Papież twierdzi, że cała Europa ma przyjmować imigrantów! Franciszek niczym Anioł Śmierci

Po lewej imigranci na granicy serbsko-węgierskiej, po prawej papież Franciszek / Fot. Youtube
20

Papież Franciszek nie odpuszcza. Nadal zamierza wykorzystywać budowaną przez wieku wiarygodność Kościoła katolickiego, do szerzenia swoich niechrześcijańskich postulatów, do którego zaliczyć należy napuszczanie na Europę islamskich fundamentalistów. Pamiętamy jego wypowiedzi z ostatnich lat o uchodźcach, których nazywał „wojownikami nadziei”, a za wzór do naśladowania nie stawiał świętych Kościoła, ale szefową MSZ z Socjaldemokratycznej Partii Robotniczej Margot Wallström. Tym razem w rozmowie z agencją Reuters stwierdził, że mimo chaosu, który zapanował na Starym Kontynencie, nadal powinniśmy przyjmować imigrantów.

PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: Franciszek zapomniał o świętych i stawia za przykład komunistkę [WIDEO]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Papież Franciszek, w swojej wypowiedzi, potępił politykę USA i Donalda Trumpa, zwłaszcza w kwestii podejścia do nielegalnych imigrantów i rozdzielania dzieci od rodziców przybyłych z Meksyku. Dodamy, że dziś Trump podpisał dekret o nierozdzielaniu rodzin nielegalnych imigrantów.

Papież odniósł się krytycznie do polityki Waszyngtonu twierdząc, że zgadza się ze stanowiskiem amerykańskich biskupów, którzy określili ją mianem „niemoralnej” oraz „sprzecznej z wartościami katolickimi”.

Uważam, że nie można odpychać ludzi, którzy przybywają. Trzeba ich przyjąć, pomóc im, zatroszczyć się o nich, towarzyszyć im i zobaczyć, gdzie można ich umieścić. Ale w całej Europie – mówi papież, nawiązując do decyzji Włoch o nie przyjęciu imigrantów ze statku „Auqarius”.

Franciszek zaatakował także władze państw nie popierających nielegalnej imigracji i opierających się przyjmowaniu uchodźców na swoje ziemie.

Niektóre rządy nad tym pracują, a ludzie ci muszą być ulokowani w najlepszy możliwy sposób. Wywoływanie psychozy nie jest lekarstwem. Populizm nie rozwiązuje problemów. Rozwiązanie przynosi przyjmowanie, nauka, rozwaga – powiedział papież.

Ciężko nie ulec wrażeniu, że papież Franciszek nie postępuje jak ewangeliczny „dobry pasterz”, ale jak Anioł Śmierci, który pod pozorem fałszywej miłości, na swoje owce, wiernych Kościoła katolickiego, sprowadza niebezpieczeństwo. Jak zaświadcza Pismo Święte – tak właśnie działa Zły (por. np. Mt 4,1-11) Przecież nie trzeba być wielkim mędrcem, żeby dostrzec że nacierający na Europę imigranci są źródłem chaosu, strachu i potwornej nienawiści, zaś ofiarami są rodzimi mieszkańcy Europy. Na takich jak Franciszek, Pismo Święte nie pozostawia suchej nitki: gorszy jest od niewierzącego (por 1 Tm 5,8).

Źródło: Reuters, gosc, sioe.pl

Przeczytaj:

Franciszek znów zaparł się wiary! Nazwał uchodźców „wojownikami nadziei”, przestrzega przed nacjonalizmem i gloryfikuje „marzenia” UE

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Pan Kracy mówi

  „Trzeba ich przyjąć […] i zobaczyć, gdzie można ich umieścić. Ale w całej Europie”
  Zobaczyć w całej Europie czy umieścić w całej Europie? Ciekaw jestem reakcji tzw. papieża, gdy Europa (przynajmniej Środkowo-Wschodnia) rozejrzy się i powie: sprawdziliśmy, wszędzie ciasno, najlepiej im będzie w Watykanie…

  1. OZ mówi

   .. a jeszcze lepiej im będzie w ojczystym kraju Papieża Franciszka.

