Polska antysemicka?! Zarzut czy komplement? Premiery książek o Jedwabnem, czyli historia się powtarza – J. Międlar [WIDEO]

Żydzi/ Fot. dzienniknarodowy.pl
13

Liga AntydefamacyjnA (Anti-Defamation League) wydała wyrok: 48% Polaków ma uprzedzenia antysemickie. Jakimi kierowali się kryteriami? Czym dla nich jest “antysemityzm”? Czy zostaliśmy obrażeni? W dzisiejszym przeglądzie tygodnia Jacek Międlar odpowie na te i inne pytania oraz odniesie się do ambarasu związanego z premierą książki Ewy Kurek i Wojciecha Sumlińskiego. Padają ważne słowa.

W niniejszym nagraniu redaktor naczelny wPrawo.pl już dziś zaprasza na Antykomunę, która odbędzie się 13 grudnia 2019 roku. Są powody do optymizmu.

Wsparcie:
//wprawo.pl/wsparcie
http://paypal.me/jacekmiedlar
//sklep-wprawo.pl

Przeczytaj i obejrzyj także:

„Wołyń Zapomnijmy. Slawa Ukrainie. Ile bierzesz za godzinę?!” Działa na rzecz Kresowian. Po naszym wywiadzie otrzymuje plugawe wiadomości! [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Rochel57 mówi

  Ależ oczywiście, że komplement. Jestem dumny z rodzinnego i polskiego antysemityzmu. Każdy logicznie myślący, oczytany, świadomy i dumny z polskości Polak z definicji i Natury będzie antysemitą. Cały światowy syf dzieje się głównie przez żydów, a raczej tych chorych na głowę oszustów bandytów i zbrodniarzy – syjonistów. To zakała Świata. Istnienie syjonistów może być jedynym, dosłownie jedynym dowodem na nieistnienie Boga – jeśliby zaryzykować taką filozofię.

  1. Tomek mówi

   A czy „oczytany” i „dumny z polskości Polak” mógłby także nauczyć się prawidłowych zasad pisowni języka polskiego, czy też na to „oczytania” i „dumy” zabrakło?

  2. Zulu-Tango-Tango mówi

   Tomus! Trollu! Widzę, że nie odpuszczasz. Skoro już swojemu przełożonemu oralnie zrobiłeś dobrze i wysał Cię tu służbowo – zastanów się, czy Ty językowo jesteś takim purystą?! A Twoje judaizmy? A żydłaczenie? W cudzym oku widzisz źdźbło, a w swoim nie zobaczysz belki?!

  3. Sybilla mówi

   Rochel57 pisze po polsku bardzo poprawnie. Ortografia i składnia jest bez zarzutu.
   Tomuśko, takim wpisem, wystawia sam sobie złe świadectwo z j. polskiego; Tomuśko dostał dwóje.

  4. robert mówi

   1- The Muppet Show: Jacek Międlar vs Piotr Rybak 2- Czy można się dogadać z żydami w kraju, a choćby i za granicą ? 3- Israel Shahak Antysemityzm i ksenofobia. Jason Palmer | wolna-polska.pl

 2. szalom mówi

  Oby to była prawda ale nie jest. Społeczeństwo polskie jest już tak oduraczone wszechobecną żydopropagandą, że świadomość zagrożenia naszego bytu jest prawie żadna tj. dziesięciokrotnie niższa i wydaje się nie przekraczać 5%.

 3. j-da mówi

  Te 48% obecnie NIE WCHODZI W ŻADNA RUBRYKA natomiast będzie 90% gdy Polacy pojmą co się stało ale będzie już za późno

 4. czytacz mówi

  Jacku! 1) Pytanie: Jak rozstrzygasz sytuację, gdy masz np. dylemat?; 2) To bardzo dobrze ze patrioci się jednoczą: legenda o strzałach bułgarskiego chana Kubrata z mądrością – “Jeżeli będziecie razem – nikt was nie pokona!” – ciągle jest aktualna; 3) Sądzę, ze nie powinieneś mówić o osobach [takze tych z lewej strony] ze są “zerem”; przypomina mi to wypowiedź b. premiera Millera.
  Pzdr. Dużo zdrowia!

  1. Adam mówi

   Jestem antysemita uwazajacym że ilości pomordowanych Żydów w obozach zagłady są specjalnie podrasowane. Piece krematoryjne nie byłyby wstanie spalić ich tyle ile podają ich żydowskie źródła.

  2. Robert B. mówi

   Antysemitą jest ten, kto nie ma zamiaru dać się zakuć w łańcuchy przez prawowitą rasę panów, który mówi wyraźnie, że nie będzie im służył. Jak przyjdzie prawdziwy antysemityzm, to tym razem nie będzie gdzie uciekać, bo Ameryka ich nienawidzi.

 5. Robert B. mówi

  Kto się boi oskarżeń o antysemityzm, ten już jest w szponach tego drapieżnego plemienia. A co, jeżeli ktoś sra i szcza na ten cały antysemityzm? Co wtedy?

  1. lol mówi

   Wtedy jest KUPA! Ważne na “czym” lezy!

 6. Czesław mówi

  Książkę W.Sumlińskiego i E.Kurek nie ma gdzie wypromować a np. Pan Paweł Reszka który jest dziennikarzem lubelskiego dodatku „GW” nie ma z tym problemu. Ostatnio napisał książkę pt. „Płuczki. Poszukiwacze żydowskiego złota”. Książka p. P. Reszki poświęcona jest zwierzętom w ludzkiej skórze poprzebieranym za Polaków, które stworzyły całą gałąź przemysłu postholokaustowego i na terenach obozów w Sobiborze oraz w Bełżcu wykopywały szczątki pomordowanych w poszukiwaniu kosztowności . P. Reszce udostępniane są pomieszczenia dla promowania wspomnianego dzieła. Uczyniły tak m.in.: Teatr NN z Lublina, Faktyczny Dom Kultury z Warszawy, Muzeum Sopotu, Śląskie Targi Książki z Katowic i wiele, wiele innych instytucji, w przewadze polskich instytucji, które utrzymywane są z podatków polskich obywateli, co jest bardziej jak tragiczne bo wspólnie z P. Reszką przeistoczyły się w szmalcownika tzn. takiego nowoczesnego Judasza.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Glastrennwände
blumen verschicken Blumenversand
blumen verschicken Blumenversand
Reinigungsservice Reinigungsservice Berlin
küchenrenovierung küchenfronten renovieren küchenfront erneuern