„O Polsce na poważnie.” Debata o bezpieczeństwie Polski – Braun, Korczarowski, Bartosik [WIDEO]

12

Polska znalazła się w niezwykle niebezpiecznym położeniu. Z jednej strony u naszych granic toczy się wojna, która nie jest nawet bliska końca, zaś rządząca naszym krajem klasa polityczna usiłuje zintensyfikować działania na rzecz udziału w samym konflikcie. A to z kolei naraża nas wszystkich na daleko idące konsekwencje, w przypadku zwycięstwa Rosji, z którą przecież graniczymy nie tylko na odcinku Obwodu Kaliningradzkiego, ale też poprzez Białoruś, gdzie stacjonują liczne wojska rosyjskie.

I z drugiej strony niebezpieczna jest też polityka wewnętrzna państwa, które organami władzy, ale i przy ostentacyjnym poparciu opozycji, próbuje narzucić swym obywatelom jedyny słuszny światopogląd, nowelizując w tym celu prawo, powołując twory polityczne tropiące domniemanych wichrzycieli bezpieczeństwa narodowego i wykorzystując podległe mu służby oraz media.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

A zatem oprócz typowo gospodarczych zagrożeń, jak np. wahania cen paliw, dyktujących warunki produkcji drogiej energii, od czego przecież zależy dobrobyt całego państwa, czy okradającej nas z oszczędności inflacji, mamy również do czynienia z problemami natury czysto orwellowskiej, jak np. „myślozbrodnia”, której emanacją może być nowy zapis w Kodeksie Karnym o nieświadomym szpiegostwie, czy ustalany przez ośrodki władzy zakres tzw. „dezinformacji”.

Wobec tych zagrożeń zewnętrznych, jak i wewnętrznych Polak musi wyrobić sobie jakieś zdanie i podjąć rozsądną decyzję, na kogo zagłosuje w najbliższych wyborach, zanim skończy się czas politycznych obietnic i przekupstwa wyborców ich własnymi pieniędzmi.

I o tym właśnie w transmisji „na żywo” eMisji.Tv z Białegostoku, gdzie do debaty „O Polsce na poważnie” stanie Grzegorz Braun, Krzysztof Bartosik i Piotr Korczarowski. Serdecznie zapraszamy na audycję!

Źródło: eMisjaTv

Przeczytaj także:

M. Skalski: Doktor Sławek nie zbawi Polski

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. anonim mówi

  Slowem neozydobolszewicka banda ukryta za polskimi nazwiskami a na czele tej bandy stoi nietykalny karzel z Zoliborza, ktory przy pomocy podstawionych mu akolitow terroryzuje Polakow.

 2. anonim mówi

  Neobolszewia wie, ze musi sterroryzowac caly narod. Polityczne mendy nazywaja sie zjedniczona prawica do spolki z tzw koncesjonowana opizycja jako elementowi teatru politycznego i pseudoscierania pogladow politycznych. W rzeczywistosci to banda o wielu twarzach z tym samym genomem politycznym. Jak pczuja sie zagrozeni, to w zjednoczeniu beda walczyc. Ta banda jest juz bardzo zakamuflowana pod polskimi nazwiskami i juz od 5 pokolen na ciaglosc ideowa. Jedyne co zniszczyloby ta bande to ogolnoswiatowy zryw wolnosciowy i bezwzgledne tepienie i tropienie wszystkich z tej bandy.

 3. doradca mówi

  No dobrze, ale kim jesteśmy że się dajemy terroryzować?

 4. Lyngsoe mówi

  +Najpotężniejsza bronią ciemiężcy jest ….umysł ciemiężonego” – Steve Biko, RPA 1977.

 5. Hammurabi mówi

  @Doradca
  Kim jesteśmy? Nasuwa się takie porównanie:
  Jesteśmy potomkami, pomordowanych przodków bez przewodnictwa których pozbawionych podstawowego odruchu jednoczenia się dla własnego bezpieczeństwa.
  Wielu spośród nas – przepraszam – sra do własnego gniazda zapraszając jednocześnie obcych by się w nim również wypróżniali i nie chodzi tu bynajmniej tylko o „import” niemieckich odpadów.
  Powoli w coraz większym odsetku przestajemy być narodem a stajemy się ubezwłasnowolnianymi przez kasty polityków, samorządowców, prawników, obce nacje i obcy kapitał pariasami we własnym (?) kraju.
  Pozwalamy opluwać się przez kreatury pokroju Ochojskiej, Thun, Holland, tolerujemy pouczanie przez byłych komunistów i dewiantów godzimy się na jawną destrukcję państwa uprawianą przez Tuska & consortes…
  Kiedyś by Polskę pokonać trzeba było wielkich i sił i środków. Z biegiem czasu wymogi malały. Dziś wystarczą same środki a nawet ich obietnice.

 6. AntyPO✡PiS mówi

  Tak naprawdę nie było holocaustu żydów, lecz narodu polskiego., gdyż żydowskie elity przetrwały II wojnę światową, a polska elita została wymordowana przez Niemców i Sowietów.

