PiS zmierza po większość konstytucyjną. Za jaką cenę? REKONSTRUKCJA rządu – J. Międlar (wPrawo.pl)

Jacek Międlar / Fot. Youtube
7

Chłodna analiza po rekonstrukcji rządu Mateusza Morawieckiego (więcej tutaj) wskazuje na to, że Prawo i Sprawiedliwość, nie zważając na wartości i ideały, kierując się pragmatyzmem vel “partyjnym patriotyzmem” zmierza po większość konstytucyjną. Niestety, to droga po trupach, którymi powoli stają się coraz większe zastępy pełnych ideałów obywateli, w tym niezależnych publicystów, którzy potencjalnie mogą przejąć oszukany przez Mateusza Morawieckiego twardy elektorat obecnie skupiający się wokół zdymisjonowanego Antoniego Macierewicza i prof. Jana Szyszko. Zatem w co gra PiS?

Więcej na ten temat w najnowszym filmie. Zapraszam na http://CDA.pl/Jacek_Miedlar

WSPARCIE FINANSOWE: http://jacekmiedlar.pl/wsparcie http://paypal.me/jacekmiedlar
Kanał na CDA: http://CDA.pl/Jacek_Miedlar
Portal: http://wPrawo.pl
Blog: http://jacekmiedlar.pl
Strona na FB: http://facebook.com/wprawoPOLSKA
Twitter: http://twitter.com/jacekmiedlar http://twitter.com/wprawopl
BLUZY, KOSZULKI I CZAPKI: https://wprawo.pl/sklep

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Całkowicie zgadzam się z wnioskami wyciągniętymi przez pana Jacka. Jesteśmy niemymi świadkami gry politycznej, jesteśmy zwykłymi statystami. Mamy swoje prawa zagwarantowane w Konstytucji ale nie stać nas by z nich skorzystać.

  1. michu mówi

   W konstytucji np ZSRR PRL i NRD też wiele praw było zagwarantowanych 🙂

 2. Spostrzegawczy mówi

  Analiza trafna, aczkolwiek wnioski wyciągnięte zbyt pesymistyczne. Kolejne pokolenie Polaków zarządzane i ubezwłasnowolnione przez żydostwo ?! Żeby mieć jednak jakąś swoją reprezentację polityczną nie są konieczne aż tak duże nakłady finansowe jak wcześniej, bo istnieją inne środki komunikacji – internet, telefon. Nie trzeba już wszędzie jeździć do ludzi i wydawać pieniądze. Można to zorganizować w inny sposób. Założyć kilka centrów hubowych i niech ludzie, którzy chcą się organizować, sami przyjeżdżają na spotkania – nawet pod chmurką czy w kawiarniach. Dla chcącego nie ma nic trudnego. A tak , bez jakiejkolwiek próby, jest to zgoda na bycie kolejnym pokoleniem niewolników, być może ostatnim pokoleniem w państwie, który jeszcze nazywa się POLSKA. Jest to niestety poddanie się z białą flagą wrogowi, który jest ciągle bezwzględny i niezmiennie wyrafinowany.

  1. Geniusz mówi

   Przyszłością są PIASTOWIE. Zachęcamy : piast – jmen.pl

 3. Zdzisław mówi

  Jacku! Lemingi spod skoczni i meczów siatkówki z pieśnią Hej Sokoły pójda do urn i zagłosują na PiS

 4. Zbulwersowany mówi

  Rekonstrukcja rządu czy dalszy skok Żydów na kasę Polaków ? Czy za odwołaniem Szyszki nie stoi ponowna próba przejęcia polskich lasów, polskich akwenów wodnych, polskich bogactw, handlu emisją dwutlenku węgla, banku BOŚ ?! Czy za odwołaniem Macierewicza nie stoi żydowskie lobby zbrojeniowe ?! POPIS chodzi tymi samymi ścieżkami co czerwone SLD i różowa Nowoczesna. Jak zwał tak zwał, ale interes żydowski u nich wszystkich ponad wszystko ! Żydzi zawsze mieli swoich obrotowych macherów, którzy kręcili i kręcą się po państwowych salonach we wszystkich stolicach świata ( vide teraz Daniels ) . Zawsze przeciw katolikom, zawsze przeciw Polakom. Udowadnia to książka Douglasa Reed’a p.t. “Strategia Syjonu ” ( bestseller ! ) czy też książki wybitnego współczesnego polskiego historyka – Henryka Pająka.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.