J. Międlar: „Obłudnik Powszechny” i abp Marek Jędraszewski [WIDEO]

8

W dzisiejszym wideo-felietonie demaskuję niewielki fragment patologii krakowskiej kurii archidiecezjalnej, w tym abp. Marka Jędraszewskiego, który pozuje na niezłomnego patriotę i katolika, a okazuje się być najzwyklejszym w świecie pozorantem i karierowiczem, o czym świadczą między innymi przytaczane przeze mnie fakty.

Przywróćmy Kościół w ręce chrześcijan.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Książka dostępna na: http://sklep-wprawo.pl
Wsparcie finansowe: http://paypal.me/jacekmiedlar
https://wprawo.pl/wsparcie
http://jacekmiedlar.pl/wsparcie
Portal: http://wprawo.pl
Blog: http://jacekmiedlar.pl
————-
Teksty o abp Marku Jędraszewskim i ks. Kazimierzu Sowie:
https://wprawo.pl/?s=marek+j%C4%99draszewski
https://wprawo.pl/?s=kazimierz+sowa

Obejrzyj także:

Abp. Rysia alergia na prawdę i komunistyczne kloszardy z Łodzi [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. michu mówi

   Tak twierdzą lewacy, oraz użyteczni dla nich (czasem bez swojej wiedzy i zgody).

 1. michu mówi

  Książka Jacka Międlara jest b.dobra do momentu epilogu. Ten niestety niszczy wszystko. Smutne to, że osoba o tak wielkim zasłużonym autorytecie u młodych ludzi, żyje w grzechu ciężkim, a tym samym nie tylko osobiście jest na prostej drodze do piekła, ale jest to też autentyczne zgorszenie. No i najgorsze, że wówczas ma do niego przystęp zupełnie inny duch niż ten, który byłby oczekiwany ;).

  1. Aśka mówi

   Co do abpa Jędraszewskiego, to był on moim wykładowcą na teologii w Poznaniu. Podczas egzaminu zawsze było wskazane, by miał bezpestkowe winogrona… W styczniu ciężko było takie znaleźć, ale się udało. Ja też uważałam, że będzie on w Krakowie konkretnym arcybiskupem, ale jeśli Sowę traktuje się jak zacnego księdza, to nie mamy o czym mówić. Żałość… Ja jestem załamana kondycją polskiego duchowieństwa na tych wyższych szczeblach.

  2. michu mówi

   Nie było dekomunizacji. Spec służby (SS) się nie rozpadły. Teraz mają łatwiej bo ich ludzie promują swoich następców ;).

  3. Hammurabi mówi

   Michu nie sądź, byś sam nie był sądzony!
   Źdźbło w oku bliźniego ci przeszkadza a w swoim belki nie widzisz! Sam jesteś bez grzechu, że rzucasz kamieniem? Wiedz, że nic tak nie wkurza jak pyszałkowatość, dewocja i hipokryzja!

 2. Mirosław mówi

  Michu- nie stawiajmy się na miejscu Boga ,tylko On widzi intencje i zna nasze zamiary.Skąd wiesz czy nie obrał sobie Jacka za „narzędzie” Z podobną interpretacją spotkałem się w kwestii samobójców. Maria Simma,która miała kontakt z duszami czyśćcowymi pisała,że wyroki Boskie nie są tak oczywiste jak nam się wydaje i wielu było bardzo zaskoczonych.Zachęcam do lektury ksiązki Marii Simmy „Dusze czyśćcowe”

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.