 2. The indoraptor mówi

  Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przybywają do was w owczej skórze a, wewnątrz są drapieżnymi wilkami! Dzisiejsi biskupi i papież są tymi wilkami! Tylko nieliczni, w większości prości księża są tymi dobrymi pasterzami! Cała hierarchia kościelna to jeden mason i żyd! Oni nic dobrego dla Kościoła nie zrobią! Chyba się ze mną zgodzicie, co? !

 3. kinio mówi

  Są uchodźcy na tej ziemi, nawet dziecko o tym wie
  Przybywają do Europy aby tu wysadzić się
  A Bergoglio, biskup Rzymu, co Franciszkiem zowie się
  Jeszcze więcej ich w Europie widzieć chce!

  Bergoglio, Jorge Bergoglio, jak dobrze uchodźcą być,
  O pozwól Jorge Bergoglio, nam w Watykanie się skryć.

  Nam Bergoglio myje stopy, to poddaństwa jawny znak
  Podbijemy pół Europy, postanowił Soros tak,
  I unijni komisarze przyjaciółmi dla nas są
  Wkrótce spłynie ziemia ta krzyżowców krwią.

  Bergoglio, Jorge Bergoglio, jak dobrze uchodźcą być,
  O pozwól Jorge Bergoglio, nam w Watykanie się skryć.

  Nie musimy tu pracować, Merkel nam zasiłki da
  Każdy z nas to jurna bestia, co dzieciaków piątkę ma
  A krzyżowcy są bez szansy, taka jest potęga w nas
  Już niedługo kalifatu przyjdzie czas!

  Bergoglio, Jorge Bergoglio, jak dobrze uchodźcą być
  O pozwól Jorge Bergoglio, nam w Watykanie się skryć.

  1. Mbl mówi

   hahhhahhaha:))) chapeau ba! :)).

 4. ? mówi

  No super – w sumie może robi to z głupoty czy w najświętszej wierze w robienie dobra – trudno to oceniać.

  Natomiast łatwo ocenić że w Afryce / Azji czeka tak na dzisiaj pół miliarda, miliard chętnych do natychmiastowej migracji do Europy. W Europie nie licząc Rosji mieszka ok pół miliarda ludzi – i co – nagle przybędzie miliard murzynów i beżowych – i co wtedy ???

  1. matkaPolka mówi

   A my zajmiemy ich miejsce 😉

 5. Piotrx mówi

  Po pierwsze to nie są żadni „imigranci” tylko tzw. nachodźcy (najeźdźcy).
  Nigdy nie było problemu z ludźmi przybywającymi do Europy z innych kontynentów z chęcią uczciwej, ciężkiej pracy a tutaj jadą głownie po tzw. „socjal”. Wystarczy zlikwidować te przywileje a nie będzie problemu, ale kto ma to robić skoro w Europie rządzi o lat judeomasoneria której celem jest ostateczne zniszczenie resztek chrześcijaństwa w Europie.

  Jak stwierdził Kevin MacDonald istnieją dwa główne powody dla których środowiska żydowskie zawsze popierają masową imigrację”

  „… przekonanie, że większa różnorodność etniczna zapewnia Żydom większe bezpieczeństwo”

  i

  „głębokie poczucie historycznej urazy i żalu w stosunku do tradycyjnej kultury Europy i Stanów Zjednoczonych” oraz kultywujących ją ludzi. Te dwa odczucia ilustrują także żydowski partykularyzm moralny, ponieważ w rozważaniach nad polityką imigracyjną nie chcą oni brać pod uwagę etnicznych interesów pozostałych obywateli.”

 6. Constancja mówi

  Jego nienawisc do chrzescijanskiej (jeszcze gdzie niegdzie) Europy jest zatrwazajaca.

 7. Logic mówi

  To jest parszywy Uzurpator antypapiez.

 8. sten mówi

  FRANKEE bierz ich do siebie na pałacowe pokoje , faryzeusz cholerny 700ml w afryce większość poniżej 20 lat … tykająca bomba demograficzna ! Antychryst nawet nie zająknie by tam na miejscu pomagać strategicznie w/g prognoz UNESCO za chwile będzie ich kilka milardów . wszystkich sprowadzimy tu ?!

