Polacy mają dość! Ściągają ukraińskie flagi [WIDEO]

20

Po interwencji posła Grzegorza Brauna w urzędzie w Goleniowie (sprawę opisywaliśmy TUTAJ), Polacy w kolejnych miastach robią porządek z przymocowanymi do budynków publicznych flagami obcego kraju. Chodzi o flagi Ukrainy, które – wbrew porządkowi prawnemu – wieszali polscy urzędnicy po rozognieniu konfliktu rosyjsko-ukraińskiego w pod koniec lutego 2022 roku.

Teraz dwóch Polaków opublikowało nagranie jak zdejmują ukraińską flagę z budynku „użyteczności publicznej” w Tarnowskich Górach.
– Jeszcze przykręcili śrubokrętem, żeby nie było to takie łatwe – mówi jeden z mężczyzn. Ostatecznie Polacy zdjęli flagę obcego kraju i starannie ją zwinęli.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przypomnijmy, że w kwietniu br. pewien mężczyzna zdjął ukraińskie flagi wywieszone Rondzie Solidarności w Pucku. Sprawą w trybie natychmiastowym zajęła się lokalna policja i po przejrzeniu zapisów monitoringu ustaliła rysopis sprawcy. Kilka godzin później mężczyzna, który po prostu w miejsce flag ukraińskich wstawił polskie flagi, został… zatrzymany i posadzono go na „dołek”. Ostatecznie sprawą zajęła się prokuratura, która wezwała tłumacza przysięgłego w celu przetłumaczenia kodeksu karnego Ukrainy, co ma posłużyć ukaraniu Polak! To nie jest żart.

Gołym okiem widać, że Polacy mają już serdecznie dość robienia z Polski jakiejś kolonii dla przybyszów z obcego kraju i łożenia gigantycznych kwot na nie swoją wojnę, zwłaszcza, że większość z tych, którzy do Polski zjeżdżają, pochodzi z terenów w praktyce nie objętych działaniami wojennymi. Spodziewać się można kolejnych akcji ściągania ukraińskich flag z polskich budynków użyteczności publicznej. Tu jest Polska.

Zobacz także:

Jacek Międlar skazany za słowa: „mówimy nie banderowcom i szowinistom, którzy mordowali Polaków” i… „żydostwo”! O Jedwabnem oraz marszach wołyńskich [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. adam mówi

  Pedzic to dziadostwo ukrainskie. Flagi sciagac.

 2. Marcin Malik mówi

  Byłem chyba w 50 krajach, lecz jeszcze nigdy nie widziałem ekspozycji obcych flag. W byłych koloniach brytyjskich wszędzie wisiały flagi Imperium Brytyjskiego, dlatego że były to kolonie, a nie kraje niepodległe. Polska jest więc kolonizowana.

  Myślę że akurat flagi Ukrainy są fałszywymi flagami, za którymi chowają się prawdziwi okupanci. Flagi Ukrainy to sposób na podzielnie Słowian. Pewnie Ukraińcy sami się dziwią po co ten cyrk. Ukraińcy to też małe pionki w dużej grze.

  Niezła policja, co?!

 3. Polonia Restituta mówi

  Jeszcze taka ciekawostka… Wejdźcie na google maps, Wrocław, plac Polski i dajcie zoom na okolice pomnika Xawerego Dunikowskiego. Jeszcze do niedawna tuż obok można było dostrzec zaznaczony na mapie pomnik ofiar UPA, obecnie takowego znacznika brak. Chyba że to moje przeglądarki fiksują, ale sprawdziłem na kilku i nie mogę dostrzec, jedynie po wpisaniu wyskakują komentarze i zdjęcia.

  Przypadek? Nie sądzę. Wrocław – wake up!!!

 4. Krzyś mówi

  “Ostatecznie sprawą zajęła się prokuratura, która wezwała tłumacza przysięgłego w celu przetłumaczenia kodeksu karnego Ukrainy, co ma posłużyć ukaraniu Polak“
  Co kurwa? Jestesmy w Polsce wiec jakim prawem maja karac Polaka na podstawie kabanskiego kodeksu? tfu!

 5. zagłoba sum mówi

  Jak zwykle, do ogłupionego propagitką banderowską polactwa FAKTY docierają z kilkumiesięcznym opóźnieniem. To, co NORMALNI i MYŚLĄCY ludzie rozumieją natychmiast biomasa, czyli większość tzw. narodu polskiego musi przetrawiać miesiącami. Ale w górę serca! Srovidowe ogłupienie zaczęło mijać dopiero po niemal roku, ogłupienie UPAdlińskie po 5 miesiącach… Biomasa mądrzeję w zaskakująco „szybkim” tempie….

