OBRZYDZIĆ Polaka i globalny zakaz krytyki Izraela – Przegląd tyg. (6-12.2018)

OBRZYDZIĆ Polaka i globalny zakaz krytyki Izraela - Przegląd tyg. (6-12.2018) OBRZYDZIĆ Polaka i globalny zakaz krytyki Izraela - Przegląd tyg. (6-12.2018)
30

– Wsparcie finansowe: http://paypal.me/jacekmiedlar https://wprawo.pl/wsparcie
– Kanał zastępczy: https://www.youtube.com/user/TheNWOCh…
– BLUZY, KOSZULKI, KALENDARZE I CZAPKI: https://wprawo.pl/sklep
– Kanał na CDA: http://CDA.pl/Jacek_Miedlar
– Portal: http://wPrawo.pl
– Blog: http://jacekmiedlar.pl
– Twitter: http://twitter.com/jacekmiedlar http://twitter.com/wprawopl

Jeżeli YouTube już zablokował, film jest tutaj:

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Spostrzegawczy mówi

  Żydów i Izrael na pewno będziemy krytykować, bo na nic innego nie zasługują , a obrzydzić się nie damy . To nie z Polakami te numery, Bruner, Wołodja czy Jojne !
  A poniżej głos prawego Polaka :
  https://www.youtube.com/watch?v=u9zyVBk09E4

 2. Przebiśnieg mówi

  Świetne wystąpienie Pana Jacka ! Tak trzymać ! Z niecierpliwością czekamy na książkę Pana Jacka ! Z Panem Bogiem !

 3. Normalny mówi

  Akurat tu się zgadzam z Wojciechem Cejrowskim, że Polska powinna natychmiast wypowiedzieć Umowę Terezińską. Odejdą grandziarzom jedyne podstawy prawne, na które będą mogli się powołać. PIS – PIC ani inne rządy sługusów sanhedrynu najprawdopodobniej tego nie zrobią, a czy świadomość Polaków pozwala na rządy Ruchu Narodowego, ONR, MW i innych organizacji patriotycznych ? Pytanie niestety raczej retoryczne na chwilę obecną.

 4. Mr. ?? mówi

  Izrael wspierany przez USA, AS prze do wojny z Iranem, Syrią … stworzenia Greater Israel,
  z bandytami, najemnikami, terrorystami ISIS, Al Nustrą … im nie wyszło więc są gotowi iść na całość do 2020 może być 3 wojna

 5. Constancja mówi

  p.Gadowski porusza sie w obrebie z gory w wyznaczonych granicach, wiec jest ksiadz niewygodny dla “sterylnej” prawicy (Wildstein, Ziemkiewicz…itp). Ksiadz przekracza te granice, oni nie moga.
  Moze i zazdroszcza, ale z drugiej strony oni maja gwarancje, ze moga liczyc na azyl.

 6. michu mówi

  Ta starsza pani mija się z prawdą. To nie były obozy pracy (np Auschwitz), tylko obozy zagłady dla Polaków przede wszystkim (przynajmniej na początku), sprawa św. Maksymiliana jest najbardziej znana (Niemcy nienawidzili polskich księży).

 7. michu mówi

  Trump jak był w Polsce rozbudował to co mówią celebryci (po zainkasowaniu): “Jesteście wspaniali”, “Kocham was”. Zdaje się niektórzy uwierzyli he he he

  1. Andrzej Józef mówi

   Dlaczego nie USA.
   Wymien jeden raz kiedy Anglia albo Francja w ostatnich 1000 lat pomogła Polsce?
   A może nasi sosiedzi ( Wilki w owczych skórach) .
   Uwierzył bym jak mi ktoś udowodni ze można zmienic DNA całemu narodowi.?

 8. Pw mówi

  Skończcie już nazywać obca agenturę polskim rządem. Nie mamy polskiego rzadu od II wojny światowej.

  1. michu mówi

   To nie ważne, to wiadomo. Istotne, że nas reprezentuje i dysponuje naszymi podatkami. A gadać to sobie możemy co chcemy (przynajmniej na razie w pewnych granicach).

  2. Mike mówi

   Nie mamy już polskiego rządu od przewrotu majowego kiedy to mason,zdrajca i agent Piłsudski pierwowzór Dyzmy przejął bezprawnie władzę w Rzeczypospolitej.

