PODATEK DLA KUŁAKÓW i dziurawe kieszenie wędrującego ludu, czyli danina solidarnościowa | J. Międlar

PODATEK DLA KUŁAKÓW i dziurawe kieszenie wędrującego ludu, czyli danina solidarnościowa | J. Międlar
3

– Wsparcie finansowe: http://paypal.me/jacekmiedlar https://wprawo.pl/wsparcie
– Kanał zastępczy: https://www.youtube.com/user/TheNWOCh…
– BLUZY, KOSZULKI, KALENDARZE I CZAPKI: https://wprawo.pl/sklep
-Kanał na CDA: http://CDA.pl/Jacek_Miedlar
– Portal: http://wPrawo.pl
– Blog: http://jacekmiedlar.pl
– Twitter: http://twitter.com/jacekmiedlar http://twitter.com/wprawopl

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Normalny mówi

  Oto wstępny nieodzowny program na przywrócenie jak najszybciej normalności w Polsce :

  1 Pełna Intronizacja Jezusa Chrystusa Króla Polski , 2 Wprowadzenie penalizacji za antykatolicyzm i antypolonizm oraz likwidacja penalizacji za tzw. antysemityzm, bo jest nadużywana przez Żydów do walki przeciw mówieniu prawdy o nich 3 Anulacja wszelkich długów zaciągniętych przez okupantów byłych i obecnych, 4 Nacjonalizacja dziko sprywatyzowanych, poniżej wartości rynkowych, przedsiębiorstw wraz z gruntami pod nimi a także obcych ośrodków dywersyjno-medialnych, 5 Odszkodowania za zbrodnie na narodzie polskim, za straty materialne i terytorialne od Niemców, Rosjan, Żydów, Ukraińców, Litwinów 6 Wprowadzenie kary śmierci, bez przedawnień, dla zdrajców, malwersantów, morderców, 7 Ścisła współpraca z kresowiakami i „Polonusami”, 8 Efektywne zagospodarowanie polskich bogactw naturalnych, 9 Znaczące obniżenie podatków, 10 Władza, gospodarka, finanse i handel w Polsce dla Polaków

 2. Spostrzegawczy mówi

  Panie Jacku. Chodzi o opodatkowanie ok. 25 tysięcy osób zarabiających po minimum ok. 90 000 zł co miesiąc w Polsce. Myśli Pan, że wśród nich jest wielu uczciwych Polaków, którzy bez koneksji, bez „korzeni”, bez związania z żydokomuną zaczęli zarabiać i od dawna zarabiają te pieniądze ? Z pewnością jakiś niewielki procent jest wśród nich, ale wyjątki zawsze potwierdzają regułę. W Warszawie, ale myślę, że i w całej Polsce przyjęło się porzekadło, że jak jakaś polska, podkreślam, polska firma osiąga roczny obrót powyżej 30 milionów zł to jest momentalnie niszczona przez żydowskie służby – cały aparat władzy polityczno-skarbowo-sądowniczej. Klasycznymi tego przykładami są Kluska i JCC. A dojście do wysoko opłacanych posad mają przecież wyłącznie nie Polacy, choćby byli nawet najbardziej utalentowani i wykształceni. Pytanie retoryczne – to kto ? Moim zdaniem wyłącznie internacjonalistyczni albo krajowi Żydzi, a zwłaszcza żydomasoni delegowani wg ściśle ustalonego klucza przez kahały i inne komórki żydowskie, w tym loże masońskie. Więc akurat te 4 % dodatkowego podatku dla nich nie powinno nas w żadnym wypadku martwić. A że jest wiele innych źródeł pozyskiwania pieniędzy dla polskiego społeczeństwa, to niektóre z nich jak najbardziej trafnie Pan wskazał i one przy polskich rządach byłyby od razu uruchomione.

 3. Constancja mówi

  Bogaci, uczciwie pracujacy Polacy sa natychmiast niszczeni. Tak samo jak sa niszczeni wybitni geniusze, ktorzy mogliby swoja technologia zrewolucjonizowac swiat oczywiscie na lepszy.
  Jeszcze jeden dowod, ze rzadza nami lucyferianie, ktorzy chca z nas zrobic tylko prymitywne stworzenia. Polska moglaby by byc niezwykle bogatym krajem, ale to by sie stalo tylko i wylacznie gdyby byla najpierw odnowa duchowa Polakow.
  Aniol do Biskupa Cieplaka:
  „Niech sie twoj narod burzy nie uleknie,
  bo gdy Bogu ufa to w gromach nie peknie.
  Reka Go Boza przywiedzie wsrod nocy i zanim nadejda dni lata gorace
  w proch zetrze wrogow i wnijdzie slonce”.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.