Obłęd! Patriotyczny mural „Bądź bohaterem” jako element proszczepionkowej propagandy

proszczepionkowy mural we Wrocławiu/ fot. Twitter
14

Od 27 grudnia 2020 roku trwa w Polsce eksperyment medyczny polegający na podawaniu szczepionki na Covid-19, która nadal jest w fazie badań. Odnotowano już pierwszy zgon po szczepieniu. Zmarły był podopiecznym DPS, a szczepienie odbyło się bez świadomej zgody jego opiekuna prawnego.

ZOBACZ: Pierwszy w Polsce zgon po szczepieniu na Covid-19. Oświadczenie pełnomocnika rodziny zmarłego [WIDEO]

Jednocześnie trwa bezprecedensowa akcja propagandowa, której celem jest nakłonienie do szczepień jak największej liczby Polaków. Wbrew informacjom zamieszczonym na ulotkach producentów, Ministerstwo Zdrowia zapewnia, że szczepionka zmniejszy transmisję koronawirusa.

– Szacuje się, że dzięki szczepieniom przeciw COVID-19: 80 % zaszczepionych osób w populacji będzie stanowić ochronę dla niezaszczepionych; 50% zaszczepionej populacji istotnie wpłynie na zmniejszenie ryzyka szerzenia się w niej koronawirusa – czytamy na twitterowym koncie MZ. Kto to oszacował? Nie wiadomo. Z pewnością nie producenci specyfiku, którzy zastrzegają również, że nieznany jest czas utrzymywania się odporności po szczepieniu. Tymczasem masowe szczepienia w Izraelu już pokazały, że osoby zaszczepione uzyskują pozytywny wynik testu PCR.

SKLEP-WPRAWO.PL

ZOBACZ: Skuteczna szczepionka? Ponad 12 tys. zaszczepionych Izraelczyków uzyskało pozytywny wynik testu na koronawirusa

Kolejnym absurdem jest to, że proszczepionkowa propaganda namawia do przyjmowania specyfiku, którego po prostu brakuje. – W ramach stworzonego w Polsce systemu jesteśmy w stanie zrealizować 11 mln szczepień w pierwszym kwartale 2021 roku. W tym czasie otrzymamy jedynie 3,1 mln szczepień od producentów szczepionek – informuje Ministerstwo Zdrowia na Twitterze.

Reasumując: eksperymentalny specyfik, po przyjęciu którego dochodzi do zakażeń koronawirusem, zachorowań na Covid-19, a nawet do zgonów, jest propagandowo wciskany Polakom na każdym kroku, chociaż jest towarem deficytowym i nie ma go nawet dla chętnych. To jest kuriozum, które przebija nawet zamykanie lasów.

A oto jedna z metod nakłaniania Polaków do udziału w tym eksperymencie medycznym, czyli patriotyczny mural z hasłem „Bądź bohaterem”. Mural powstał we Wrocławiu na skrzyżowaniu ulic Kołłątaja i Kościuszki.

Do szczepień namawia 98-letni płk Witalis Skorupka ps. Orzeł. W ramach proszczepionkowej propagandy wypuszczono także rządowy spot reklamowy z jego udziałem. Czy płk Skorupka weźmie na siebie odpowiedzialność za zgony tych, którzy pod wpływem jego namów postanowili „być bohaterem” i zmarli po przyjęciu szczepionki?

Sprawę skomentował Jacek Międlar, który regularnie organizuje we Wrocławiu patriotyczne manifestacje. Nad słynnym muralem „Armio Wyklęta Śląsk Wrocław o Was pamięta”, który był oczkiem w głowie ś.p. Romka Zielińskiego, wysmarowano mural, w którym patriotyczny przekaz wykorzystano do proszczepionkowej propagandy. To już przechodzi ludzkie pojęcie –  napisał Międlar na Twitterze.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

„Rządzą nami foliarze”. Katarzyna Treter-Sierpińska w CEPolska [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Kizia mówi

  A może wy przestaniecie jątrzyć???!

  1. Mizia mówi

   A może to wy przestaniecie jątrzyć???!

