„Aborcja nie jest zabijaniem”, czyli eugeniczna świadomość wymiaru sprawiedliwości w Polsce

Jacek Międlar / Fot. wPrawo.pl
26

Wydaje się być rzeczą oczywistą, że polskie sądy jako pierwsze powinny stać na straży życia polskich obywateli. Zarówno tych narodzonych, jak i tych którzy przebywają jeszcze pod sercem swojej matki. Nic z tych rzeczy. 27 września 2017 roku, mocą wyroku Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia, sędzie Agnieszka Modzelewska skazała Jacka Międlara na 6 miesięcy ograniczenia wolności. Jak wynika z uzasadnienia wyroku, Międlar został skazany m.in. za utożsamianie aborcji z zabijaniem, czyli za stwierdzenie będące najzwyczajniejszym w świecie trywializmem.

Sędzia Modzelewska w uzasadnieniu pełnym manipulacji nie dość, że przekłamała słowa Jacka Międlara o posłance Nowoczesnej, którą nazwał „konfidentką, zwolenniczką zabijania (aborcji) i islamizacji”, z jednej strony uznała, że Międlar nazwał pokrzywdzoną „zwolenniczką zabijania”, a z drugiej twierdzi, że chodziło mu „o dopuszczalność aborcji w określonych warunkach”. Kompetencje pani Modzelewskiej pozostawiają wiele do życzenia… CZYTAJ DALEJ

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wsparcie finansowe: http://paypal.me/jacekmiedlarhttps://wprawo.pl/wsparcie
Patriotyczny kalendarz na ścianę: https://www.olx.pl/oferta/patriotyczny-kalendarz-czterodzielny-na-sciane-CID751-IDrkQd7.html
Patriotyczny kalendarz biurkowy: https://www.olx.pl/oferta/patriotyczny-kalendarz-biurkowy-CID751-IDrkTy5.html
Kanał na CDA: http://CDA.pl/Jacek_Miedlar
Portal: http://wPrawo.pl
Blog: http://jacekmiedlar.pl
Strona na FB: http://facebook.com/wprawoPOLSKA
Twitter: http://twitter.com/jacekmiedlar http://twitter.com/wprawopl
BLUZY, KOSZULKI I CZAPKI: https://wprawo.pl/sklep
Film pt. „Aborcjoniści papieża Franciszka: https://vimeo.com/222188408

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. janek mówi

  Powinno być: eugeniczna i talmudyczna świadomość nie-polskich sądów…..

 2. Zdzisław mówi

  Jeżeli aborcja nie jest morderstwem to holokaust był tylko rozwiązaniem kwestii Żydowskiej

 3. Jarek mówi

  jak miałem dotychczas odmienne zdanie na temat aborcji tak po tej wypowiedzi pana Jacka zmieniłem zdanie. Fakt życie to życie a zabijanie zawsze będzie zabijaniem bez względu na nazwę. Niech zaczną gumek używać aby potem nie skrobały się. Mieszkam w śmiesznym miejscu na krańcu Polski między Niemcami a Czechami więc tu bez względu na zakazy i tak pójdą dokonać aborcji u naszych sąsiadów

 4. michu mówi

  Wielu współczesnych socjalistów naprawdę myśli, że aborcja nie zabija ludzi. Podobnie jak narodowi socjaliści też nie widzieli problemu w zabijaniu podludzi (u nich są takie kategorie). Co w tym dziwnego? Socjaliści już tacy są.

  1. goj mówi

   Dla socjalistów najwyższą wartością jest życie… szkoda tylko, że nie życie drugiego człowieka.

 5. Szanowny Pan Trzeźwo Myślący mówi

  Biedny, chory człowiek, tak bardzo zaangażowany w swoje urojenia. Świat nie jest czarno biały, prosty zero-jedynkowy tak jak próbuje wmówić wam Międlar. Nie dajcie się ogłupić, nie popadajcie w skrajności, nie idziecie w stronę bezmyślnego fanatyzmu.