 6. zagłoba sum mówi

  A propos! Ktoś zna nazwisko i adres tego nędznego prokuratorzyny, który ścigały POLAKA w Pucku? Oczywiście, śmieć na stołku prokuratora będzie mówił, ze tylko wykonywał polecenia… No to trzeba będzie gnojka przycisnąc i dowiedzieć się, KTO mu te polecenia wydawał! I tak krok po kroku, od jednego polecacza (neologizm) do drugiego proUPAdlińska, judeomarksistowska banda zostanie zdemaskowana…

 7. abcdefg mówi

  Zagłoba. Nas to nie będzie interesowało że wykonywali tylko rozkazy. Będzie czapa. Nie ma zmiłuj.

 8. czarny mówi

  Od kiedy to kodeks karny Ukrainy obowiązuje na terytorium Polski? Czyżby już to jest ta zapowiedziana przez Dudusia unia Polski i Ukrainy?

 9. andrzej mówi

  Czas najwyższy , bo już wstyd przed Bogiem i światem za Polską ignorancję , poddaństwo pod zniewolenie i depopulację na zyczenie !!!!!

 10. zagłoba sum mówi

  Abcdefg, obawiam się, ze „nas” jest o wiele za mało! Rozejrzyj się. Ilu idiotów popiera banderyzację Polski? Ilu idiotów ciągle łazi ze szmatami na gębach? Ilu idiotów ciągle się szprycuje jakimś podejrzanym zajzajerem, nazywanym „dowcipnie” szczepionką? „Nas” jest moze 10, moze 15% wśród ogłupionych, zeszmaconych i zniewolonych poliniaków… Czarno widzę przyszłość naszego kraju a właściwie wogóle jej nie widzę…

 11. ewa mówi

  40stopni na termometrze a ludzie w maskach,na pustej ulicy ….wcale nie starzy…kto ich tak ogłupił ?
  te flagi u-ińskie też w oknach polskich wiszą , tak się solidaryzują … będą zaskoczeni , oj będą

 12. Rebih mówi

  Flaga ukraińska na budynku polskiego urzędu symbolizuje kapitulację Rzeczypospolitej przed zagonami genetycznych zbrodniarzy z Ukrainy.
  A prokuratura? Cóż, pomimo upadku Polski w 1939 roku prokuratura nadal była i nadal prowadziła dochodzenia, co najwyżej kodeks się zmienił.
  Dziś obowiązuje kodeks ukraiński, problem tylko w tym, że prokurator nie ukończył jeszcze kursu języka ukraińskiego. Ale kiedyś ukończy i będzie tępił język polski tak, jak Zelenski tępi rosyjski, którym posługiwał się całe życie.

 13. Kamil mówi

  A Ja wierzę że się uda 😁
  Mam kuzyna, facet po uniwerku, miesięcznie zarabia prawie 16k.
  A ogłupiony srovid em oraz wojna na Ukrainie ze hej.
  Niestety nie ma reguły! 🙁
  Wytłumaczył mi że a wyjazdy zagraniczne i musi powtarzam musi się szczepić… Jak powiedziałem zeszcepionke można kupić i że powoduje powikłania kilka lat później (oczywiście potwierdzając to argumentami) to miną jego świadczyła ze na tamtą chwilę głową tęskniła za rozumem.
  Po kilku dniach jego chora narracja powróciła.
  Efekty ciągłej nagonki widać a jego przykładzie, szkoda że nawet ludzie „rozumni” okazują się zwykłymi debilami.

 14. MACIEJ mówi

  Brawo! Tak powinno być wszędzie. Osobiście szukam wśród znajomych ochotnika do pomocy w ściąganiu ukraińskich flag u siebie w mieście.

 15. czarny mówi

  Promocja Ukrainy trwa dalej. W dniach 19-21 sierpnia w Lublinie odbędzie się kolejna edycja Jarmarku Jagiellońskiego, od 2002 r. pod nazwą re:tradycja, który będzie skupiony wokół Ukrainy. W programie między innymi: wystawa o Ukrainie i Ukraińcach, wystawa poświęcona ukraińskiemu prymitywiście, o biżuterii ukraińskiej, o typowych ukraińskich zabawach dziecięcych, dokumenty filmowe z Ukrainy itp.
  A to wszystko za naszą kasę.

 16. NIE WAZNE mówi

  NIENAWIDZE UKRAINCOW NIE ROBIE IM KRZYWDY ALE JEDNA BABA UKRADLA CALY MOJ DOBYTEK BYLA WOJNA SMOLENSKA POLSKA POLICJA MIALA GDZIES U MNIE TO MENELE I ZLODZIEJE I PISZE TO 28LATKA

 17. NIE WAZNE mówi

  CIEBIE WIIDLAMI SCIGAC TO POLSKA NIE UKRAINA

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.