 9. Zbulwersowany mówi

  Zgadzam się prawie ze wszystkim z Panem Jackiem, ale uważam, że każdy dokument pisany, w tym petycja do Czaputowicza ma niewspółmiernie większą moc prawną i moc oddziaływania niż najlepsze gadanie. Okupant boi się bowiem wyłącznie pism, które w stosownym momencie mogą przeciwko niemu świadczyć, a gadanina to igraszka. Od samego gadania rzadko kiedy co powstaje. Najwyższy czas na wspólne działanie i wystawienie wreszcie drużyn Polaków na wybory. Zagadamy się na śmierć, a żadnych efektów nie widać i nie będzie widać. Okupant głównie działa, a mowa dla niego to rzecz wtórna służąca celom li tylko propagandowym. Nie dramatyzowałbym też ze sprawą związaną z działaniem red. Witolda Gadowskiego. Powinien w sprawie Pana Jacka postąpić bardziej wyrachowanie, ale jego działalność jako redaktora m.in. radia Wnet i orędownika spraw polskich ma w moim odczuciu znacznie więcej plusów niż minusów. Nikt z ludzi nie jest perfekcyjny.

  1. michu mówi

   Dokumenty pisane i petycje mają dla nich podobne znaczenie jak gadanie, a czy się zagadamy na śmieć, czy zapiszemy bez różnicy. Pogrzeb ten sam ;).

 10. Robert B. mówi

  A potem… A potem gdy miarka się przebiera, to drą ryje na cały świat: “Haaathuuujcie naaas!”… Palcem w bucie nie kiwnę.

 11. aalfa.oomega mówi

  Wojna zapewne wybuchnie w 2021 roku – 7 lat po ostatnim kryzysie finansowym! Mniej więcej wtedy też Rosja skończy pierwszy etap modernizacji armii, a USA – jeszcze NIE! O przyszłości Unii Europejskiej, mocarstwa USrael [i jego XXI-wiecznym kondominium nad Wisłą: JUDEOpolonii], dżihadzie i 3. wojnie światowej – przeczytasz w książce pt.: ‘2021, Moonwars’ (na: docer.pl)

 12. Piotrx mówi

  Republikanie wyrzucili polityka Patricka Little w związku z jego stanowiskiem wobec Żydów
  Ten po wyrzuceniu z partii depcze flagę Izraela twierdząc że w USA żydzi kontrolują rząd i mają ogromną władzę na podejmowane tam decyzję

  https://www.youtube.com/watch?v=Cz9WMK240ZQ

 13. Piotrx mówi

  Działacz polonijny o ustawie 447
  https://wpolityce.pl/polityka/393468-nasz-wywiad-dzialacz-polonijny-o-ustawie-447-to-proba-przygotowania-gruntu-prawnego-zeby-wyludzic-od-polski-setki-miliardow

  ………W latach 60. PRL podpisał umowy indemnizacyjne z USA i państwami zachodnimi, które wypłacały odszkodowania.

  Umów tych było 12. Na mocy traktatu między Stanami Zjednoczonymi i Polską podpisanego w 1960 roku, Polska wypłaciła obywatelom Stanów Zjednoczonych odszkodowania za mienie utracone przez nich w procesie komunistycznej nacjonalizacji. Stany Zjednoczone administrowały ten proces i podpisały z Polską końcową umowę indemnizacyjną. Około 11 tysięcy osób zwróciło się po odszkodowania do specjalnie w tym celu powołanej amerykańskiej komisji. Mniej więcej połowa podań została rozpatrzona pozytywnie. Około 6000 osób otrzymało odszkodowania w wysokości 30 procent wartości utraconych nieruchomości. Połowę podań z różnych powodów odrzucono. Obecnie amerykańskie organizacje roszczeniowe żądają „odszkodowań” równych 100 procent dzisiejszej wartości tychże aktywów, lub też alternatywnie postulują przeprowadzenie pełnej „restytucji” mienia. Wsparcie dla tych idei przez Kongres USA jest oczywistym naruszeniem zapisów traktatu międzynarodowego podpisanego przez Polskę ze Stanami Zjednoczonymi w roku 1960-tym.

  …..

  Czy polska dyplomacja podejmowała działania, żeby uniemożliwić przegłosowanie ustawy?