  1. michu mówi

   Bogaty zdrowy człowieku, szkoda tylko że nietrzeźwo myślący i nie przez wszystkich szanowany, jak wytrzeźwiejesz od urojeń to zauważysz, jak łatwo można ogłupić ludzi przez zero dziesiątkowe krętactwa 😉

  2. janek mówi

   Dobrze pojechałeś po trzeźwym:))))

  3. Szanowny Pan Trzeźwo Myślący mówi

   No właśnie pojechałeś i na tym się kończy, na pojazdach? Aborcja nie zawsze jest zła, często ratuje życie matki lub jej zdrowie psychiczne. Dlaczego życie nienarodzonego, nieświadomego jeszcze dziecka ma być cenniejsze od życia matki? Co z przypadkami gwałtów? Wam chyba do tego stopnia brakuje wyobraźni, że musicie stanąć w obliczu takiego nieszczęścia, żeby odpalić u was jakiekolwiek procesy myślowe.

  4. michu mówi

   Równie dobrze można tak powiedzieć o każdym zabójstwie. A co jak jakiś nietrzeźwo myślący włamie się na czyjąś posiadłość? Albo będzie chciał 65 mld? Zagrażając czyjemuś życiu bądź zdrowiu psychicznemu? W końcu jak jest nietrzeźwy to do końca nieświadomy jeszcze. Bo zdaje się socjaliści tylko w niektórych przypadkach są wyrozumiali (nigdy dla podludzi).

  5. Szanowny Pan Trzeźwo Myślący mówi

   Przecież to co napisałeś nie ma żadnego logicznego sensu. W urojeniach przerosłeś chyba nawet swojego mistrza Międlara.

 6. Szanowny Pan Trzeźwo Myślący mówi

  Zapomniałem o puencie bo przecież sami na to nigdy nie wpadniecie przy tak ograniczonych możliwościach umysłowych. Aborcji nie można pakować do jednego wora z zabijaniem ponieważ często stanowi ona ratunek dla matki.

  Najbardziej boli mnie w waszej skrajnej, fanatycznej głupocie to, że teoretycznie reprezentujemy tą samą stronę barykady. Również reprezentuje poglądy prawicowe, jestem przeciwnikiem autodestrukcyjnej lewicy i często jestem pakowany z takimi oszołomami jak wy lub Międlar do jednego wora.

  1. michu mówi

   Sprawa jest prosta dla katolików. Aborcja to zabójstwo. A „trzeźwo myślący”, inaczej sprawni to trudno wyczuć na jakim etapie kogo do podludzi zaliczą. Ich mózgi rzeczywiśćie pracują inaczej.

  2. Szanowny Pan Trzeźwo Myślący mówi

   To jest właśnie to o czym mówiłem, prymitywne (proste) myślenie zero-jedynkowe. Może to być dla ciebie szokiem ale znam kilku katolików, którzy nie są bezmyślnie podporządkowanymi doktrynie fanatycznymi oszołomami. Oni też nie chcą być pakowani do jednego wora z tą całą zgraja Międlarowej patologii.

  3. michu mówi

   To faktycznie nieuczciwe. Zwolennicy aborcji tow. Adolf H. (też zaliczany do prawicy przez „trzeźwo myślących”) pakowani do jednego wora z Jackiem Międlarem to bardzo poważne nadużycie.

  4. Szanowny Pan Trzeźwo Myślący mówi

   Dlaczego najgłupszy motłoch niezależnie od strony politycznej wybrał sobie Hitlera jako jakiś koronny argument w dyskusji? Tylko tyle zapamiętaliście z edukacji w gimnazjach?

  5. michu mówi

   Dlatego, że „trzeźwo myślący” akurat go najlepiej znają. Jeśli „trzeżwo myślący” socjaliści znają „trzeźwo myślących” katolików to rzeczywiście mogą nie wiedzieć, że Kościół katolicki uznaje aborcję za zabójstwo. Są po prostu za „trzeźwo myślący” by to zauważyć. Nic się nie da zrobić.

