, i bardzo możliwe że jeszcze usuną ten pomnik. W końcu biały przyjechał do Ameryki, więc wg Antyfy i potomków afrykańskich niewolników „mających tak ogromny wkład we wszystko”, był on pewnie: rasistą, kolonizatorem i handlarzem niewolników, a że z Polski to na pewno też był antysemitą, który współpracował z nazistami.

  Tego rodzaju gówienko wypływa cały czas. Czarnym podwyższą zasiłki, a rząd USA będzie szczęśliwy że jest spokój, bo to przecież o Kościuszkę chodziło. USA = multi kulti + poprawność polityczna. W Anglii jest tak samo. Polak jest poprawnie politycznym wrogiem.

  1. Dramatyczny czas mówi

   Nawet u nas już lewactwo wysrywa na tt swoje milusińskie słodziuszki w stronę kolorowej dziczy. Piszą, że czarni mają koszmary, są dyskryminowani itd. Gdyby nie ćpali, nie rabowali, mordowali działając w gangach to może coś by mieli z życia. Jedna rzecz to czarni, agresywni i roszczeniowi. Druga rzecz to naiwne, bezczelne i zawsze usprawiedliwiające czarnych i żydków lewactwo. To produkt neomarksistowski, mediów, rozrywki, uczelni itd. Oni, te naiwne antifiarskie ścierwo i ich pomagierzy, są forpocztą zgnilizny i dekadencji białych. Czarni włażą po ich plecach i mordują, rabują, podpalają itd. Jakakolwiek próba krytyki to rasizm. Media to jedno z narzędzi wspierających lewactwo.

 3. wit mówi

  Zgadzam się , że czarni mają w USA status „świętych krów”, ale to nie zmienia faktu, że biały sadystyczny bandzior udusił człowieka. Z premedytacją. Ze świadomością , że jemu podobni nie ponieśli przy poprzednich zbrodniach policyjnych zasłużonej kary.
  Tak jak i u nas ,gdzie po ulicach chodzą i dalej judzą sadystyczni mordercy księży

 4. wit mówi

  Wywaliłes mój komentarz?! Nie zawierał inwektyw, nikogo nie obrażał , po prostu nie był zgodny z linią Międlarowej partii. Wstyd! A ja , fraje,r kupiłem Twoją książkę , gdzie „walczysz o prawdę” Hańba!

  1. Jacek Międlar mówi

   Szanowny, proszę emocje trzymać na wodzy. Przed komputerem/telefonem także warto :))
   Pzdr

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.