Pola w Kostrzynie po zakończeniu Przystanku Woodstock ’17. Zobaczcie ten śmietnik!

6

Przystanek Woodstock dobiegł końca, ale przed  ekipami sprzątającymi sporo pracy. Teren, który pozostawili po sobie uczniowie „wychowawcy młodzieży” bardziej przypomina dżunglę w Calais lub śmietnisko, niż miejsce, gdzie kulturalnie bawił się kwiat polskiej młodzieży. Jerzy Owsiak, spoglądając na pola w Kostrzynie stwierdził, że dla niego Polska to takie miejsce jak tutaj. Czyżby mu się marzyło, by Polska była aksjologicznym oraz dosłownie śmietniskiem? Czy uczniowie nie wystawiają świadectwa o swoim nauczycielu?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wsparcie finansowe: https://wprawo.pl/wsparcie

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Mirka mówi

  ,,Mistrz” powiedział — ,,róbta co chceta ,ale zapomniał dodać sprzątajta po sobie.Tak się bawił kwiat młodzieży polskiej /przyszli doktorzy,nauczyciele ,politycy, POSPOLICI brudasy /

 2. Lolilo mówi

  Nie ma to jak wyrwać zdanie z kontekstu i dopasować do odpowiedniego zdjęcia 😉 Tak wygląda „teren” po każdej imprezie masowej, a im większa tym większy syf. Spokojnie – posprzątają.

  1. Gyguś mówi

   Podaj kontekst.

  2. Lolilo mówi

   Nie rzekł tego patrząc na pobojowisko. Tłumaczyć tłukowi —

  1. Rafał mówi

   Jacku, uważam, że przeginasz. Młodzież sie pobawiła i zostawiła bałagan. Wielkie mi co – służby posprzątają, wliczone jest to w koszty. Zdjęcia, jakie pokazujesz są takie same, jak te, do których link wysłał „Wśrodku Mówi”. Jedne i drugie zdjęcia można wykorzystać jako wsparcie materiału nagranego przez Ciebie. Oglądałem dużo Twoich wypowiedzi i mam nadzieję, że ta wypowiedź, to po prostu „potknięcie”, bo stać Cię na więcej.
   pzdr
   Rafał

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.