Podsumowanie roku 2017 [eMisjaTv]

Podsumowanie roku 2017 [eMisjaTv]
4

Nie wszędzie zdołaliśmy dotrzeć w tym roku, ale i tak naszej kamerze udało się uwiecznić cały szereg istotnych wydarzeń. Były protesty, marsze i manifestacje, ale i wykłady, felietony oraz konferencje. Na naszej antenie gościli m.in. Stanisław Michalkiewicz, Grzegorz Braun, Wojciech Sumliński, Rafał Ziemkiewicz, Jerzy Robert Nowak, Janusz Korwin-Mikke, Jan Przybył, Marian Miszalski, Zygmunt Miernik, Marian Piłka, Artur Wosztyl, Jacek Międlar, Piotr Rybak, Jarek Bogusławski a także Jayda Fransen i Donald Trump!

To był naprawdę trudny rok. Dwukrotnie próbowano zniszczyć naszą kamerę. Najpierw w Hajnówce, a potem – niestety skutecznie – pod Wrocławiem. Pełną sprawność odzyskała dopiero w listopadzie. Wcześniej jednak musieliśmy zmienić siedzibę. Rozpoczęła się publiczna zbiórka funduszy na nowe studio eMisjiTv. Natomiast w grudniu YouTube wystosował ostrzeżenie za treść kanału, wyłączając kilkadziesiąt filmów. Na koniec ABW wezwało na przesłuchanie naszego redaktora naczelnego. Mimo to ostatnie 12 miesięcy należy zaliczyć do udanych. Zrealizowaliśmy niemal 100 materiałów filmowych, a liczba subskrypcji zbliżyła się do 40 tys. Otrzymaliśmy też całą masę wiadomości i komentarzy od widzów! To najlepszy dowód, że nasza praca ma swoją wartość i jest wykonywana z pożytkiem dla Polski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Powyższy film dedykujemy Dariuszowi Jaworskiemu, autorowi kanału Sumienie Narodu, który niedawno stracił swój cały dorobek filmowy w Internecie. Przez cały 2017 rok spotykaliśmy się z Darkiem wielokrotnie podczas wielu publicznych wydarzeń. Teraz musi on budować swój kanał od zera: https://www.youtube.com/channel/UCnXO…

My jako redakcja wPrawo.pl serdecznie dziękujemy za współpracę z telewizją eMisjaTv w roku 2017 i czekamy na otwarcie nowego studia z transmisją na żywo w 2018 roku. Szczęśliwego Nowego Roku dla eMisjiTv i wszystkich Drogich Czytelników.

Źródło: eMisja.Tv

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Przebiśnieg mówi

    Piękne życzenia ! Aczkolwiek brak mi w nich życzenia : KRÓLUJ NAM CHRYSTE ! Tylko z Chrystusem, przez Chrystusa i w Chrystusie odzyskamy Wolną Polskę. Jak to powyższe resume pokazało jest nas Polaków bardzo wielu w kraju i zagranicą. Musimy się tylko zjednoczyć wokół tej jedynej idei, która nas zaprowadzi do zwycięstwa. Wróg tego panicznie się boi. A więc KRÓLUJ NAM CHRYSTE !!!

  2. Tadeusz mówi

    Szczesliwego nowego roku Jacku! Trzymaj sie a w 2018 roku z podwojnym tempem wrogom! 😀 CWPN!

  3. Sowa mówi

    Dzięki. Pozdrawiam. Życzę zdrowia, sukcesów i wytrwałości w 2018 roku !!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.