Kanadyjski patolog o Covid-19: „Największa mistyfikacja w historii. Testowanie powinno być wstrzymane” [WIDEO]

dr Roger Hodkinson/ fot. screen
9

Mamy do czynienia z bezpodstawną publiczną histerią nakręcaną przez media i polityków. To jest oburzające. To największa mistyfikacją w historii, jaką popełniono na nieświadomej niczego ludności. Absolutnie nic nie można zrobić, aby powstrzymać tego wirusa oprócz ochrony osób starszych i osłabionych. To nic innego jak ciężki sezon grypowy. To nie jest Ebola ani SARS. To polityka bawiąca się medycyną i jest to bardzo niebezpieczna gra. Nie dzieje się nic innego w porównaniu z poprzednim rokiem, gdzie w przypadku, kiedy poczuliśmy się źle, zostawaliśmy w domu, piliśmy rosół, nie szliśmy w odwiedziny do babci i sami decydowaliśmy, kiedy wracamy do pracy. Nie potrzebowaliśmy nikogo, kto by nam na to zezwolił – powiedział dr Roger Hodkinson podczas spotkania w ratuszu kanadyjskiego miasta Edmonton (stolica prowincji Alberta), które odbyło się 13 listopada 2020 roku, a na którym dyskutowano o przedłużeniu nakazu zasłaniania nosa i ust.

Maseczki są zupełnie bezużyteczne. Nie ma żadnych dowodów na to, że one w ogóle pomagają. Maski z papieru i tkaniny to po prostu pokazówka. Przez większość czasu nie są nawet poprawnie noszone. To absurdalne oglądać tych nieszczęsnych, niedouczonych ludzi chodzących wokół jak lemingi, dostosowujących się i zakładających maski na twarz. Dystans społeczny również jest bezużyteczny, ponieważ Covid jest przenoszony przez aerozole, które lecą nawet 30 metrów zanim opadną. Zamknięcie wszystkiego też ma straszne konsekwencje. Wszystko powinno być otwarte natychmiast, tak jak to stwierdziliśmy w Deklaracji z Great Barrington, którą rozdawałem przed tym spotkaniem – powiedział dr Hodkinson.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Odnosząc się do testów na Covid-19, Hodkinson podkreślił, że pozytywny wynik testu nie oznacza infekcji, a służy wyłącznie do nakręcania histerii. – Całe to testowanie powinno być wstrzymane, dopóki ktoś nie trafi do szpitala mając problemy z układem oddechowym – powiedział.

– To co powinno być zrobione, to ochrona osób słabszych. Tym w domach opieki należy dawać od 3000 do 5000 jednostek witaminy D każdego dnia, co radykalnie zmniejsza ryzyko infekcji. Przypominam wam wszystkim, że bazując na statystykach z całej prowincji [Alberty], prawdopodobieństwo śmierci w grupie wiekowej poniżej 65 roku życia to 1 na 300 tysięcy. Skala reakcji, jaka została podjęta bez żadnych dowodów, jest całkowicie absurdalna biorąc pod uwagę konsekwencje tego działania. Te wszystkie samobójstwa, zamykanie biznesów, pogrzeby, wesela i tak dalej. To oburzające! To po prostu kolejna cięższa grypa i należy się z tym pogodzić. Pozwólcie ludziom decydować. Powinniście trzymać się z dala od spraw medycznych. Podążacie za Urzędnikiem ds. Zdrowia i jesteście omamieni. Jestem oburzony, że to osiągnęło taki poziom. To wszystko powinno się skończyć już jutro. Dziękuję bardzo” – zakończył dr Hodkinson.

Nagranie jest konsekwentnie usuwane z Internetu i być może w tej chwili jest dostępne tylko na naszym portalu. Uruchomiona została potężna nagonka na dra Hodkinsona, któremu Associated Press zarzuca, że skłamał przypisując sobie stanowisko, którego nigdy nie piastował. Ma to podważyć wiarygodność jego wypowiedzi, która została określona jako fałszywa.

