Nowe władze Stowarzyszenia Marsz Niepodległości „zabezpieczają majątek”. Bąkiewicz pisze o… włamaniu

14

24 marca 2023 roku Bartosz Malewski poinformował o orzeczeniu sądowym w sprawie zarządu Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, z którego wynika, że uchylono wcześniejsze postanowienie, którym szafował Robert Bąkiewicz, a które utrzymywało społecznika z Pruszkowa na stanowisku prezesa Stowarzyszenia MN. Teraz Malewski, będący nowym prezesem stowarzyszenia, w siedzibie organizacji przeprowadził „inwentaryzację i zabezpieczenie majątku Stowarzyszenia przed jego uszczupleniem„. Nowe władze stowarzyszenia zapowiadają także skierowanie do prokuratury zawiadomień o możliwości popełnienia przestępstwa przez poprzedni zarząd, m.in. w związku z podejrzeniem defraudacji majątku organizacji. Tym samym Bąkiewicz traci kontrolę nad stowarzyszeniem.

– W biurze Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, którego najemcą jest redakcja doszło do włamania. W nocy do biura weszli politycy i działacze Konfederacji. Zamknęli się od środka i wynajęli ochronę, która nie wpuszcza nikogo kto nie jest związany ze środowiskiem Roberta Winnickiego. Ten atak jest łamaniem wolności słowa i uniemożliwianiem pracy niezależnej telewizji. Ponadto w lokalu, którego najemcą jest spółka Telewizja Media Narodowe znajdują się prywatne rzeczy należące do spółki oraz pracowników redakcji. Nie mamy możliwości ich odzyskania – na Twitterze peroruje Robert Bąkiewicz.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Do sprawy prędko odniósł się nowy prezes stowarzyszenia odpowiedzialnego za organizację marszu 11 listopada w Warszawie.
W siedzibie Stowarzyszenia Marsz Niepodległości trwa inwentaryzacja i zabezpieczenie majątku Stowarzyszenia przed jego uszczupleniem. Czynności prowadzone są na podstawie uchwały Zarządu z 13.02.2023 r. Wszystkie działania dokumentujemy. Siedziba TVMN P.S.A. jest w Pruszkowie – czytamy.

Wpis Roberta Bąkiewicza skomentowali także internauci, którzy na Bąkiewiczu nie pozostawiają suchej nitki.
Robert zapomniał poinformować ludzi obserwujących go, że sąd zmienił zapis w KRS i już nie jest prezesem Marszu Niepodległości. Do siedziby Stow. Marsz Niepodległości weszli prawdziwi właściciele. Robert również korzystał z ochrony takich byczków podczas Marszu Niepodległości! – wskazał Mariusz Piotrowski.

 

Przeczytaj także:

Katarzyna TS: Ty też możesz zostać Rosjaninem!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Marek mówi

  Komu potrzebne konflikty i konfliktowanie Polaków? Czyje to interesy?

 2. Maksio mówi

  Robert Bąkiewicz poległ na PiS-owskim ołtarzu Władzy i Przywilejów. Był potrzebny na chwilę by obronic Kościoły. Może by jeszcze przetrwał, gdyby tak samo bronił Jana Pawła II. Ale nie miał już tej okazji. Kaczor sam obronił Wojtyłę ze zdjęciem w Sejmie. WINNICKI WYGRAŁ! Ale my wiemy, że nie stało sie to, niestety, z poszanowaniem prawa i statutu. Szkoda, bo Bąkiewicza trzeba było się pozbyć. Ale nie w tym stylu, co właściwie kładzie się także cieniem na Marszu Niepodległości. Uważaj Jacku z kim przystajesz! Jak wejdziesz między wrony…

 3. Gideon mówi

  Bąkiewicz to ten sam typ co Sasin, tylko młodszy. Gdyby był w tym samym wieku, robiłby to samo co Sasin. Pierdoliłby głupoty, że wybory kosztują. Nawet te, których nie było…

 4. Realista mówi

  GŁOSY POLAKÓW którzy oddali głos przeciw just act 447 !! Setki tysięcy danych osobowych świadomych rodaków !!! Międlar do roboty !

 5. Wican mówi

  Bąkiewicz dawno był kupiony przez pisiorów. Jako przedsiebiorca, narobił wcześniej 7 baniek długów. I jak to spłacił? A zaczął spłacać jak tylko zakręcił się przy MN. Zwykła dziwka. „Oko za oko, ząb za ząb. Bąkiewicz za pieniądze”

 6. Ewa-Maria mówi

  Takie nocne najścia to iście mafijne porachunki. Inaczej nie można tego nazwać. Według mnie to nic innego jak walka o wpływy i koryto.

 7. Boł mówi

  Winnickiemu nie ufam ale jeszcze bardziej nie ufam bąkiewiczowi, który jawnie się sprzedał i chciał sprzedać Marsz Niepodległości. Trzeba było go za wszelkąvcene jak najszybciej usunąć aby już nie bruździł patriotom!

 8. z-k mówi

  No to wiodące służby Marsz Niepodległości spacyfikowały na swój obraz i podobieństwo. Nie poszedłem już w ub. roku z uwagi na prawie banderowski plakat i wymyślanie od sukinsynów wszystkim co o Wołyniu pamiętają. W tym roku dojdzie przytulanie ukraińców i żółto niebieskie flagi. W przyszłym pojawią się czerwono -czarne i pieśń ” batko nasz Bandera…..

 9. anonim mówi

  Bakiewicz to rzeczywiscie kret i judaszowska kreatura. Odnosze wrazenie ze ta ,,nocna zmiana” wybrala kolejnych figurantow sterowanych przez starszych i madrzejszych. Bedzie szumnie z Nowym Marszem ale unii polinsko-banderowskiej.

 10. Dante mówi

  hasło na marsz 2023: Nie chcemy Żydów, gejów, aborcji, podatków i UE

 11. Roman Kluska mówi

  Mi on wygląda na żydowskiego oszusta. Od pierwszego wejrzenia.

 12. Metzitzah b'peh mówi

  Interesy pejsatych wampirów. Krwawy rytuał – Metzitzah b’peh.

 13. z-k mówi

  Co na to wszystko pan Grzegorz Braun, który jako jedyny z tego lokajskiego towarzystwa od przytulania ukraińców zachował twarz i prezentuje polską racje stanu, a którego Winnicki z Bosakiem wpychają w kąt????

 14. Normalny mówi

  Bąkiewicz się sprawdził jako Polak i Rzymski katolik dlatego taki zamach na niego.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.