PILNE! Posłowie PiS składają projekt ustawy wprowadzającej segregację sanitarną w miejscu pracy

paszport kowidowy/ fot. gov.pl
17

W środę (17.11.2021) poseł PiS Czesław Hoc poinformował, że do Sejmu trafi projekt ustawy umożliwiającej sprawdzenie przez pracodawcę, czy pracownik jest zaszczepiony. Ma to być projekt poselski, a nie – jak wcześniej zapowiadano – rządowy. Projekt złoży grupa posłów PiS. Ma być on procedowany na posiedzeniu Sejmu w dniach 1-2 grudnia.

Hoc, który jest wnioskodawcą projektu, wyjaśnił, że składa się on z trzech elementów. – Przedsiębiorca będzie mógł poprosić o certyfikat zaszczepienia pracownika i jeśli nie będzie pracownik zaszczepiony, to będzie mógł zreorganizować pracę, np. przenieść takiego pracownika do działu tam, gdzie nie będzie miał styczności z klientami – powiedział Hoc w rozmowie z PAP.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Drugi element dotyczy podmiotów leczniczych. – Szef każdego podmiotu leczniczego, np. hospicjum, będzie mógł dać zarządzenie o obowiązku zaszczepienia swojego pracownika – powiedział Hoc. Dodał, że jeśli pracownik nie zaszczepi się, „będzie mogło się to wiązać z restrykcjami w postaci zwolnienia z pracy”.

Trzecim elementem ma być przywilej dla firm, w których zaszczepili się wszyscy pracownicy. – Jeśli przedsiębiorstwo wykaże certyfikat, że całe przedsiębiorstwo, wszyscy pracownicy są zaszczepieni, uzyska specjalny przywilej – nie będą go dotyczyć żadne restrykcje – wyjaśnił Hoc.

Poseł Anna Siarkowska (klub PiS) skrytykowała segregacyjny plan swoich klubowych kolegów pisząc na Twitterze: Poseł Czesław Hoc (PiS): zgłaszamy projekt ustawy umożliwiającej sprawdzenie przez pracodawcę, czy pracownik jest zaszczepiony. Projekt zgłosi grupa posłów PiS. Chyba kogoś Bóg opuścił.

Źródło informacji: PAP, Interia, Twitter

Zobacz też:

Im więcej zaszczepionych, tym więcej zakażonych! Rekordowa liczba zakażeń w najlepiej wyszczepionym regionie Belgii

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. adam mówi

  to sa bydlaki! moze wreszcie wyborcy pis sie obudza i przegonia ta cholote gdzie pieprz rosnie!sprzedawczyki za miche ryzu!

 2. BP mówi

  To jest łamanie prawa do tajemnicy lekarskiej !!!! Niech posłowie publicznie ogłoszą swoje kartoteki medyczne, dranie!

 3. Marianna mówi

  To będzie gwóźdź do trumny PiS. Wiele osób zapowiedziało, że nie będą więcej na nich głosować. Nawet ci, którzy biorą 500+.

 4. AGENDA2030 mówi

  synagoga-pis w której zasiadają polskojęzyczne „elementy”, na najwyższych stołkach kłaniające się w pas „starszym braciom w nie-wierze” dąży za swoimi panami do segregacji sanitarnej, czyli w praktyce do przestępstwa ! Wielu ludzi w Polsce wierzy w ich tv propagandę, a oni szeroką drogą prowadzą i zwodzą swoich wyznawców do otchłani ! A Watykan zwodzi wielu ludzi dokładnie tak samo, spójrzcie co wyprawia obecny Biskup Rzymu …… Panie Jezu PRZYJDŹ !