Kim jest dr Hodkinson? Według notki biograficznej zamieszczonej na stronie firmy MutantDx, gdzie wymieniony jest jako jej prezes, Hodkinson to patolog kliniczny po Uniwersytecie Cambridge w Wielkiej Brytanii. Był dyrektorem generalnym Stirrat Laboratories, dużego diagnostycznego laboratorium medycznego w Albercie w Kanadzie. Dr Hodkinson to były prezes Towarzystwa Lekarzy Laboratoryjnych Alberta (ASLP), które reprezentuje patologów w tej prowincji. Brał udział w restrukturyzacji branży laboratoriów diagnostycznych wartych 250 milionów dolarów. Pełnił funkcję inspektora akredytacji laboratoriów, a wcześniej był przewodniczącym Komitetu Egzaminacyjnego Patologii w Królewskim Kolegium Lekarzy Kanady w Ottawie. Jest członkiem Kolegium Patologów Amerykańskich i dyrektorem medycznym laboratorium CLIA. Dr Hodkinson jest współautorem publikacji opartych na technologii MultiGEN.

– Byłem przewodniczącym Komitetu Egzaminacyjnego Patologii Królewskiego Kolegium Lekarzy Kanady w Ottawie, ale co więcej, jestem obecnie prezesem firmy biotechnologicznej w Północnej Karolinie, która sprzedaje test na COVID-19  – powiedział Hodkinson podczas swojego wystąpienia.

W reakcji na wystąpienie Hodkinsona Agencja Associated Press opublikowała artykuł pt. „Patolog fałszywie twierdzi, że COVID-19 to mistyfikacja, nie gorsza niż grypa”. W artykule napisano: Roger Hodkinson, patolog, który przedstawia się jako były przewodniczący Królewskiego Kolegium Lekarzy i Chirurgów Kanady, przedstawił swoje uwagi telefonicznie podczas publicznego spotkania w Edmonton, stolicy Alberty w Kanadzie. (…) 20 listopada Królewskie Kolegium Lekarzy i Chirurgów Kanady wyjaśniło, że chociaż Hodkinson uzyskał certyfikat patologa ogólnego w 1976 roku, nigdy nie był przewodniczącym. „Chcielibyśmy wyjaśnić, że dr Hodkinson nie jest i nigdy nie był przewodniczącym Królewskiego Kolegium Lekarzy i Chirurgów w Kanadzie” – podała organizacja w oświadczeniu.

Problem w tym, że Hodkinson nie przedstawił się jako przewodniczący Kolegium, ale jako przewodniczący Komitetu Egzaminacyjnego w Kolegium. Czyżby ten fakt umknął uwadze wydającego oświadczenie Kolegium i powołujących się na nie dziennikarzy?

„Rzetelna” krytyka wypowiedzi Hodkinsona sprowadza się do stwierdzenia: „To nieprawda”. Próbuje się zdyskredytować firmę MutantDx. Dowodem w sprawie ma być „adres w kompleksie mieszkaniowym”. Argumentem przeciw Hodkinsonowi ma być też to, że Towarzystwo Medyczne w Albercie popiera stosowanie masek, mycie rąk i dystansowanie społeczne. Dowodem na skuteczność masek ma być stanowisko Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom, które rekomenduje ich noszenie. I co z tego? Rekomendacje nie zmienią faktu, że nie ma badań potwierdzających skuteczność masek w zapobieganiu zakażeniom. Wprost przeciwnie. Badanie przeprowadzone w Danii w kwietniu i maju 2020 wskazuje, że różnica w liczbie zakażeń u osób noszących maski chirurgiczne i tych, które ich nie nosiły wyniosła 0,3 punktu procentowego.