  W ich miejsce Stalin przyszła do Polski po 1945 roku ukraińskich 🔯 żydów, którzy zajmowali najwyższe stanowiska, nie tylko w aparacie bezpieczeństwa, ale również w administracji cywilnej. Teraz ich resortowe dzieci dzierżą władzę w Polsce. I dlatego pozwalają na ukrainizację Polski i klęczą przed żydami z USA i Izraela. Bo oni nie są Polakami, lecz polskojęzycznymi żydami i Ukraińcami.

  Nic się nie zmieni w Polsce bez DEKOMUNIZACJI struktur państwa, czyli SZUBIENICA + KONFISKATA mienia dla👹 żydokomuchów z sowieckiej PZPR, SB i WSI.

 7. AntyPO✡PiS mówi

  Tak naprawdę nie było holocaustu żydów, lecz narodu polskiego, gdyż żydowskie elity przetrwały II wojnę światową, a polska elita została wymordowana przez Niemców i Sowietów.

  W ich miejsce Stalin przysłał do Polski po 1945 roku ukraińskich 🔯 żydów, którzy zajmowali najwyższe stanowiska, nie tylko w aparacie bezpieczeństwa, ale również w administracji cywilnej. Teraz ich resortowe dzieci dzierżą władzę w Polsce. I dlatego pozwalają na ukrainizację Polski i klęczą przed żydami z USA i Izraela. Bo oni nie są Polakami, lecz polskojęzycznymi żydami i Ukraińcami. Na liście 100 najbogatszych mieszkańców Polski jest wyłącznie komunistyczna bezpieka z SB i WSI oraz ich resortowe pomioty i płatni konfidenci.

  Nic się nie zmieni w Polsce bez DEKOMUNIZACJI struktur państwa, czyli SZUBIENICA + KONFISKATA mienia dla 👹 żydokomuchów z sowieckiej PZPR, SB i WSI.

 8. Jan mówi

  Do Pana Grzegorza Brauna!
  Panie Grzegorzu! Liczyłem na Konfederację, ale po wyskokach korwinistów (Berkowicz-zwolennik legalizacji marihuany, Wipler i młody Banaś – za aborcją, Mentzen za zniesieniem jakiegoś tam podatku od sodomitów) przeniosłem swoje poparcie na Polska Jest Jedna Rafała Piecha. Mam nadzieję, że i Pan z Koroną dołączy do PJJ.

 9. M.K. mówi

  Krzysztof Łuksza będzie miał co komentować.

 10. AntyPO✡PiS mówi

  PJJ jest pisowską przybudówką, która ma odbierać głosy prawdziwej propolskiej prawicy -Konfederacji.
  A co do Piecha, w czasie pandemii karał swoich urzędników za nie noszenie zamordnika na twarzy.
  Ciekawe skąd jego „kanapowe” ugrupowanie wzięło kasę na banery i jak zdobyło podpisy we wszystkich okręgach wyborczych. Zapewne tak samo, jak pisowski protegowany postkomuch z PZPR/LWP tow.chor.Jakubiak zebrał 100tys.podpisów koniecznych do zarejestrowania się do wyborów prezydenckich.

  Po prostu CUDA panie, pisowskie cuda. LOL

 11. anonim mówi

  @Doradca
  Jesteśmy narodem sierocym bez patriotycznej, prawdziwie polskiej elity politycznej. Wichrzyciele rewolucyjni wymordowali nam, albo wygonili z kraju najbardziej cennych ludzi tej elity. Żydobolszewicy podstawili nam za to całą rzeszę agentury wpływu, która przybrawszy polskie nazwiska działa w interesie międzynarodówki, która obecnie ma wiele twarzy lewactwa. Ów lewactwo to groźna fala mająca za zadanie zniszczenie państw narodowych i stworzenie światowego kołchozu ludzi bez tożsamości narodowej, bez własności i godności osobistej. Bardzo dobrze ujął to @Hammurabi.

 12. Krzysztof7 mówi

  Co wybory , to kandydaci OBIECUJĄ rozliczenie ostatniej ekipy rządzącej. A jak jest naprawdę , każdy widzi ? Ręka rękę myje , każda partia , to mafia zalegalizowana przez na samych , przez wyborców. Gdyby nie ukry , to nawet Nowaka i jego złodziejskich , łapówek , praktyk wymuszania , też byśmy nie wiedzieli . I tyle ukrom zawdzięczamy . To ja się pytam co robią polskie spec służby – do ciężkiej cholery , ano kradną wszyscy . Nie mamy – MY OBYWTELE żadnej kontroli nad tymi złodziejami ( a powinniśmy mieć ) – robią co chcą , bo nic im nie grozi – komuna trwa nadal w najlepsze. Prawnicy , pomimo oczywistych nadużyć prawa tak samo są nadal świętymi krowami . Pytanie brzmi : KIEDY SIĘ TO QWA SKOŃCZY ? KIEDY POLSKA BĘDZIE PAŃSTWEM PRAWOŻĄDNYM I SPRAWIEDLIWYM ?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.