Piekło zawyło! Lewactwo na ulicach: „aborcja łączy”, „nie tylko kobiety mają aborcję”, „wspaniałe uczucie” [WIDEO]

Fot. Facebook
5

22 października 2020 roku Trybunał Konstytucyjny orzekł, że tzw. aborcja eugeniczna jest niezgodna z konstytucją. Od tego dnia polskimi ulicami tłumnie przechadzają się wulgarne aborcjonistki domagając się przy tym aborcji na życzenie i rewolucji w kraju. Środowiska lewicowe dopuszczają się ataków na kościoły i pomniki, a liderka strajków grozi wiernym Kościoła katolickiego. Tak, w skrócie, można by podsumować strajki aborcjonistek.

Jak z pewnością wielu zdążyło zauważyć, podczas samych protestów „prelegenci” rzadko odnoszą się do sentencji orzeczenia TK w sprawie tzw. aborcji eugenicznej. Zwykle ograniczają się do wulgarnego bełkotu, „jebania PiS-u” oraz wzywania do „wypierdalania”. Jednak czasami, poza wulgaryzmami i groźbami względem osób o odmiennych poglądach, pojawiają się pochwały… zabijania nienarodzonych dzieci.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dariusz Matecki, radny z ramienia Solidarnej Polski, przygotował kompilacje wypowiedzi prelegentek podczas jednej z manifestacji, które m.in. mówiły: „aborcja łączy”, „aborcja jest powszechnym doświadczenie”, pomoc przy aborcji to „wspaniałe uczucie”. Z ust aborcjonistki pada także hasło, że… „nie tylko kobiety mają aborcję”. Słuchając tego, po ciele przechodzą dreszcze i odnieść można wrażenie, że piekło zawyło!

Przeczytaj:

„Aborcja to miłość”. Szokująca kampania na rzecz zabijania dzieci nienarodzonych

Amnesty International za aborcją, bo ciąża przeszkadza w malowaniu paznokci u stóp [WIDEO]

„Aborcja nie jest zabijaniem”, czyli eugeniczna świadomość wymiaru sprawiedliwości w Polsce

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Krzysztof mówi

  To jest szokujące jak wręcz podniecają się zabijaniem. Gdyby nie NARODOWCY I KIBICE co pozostałoby z naszych kościołów? Na tych protestach było obecne same piekło, demony różnego kalibru, od śmierci, zazdrości, nienawiści po świętokradztwa i ateizmu. Miałem wrażenie że byłem świadkiem w jakimś zbiorowym egzorcyżmie. Tam dosłownie piekło wyło! To zło nie wyskoczyło tak nagle, ono rozwijało się przez wiele lat a my katolicy przespaliśmy, pozwoliliśmy żeby dojrzewało, rosło w siłę do tego stopnia że straciliśmy nad nią kontrole.

  1. Jaca mówi

   Oj prawda, smutna i szczera prawda. Jedyna nadzieja w Bogu, który już długo nie będzie zwlekał ze Swoim Sądem. Czara gniewu bożego przelała się. Nawracajmy się, bo czas jest bliski.

 2. Patriota mówi

  W końcu Polska sie budzi i ma dość tej nieogarniętej, skrajnie ksenofobicznej i wszędzie szukającej wrogów prawicy, która jest podnóżkiem dla kościoła i USA. Może w końcu podniesie się z kolana i będzie normalnie, po europejsku, a nie grajdół zarządzany przez idiotów.

  1. LOL mówi

   coś ci się dziwczynko pomerdało – lewicy a nie prawicy. chory naziolku

 3. AntyPO✡PiS mówi

  Nasz „etatowy” troll Matka żydówka nie popełniła żadnego komentarza. Niebywałe. lol

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.