Policyjny nalot na biuro Sławomira Mentzena. Przyszli sprawdzić, czy pracownicy noszą maseczki

Sławomir Mentzen/fot. screen
9

We wtorek (1.12.2020) polityk Konfederacji Sławomir Mentzen poinformował na Twitterze, że policja zrobiła nalot na jego biuro w Toruniu, aby sprawdzić, czy pracownicy noszą maseczki. – To jakaś zmasowana akcja, czy tylko szczęśliwi wybrańcy będą sprawdzani? – pyta Mentzen.

Zważywszy na fakt, że maseczki nie zatrzymują wirusa, oraz że rozporządzenie Rady Ministrów z 26 listopada nie dotyczy osób zdrowych, a jedynie chorych i podejrzanych o zachorowanie, policyjny nalot na biuro Mentzena jest działaniem nie tylko bezsensownym, ale też pozbawionym podstaw prawnych. Jak widzicie bezprawny nakaz maseczkowy nie służy do walki z epidemią, ale do walki z politycznymi przeciwnikami.

ZOBACZ: Nakaz noszenia maseczek nadal niezgodny z prawem. Rozporządzenie nie uwzględnia przepisów znowelizowanej ustawy

Czym Sławomir Mentzen tak podpadł władzy, że jego biuro stało się celem policyjnego nalotu? Obstawiam, że jest to wpis zamieszczony przez niego na Facebooku 29 listopada, w którym odniósł się do rozszerzenia nakazu maskowania w miejscu pracy.

SKLEP-WPRAWO.PL

– Nasze władze ostatecznie puściły się poręczy. Pewnie jeszcze nie wiecie, ale wczoraj po kryjomu znowu zmienili to nielegalne rozporządzenie, na podstawie którego wprowadzili w Polsce stan XD. Otóż w najnowszej wersji tego nielegalnego, będącego obrazą rządów prawa, rozumu i godności człowieka rozporządzenia znajduje się obowiązek przebywanie w maseczce w pracy w każdym pomieszczeniu, w którym nie jesteśmy sami. Od wczoraj, jeżeli nie wyprosicie wszystkich z pomieszczenia w którym przebywacie, nie możecie nic zjeść ani wypić. Z budynku też oczywiście nie możecie wyjść zjeść, bo na ulicy też trzeba nosić maseczkę. (…) Działania tego rządu to jest ciemnota w pełnym tego słowa znaczeniu. To są małpy, które dostały brzytwę i tną bez najmniejszego pomyślunku. Wszystkie bezpieczniki naszego państwa wysiadły. Jeden kretyn z drugim kretynem wypuszczają w środku nocy dowolne rozporządzenia, bez żadnego zastanowienia się nad konsekwencjami. (…) Co wymyślą jeszcze? Nie wiem, nie chcę wiedzieć, chcę się obudzić z tego koszmaru. Chcę móc odwieźć rano dziecko do szkoły, pójść normalnie do pracy, potem na spacer, do kina czy na kolację. Chcę iść na piwo, na mecz czy na koncert. Chcę żyć jak wolny człowiek, nie jak więzień, czy mysz laboratoryjna. Urodziłem się pod koniec komuny, nie zamierzam w komunie umrzećpisze Mentzen. Cały wpis TUTAJ.

Źródło informacji: Twitter, Facebook

Zobacz też:

Kanadyjski patolog o Covid-19: „Największa mistyfikacja w historii. Testowanie powinno być wstrzymane” [WIDEO]

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Irena mówi

  Jak widać dawne czasy to w porównaniu z obecnymi pikuś.Nie pamiętam ,aby ktoś zaczepiał mnie na ulicy,gnębił-mówił co mogę,czego nie.To działanie złego nie mam wątpliwości.

  1. mlody z PO mówi

   PO ataku bandytow w mundurach policji na Marsz Niepodleglosci ,wiem ze PIS idzie reka w reke z lewizna bo to zadna lewica.
   Nie oczekuje niczego dobrego po partyjnych nierobach ,zasmradzajacych sejm od dziesiatek lat.
   Lewizna caly czas przypisuje faszyzm narodowcom a oni nie zajakna sie ze to bolszewia i takie hasla propaguja.
   Robie co moge zeby „oswiecic” ludzi i skierowac na Konfederacje ,ale „opor” umyslwoy jest przerazajacy.

 2. Elasc mówi

  Jak powstawała solidarność mój szef mówił że będziemy plakac prze nią, miał rację, to same msciwe ch-aza-ry

  1. Wojciech mówi

   To samo mówił mój Ojciec. Zakładał Solidarność Dolnośląską i napatrzył się złodziejstwa Piniorów, Frasyniuków i reszty.

 3. hi-fi mówi

  No temat covid i maseczek niczym zatwardzenie. Stękanie, sapanie, a kał nie wychodzi. Weźcie sobie cos na przeczyszczenie. Pomoże ,może.

 4. Robert mówi

  Międzynarodowy skandal. Nazwał Europę „komorą gazową”, a Polaków „nowymi Żydami”

 5. rins mówi

  Pojechał pisiorom to sie szmaty mszczą, a samą prawdę napisał

 6. ikss67 mówi

  Nieźle napisane. Dostali zapewne od tego małpiego rozumu stąd ten nakaz kontroli. CO małpa może wymyśleć? Nic mądrego, czyli tylko jak innym uprzykrzyć życie, samemu mając to życie pełne kompleksów.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.