Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Rumcajs mówi

  Świetnie wytłumaczone . Dziękuję

 2. Marcin Malik mówi

  Polecam mój artykuł: „Eksplozja populacji” gdzie opisałem, że pomimo wojen, bomb biologicznych i atomowych, pomimo pandemii i zarazy wszelkiego rodzaju, na przestrzeni wielu wieków i tak pojawiały się nowe miliardy. Polecam ten artykuł do publikacji jeśli spełnia warunki wprawo.pl. Myślę też, że Gates może mieć szatańskie plany, ale geny czarnych są silniejsze niż jego „szczepionka”.

  https://www.kompas.travel.pl/polityka-prawdy/eksplozja-populacji/

  Teraz Trzaskowski woli nie ujawniać swojej prawdziwej natury, ale jeśli wygra, to Polska będzie drugą Szwecją. Marksizm kulturowy powiązany z homoterrorem i lizaniem Żydów wykończy Polskę od środka. Jeśli on wygra to z Polski wyjada kolejne miliony Polaków, ale już nie z przyczyn ekonomicznych. Wyjadą do Czech, na Litwę, i na Białoruś; gdziekolwiek aby tylko nie być w Polsce.

 3. Teresa Maria mówi

  Obrazek z soboty rano. mój małżonek w drodze do sklepu mija posesję z nowymi właścicielami, na ogródku rodzinka i nagle krzyk „Jasiu nie dotykaj dziadka”. Znamienne nieprawdaż.

 4. piotr mówi

  Profesor Katasonow: NIE MA ŻADNEJ PANDEMII. SĄ FAŁSZYWE STATYSTYKI. gazetawarszawska.com

 5. piotr mówi

  Profesor Katasonow: NIE MA ŻADNEJ PANDEMII. SĄ FAŁSZYWE STATYSTYKI. gazetawarszawska.com Terror szczepionkowy w Łodzi, Marcin Gołaszewski – Radio Łódź

 6. Krzysztof mówi

  jeżeli wirus zdziesiątkuje afrykę to nie mam nic przeciwko temu. Jeszcze tereny arabów też by się przydało! Czym się martwicie, może chcecie ich do Europy? Co nie widzieliście ich żądań, ma d…. czarnych mnie interesują tylko Polacy i Europejczycy, nie jestem rasistą tylko nie mam zamiaru do mojego domu zapraszać bydło, arabskie, czarne itd. mnie interesuje kultura łacińska. Zajmijcie się problemami ew Polsce, brak tematów!!!

  1. piotr mówi

   A, Izrael !

 7. W K mówi

  Ciekawe, czy kandydatowi Hołowni każą zrezygnować.

 8. Dariusz mówi

  x. Jacek słusznie krytykując x.Wożnickiego za pomawianie Bosaka stwierdził, że się pogubił. Może i tak, ale wypowiadanie tych słów osobie, która porzuciła powołanie kapłańskie brzmi nieco przewrotnie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.