 5. Hahajjs mówi

  Czy składający taki projekt nie ma czasem kwadratowego wąsika swojego idola? Jak tak to wszystko jasne, tam też była segregacja

 6. MAREK mówi

  Banda totalitarnych bydlaków, celowo działających przeciwko Polakom !
  Dzięki działaniom takich korporacyjnych konowałów jak hoc Polacy są poddawani szkodliwej presji psychicznej i fizycznej, odmawia im się prawa do opieki medycznej, leków i tajemnicy lekarskiej!
  Tacy zdrajcy jak hoc, zwolennicy i twórcy totalitaryzmu nie mogą pozostać bezkarni !!!

 7. Polak mówi

  Hoc, Niedzielski, Morawiecki, Cessak, Dworczyk i reszta farmakracji pisowskiej – pasiaki przygotować.

 8. Max mówi

  Pisowcy idą na wojnę ze swoim elektoratem Byle do wyborów .W następnym rozdaniu mandatów w sejmie już ich nie będzie. Strzał w oba kolana. Tak trzymać

 9. anonim mówi

  Syjonistyczne bydlaki z rzadu ktory nazywa sie prawo i sprawiedliwosc nie wykonali planu masonerii i zwodzeniem nie udalo im sie zatruc co najmniej 80 % ludzi. Teraz przechodza do etapu nr 2 czyli terrorowi szefow lemingow, ktorzy beda szantazowac pracownika grozbami zwolnienia z pracy. Widac po tym jak zalezy tym mendom na pwstrzykiwaniu tego syfu ludziom, a oni nadal nic nie pojmuja. Gdzie sa ci wszyscy lewacy z gebami pelnych frazesow o wolnosci poszanowaniu prawa. Nie przeszkadza im napuszczanie ludzi przeciwko sobie.

 10. Repatriant mówi

  ten cały kloc czy też hoc to pierlony dochtor z zachodniopomorskiego, tuman głupszy od osła, poznałem ćwoka w 2015 na wiecu wyborczy; 'przekonał’ mnie cymbał przeciwko sobie i pizdowi, co te uje maja w tych swoich łbach zamiast mózgu? Niewolnicy z blendowanym szarym gów… w czachach

 11. W K mówi

  PiSrael chce wywołać w Polsce wojnę domową.

 12. Ewa-Maria mówi

  Chyba już najwyższy czas aby naród rozpoczął pospolite ruszenie przeciw tym psychopatom rządowym. Coraz ciekawiej się zaczyna dziać, coraz śmielej zaczynają sobie poczynać .

 13. p0lski mówi

  Kloc Hoc jest nie tylko podręcznikowym eichmannem sanitarnym ale doskonale żyje w regionie z oskarżanym o malwersacje senatorem przez lata z PO Stasiem Gawłowskim. I takie zero merytoryczne i etyczne ma się w „prawu i sprawiedliwości” od lat doskonale.

 14. Tomasz mówi

  Jeśli PIS to wprowadzi to będzie to jego gwóźdź do trumny!

 15. Jozef mówi

  Rodacy jesli nie wyjdziemy WSZYSCY na ulice ogolny PROTEST 24/7 te polskojezyczne k..wy nie odpuszcza bo to jest IIIWS plan wymordowac POLAKOW a bronia jest preparat śmiertelny zwany …. kłamstwem szczepionka! Uwaga tym sposobem ziemie Polski sa przygotowywane dla objecia wrogiego narodu!

 16. Shadow mówi

  Ok. 90% klasy politycznej w naszym kraju to durnie, kretyni i sprzedajne szmaty. Aż wyć się chce jak się patrzy na wszystko co robią. Dlatego cały „okrągły stolec” won raz na zawsze z polityki. Potrzeba nowych, odważnych i uczciwych ludzi, będących patriotami. A tych obecnych w większości do pierdla.

 17. szur mówi

  Zakażeń czy testów PCR bo to ma znaczenie i jak pokazują prawie dwa lata sraczki plandemicznej, realna liczba zakażeń nijak się ma do wykonanych testów. W propagandzie TV testy PCR równają się zakażeniom albo od razu chorobie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.