PILNE! Zawodnik MMA zaatakowany przez Ukraińców! Odgryźli mu ucho [ZDJĘCIA +18]

3

Zawodnik MMA Piotr „Korba” Kurowski (0-3-0) specjalizujący się w Brazylijskim Jiu-Jitsu poinformował w sieci, że padł ofiarą ataku trzech Ukraińców. Napastnicy najpierw mieli zaczepiać siostrę jego kolegi. Kurowski zwrócił im uwagę, po czym został zaatakowany przez trójkę obcokrajowców. Jeden z nich odgryzł Polakowi kawałek ucha. Kurowski przeszedł operację.

Taki prezent dostałem w dniu moich imienin od pewnego Ukraińskiego kanibala. Za siostrę za brata idę w ogień – taki jestem. Takie mamy czasy w Polsce – trzech Ukraińców najpierw zaczepia siostrę kolegi i po mojej interwencji i krótkiej wymianie argumentów … jeden postanawia zabawić się w znanego boksera i odgryza mi ucho – wstyd i brak honoru obywateli ze wschodu – napisał Polak.

To nie pierwszy raz, gdy Polak staje się ofiarą ataku obcokrajowców. Skąd bierze się to bestialstwo? Z pewnością powodów jest kilka. Po pierwsze idiotów można znaleźć w każdym narodzie. Po drugie, część obcokrajowców czuje się po prostu bezkarnie, zwłaszcza gdy coraz częściej słyszą jak polskie sądy surowo skazują Polaków krytykujących ich działalność oraz bestialską ideologię, z którą się identyfikują.

Próbowaliśmy skontaktować się z zawodnikiem MMA. Z całego serca życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia, a ukraińskim napastnikom długoletniej odsiadki i zakazu wjazdu na teren Rzeczpospolitej.

Przeczytaj i zobacz:

PILNE! Ukrainiec oskarżył Polaków o nazistowskie zbrodnie! Internauta odpowiedział: „Honorowo klepnąć go w pysk” i usłyszał skandaliczny wyrok!

„Ukraińcy mordowali czym popadnie…” Wspomnienia Świadka Rzezi Wołyńskiej, Janiny Bednarskiej [WIDEO]

Skandal! Na Ukrainie odsłonięto pomnik morderców Polaków! Kierowali się zasadą: „Śmierć Polakowi!” [WIDEO i ZDJĘCIA]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Piotrek mówi

  To taki z niego zawodnik, że pozwolił by mu żule ucho odgryźli?

  1. Tancred mówi

   Życie to nie film martial arts a jujitsu to raczej skuteczne jest na macie a nie w ulicznej walce mogli być też naćpani więc byli odporni na ciosy

 2. Ja nie mieszkam ukraja Polski mówi

  Jak się za nich nie weźmiemy to niedługo całe łby nam Polakom poodgryzają. Wypierniczyć ich z Polski. U siebie niech pracują i budują swoje państwo prostaki. To V chazarska kolumna, to wieczne sługusy silniejszych.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.