Im więcej zaszczepionych, tym więcej zakażonych! Rekordowa liczba zakażeń w najlepiej wyszczepionym regionie Belgii

fot. pixabay
5

W niedzielę (14.11.2021) dziennik „Brussels Times” poinformował, że w najlepiej wyszczepionym regionie Belgii, Flandrii Zachodniej, odnotowano najwyższą liczbę zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 od początku pandemii. W tym regionie 60 z 64 gmin jest wyszczepionych na poziomie powyżej 80%, co znacznie przekracza średnią belgijską (76,01%).

Pomimo wysokich wskaźników szczepień w regionie odnotowano ponad 10 000 przypadków Covid-19 w ciągu jednego tygodnia. Z częstością 1363 przypadków na 100 000 mieszkańców w ciągu ostatnich 14 dni, jest to rekord w skali kraju i najwyższy wskaźnik infekcji od początku pandemii. Podczas tzw. drugiej fali najwyższa liczba zakażeń wynosiła nieco ponad 8000 infekcji tygodniowo.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Eksperci twierdzą teraz, że szczepienie tylko częściowo chroni przed przenoszeniem, ale podkreślają, że nadal jest wysoce skuteczne przeciwko ciężkim formom wirusa. Wysoka skuteczność nie oznacza jednak 100% skuteczności. Eksperci ostrzegają, że niestety część z bardzo dużej liczby infekcji będzie skutkowała poważniejszymi przypadkami – czytamy w artykule.

Mój komentarz: Eksperci zapewniali, że szczepionki zakończa pandemię. Eksperci twierdzili, że zaszczepieni nie będą zarażali, ani chorowali. Eksperci utrzymywali, że szczepionka uchroni zakażonych przed hospitalizacją i zgonem. Eksperci obiecywali, że wysoki poziom wyszczepienia to gwarancja powrotu do normalności. Wszystkie te opowieści ekspertów okazały się guzik warte.

12 listopada premier Holandii Mark Rutte ogłosił częściowy lockdown podyktowany rekordową liczbą zakażeń SARS-CoV2 od początku pandemii. W Holandii ponad 80% populacji powyżej 12. roku życia jest w pełni zaszczepione.

Gibraltar, najbardziej wyszczepiony kraj na świecie, odwołuje odchody Bożego Narodzenia w związku ze skokiem zakażeń SARS-CoV2. Na Gibraltarze na 100 mieszkańców przypada 279 podanych dawek szczepionki.

12 listopada odnotowano w Niemczech absolutny rekord liczby zakażeń od początku pandemii – ponad 45 tysięcy przypadków. Poziom wyszczepienia w tym kraju to prawie 70% populacji. W Austrii liczba zakażeń również bije rekordy – ponad 11 tys. dziennie. Zaszczepiono prawie 65% populacji.

Życie pokazało, że im więcej zaszczepionych, tym więcej zakażonych. Co na to eksperci? Eksperci zalecają trzecią dawkę szczepionki zapewniając, że dzięki niej pokonamy pandemię. Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów.

Źródło informacji: brusselstimes.com

Zobacz też:

Interwencja posła Brauna ws. segregacji sanitarnej w Filharmonii Narodowej. Dyrektor odmawiał współpracy, musiała interweniować policja [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. cwel mówi

  Dokładnie tak mówił klasyk syjonizmu Albert Einstein, czyżby się mylił ??? Czy też może i on już nie jest poprawny dla obowiązującej prawdy etapu …

 2. Anna mówi

  Bardzo dobra strona interesuje mnie sprawa Wolynia

 3. Zbyszek mówi

  Teraz bedzie odwrotnie ( a moze juz jest) – teraz w propagandzie, oficjalnie w Polsce 150 tys ludzi umrze na zakazenie antysemityzmem – wpisywanie covidu bedzie zabronione.

  Albo znowz odwrotnie, bo trza przecie upchnac kolejne miliardy w zastrzykach.

  Tyle ofiar, miliardow wydanych i strat w bilionach a nadal nie wiadomo skad to sie wzielo: z laboratorium czy od zwierzat, ktore na to nie choruja masowo, tzn nie sa szczepione ani segregowane, tak jak „ludzie”.

  Tak czy tak – horror wladzy koncernow nad narodami: „masy ludzi to nie sa ludzie, to jest masa” a to juz jest stary, znany nam bolszewizm.

  Dlaczego nie szczepia zwierzat, jezeli wirus jest zwierzecy a odwrotnie szczepia ludzi?

  Beda nas wybijac jak kurczaki z ptasia grypa?

  Sprowokuja wielkie fale emigracjii sami sie powybijamy?

  To juz jest czy dopiero bedzie?

  Tak rozumiem antysemityzm.

 4. Katarina mówi

  Nareszcie komentarz Pani Katarzyny TS!

 5. anonim mówi

  Einstein fizyczny celebryta początków XX wieku, któremu propaganda żydowska nadała tytuł boga fizyki jest totalnie przereklamowany na świecie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.