  6. Zbulwersowany mówi

   Z twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś albo ze zgrai innowierców albo ateistów z chorą jaźnią i chorą moralnością. Nie myślisz trzeźwo lecz jak pijany zając. A może też popierasz pedofilię, homoseksualizm i inne zboczenia, bo pijany i zainfekowany indoktrynalnie rozum – zdolny do morderstw czyli aborcji też to zaakceptuje. Kto rozpowszechnia pedofilię i zboczenia ?! :

   http://www.bibula.com/?p=32335

  7. Szanowny Pan Trzeźwo Myślący mówi

   Jestem ateistą wykształcenie, inteligencja i wrodzony indywidualizm nie pozwalają mi na wiarę w zabobony. Nie uważam jednak, żeby wiara była czymś złym ponieważ daje zazwyczaj pozytywne wzorce. Jest to potrzebne zwłaszcza tym, którzy nie są w stanie samodzielnie dojść do pewnych oczywistych wniosków, a słabym psychiczne daje oparcie w silnej grupie.

   Niestety nadmierne zaangażowanie wśród osób niemających predyspozycji intelektualnych pozwalających na trzeźwą ocenę sytuacji często owocuje fanatyzmem religijnym. Ten portal skupia właśnie tego typu osoby. Waszemu katolickiemu bezmyślnemu fanatyzmowi bardzo blisko do islamskiego. Pamiętacie to źdźble w oku? (Mat. 7:3–5)

   Śmieszne, a zarazem i tragiczne jest to wasze ślepe uwielbienie do kościoła, który na przestrzeni lat wielokrotnie zmieniał pierwotny sens tej wiary. Do tego stopnia, że obecnie niewiele ma wspólnego z pierwowzorem. Poczytajcie trochę o kwestii bałwochwalstwa w dekalogu albo jak powstawał nowy testament, co uznawano za apokryfy biblijne. Ja jako ateista mam większą wiedzę na ten temat niż ogromna większość zagorzałych katolików.

   Nie potrafię zrozumieć dlaczego przeszkadzają wam homoseksualiści? Jeśli nikomu przy tym nie dzieje się krzywda to dlaczego nie mają robić tego na co mają ochotę? Wszyscy muszą myśleć i zachowywać się identycznie? Dlaczego? Bo tak każe jakiś gruby śmiesznie ubrany facet w bogato zdobionym budynku? (ksiądz w kościele)

   W sumie nie wiem dlaczego się tu produkuje dla większości z was samodzielne myślenie jest czymś zupełnie abstrakcyjnym i niepojętym. Nie jesteście wstanie zrozumieć nawet połowy tego co napisałem, a co dopiero zatrzymać się w tym ślepym pędzie i wysilić na odrobinę refleksji.

  8. Zbulwersowany mówi

   Widać z tego, że prawdopodobnie chodziliśmy na tę samą uczelnię, być może nawet na ten sam wydział z tą różnicą, że ja nie dałem się zindoktrynowac lewackie, często zydokomunistycznym tzw profesorom czy innym agentom w służbie szatana, którzy dziwnym trafem wierzyli w istnienie Marksa, Engelsa, Hegla, Kanta, Leninai innych deprawatorow i ich zafiksowane teorie i praktyki, a nie chcieli uwierzyć w realną obecność Pana Jezusa Chrystusa w dziejach świata. Nie podzielam opinii, że wiara jako taka jest dobra, czego dowodem jest Pana świadomy ateizm, a świadomy ateizm równa się piekło tak jak i inne świadome innowierstwo odrzucające dogmaty wiary katolickiej, naukę Pana Jezusa Chrystusa i naukę Świętego Kościoła Rzymskokatolickiego. Sam rozum nie wystarczy do zbawienia, a musi być uzupełniony właśnie o wiarę katolicką połączoną z dobrymi uczynkami. Sam rozum może sprowadzić człowieka na manowce, więc nie ma się Pan absolutnie czym chwalić. Czy można zazdrościć ateistycznym ślepcom? Co Pan będzie miał na swoją obronę jak stanie Pan jak każdy śmiertelnik na Sądzie Ostatecznym przed Panem Bogiem ? Manifest komunistyczny czy Protokoły mędrców syjonu czy inną szmire?