Reakcja na wypowiedź dra Hodkinsona pokazuje, że w korona-Matrixie nie ma miejsca na żadną poważną debatę, a ten, kto nie poddaje się korona-histerii jest natychmiast atakowany i dyskredytowany, przy czym jego wypowiedzi są manipulowane i usuwane z sieci. Dlaczego? To już wyjaśnił były szef GIS Jarosław Pinkas: maseczki mają przypominać o pandemii, a celem działań władzy jest wygenerowanie emocjonalnego zapotrzebowania na szczepionkę. Do zarobienia jest gigantyczna kasa. Beneficjenci tego biznesu już liczą zyski.

Zobacz też:

Osocze ozdrowieńców nie pomaga w leczeniu Covid-19. Wyniki badania w argentyńskich szpitalach

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. hi-fi mówi

  A co na ten temat ma do powiedzenia erytrejski patolog?

 2. Jurek Ogórek mówi

  Czy wiecie dlaczego statystyki nagle poszły w dół?. .Odpowiem.. od 10 do 18 grudnia chanuka jest…

  1. ( ˇ෴ˇ ) mówi

   Taa… faktycznie, i cała 'tajemnica spowiedzi’ rozwiązana 🙂

   A od 20 znów się zacznie jazda.

 3. Emilian58 mówi

  W Wielkiej Brytanii musieli nieźle wziąć w łapy i chcą wprowadzić faszyzm! Kto się nie zaszczepi nie będzie miał wstępu do knajpy, kina i wielu innych usług! Pewnie ograniczą podróże i turystykę dla niezaszczepionych. I o to w tym szwindlu chodzi! KORUPCJA NA SZCZYTACH WŁADZY i w mediach. Mam nadzieję że będzie nowa Norymberga dla macherów! A „nasz” rząd też nie lepszy! Jest lek na tę chorobę, który Amantadyna się nazywa. Jest TANI I SKUTECZNY ale trzeba zrobić badania kliniczne choć lek jest znany od wielu lat. I ten niby nasz rząd niestety nie chce zrobić badań klinicznych! Czy dla tego że pacjent wyleczony to pacjent stracony dla BIG PHARMY? Czy Ci niby nasi nie boją się że kiedyś ludzie ich rozszarpią? PAD też gdzieś na dnie pałacu się chowa a mógłby przejść do historii dobrze zapamiętany!

  1. ( ˇ෴ˇ ) mówi

   PAD ma na dnie pałacu hub drukarek, na których jego Esterka dniamy y nocamy drukuje pieniądze, które potem Morawiow wydaje pełnymy garściamy. Jak nie na szczepionki to na szpitale narodowe, na gumowe kule dla policji, na gaz, na wojskowe centra medyczne.. itd, itp. Bo sterta pieniędzy rośnie i na coś wydać je musi.

 4. Elasc mówi

  Jeszcze skóra na baranie a bandyci już liczą zyski

 5. Max mówi

  Wit C choćby i w dawce milion jednostek nie daje nic gdyż maksymalną dzienną ilość witaminy człowiek przyswaja z codziennego pokarmu a jej nadmiar jest wydalany. Nie ma też dowodów na to że spożywanie Wit C ma jakikolwiek wpływ na odporność.

  1. NKT mówi

   Wiesz coś tylko nie do końca czy całkiem ci się zdawało? Doucz się o wlewach askorbinianu sodu.

 6. motta mówi

  Owszem są,np polecam publikacje dwukrotnego noblisty Linusa Paulinga w tym temacie,oraz list napisany przez 97-letniego lekarza https://akademiawitalnosci.pl/porazka-nowoczesnej-medycyny/ wyniki badań od dekad sa obsmiewane,blokowane i wyszydzane, Mało ludzi wie,ze zwierzęta mogą wytwarzać ją same,albo,że mamy wit C prawo- i lewoskrętną.Najgorszym wariantem jest syntetyczna wit C,lata wstecz ciagle po niej wymiotowałam.Teraz biorę specjalne ekstrakty i wyciągi naturalne i czuję się świetnie.Jak napisał ten starszy pan ci,którzy kpili dawno już nie żyją.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.