Polacy są oburzeni! Chasydzi zlekceważyli zakaz burmistrza i przyjechali do Leżajska [WIDEO]

10

Już jutro (17 marca 2020) przypada rocznica śmierci cadyka Elimelecha, nad którego grobem, co roku modlą się i upijają setki, jeśli nie tysiące, chasydów. W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa burmistrz miejscowość podjął decyzję o zakazie organizacji pielgrzymek starozakonnych. Niestety, grupa chasydów zlekceważyła decyzję włodarza miasta. Pierwsi Żydzi już w niedzielę przyjechali do Leżajska.

O zaistniałej sytuacji poinformował mieszkaniec Leżajska. Opublikował w sieci nagranie, na którym widać pierwszych chasydów zmierzających w kierunku grobu Elimelecha. Nagranie jest z 15 marca (pierwotnie opublikowane na Facebook’u), zatem kto wie czy jeszcze więcej Żydów nie przybędzie dzisiaj i jutro w rocznicę śmierci cadyka.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czy łamiącymi zakaz burmistrza Żydami zajmą się polskie służby? Czy zostaną spisani i wyproszeni z miasta, z nakazem by nie organizować większych spędów? A może znów grupa uprzywilejowanych zostanie potraktowana według taryfy ulgowej?

Oczywiście, nie ma mowy, żeby w tym roku, w Leżajsku, Żydzi zorganizowali uliczną imprezę, jak to zwykle ma miejsce (ZOBACZ NAGRANIA), ale sama obecność większej grupy (prawdopodobnie) cudzoziemców, tworzy duże niebezpieczeństwo epidemiologiczne. Polacy poddali się kwarantannie. Jeśli nie muszą wychodzić to siedzą w domach, tymczasem chasydzi nic sobie nie robią z zakazu burmistrza polskiego miasta.

Wyjaśniam. Chasydzi, którzy przyjechali do Leżajska albo mają polskie paszporty, albo do Polski wjechali przed zamknięciem granic z soboty na niedzielę, na co może wskazywać ich obecność w mieście już 15 marca.

PRZECZYTAJ: Jesteś Żydem? Polski paszport masz jak w banku. Porażające statystyki z polskiej ambasady w Izraelu

Polacy są oburzeni, co wyrażają w publikowanych w sieci komentarzach: Gdzie jest Burmistrz? Rada miasta? Zakaz to zakaz, co powiecie że chasydzi do apteki przyjechali albo do spożywczego po czosnek??? Brak odpowiedzialności władz Leżajska – $$$$ Dolarem mi tu śmierdzi $$$$$.

Czy na czas walki z koronawirusem składki ZUS dla przedsiębiorców powinny zostać wstrzymane?

View Results

Loading ... Loading ...

Przeczytaj:

J. Międlar: Towarzysz Czarzasty, Hartman i „gazeta żydowska” w amoku! Plują na mnie i na… Prezydenta [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Haha mówi

  A gdzie 14-dniowa kwarantanna???

 2. Bocieq mówi

  Kojarzę z paska na TVP Info, że w zeszłym tygodniu Polska wydała oficjalny zakaz wstępu obywatelom Izraela w związku z panującą tam pandemią (dłużej, niż w Polsce). Czyżby#my byli aż tak dymani?!!!

 3. Jolanta mówi

  Czekam na wiadomość o konsekwencjach dla zydow

  1. Marcin mówi

   Kłamstwo i bzdura jesteś

 4. Robie mówi

  Zastosowac te same srodki ochrony jakie Izrael stosuje dla ludzi przylatujacych obcenie. Jesli Zydzi podniosa jakikolwiek lament bedzie podkladka ze sami robia to samo.

 5. Andrzej Jędrzejewski mówi

  Niech ktoś chory na grypę tam pojedzie i zacznie kaszleć, to może towarzystwo zwinie żagle i wróci do „ziemi obiecanej” 😉

 6. anonim mówi

  Nic im nie zrobią, oni w polin są bardziej świeci od najświętszej krowy w Indii. Żaden milicjant nie ruszy żyda, bo to jak ruszyć gniazdo szerszeni. Czy przyjazd chasydów to oznaka ich talmudycznej arogancji, czy oznaka ich głupoty i lekceważenia zagrożenia. Teraz niech jakiś goj z COVID-19 przyjedzie i poczęstuje ich wirusem jak wrócą do swoich domów to zacznie się cyrk

 7. jana mówi

  A czym oni się różnią od kiboli , którzy nie przyjechali na mecz a na chlanie .

 8. POLANYA mówi

  Do autora tego artykułu. Jakie polskie służby tępy chooju? Przecież to wszystko są zamulone chazary z mongolskiej pustyni. A czysto polskie władze i służby trzeba będzie dopiero stworzyć od zera.

 9. Ffyy mówi

  Żydzi wypuścili wirusa i mają szczepienia ochronne !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.