  Takie działania nie są mi znane. Były szef MSZ-u Witold Waszczykowski powiedział, że wspomagał akcje Polonii. Nie wiem jakie akcje miał na myśli, bo od 12 grudnia 2017, od czasu kiedy ustawa S.447 została przyjęta przez Senat, byłem osobą mocno angażującą się w działania Polonii w tej sprawie, i nigdy, stwierdzam to z całą odpowiedzialnością, żadnego wsparcia ze strony polskiego MSZ-u nie otrzymaliśmy. Edmund Lewandowski, jeden z dyrektorów organizacji Coalition of Polish Americans miał rozmowę w MSZ-cie w Warszawie bodajże 16 grudnia 2017 w czasie której usłyszał, że Polonia nie powinna angażować się w żadne działania w sprawie ustaw S.447 i H.R.1226.

  ……

  W żadnym kraju cywilizacji zachodniej nie obowiązuje prawo pozwalające na zwrot mienia osobom, które nie miały potomków. Wszędzie własność bezpotomna przechodzi na własność Skarbu Państwa.

  Tak jest też w USA. Nie ma więc podstaw, ani potrzeby żeby Polska działała wbrew swoim interesom i niezgodnie z istniejącym prawem. Jeżeli ustawa S.447 stanie się obowiązującym prawem będzie to naruszeniem uniwersalnych norm prawa tak polskiego jak i amerykańskiego. Stworzy to precedens prawny, który uderzy również w Stany Zjednoczone.

  > Czy pojawiają się kwoty odszkodowań, jakie Żydzi chcą uzyskać od Polski?
  >
  > Kwoty te są coraz to wyższe. Kiedyś mówiło się o 50, potem o 65 miliardach dolarów. Teraz nowojorskie grupy roszczeniowe podają już sumę 300 miliardów dolarów. Podejrzewam jednak, że grupy te mają też chyba również inne, bardziej ambitne plany. Ustawa HR 1226 która była procedowana wcześniej w Izbie Reprezentantów, a z której zrezygnowano na rzecz senackiej ustawy S.447, nie mówiła o odszkodowaniach, ale o pełnej restytucji mienia. Nie znam dokładnych statystyk, ale zgaduję, że przed wojną Żydzi byli właścicielami około 20 procent wszystkich polskich nieruchomości. Jeżeli mówi się o restytucji mienia „bezspadkowego i beztestamentowego” to mamy tu do czynienia z ryczałtowymi roszczeniami sięgającymi pułapu 20% wszystkich istniejących w Polsce nieruchomości. 20% wszelkich istniejących aktywów, to jest rzeczywista ewentualna skala zamachu na nas i na naszą państwowość. Nonsensowne i nieprawdziwe opowieści prezydenta Dudy o dwóch narodach od 1000 lat dzielących jedną ziemię legitymizują niestety te bezprawne i wyssane z palca roszczenia. Jasne jest, że ewentualne przekazanie w ręce żydowskich organizacji roszczeniowych 20% wszystkich tytułów własności w kraju wymagałoby czegoś więcej niż tylko prawno-administracyjnego zabiegu przekazania aktywów. Skutkiem tej własnościowej rewolucji byłyby „tektoniczne” w swych skutkach zmiany społeczne i polityczne w kraju. Gdyby plany lobby roszczeniowego zostały wyegzekwowane cała istniejąca struktura własności w Polsce zostałaby nieodwracalnie zburzona, a polska scena społeczno-polityczna została kompletnie i na zawsze przeformatowana.
  >
  > Środowiska roszczeniowe są bardzo konsekwentne.
  >
  > Podejrzewam, że tam nie planuje się niczego w kategoriach miesiąca czy dwóch, ale dziesięcioleci. Strategiczne, dalekosiężne plany realizowane są metodą małych kroków i z pewnością z pomocą dużej dozy manipulacji, nacisków, szantaży i wymuszeń. Przykład manipulacji? Choćby kwestia niczym rzekomo niezobowiązującej Deklaracji Terezińskiej, która po kilku latach nagle w cudowny sposób urasta i przeistacza się w obowiązujący rzekomo traktat międzynarodowy. Ni stąd, ni zowąd, mamy nagle problem z S. 447. Sprawy posuwają się do przodu mimo że łamią obowiązujące normy i rzeczywiste traktaty międzynarodowe, jak choćby umowę między Stanami Zjednoczonymi i Polską z roku 1960. Widzę już dalsze kroki, których można się spodziewać, jeżeli ustawa S.447 wejdzie w życie.
  >
  > Co według pana może się zdarzyć?
  >
  > Jeżeli ustawa S. 447 wejdzie w życie, i stanie się prawem będziemy mieli do czynienia z natychmiastową eskalacją nacisków politycznych i ataków medialnych na Polskę. W ciągu 18 miesięcy Departament Stanu USA będzie zobowiązany sporządzić odnośny raport i „zadekretować” czy Polska wywiązuje się ze zobowiązań, które rzekomo przyjęła na siebie podpisując Deklarację Terezińską. Jeszcze raz podkreślam – deklaracja nigdy nie była traktatem międzynarodowym – co nie przeszkadza jak widać niektórym w przypisywaniu jej takiej roli. W polityce międzynarodowej już ta deklaracja niestety taką rolę praktycznie i od dawna odgrywa. Jeżeli raport wykaże, że nie zmieniliśmy wystarczająco naszego krajowego prawodawstwa i naszych procesów administracyjnych na tyle, żeby zaspokoić i usatysfakcjonować życzenia żydowskich organizacji roszczeniowych, to będziemy mogli spodziewać się eskalacji rozmaitych wymierzonych przeciwko nam działań.
  >
  > Jakich działań? Co ma pan na myśli?
  >
  > Możemy spodziewać się rozmaitych politycznych i finansowych nacisków i szantaży, oraz długotrwałych sankcji ekonomicznych. Nie chcę tu roztaczać przed panem i czytelnikami najbardziej czarnych scenariuszy, ale pamiętam jak nie tak dawno temu rozkręcano konflikty etniczne w Jugosławii. Nie mogę zapomnieć również o jakże bliskim w czasie bombardowaniu Serbii. Być może ktoś myślący bardzo perspektywicznie tworzy już taki hipotetyczny scenariusz dla nas oparty na konflikcie polsko-ukraińskim? Nie mówię, że musi się on koniecznie wydarzyć, ale jest on, teoretycznie rzecz ujmując, całkiem możliwy i łatwy do zrealizowania. Musimy myśleć strategicznie i poruszać się w wielu płaszczyznach. Myślę, że należy tworzyć alternatywne plany na każdą okoliczność. Mam nadzieję, że Polska w sytuacji egzystencjalnego zagrożenia w jakim się obecnie znajduje jest jeszcze zdolna aby znaleźć siły na skuteczne przeciwdziałanie. Tak naprawdę nie chodzi tu przecież tylko o pieniądze, ale o coś znacznie większego, o przejęcie na tym etapie kontroli nad różnymi procesami decyzyjnymi w Polsce. Zmiany społeczno-gospodarczo-polityczne do których by doszło po realizacji przez Polskę tych absurdalnych roszczeń kompletnie zmieniłyby kształt naszego kraju i odebrałyby nam wpływ na cokolwiek…………