 9. Ink mówi

  Żydomasoneria chce zniszczyć Europę, za wszelką cenę

 10. aalfa.oomega mówi

  Pan rzekł „(…) za niekanoniczny wybór Syna Zatracenia na głowę Kościoła (…) przystał on na błędy, wprowadził demoralizację i zamieszanie, poprowadził wiernych na manowce, zniszczył depozyty Wiary i Objawienia jadem pseudo-teologii miłosierdzia, tolerancji oraz wyzwolenia, i symbolicznie uznał nadrzędność szatańskich rytów, choć odwieczni wrogowie Wiary nie uznali Prawdy, nie wyznali grzechów i nie okazali skruchy! (…) pomimo to prowadził z nimi ‘dialog’, co było zdradą (…) i skutkowało destrukcją fundamentów Wiary oraz moralnym chaosem (…) tzw. tolerancja okazywała się nietolerancją dla Dobra, Przykazań i Wiary (…) potrafił uspokajać np. sodomitę wyjaśnieniem, że to nie jego wina, że takim stworzył go Bóg, który go kocha takim, jakim jest – zapoznając, że nie tylko geny, ale jego własne wybory i czyny ukształtowały go (…) w takiej sytuacji nie było rozróżnienia między niewinnością, a grzechem, gdyż wszystko, co Najwyższy stworzył, jest ‘dobre’ (…) i za to Kościół spotkały cierpienia, męki i prześladowania spowodowane przez grzechy ukryte w jego wnętrzu (…) czas próby nadszedł w momencie apostazji głowy Kościoła i wielu jego kapłanów, gdy porzucili Wiarę i, zwodząc wiernych nieprawdziwymi podobieństwami oraz twierdząc, że wielbią tego samego Boga, zaczęli czcić fałszywego bożka i jego proroka (…)”
  Apokaliptyczna wojna światowa zapewne wybuchnie w 2021 roku – 7 lat po ostatnim kryzysie finansowym! (taka reguła funkcjonuje od XVIII w.) Rosja skończy pierwszy etap modernizacji armii, a USA – jeszcze NIE! O przyszłości Unii Europejskiej, mocarstwa USrael [i jego XXI-wiecznym kondominium nad Wisłą: JUDEOpolonii], dżihadzie i 3. wojnie światowej – przeczytasz w książce pt.: ‘2021, Moonwars’ (na: docer.pl)

 11. Hammurabi mówi

  Jak to leciało… „Non enim possumus quae vidimus et audivimus non loqui”. W skrócie NON POSSUMUS! Działania Franciszka i jego świty, działania „książąt kościoła”, działania wielu szarych eminencji w jego strukturach, muszą doprowadzić i doprowadzą do głębokiego rozłamu w jego strukturze. Kolejnego rozłamu. Rok 1054, 1517…
  Wojny hugenockie, wojna trzydziestoletnia…

 12. julie mówi

  Franek z fabryki firanek , ale Polski , Ojczyzny Polakow w to nie mieszaj ! Stary cpunie !

 13. Czesław Lipka mówi

  Wiem tylko że szewc jest od szycia butów, krawiec ubrań, kucharz od gotowania , no a Papież od kościoła. Dobrze może być tylko wtedy jeśli każdy będzie się zajmował swoja działką.

 14. dr mówi

  a ilu tych obcych innowierców on przyjął pod swój dach? Bo umyć nogi poganom to potrafił, swoich z terenu wojny nie zabrał, araba tak. Poza tym zacząć trzeba od tego, że papież jest jeden, żyje, to Benedykt. A ten przebieraniec to tylko białą szatę nosi bo mu kazano, nigdy nie powiedział o sobie per papież. Dla mnie to pokazówka, nic w nim nie jest realne.

 15. Anna mówi

  A ilu ta stara sciera przyjela pod swoj dach?

 16. welcometohell mówi

  Pierwszy papa lewak…

 17. Mbl mówi

  Oszołom jeden! , proponuję mu by w pierwszej kolejności sam dał wszystkim przykład i wziął pokażną grupkę islamistów pod ”swój dach”:)))), w swoje i innych biskupów komnaty wtedy MOŻE się zastanowię ; ) hahahhah:).

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.