  9. michu mówi

   Na pewno to co napisane jest bardzo proste dla każdego „trzeźwo myślącego” bolszewika. Religia to opium dla ludu, a Kościół na przestrzeni wieków to samo jak uczyli Marks i Engels. A fanatyków religijnych trza tępić jak Lenin przykazał, dopóki nie zrozumieją sami, że przeszkadzają „mądrym wykształconym, trzeźwo myślącym” ludziom.

  10. Szanowny Pan Trzeźwo Myślący mówi

   Michau dyskusja z tobą nie ma jakiegokolwiek sensu. Nie potrafisz nawet przeczytać ze zrozumieniem tego co się do ciebie pisze, odpływasz tylko we własnych urojeniach coraz dalej w odmęty absurdu. Skup się może troszkę przeczytaj to co napisałem kilka razy i może w końcu coś zaskoczy.

  11. Szczur mówi

   Absolutnie zgadzam się z każdym pojedynczym słowem, które tutaj napisałeś. To prawie tak, jakbym czytał własne wypowiedzi. Niestety, oni Cię nie zrozumieją, bo są zbyt mocno zafiksowani na tym, co mówi ksiądz z ambony. Nie potrafią nawet odpowiedzieć na Twoje argumenty i jedyne czym Ci odpowiedzą to argumenty ad fidem, które z założenia są błędne. Niestety, z rozumu, który dał im Bóg nie potrafią korzystać, bo tak nauczył ich pan na ambonie. Zamienili krytyczne myślenie na owczy pęd, bo tak wygodniej. Nie zauważają tego, że w swojej istocie, religia zinstytucjonalizowana działa dokładnie tak samo jak komuniści. Z Jackiem Międlarem zgadzam się w wielu kwestiach, ale nie we wszystkim (bo tak właśnie robią ludzie myślący – kwestionują, czego ludzie tutaj nie są w stanie pojąć). Rzeczywiście, postrzega świat jako czarno-biały, podczas gdy ten ma różne odcienie szarości. Z pewnością nie będą w stanie pojąć tego, że ja sam jestem prawicowcem i konserwatystą, nacjonalistą, wyborcą Konfederacji, a do tego ateistą (nie, te rzeczy nie wykluczają się nawzajem). A nie rozumieją, ponieważ są fanatykami i abstrakcją jest dla nich to, że pomiędzy fanatyzmem kościelnym, a fanatyzmem towarzystwa spod znaku czerwonego pioruna, LGBT, Antify i BLM jest coś takiego jak centrum politycznego spektrum. Zupełnie jak socjaliści wyznają zasadę „albo jesteś z nami, albo przeciwko nam”. W obecnych prawicowcach dużo jest z islamistów, którzy nie potrafią wyobrazić sobie życia politycznego bez udziału wiary. A to wszystko dzięki KK, który tak bardzo mocno chce przytulać te wszystkie pieniążki z budżetu i dyktować ludziom jak mają żyć. Wiem, że za tę wypowiedź zostanę nazwany trolem, lub też bolszewikiem, agentem Merkel, czy coś tam innego. Ale to po prostu z braku argumentów.

 7. jacek mówi

  35 lat jestem działaczem ruchu obrony życia i całkowicie zgadzam się z Jackiem Międlarem.31 lat,od samego początku jestem propagatorem Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego i zawsze podkreślam duchowy aspekt tej walki z diabłem i jego masońskim antykościołem.

 8. Marianna mówi

  O dziwo wszyscy zwolennicy aborcji zyja bez wzgledu na ich niedoskonalosci!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.