  1. michu mówi

   Poważna polityka odróżnia pretekst od powodu. Te wszystkie deklaracje terezińskie itp mają znaczenie drugorzędne. Polska ma zapłacić bo jest słaba i innego powodu nie ma.

 14. Adi mówi

  Czas na utworzenie Polskich bojówek militarnych i zacząć wywlekać z domów te zabójcze mordy które szkalują naszą Ojczyznę bo na ciemnotę nie ma co liczyć czekam na hasło bo już nie ma czasu na sentymenty .

  1. michu mówi

   Na razie to oni mają siłę i mogą wywlekać z domów nas

  2. Andrzej Józef mówi

   Następne Powstanie?
   Przy naszej fantazji?
   1) Powstanie Styczniowe (kiedy snieg sięgał po jaja)
   2) Powstanie Listopadowe (błoto po kolana)
   3) Powstanie Warszawskie (3 milionów czerwonych tuż za Wisło).Tak jak by bandyta Stalin rozmawiał z wolnym miastem Warszawa? Bojòwki militarne .
   Może odpowiedzio jest wybrać obcokrajowca na Prezydenta?
   Był Batory- Węgier
   Jagieło – Litwin
   Piłsudzki pochodził gdziesz ze wschodu.
   Polska była albo wolna albo mocarstwem?

 15. andzia mówi

  Ja Gadowskiego już wcześniej przestałam oglądać. Intuicyjnie stwierdziłam powierzchowność jego wypowiedzi tj. tak, aby się nikomu nie narazić. Takie opowiadanie komunałów. Wobec Pani Redaktor zachował się podle i sam wystawił sobie świadectwo- jakby kto miał wątpliwości.

 16. alicja mówi

  Pierwszy raz oglądam i podziwiam tego młodego człowieka za odwagę.

 17. Jacek mówi

  co Wy ludzie w głowach macie ?

 18. Maria mówi

  Czy Jezus też jest wg Pana scyzorykiem chrzczony i pejsaty ?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.