Ostateczna decyzja sądu: Bąkiewicz nie jest prezesem Stowarzyszenia Marsz Niepodległości

Robert Bąkiewicz/ fot. screen
7

We wtorek (26.09.2023) Sąd Okręgowy w Warszawie ostatecznie zdecydował, że Robert Bąkiewicz nie jest prezesem Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, a wyrzucenie 6 członków zarządu stowarzyszenia oraz Krzysztofa Bosaka i Roberta Winnickiego nie miało mocy. O sprawie poinformował na Twitterze nowy prezes stowarzyszenia, Bartosz Malewski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Malewski poinformował też, że Robert Bąkiewicz i Tomasz Kalinowski ignorują wezwania władz stowarzyszenia do wydania jego aktywów. – Bąkiewicz zostawił Stowarzyszenie Marsz Niepodległości w opłakanym stanie finansowym. Konta były wyczyszczone, a długi sięgają kilkuset tysięcy złotych – napisał Malewski. Wskazał też, jakich nieprawidłowości finansowych dopuszczał się Bąkiewicz.

Tak wyglądają „osiągnięcia” kandydata do Sejmu z ramienia Suwerennej Polski, startującego z listy Prawa i Sprawiedliwości w Radomiu. Tak wygląda „narodowa noga” Zjednoczonej Prawicy, którą pod swoje skrzydła wziął minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro z aprobatą Jarosława Kaczyńskiego. Pomijając już wszystko inne, czy minister Ziobro jest zadowolony z kandydata, który próbował dowodzić, że 4 to więcej niż 6? Czy teraz redaktor Michał Rachoń zrobi kolejny wywiad z Bąkiewiczem, z którego dowiemy się, że Bąkiewicz nadal jest prezesem Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, a prezesurę chcą mu odebrać Rosjanie? Byłoby to śmieszne, gdyby nie było tak żałosne.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Katarzyna TS: Ty też możesz zostać Rosjaninem!

 

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. AntyPO✡PiS mówi

  Precz z tym pisowskim sprzedawczykiem! Niech wyluzuje 4-liery socjalistom z PiSraela!

 2. anonim mówi

  Ten typ zawsze wydawał mi się śliski, nieszczery i aktorski. Przypuszczałem, że to prowokator i kret, który miał zadanie z centrali rozwalać organizację od środka.

 3. Może to ten bąk co śmierdzi komunistce reżyserce. mówi

  Zawsze wyglądał mi na oszusta i jak się okazuje intuicja mnie nie zmyliła.

 4. Dumny Polak mówi

  Faktycznie, wyjatkowo zalosne!
  Ale dobra strona jest, ze teraz nie bedziemy musieli wiecej ogladac jego zakazanej mordy!

 5. Ciekawy mówi

  Pytanie – czy on w ogóle jest Polakiem?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.