Posłowie Konfederacji wykluczeni z obrad Sejmu za brak masek. Działanie marszałek Witek to bezprawie! [WIDEO]

Sejm RP/ fot. screen
10

We wtorek (16.11.2021) marszałek Sejmu Elżbieta Witek wykluczyła z obrad trzech posłów Konfederacji, Grzegorza Brauna, Jakuba Kuleszę i Konrada Berkowicza, ponieważ odmówili założenia masek na sali plenarnej. Tym samym Witek złamała prawo, co potwierdzają ekspertyzy prawne sporządzone przez prof. Sabinę Grabowska i prof. Marka Chmaja, zamówione za pośrednictwem Biura Analiz Sejmowych. Poseł Braun określił działanie marszałek Witek jako „bezprawie w miejscu stanowienia prawa”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poniżej konkluzje ekspertyz dotyczących bezprawności nakazu maskowania posłów na Sejm. Pełna treść obu dokumentów do pobrania TUTAJ.

Ekspertyza prof. Chmaja

Ekspertyza prof. Grabowskiej

Podczas konferencji prasowej w Sejmie posłowie Konfederacji wskazali nie tylko na bezprawność działań marszałek Witek, ale również na absurd sytuacji, w której posłowie zamaskowani na sali plenarnej spotykają się po obradach w sejmowym bufecie, gdzie żaden z nich nie nosi maski. W związku z tym poseł Berkowicz zaproponował, żeby przenieść obrady i głosowania do bufetu, bo tam najwyraźniej wirus nie jest groźny.

Wirus nie był też groźny podczas zorganizowanego 15 listopada bankietu z okazji wyemitowania przez Narodowy Bank Polski banknotu kolekcjonerskiego z wizerunkiem Lecha Kaczyńskiego. Uczestnicy imprezy, w tym premier Mateusz Morawiecki, bawili się bez masek. Oczywiście obsługa była zamaskowana, bo „co wolno wojewodzie, to nie tobie, smrodzie”.

Podczas konferencji poseł Braun zapowiedział, że o 18.00 odbędzie się protest przed Sejmem pod hasłem „Stop Segregacji Sanitarnej”.  

Źródło informacji: Twitter, polskieveto.com

Zobacz też:

Udary, zaburzenia mowy i pamięci, porażenia, wstrząsy, zapalenia mięśnia sercowego! Oficjalne dane ws. NOP-ów u DZIECI i MŁODZIEŻY po szczepionkach przeciw COVID-19!

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. MAREK mówi

  Witek to lewacka totalitarna aktywistka. Wychowanka towarzysza geremka-lewertowa udowadnia jakich degeneratów gromadziła Unia Wolności.

 2. Misiek13 mówi

  To te darmozjady za nasze podatki robia taki cyrk.

 3. Norbert mówi

  gdzie była reszta konfi? bosaczek namordnik szybko uwdział. DOŚĆ KURWA!!!
  Co to ma być?

 4. anonim mówi

  Nie znoszę tej wstrętnej syjonistycznej baby, ze stajni augiasza tow. lewartowa (ps. geremek).Ta żydowska facjata, te pełne talmudycznej nienawiści oczka zza okularków mówią same za siebie. Gdy w sejmie działy się dantejskie sceny jak lewica darła mordę to jej nie przeszkadzało. Teraz brak maseczek temu babsku przeszkadza.

 5. anonim mówi

  Agentura żydowska w postaci rządu partii intertesu syjonistycznego robi co jej się podoba. Do czego jeszcze posuną się te antypolskie mendy?

 6. Kwal mówi

  Też mi się to nie podoba ten Bosaczek. Nie ufałem mu nigdy bo źle mu z oczu patrzy. Chodzą słuchy że to żydek z Zielonej Góry…

 7. George mówi

  Z utęsknieniem czekam na czas rozliczeń! Mam nadzieję, że wtedy takie antypolskie indywidua jak Witek, Niedzielski, Szumowski, Horban, Simon, Grzesiowski, cała Rada Medyczna przy premierze, Morawiecki, Sasin, Dworczyk – oj długo by wymieniać… odpowiedzą za swoje zbrodnie i antypolskie działania. Może do tego czasu uda się przywrócić karę śmierci? Najlepiej przez powieszenie.

 8. Marek mówi

  Dlaczego Konfederacja nic z tym nie robi? Skoro jest to lamanie prawa to trzeba cos z tym zrobic.

 9. Wojtek mówi

  Jeżeli stanowiący prawo otwarcie łamią prawo i mają za sobą aparat przemocy to co mozna zrobić? To jest reżim.

 10. Mari mówi

  No ale co dalej? Jakie są możliwości przywrócenia prawa?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.