  2. Boguslaw mówi

   Slodka Kizia!
   Zyczysz sobie, zeby tutaj piszacy z pelna euforia czynili reklame temu zastrzykowi smierci, i to nawet za darmo!?
   Ufam, ze sie juz przynajmniej porzadnie sama zaszczepilas, tak jak w telewizji ktos sobie zarzyczyl!?
   Inaczej bede bardzo na ciebie zly, zeby innych swiadomie wysylac w otchlan, a samej stac i zacierac z radoscia, brudne lapy!
   Wyobrazasz sobie, ze w waszym systemie, goje, jeden drugiego mieliby za pare dodatkowych groszy, kaleczyc i usmiercac, po to, aby was uszczesliwic, ze goje naiwnie nakladaliby sobie wzajemnie, albo wlasnymi rekami petle na szubienicy i abyscie przy tym mogli sobie tanczyc i spiewac: ” CORONA, CORONA”!?
   Mielibysmy sie temu biernie przygladac, jak z nowu usmiercaja masowo nasze mamy i dziatkow!?
   I chcesz, zebysmy mieli NIE JATRZYC!?
   Tyle jestescie warci!

 2. REN mówi

  Na tym muralu powinno być zdanie które padło na proteście w Krakowie z ust Marka Majchera podczas prowadzonej na żywo transmisji na kanale takt.tv. Nadaje się ono na baner oraz na mural. Cytuję z pamięci. „Bądź odpowiedzialny. Zaszczep się szczepionką za którą producent nie chce wziąć odpowiedzialności.

 3. Hammurabi mówi

  Z całym należnym takiej postaci szacunkiem na pytanie o wzięcie odpowiedzialności odpowiedzieć należy” NIE.
  To, że był bohaterem nie znaczy, że cokolwiek pojmuje z tego, co się dziś dzieje. Wykorzystanie jego wizerunku nawet za jego zgodą w takim temacie jest – moim zdaniem – wielkim błędem speców od propagandy. Cóż… Pułkownikiem został zaledwie pięć lat temu i zapewne w sercu nosi wdzięczność dla tych, którzy zdążyli go uhonorować jeszcze za życia.
  Gorzej będzie, jak po zaszczepieniu… Nie tego nie napiszę.

 4. ledifnia mówi

  Podle polityczne zagrywki. Upadaja coraz nizej w metodach osiagania swoich podlych politycznych celow. Wstydu nie maja. Ci przestepcy z krwia na reakch, niszczyciele Polski i Polakow, utwierdzajacy siebie i wszystkich wkolo w klamstwach, nie dopuszczajacy do widomosci swojej i reszty Polakow faktow przeczacych ich przeswiadczeniom, wykorzystuja bohaterow do swoich politycznych celow. Zadnej rzeczowej dyskusji nie chca. Tylko politycznie uwarunkowana propaganda. Krew sie burzy.

 5. anonim mówi

  Swe zdradzieckie mordy wycierają sobie symboliką polskiego patriotyzmu, mindurem i orłem. Powinno być ,,Polacy nie szczepcie się genetyczną trucizną, stańmy do boju i zróbmy porządek z siewcami koronopaniki, jak kiedyś w II RP było hasło- Polacy do broni.

   1. anonim mówi

    Tolek spadaj na banana najlepiej na tego wyciętą skórką.

   2. LoL mówi

    stawiam na tolka banana. albo inny stolec

 6. santana mówi

  Tolek ,wziąłeś lekarstwa, które pielęgniarz ci przyniósł? Jeśli nie to weź, bo znowu dostaniesz ataku szału.

 7. Rebih mówi

  Trywializacja bohaterstwa, odzieranie go z sensu, sprowadzanie do bycia celebrytą. Widzieliśmy to już na przykładzie Lecha Kaczyńskiego.

 8. czarny mówi

  Temu 98 letniemu dziadkowi to już wszystko zwisa, zasady moralne zamienił na judaszowe srebrniki, które zapewne dostanie jego rodzina w spadku po nim.

 9. Metody mówi

  Jeżeli bohaterem jest ten, kto pozwoli się zaszczepić? Nie najlepiej świadczy to o szczepionce.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.